Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Παιδια πραγματικά τώρα έχει πάρει κανείς ειδοποίηση από το απθ για το 3ο βημα των μετεγγραφων? Έχει καταντήσει κουραστικο αυτο το πραγμα, κοιμισμενοι φουλ.
Και το παντειο μια απ τα ίδια
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Παιδια πραγματικά τώρα έχει πάρει κανείς ειδοποίηση από το απθ για το 3ο βημα των μετεγγραφων? Έχει καταντήσει κουραστικο αυτο το πραγμα, κοιμισμενοι φουλ.
Κοιτα ...σχολη πας ,εργαστηρια εισαι μεσα ...γιατι εισαι τοσο απαιτητικη?
Αλλες χρονιες επαιρναν ειδοποίηση για 3ο βημα στις 15 ιανουαριου ..κουλ και απολαυσε οτι μπορεις.
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 927 μηνύματα.
Κοιτα ...σχολη πας ,εργαστηρια εισαι μεσα ...γιατι εισαι τοσο απαιτητικη?
Αλλες χρονιες επαιρναν ειδοποίηση για 3ο βημα στις 15 ιανουαριου ..κουλ και απολαυσε οτι μπορεις.
Επειδη εχω ακουσει απο αλλα παιδια αλλων πανεπιστημιων οτι εχουν παρει τους κωδικους. Απο την στιγμη που το υπουργειο εκανε την δουλεια τόσο γρήγορα(1 μηνα πιο νωρις) και εχει περασει 1 βδομαδα απο τοτε που τελειωσε η προθεσμια για τα δικαιολογητικά δεν μπορω να καταλαβω τι τους ειναι τοσο δυσκολο στο να προχωρησουν. Δεν γινεται να μην εχουμε βιβλια να διαβασουμε ενω οι υπολοιποι εχουν μια χαρα και διαβαζουν, δλδ τα βασικα ρ φιλε...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Επειδη εχω ακουσει απο αλλα παιδια αλλων πανεπιστημιων οτι εχουν παρει τους κωδικους. Απο την στιγμη που το υπουργειο εκανε την δουλεια τόσο γρήγορα(1 μηνα πιο νωρις) και εχει περασει 1 βδομαδα απο τοτε που τελειωσε η προθεσμια για τα δικαιολογητικά δεν μπορω να καταλαβω τι τους ειναι τοσο δυσκολο στο να προχωρησουν. Δεν γινεται να μην εχουμε βιβλια να διαβασουμε ενω οι υπολοιποι εχουν μια χαρα και διαβαζουν, δλδ τα βασικα ρ φιλε...
Ναι οκ πηραν αλλα που? επαρχια ομως...
το απθ και η αθηνα παντα ειναι οι τελευταιοι γιατι δεν γουσταρουν μετεγγραφες.
Βιβλια θα παρεις ηρεμισε ...και ο ευδοξος μαλλον θα παρει παραταση κανενα δεκαημερο.
Το δυσκολο που ρωτας, ειναι να κανουν 3μελεις επιτροπες για να δουν τα χαρτια.
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 927 μηνύματα.
Ναι οκ πηραν αλλα που? επαρχια ομως...
το απθ και η αθηνα παντα ειναι οι τελευταιοι γιατι δεν γουσταρουν μετεγγραφες.
Βιβλια θα παρεις ηρεμισε ...και ο ευδοξος μαλλον θα παρει παραταση κανενα δεκαημερο.
Το δυσκολο που ρωτας, ειναι να κανουν 3μελεις επιτροπες για να δουν τα χαρτια.
Επισης εμεις με μεταγραφη θα πρεπει να κανουμε δηλωση μαθηματων αραγε?
Απλως ρ συ ειναι πολυ κουραστικο που κανουν τοσο καιρο. Θα ζητησουν δλδ διαγραφη λες κ δεν μπορουν να παρουν μονοι τους και μετα θα πρεπει να περιμενω και το αλλο πανεπιστημιο να την στειλει.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Επισης εμεις με μεταγραφη θα πρεπει να κανουμε δηλωση μαθηματων αραγε?
Απλως ρ συ ειναι πολυ κουραστικο που κανουν τοσο καιρο. Θα ζητησουν δλδ διαγραφη λες κ δεν μπορουν να παρουν μονοι τους και μετα θα πρεπει να περιμενω και το αλλο πανεπιστημιο να την στειλει.
Ε δες το προγραμμα σπουδων σου ..αν δεν εχεις επιλογης τα μαθηματα θα τα δηλωσει η γραματεια.
Υπαρχουν και σχολες που ζητουν ΥΔ και κανουν την διαγραφη μονοι τους αργοτερα με την ησυχία τους.. το απθ δεν νομιζω να το κανει μονο του.

Ε νωρις παντως κουραστικες ...τα επομενα 6 χρονια τι θα κανεις?
Ε και τι φωναζεις εσυ εισαι ενταξει..λαπτοπ πηρες?
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 927 μηνύματα.
Ε δες το προγραμμα σπουδων σου ..αν δεν εχεις επιλογης τα μαθηματα θα τα δηλωσει η γραματεια.
Υπαρχουν και σχολες που ζητουν ΥΔ και κανουν την διαγραφη μονοι τους αργοτερα με την ησυχία τους.. το απθ δεν νομιζω να το κανει μονο του.

Ε νωρις παντως κουραστικες ...τα επομενα 6 χρονια τι θα κανεις?
Ε και τι φωναζεις εσυ εισαι ενταξει..λαπτοπ πηρες?
Ε ναι φυσικα και ειναι κουραστικο να μην εχεις προσβαση στα μισα μαθηματα και να πρεπει να ζητας να σ τα στελνουν καθε λιγο κ λιγακι, ενω δεν φταις κιολας. Επιλογης μαθημα δεν εχουμε αν κ αν θυμαμαι καλα τα υπολοιπα παιδια στην αρχη του εξαμηνου ειχαν μπει να δηλωσουν. Σκεφτομουν να ζητησω την διαγραφη να την εχω ετοιμη αλλα λεω ας περιπου να μ πουν σιγουρα. Λαπτοπ οχι δεν πηρα αλλα κατα 99% θα παρω legion 5. Intel i7 με 3050ti ή 3060 θα δειξει ομως.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Ε ναι φυσικα και ειναι κουραστικο να μην εχεις προσβαση στα μισα μαθηματα και να πρεπει να ζητας να σ τα στελνουν καθε λιγο κ λιγακι, ενω δεν φταις κιολας. Επιλογης μαθημα δεν εχουμε αν κ αν θυμαμαι καλα τα υπολοιπα παιδια στην αρχη του εξαμηνου ειχαν μπει να δηλωσουν. Σκεφτομουν να ζητησω την διαγραφη να την εχω ετοιμη αλλα λεω ας περιπου να μ πουν σιγουρα. Λαπτοπ οχι δεν πηρα αλλα κατα 99% θα παρω legion 5. Intel i7 με 3050ti ή 3060 θα δειξει ομως.
Οχι να μην ζητησεις διαγραφη ακομα ..περιμενε να σου πουν ...αν και να ζητησεις δεν θα στην δωσει η κοζανη για τον λογο αυτο.
Η κοζανη δινει γρηγορα της μετεγγραφες και αν της πεις το στελνει και στο απθ.
Το legion τι μαρκα ειναι ..κινεζικο?
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 927 μηνύματα.
Οχι να μην ζητησεις διαγραφη ακομα ..περιμενε να σου πουν ...αν και να ζητησεις δεν θα στην δωσει η κοζανη για τον λογο αυτο.
Η κοζανη δινει γρηγορα της μετεγγραφες και αν της πεις το στελνει και στο απθ.
Το legion τι μαρκα ειναι ..κινεζικο?
Ναι ετσι σκεφτομαι θα το αφησω. Ετσι κιαλλιως οτι εχω χρειαστει απο κοζανη πχ βεβαιωση εγγραφης μου την εστειλαν πολυ γρηγορα οχι σαν κατι αλλους 😂
Το legion ειναι απο τα πιο γνωστα μοντελα της lenovo. Εχω ακουσει τα καλυτερα για αυτο και οπως το εχω ψαξει αξιζει
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Ναι ετσι σκεφτομαι θα το αφησω. Ετσι κιαλλιως οτι εχω χρειαστει απο κοζανη πχ βεβαιωση εγγραφης μου την εστειλαν πολυ γρηγορα οχι σαν κατι αλλους 😂
Το legion ειναι απο τα πιο γνωστα μοντελα της lenovo. Εχω ακουσει τα καλυτερα για αυτο και οπως το εχω ψαξει αξιζει
ναι η κοζανη ειναι γρηγορη παρ οτι δεν εχει προσωπικο.
Α lenovo...δεν ξερω ..τα lenovo ειναι εκτος οπτικου πεδιου μου.
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 927 μηνύματα.
ναι η κοζανη ειναι γρηγορη παρ οτι δεν εχει προσωπικο.
Α lenovo...δεν ξερω ..τα lenovo ειναι εκτος οπτικου πεδιου μου.
Εσυ τι εχεις hp, dell?
Η κοζανη εχει κανει και τα καινουργια κτηρια. Στο πολυτεχνειο του απθ μετα την 17 Νοέμβρη τα σκαλοπατια ειναι μισογκρεμισμενα ολα😬😬
Μια δουλεια εχουν να κανουν, να ελεγξουν χαρτια και να μας στειλουν γτ αλλιως ειναι άχρηστοι 🤣
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Εσυ τι εχεις hp, dell?
Η κοζανη εχει κανει και τα καινουργια κτηρια. Στο πολυτεχνειο του απθ μετα την 17 Νοέμβρη τα σκαλοπατια ειναι μισογκρεμισμενα ολα😬😬
Μια δουλεια εχουν να κανουν, να ελεγξουν χαρτια και να μας στειλουν γτ αλλιως ειναι άχρηστοι 🤣
Α εσυ τα θες ολα... και μουρατο ονομα και vip εγκαταστασεις?
Ναι η κοζανη τωρα εχει τωρα τις καλυτερες εγκαταστασεις μακραν των αλλων.
Αλλα ειναι στην πολυ εξοχη ..νομιζω στην περιοχη που πεφτουν οι αρκουδες σε χειμερια ναρκη. αντε τωρα να θες να κανεις καφε ντελιβερυ.
Γιατι ειναι αχρηστοι ...Κατσε ρε μετεγγραφη πηρες ..δεν πρεπει να πληρωσεις κατι να το καταλαβεις?

Ναι εγω εχω HP....μεχρι την ακομψια της dell την αντεχω ...παραπανω οχι.
 

Χάρις

Νεοφερμένος

Η Χάρις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Δυστυχώς κανένα νεώτερο από ΑΠΘ.
Σήμερα πήρα τηλέφωνο στην γραμματεία της σχολής και μου είπαν ότι όταν έχουν κάτι νεώτερο θα το ανεβάσουν στο site.
Στην ερώτηση μου αν έχουν ορίζοντα πότε θα γίνει αυτό, μου απάντησαν ότι δεν γνωρίζουν.....
Αυτά τα ωραία!
 

Elenakii

Νεοφερμένος

Η Elenakii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Παιδια πραγματικά τώρα έχει πάρει κανείς ειδοποίηση από το απθ για το 3ο βημα των μετεγγραφων? Έχει καταντήσει κουραστικο αυτο το πραγμα, κοιμισμενοι φουλ.
Αηδια κατάντησε τόσο καιρό να δώσουν κωδικούς
 

Elenakii

Νεοφερμένος

Η Elenakii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Αν ακούσει κάποιος για απθ ανακοίνωση για διαγραφές ας μου το πει παρακαλω
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 927 μηνύματα.

Χάρις

Νεοφερμένος

Η Χάρις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!
Επειδή δεν έχω πού να πω τον πόνο μου, τον λέω εδώ:στο δικό μου τμήμα, μιλάω πάντα για ΑΠΘ, σήμερα βγάλανε ανακοίνωση για δήλωση μαθημάτων στην κατηγορία αθλητών που έκαναν αίτηση εγγραφής 20 μέρες μετά την ανακοίνωση που αφορά τους μετεγραφεντες και οι μετεγγραφεντες περιμένουμε ακόμα ανακοίνωση για να προσκομίσουμε την αίτηση διαγραφής και να πάρουμε κωδικούς......
Έχετε κάτι νεώτερο εσείς οι "ατυχείς"-τυχεροι του ΑΠΘ?
 

phoni

Νεοφερμένος

Η phoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Εγώ δεν είμαι από ΑΠΘ, είμαι στο ΕΜΠ αλλά και στο δικό μου τμήμα (ΗΜΜΥ) δεν έχουν βγάλει ακόμη τίποτα. Πήρα τηλ στη γραμματεία και μόνο που δεν μου το κλείσαν στα μούτρα. Εν τω μεταξύ εγώ περιμένω τα επίσημα αποτελέσματα για να κάνω κ αίτηση για στέγαση. Τρόμαξα να βρω σπίτι για τρεις μήνες (μια κ δεν ήμουν σίγουρη για την μετεγγραφή) και σε λίγο δε θα έχω που να μείνω.
 

Χάρις

Νεοφερμένος

Η Χάρις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγώ δεν είμαι από ΑΠΘ, είμαι στο ΕΜΠ αλλά και στο δικό μου τμήμα (ΗΜΜΥ) δεν έχουν βγάλει ακόμη τίποτα. Πήρα τηλ στη γραμματεία και μόνο που δεν μου το κλείσαν στα μούτρα. Εν τω μεταξύ εγώ περιμένω τα επίσημα αποτελέσματα για να κάνω κ αίτηση για στέγαση. Τρόμαξα να βρω σπίτι για τρεις μήνες (μια κ δεν ήμουν σίγουρη για την μετεγγραφή) και σε λίγο δε θα έχω που να μείνω.
Πόσο σε καταλαβαίνω!
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 927 μηνύματα.
Ειμαστε δυστυχως ατυχοι στην καθυστερηση που εχει το απθ...Εγω οπως σας ειπα απο την δικη μ γραμματεια των μηχανολογων ακουστηκε πως ανακοίνωση για το επομενο βημα θα γινει στις 13 δεκεμβρη.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top