Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alpha.kappa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alpha.kappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Απο συνολικά 6768 θεσεις για μεταγραφές καλυφθηκαν 3728
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

οπα ...ειχαμε και εβε ? δεν το αντιλήφθηκα αν και διαβασα την εγκυκλιο.
οχι, δεν το εθεσα σωστα
δεν υπηρχε εβε για τις μεταγραφές
Ομως λογω συντελεστων ΕΒΕ ανέβηκαν οι βάσεις με αποτελεσμα να μην πιανουν το οριο των 2750
 

Φραπεδοφιλόσοφος

Νεοφερμένος

Ο Φραπεδοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Γενικη ερωτηση, μεχρι ποτε εχουμε να παραδωσουμε τα δικαιολογητικα εγγραφα?
 

alpha.kappa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alpha.kappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Γενικη ερωτηση, μεχρι ποτε εχουμε να παραδωσουμε τα δικαιολογητικα εγγραφα?
Συνηθως κάθε σχολή βγάζει ανακοίνωση για τις προθεσμίες υποβολής δικαιολογητικών
Βέβαια θα πρέπει να στείλει και το υπουργείο την σχετική λίστα στις σχολές .
Υποθέτω μέχρι το τέλος της ερχόμενης εβδομάδας θα βγουν οι σχετικές ανακοινώσεις
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,544 μηνύματα.

eirinipap

Νεοφερμένος

Η eirinipap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλησπερα κ η κορη μου την πηρε τη μετεγγραφη με την κατηγορια αδερφια στην πατρα στους μηχανολογους.Ευχαριστω ολους κ ιδιαιτερα εσενα Γιαννη για τις συμβουλες.Ειχες δικιο παντως κ με τα κοινωνικο οικονομικα επεσε η σχολη κ θα την επαιρνε κ ετσι.Απλα εγω τη φοβηθηκα αυτη την επιλογη γιατι πριν 2 χρονια εχασε ο γιος τη μετεγγραφη στη θεσσαλονικη φαρμακευτικη σε ισοψηφια μοριων μετεγγραφων κ 25 μορια πανελληνιων.Και παλι ευχαριστω
 

Elenakii

Νεοφερμένος

Η Elenakii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
συγχαρητηρια μαμμυ εισαι πολυ μαχητρια
παρε και ενα κερασακι.
τα κοινωνικα μορια δεν θα τα χρειαστεις ουσιαστικα η σχολη εκλεισε στα 4
Ουαου το κερασάκι στην τουρτα τέλεια όποτε δεν αν χωνόμαστε και για το μόριο της αναπηρίας …να σαι καλά για όλα γιαννακο :))
 

Latos

Νεοφερμένος

Ο Latos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδια την πηρα και εγω ! Να σαι καλα γιαννη ευχαριστω πολυ για την βοηθεια
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,544 μηνύματα.
Ουαου το κερασάκι στην τουρτα τέλεια όποτε δεν αν χωνόμαστε και για το μόριο της αναπηρίας …να σαι καλά για όλα γιαννακο :))
ναι καλο ειναι ,,δεν υπαρχει αγχος ,,,αλλα κοιταξε το χαρτι του κοινωνικου μοριου θα το υποβαλεις ,,,μπορει να μην εχει σημασια αλλα θα το υποβαλεις οτι και να γινει ,οτι και ναχεις.
Αν δεν το υποβαλεις παει αλλου το θεμα και δεν χρειαζεται να παει εκει.
 

DaphnePllus

Νεοφερμένος

Η DaphnePllus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Μοιράζομαι κι εγώ ως Ελληνίδα mommy την χαρά μου!!! Την πήρε την μετεγγραφή το τρελλό αγόρι μου!!! Σας ευχαριστώ όλους που με τον τρόπο σας βάλατε ένα λιθαράκι, είτε λύνοντας μια απορία είτε μέσω της ενσυναίσθησης!! Γιάννη να είσαι καλά που αφιέρωσες τόσο χρόνο προσφέροντας τις πολύτιμες γνώσεις σου!!! Χίλια ευχαριστώ!!!
Συγχαρητήρια σε όλους και καλές σπουδές!!!
monaxiko brizolaki σου 'ρχεται!!!
 

estrela

Νεοφερμένος

Η estrela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Μια απορία, εγώ πχ που είμαι 2ο έτος τώρα που πήρα την μετεγγραφή, πρέπει να παραδώσω το παλιό μου πάσο;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,544 μηνύματα.
Μια απορία, εγώ πχ που είμαι 2ο έτος τώρα που πήρα την μετεγγραφή, πρέπει να παραδώσω το παλιό μου πάσο;
Οτι πει η ανεξανδρουπολη..τωρα η παραδωση πασου δεν εχει πλεον νοημα...αλλα και η αλεξανδρουπολη ειναι ψιλοτρελαμενη να της φευγουν φοιτητες.
 

Μαρια39

Νεοφερμένος

Η Μαρια39 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι, έχω κάνει αίτηση μετεγγραφής μόλις μπήκα στην εφαρμογή και λέει ότι έχω επιλέγει για μετεγγραφή αυτό σημαίνει ότι την έχω πάρει ή θα πρέπει να περιμένω τα οριστικά αποτελέσματα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,544 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι, έχω κάνει αίτηση μετεγγραφής μόλις μπήκα στην εφαρμογή και λέει ότι έχω επιλέγει για μετεγγραφή αυτό σημαίνει ότι την έχω πάρει ή θα πρέπει να περιμένω τα οριστικά αποτελέσματα;
ναι την πηρες,τελος.... συγχαρητηρια
Τωρα παραλουθεις την γραμματεια της νεας σχολης για το ποτε θα πας τα χαρτια που γραφει η αιτηση επανω για τον τελικο τυπικο ελεγχο.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,544 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,544 μηνύματα.
Τσίπουρο χωρίς γλυκάνισο ρε φίλε είναι σαν παστίτσιο χωρίς κιμά....δε λέει 🤣🤣🤣🤣
δεν λεει ..ε .. ενταξει .. δεν ξερω,,, οχι παστιτσιο χωρις κιμα δεν δεχομεθα, πρεπει να το αλλαξεις ονομα σε μακαρονια ωγκραντεν
εχω ενα μπουκαλι κρητικη τσικουδια στην καταψυξη και πινω κανενα σφηνάκι στο τσακιρ κεφι..καταλαβες? αυτη ειναι ανευ γλυκανισου δεν ασπριζει
 

Μαρια39

Νεοφερμένος

Η Μαρια39 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ναι την πηρες,τελος.... συγχαρητηρια
Τωρα παραλουθεις την γραμματεια της νεας σχολης για το ποτε θα πας τα χαρτια που γραφει η αιτηση επανω για τον τελικο τυπικο ελεγχο.

ναι την πηρες,τελος.... συγχαρητηρια
Τωρα παραλουθεις την γραμματεια της νεας σχολης για το ποτε θα πας τα χαρτια που γραφει η αιτηση επανω για τον τελικο τυπικο ελεγχο.
Σε ευχαριστώ πολύ!!!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,544 μηνύματα.
ερωτηση προς τα παιδια που πηραν μετεγγραφη
σας ειρθε sms ή την ειδατε μονο στην πλατφορμα
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top