Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Evelynne

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Η Νομική του ΑΠΘ πάντως ανακοίνωσε χθες τα αποτελέσματα των μετεγγραφών, ελπίζω να γίνει το ίδιο και στις άλλες σχολές πριν τελειώσει η επόμενη εβδομάδα... Τώρα μου έχουν ζητήσει να στείλω υπεύθυνη δήλωση ότι έχω κάνει αίτηση διαγραφής με τον αριθμό πρωτοκόλλου (της αίτησης). Εγώ έκανα την αίτηση μέσω της ηλεκτρονικής γραμματείας, αλλά δεν μπορώ να βρω πού αναγράφεται ο αριθμός πρωτοκόλλου. Μήπως πρέπει να περιμένω να εγκριθεί η αίτηση;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να πω ότι μας έχουν δώσει περιθώριο 3 ημερών και για αυτό αγχώνομαι μήπως δε μου απαντήσουν εγκαίρως
 

Elenakii

Νεοφερμένος

Η Elenakii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Η Νομική του ΑΠΘ πάντως ανακοίνωσε χθες τα αποτελέσματα των μετεγγραφών, ελπίζω να γίνει το ίδιο και στις άλλες σχολές πριν τελειώσει η επόμενη εβδομάδα... Τώρα μου έχουν ζητήσει να στείλω υπεύθυνη δήλωση ότι έχω κάνει αίτηση διαγραφής με τον αριθμό πρωτοκόλλου (της αίτησης). Εγώ έκανα την αίτηση μέσω της ηλεκτρονικής γραμματείας, αλλά δεν μπορώ να βρω πού αναγράφεται ο αριθμός πρωτοκόλλου. Μήπως πρέπει να περιμένω να εγκριθεί η αίτηση;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να πω ότι μας έχουν δώσει περιθώριο 3 ημερών και για αυτό αγχώνομαι μήπως δε μου απαντήσουν εγκαίρως
Δεν φτάνει που κάνουν 500 χρόνια να βγάλουν ανακοίνωση δίνουν και περιθώριο 3 ημερών μας έχουν σπάσει τα νεύρα πραγματικα …εμάς ακόμη δεν βγάλανε ανακοίνωση..τα ονόματα των μετεγραφων σας ήτανε στην σελίδα στις ανακοινώσεις έτσι τα μάθατε;
 

Evelynne

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Δεν φτάνει που κάνουν 500 χρόνια να βγάλουν ανακοίνωση δίνουν και περιθώριο 3 ημερών μας έχουν σπάσει τα νεύρα πραγματικα …εμάς ακόμη δεν βγάλανε ανακοίνωση..τα ονόματα των μετεγραφων σας ήτανε στην σελίδα στις ανακοινώσεις έτσι τα μάθατε;
Ναι από τις ανακοινώσεις του τμήματος
 

phoni

Νεοφερμένος

Η phoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Αυτό που συμβαίνει είναι απίστευτο!:dizzy2:Στο ΕΜΠ στο τμήμα ΣΗΜΜΥ ανακοίνωσαν γενική συνέλευση για την Τρίτη 20-12-2022 και μεταξύ των θεμάτων είναι και η επικύρωση των πινάκων μετεγγραφών! Και αν κρίνω από τις προηγούμενες χρονιές οι αποφάσεις της συνέλευσης αναρτώνται πέντε μέρες μετά! Οπότε με το καλό για τη νέα χρονιά! Εν τω μεταξύ δεν έχω καθόλου βιβλία για να διαβάσω (και ήλπιζα ότι θα τα έχω τουλάχιστον στις γιορτές) σε μια σχολή που είναι απαραίτητα για την κατανόηση των μαθημάτων:( Το τρίμηνο συμβόλαιο που ειχα κανει για τι σπίτι που νοίκιασα λήγει στις 23 του μηνός κι εγώ πίστευα ότι θα έβγαιναν νωρίς τα αποτελέσματα για να φτιάξω και τα δικαιολογητικά για φοιτητική εστία.
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 927 μηνύματα.
Αυτό που συμβαίνει είναι απίστευτο!:dizzy2:Στο ΕΜΠ στο τμήμα ΣΗΜΜΥ ανακοίνωσαν γενική συνέλευση για την Τρίτη 20-12-2022 και μεταξύ των θεμάτων είναι και η επικύρωση των πινάκων μετεγγραφών! Και αν κρίνω από τις προηγούμενες χρονιές οι αποφάσεις της συνέλευσης αναρτώνται πέντε μέρες μετά! Οπότε με το καλό για τη νέα χρονιά! Εν τω μεταξύ δεν έχω καθόλου βιβλία για να διαβάσω (και ήλπιζα ότι θα τα έχω τουλάχιστον στις γιορτές) σε μια σχολή που είναι απαραίτητα για την κατανόηση των μαθημάτων:( Το τρίμηνο συμβόλαιο που ειχα κανει για τι σπίτι που νοίκιασα λήγει στις 23 του μηνός κι εγώ πίστευα ότι θα έβγαιναν νωρίς τα αποτελέσματα για να φτιάξω και τα δικαιολογητικά για φοιτητική εστία.
Πωωω εσεις πιο αργα απο εμας 😶
Εμεις στο μηχανολογων απθ λεγεται για σημερα, δεν ξερω ποτε θα αναρτηθουν ευχομαι σε 1 βδομαδα να εχουμε κωδικο ωστε να τα παρουμε τα βιβλια. Εσεις ειστε πολυ οριακα, εκτος και αν τα αναρτησουν κατευθειαν και μπορεσετε να τα παρετε.
Μεγαλη καθυστερηση και το απθ και το εμπ. Αν και στο απθ η νομικη εχει απο την πεμπτη νμζω που εβγαλαν ανακοινωση...
 

Χάρις

Νεοφερμένος

Η Χάρις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Επιτέλους, το τμήμα μου Βιολογικό ΑΠΘ έβγαλε ανακοίνωση με τους κωδικούς των μετεγγραφεντων να προχωρήσουν στην αποστολή του πιστοποιητικού διαγραφής!
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 927 μηνύματα.
Επιτέλους, το τμήμα μου Βιολογικό ΑΠΘ έβγαλε ανακοίνωση με τους κωδικούς των μετεγγραφεντων να προχωρήσουν στην αποστολή του πιστοποιητικού διαγραφής!
Εδωσε προθεσμια? Επισης αν πατε κατευθειαν το πιστοποιητικο θα παρετε κατευθειαν και τους κωδικους ή οταν ληξει η προθεσμια?
 

Χάρις

Νεοφερμένος

Η Χάρις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εδωσε προθεσμια? Επισης αν πατε κατευθειαν το πιστοποιητικο θα παρετε κατευθειαν και τους κωδικους ή οταν ληξει η προθεσμια?
Δεν έδωσαν τελική ημερομηνία, ανακοίνωσαν ότι ξεκινάει από αύριο Πέμπτη χωρίς να αναφέρει κάτι άλλο
 

Χάρις

Νεοφερμένος

Η Χάρις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εδωσε προθεσμια? Επισης αν πατε κατευθειαν το πιστοποιητικο θα παρετε κατευθειαν και τους κωδικους ή οταν ληξει η προθεσμια?
Έστειλα σήμερα την βεβαίωση διαγραφής και έλαβα αμέσως κωδικούς.
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 927 μηνύματα.

maria20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Καλησπέρα!Εκανα διαγραφή απο τη σχολή και πήρα κωδικούς απο τη σχολή που πήρα μετεγγραφή.Δεν μου έχει ερθει ακομα mail για την ακυρωση του πασο απο τη παλιά σχολή.Θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να κάνω αίτηση για έκδοση πάσο στη νέα σχολή ή πρέπει να περιμένω μέχρι να ακυρωθεί?
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 927 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι αν ενα βιβλιο φυγει απο διαθεσιμοτητα, ποσο κανει για να επιστρεψει?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Καλησπέρα!Εκανα διαγραφή απο τη σχολή και πήρα κωδικούς απο τη σχολή που πήρα μετεγγραφή.Δεν μου έχει ερθει ακομα mail για την ακυρωση του πασο απο τη παλιά σχολή.Θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να κάνω αίτηση για έκδοση πάσο στη νέα σχολή ή πρέπει να περιμένω μέχρι να ακυρωθεί?
καλημερα
Μπορεις τωρα χωρις αλλο να κανεις αιτηση για νεα ταυτοτητα.
Δεν νομιζω οτι θα ασχοληθει καποιος για την ακυρωση της παλιας.
Αν πραγματι θελεις να ακυρωθει η παλια τοτε πρεπει να στειλεις εμαιλ με φωτο της παλιας στην προηγούμενη σχολη.
Καλο ειναι να να ακυρωθει η παλια διοτι μπορει να υπαρξει κονφλιτ σε καποιες διδικασιες....εγω ειχα συναντησει προβλημα στο voucher των 200€.
Γενικα δηλαδη εκει που ο αριθμος ταυτοτητας παιζει κεντρικο ρολο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να ρωτησω κατι αν ενα βιβλιο φυγει απο διαθεσιμοτητα, ποσο κανει για να επιστρεψει?
Μεχρι να το τυπωσει ο εκδοτικος οικος..απο 10 μερες εως μηνα και.
 

Christos1971

Νεοφερμένος

Ο Christos1971 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους,

Από Ηλεκτρολόγους ΕΜΠ ήρθε το οριστικό mail εγγραφής με οδηγίες και όλα τα απαραίτητα έγγραφα (και είναι πολλά στο αριθμό, 9) που χρειάζονται. Καλή συνέχεια και επιτυχία σε όλα τα παιδιά, καλές γιορτές σε όλους μας.
 

eirinipap

Νεοφερμένος

Η eirinipap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλημερα.Να κανω μια ερωτηση..καποιος που πηρε μετεγγραφη μπορει να κανει αιτηση για τη λεσχη..γιατι αυτοι εχουν ημερομηνιες..
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Καλημερα.Να κανω μια ερωτηση..καποιος που πηρε μετεγγραφη μπορει να κανει αιτηση για τη λεσχη..γιατι αυτοι εχουν ημερομηνιες..
Ναι, στο πανεπιστήμιο Πατρών είχαν ανοίξει την πλατφόρμα για τους μεταγγραφεντες.
 

eirinipap

Νεοφερμένος

Η eirinipap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλησπερα..κι εγω για το ιδιο πανεπιστημιο ενφιαφερομαι..αλλα νομιζω ως 6 δεκεμβτιου πρεπει να ηταν..αραγε δεχονται κ αργοτερα αιτησεις..
 

Christos1971

Νεοφερμένος

Ο Christos1971 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλησπέρα και Καλή Χρονιά σε όλους,

Οι κωδικοί ήρθαν μέσα στο Σαββατοκύριακο (παράξενο αλλά θετικό). Το θέμα που προκύπτει είναι με τα συγγράμματα. Το «Εύδοξος» αναφέρει ότι η προθεσμία υποβολής αίτησης συγγραμμάτων έχει λήξει. Υπάρχει λύση;
 

DimitraA.

Νεοφερμένος

Η DimitraA. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Χαιρετώ τα παιδια που διαβάζουν το μήνυμά μου...
Παιδιά έχω μια σοβαρή απορία... Θέλω να δώσω πανελληνιες του χρόνου και ενδιαφέρομαι για την σχολή "Επιστημών της Εκπαίδευσης και οινωνικής Εργασίας" που εδρεύει στην Πάτρα (περιπου 14.000 μόρια) Αν περασω εκεί, σκοπευω να ακολουθήσω την κατευθυνση κοινωνικής εργασίας.
Ωστοσο, έψαξα και βρήκα μια σχολή Κοινωνικης Εργασίας στην Κομοτηνή (περιπου 13.000 μόρια).
Η απορία που είναι η εξής: αν περασω στο τμήμα της Κομοτηνής δικαιουμαι μεταγγραφή για την Πάτρα ή όχι επειδή ο τίτλος του τμήματος δεν είναι ίδιος;
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top