Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός Βιολογίας 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αναγνωση κανω κι οτι μου μεινει..σιγα μη κατσω να μαθω τιποτα..9:30 δινω...εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Nαι και εγώ τέτοια ώρα. Σε ένα σχολείο. Άντε θα δούμε. Καλή επιτυχία και πάλι.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μαλλον περασα στη φαση Β...:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Μπράβο! :no1::jumpy:

Εγώ δεν πήγα τελικά..έγινε κάτι και δεν τα κατάφερα..:'(
Αχ, πες πως ήταν..τι έπεσε? Η επόμενη φάση τι θα έχει? :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μεσα απο το βιβλιο ηταν..ευτυχως χτες πριν παω για υπνο τα κοιταξα ,κοιταξα και καποια προηγουμενα θεματα
..η φαση β εχει το βιβλιο της Γ εξεταστεα υλη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι..επειδή και εγώ πήγα σήμερα στο διαγωνισμό....πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα και πόσο πρέπει να έχεις γράψει για να περάσεις στη β φάση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto12

Νεοφερμένος

Η αυτονόητο.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
οι απαντησεις ποτε θα βγουν στο ιντερνετ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orestisps

Νεοφερμένος

Ο Ορέστης Ψωμόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι..επειδή και εγώ πήγα σήμερα στο διαγωνισμό....πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα και πόσο πρέπει να έχεις γράψει για να περάσεις στη β φάση?

Στην δεύτερη φάση περνάνε τα 24 πρώτα γραπτά από κάθε τάξη , δεν έχει ένα συγκεκριμένο όριο βαθμολογίας που πρέπει να περάσεις π.χ. 18 .

Στο μαθηματικό διαγωνισμό λόγου χάρη πέρασα στην δεύτερη φάση έχοντας απαντήσει ίσα με 2 θέματα , απλά και οι υπόλοιποι συμμετέχοντες θα έγραψαν παρόμοια.


Κανένας από Γ' Λυκείου που πήρε μέρος στον διαγωνισμό ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Στην δεύτερη φάση περνάνε τα 24 πρώτα γραπτά από κάθε τάξη , δεν έχει ένα συγκεκριμένο όριο βαθμολογίας που πρέπει να περάσεις π.χ. 18 .

24 γραπτα συνολικα (10 απο την Β και 14 απο την Γ)


Πως γραψατεεεε??? Εγω ειχα δωσει πολυ βαση στη γενετικη και τη φωτοσυνθεση την ειχα παραπεταμενη αλλα το 1/3 των θεματων ηταν φωτοσυνθεσηηηηη! Τεσπα, τα εβγαλα λιγο εκεινη την ωρα και μετα που συναντησα ενα φιλο μου απο 3η λυκειου (20 καθαρο :jumpy:) και μου ειπε οτι τελικα ηταν σωστα αυτα που εγραψα.
Κατα τα αλλα ηταν ευκολα τα θεματα αλλα σιγα να μην ειμαστε μεσα στους 10 που θα περασουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie

Νεοφερμένος

Η Christie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Και γω πήγα στο διαγωνισμό ( 3 άτομα απ'όλο το νομό Ροδόπης ήμασταν όλα κ όλα :P ) . Νομιζω οτι τα θέματα δεν ήταν κάτι το εξωπραγματικό αλλά τα Σ-Λ μου φάνηκαν λίγο ασαφή (ορισμένα), δηλ αν είχε αιτιολόγιση δεν νομίζω να έπαιρναν λάθος όλες μ τις απαντήσεις :P Ξέρει κανείς πότε ή αν θα ανκοινωθούν οι απαντήσεις? Έψαξα στο ΠΕΒ αλλά τίποτα... είμαι περίεργη να δω τις απαντήσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

myrto12

Νεοφερμένος

Η αυτονόητο.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
πως τα πηγατε???? εγω πολυ καλα, αν και δε νομιζω να περασω στη β φαση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike-kun

Νεοφερμένος

Ο mike-kun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εγω πηρα μερος στον διαγωνισμο αυτο και εχω να πω οτι αν δεν ειχε διαβασει κανεις δεν εκανε τιποτα
προσωπικα πιστευω τα πηγα αρκετα καλα μιας και διαβασα ολη την υλη 2 φορες και ηταν αρκετα κουραστικο μπορω να πω -_-
τελος παντων.. πειτε και σεις τις εμπειριες σας απο τον διαγωνισμο αν θελετε ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Τα σωστό -λάθος ήταν απαράδεκτα... Είχαν πολλά νοηματικά κενά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DN8

Νεοφερμένος

Ο DN8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ξερει κανεις αν εχουν βγει τα αποτελεσματα?σε ειδοποιουν ακομα και αν δεν εχεις περασει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto12

Νεοφερμένος

Η αυτονόητο.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
μακαρι να ξερα!!παντως συμφωνω με τα σωστο λαθος!!τα πολλαπλης επιλογης πως σας φανηκαν?? εγω νευριασα με την πρωτη ερωτηση!! τα νυχια μας επρεπε να μυρισουμε για να καταλαβουμε οτι μπορει να ειναι παραπανω απο 1 σωστες απαντησεις;; γιατι δεν το διευκρινιζαν;;:mad: χαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DN8

Νεοφερμένος

Ο DN8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
λοιπον παιδια,οποιος μαθει οτι περασε ας μας το πει...γιατι εχει περασει αρκετο διαστημα!βεβαια υπαρχει και η περιπτωση να τα χουμε σκατωσει οι περισσοτεροι οποτε.....τεσπα ας ενημερωσει καποιος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
απο οτι ειδα την προηγουμενη φορα βγηκαν μαρτιο τα αποτελεσματα...κανανε κανενα μηνα δλδ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike-kun

Νεοφερμένος

Ο mike-kun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
το site παντως δεν ανοιγει
απο προηγουμενη επισκεψη μου ελεγε 10 περιπου μερες μετα τον διαγωνισμο βγαινουν και τα αποτελεσματα
20 εχουν περασει σχεδον xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris@

Νεοφερμένος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παιδια ειμαι φοβερα εκνευρισμενη!!! τρελαινομαι για βιολογια κ κανενας δε μας ενημερωσε!!!! ελεος! το εμαθα σημερα "καταλαθος" απο τ φορουμ!!!! εσεις ποτε κ πως τ μαθατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top