Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

estrela

Νεοφερμένος

Η estrela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Καλησπέρα, έχω μια αδερφή 23 ετών με εισόδημα η οποία όμως δεν είναι στο πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης. Πρέπει να την συμπεριλάβω στην αίτηση μετεγγραφής;;;;
 

DaphnePllus

Νεοφερμένος

Η DaphnePllus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Σιγή ιχθύος επικρατεί!!!!
Πέσατε όλοι με τα μούτρα μου φαίνεται!!!😂😂
Καλά αποτελέσματα εύχομαι στον καθένα σας!!!!🤞🤞🙏🙏
 

Κάθριν

Νεοφερμένος

Η Κάθριν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ερώτηση παλι εγώ που είμαι πολύτεκνη με 3 αδέρφια φοιτητές και μια εγώ 4 και με εισόδημα πιυ ξεπερνάει τα προβλεπόμενα θα κάνω αίτηση μόνο με κοινωνικά κριτηρια;
 

DaphnePllus

Νεοφερμένος

Η DaphnePllus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ερώτηση παλι εγώ που είμαι πολύτεκνη με 3 αδέρφια φοιτητές και μια εγώ 4 και με εισόδημα πιυ ξεπερνάει τα προβλεπόμενα θα κάνω αίτηση μόνο με κοινωνικά κριτηρια;
Αν και ο Γιάννης είναι ο ειδικός, νομίζω πως δεν έχεις άλλη επιλογή. Να είσαι σίγουρη όμως για το εισόδημα. Δεν χρειάζεται βιασύνη.
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ερώτηση παλι εγώ που είμαι πολύτεκνη με 3 αδέρφια φοιτητές και μια εγώ 4 και με εισόδημα πιυ ξεπερνάει τα προβλεπόμενα θα κάνω αίτηση μόνο με κοινωνικά κριτηρια;
μονο ενα ειδος αιτησης μπορεις να κανεις.αμα δεν εχεις κατακεφαλην εισοδημα κατω των 12500 δεν μπορεις να κανεις αιτηση με μεταγγραφη αδελφου.μπορεις νομιζω να το τσεκαρεις στη πλατοφορμα για το αν εχεις εισοδημα κατω των 12500
 

Κάθριν

Νεοφερμένος

Η Κάθριν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Άρα πάω μόνο με βάση πολυτεκνειας και με κοινωνικά κριτήρια
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Άρα πάω μόνο με βάση πολυτεκνειας και με κοινωνικά κριτήρια
για δες αν η ιδια η πλατφορμα σε αφηνει με μεταγγραφη αδελφου (αφου συμπληρωσεις αφμ ,αμκα ωστε να υπολογισει το κατακεφαλην)
 

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Ο Γιάννης ξέρει καλύτερα αλλά ναι, νομίζω μόνο οικονομικά.
 

Κάθριν

Νεοφερμένος

Η Κάθριν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Οχι δεν με αφήνει οκ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μόνο στα οικονομικά και κοινωνικά όπου οικονομικά μου λεει ότι δεν πληρω τα κριτήρια και μου δίνει 3.5 μόρια μέλος πολυτεκνης
 

Μαραθ22

Νεοφερμένος

Η Μαραθ22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Όταν ζητάει η πλατφόρμα μετεγγραφών να επιβεβαιώσουμε τα στοιχεία μας δηλ email, αστ.ταυτοτητα, τηλέφωνο,. βάζουμε το προσωπικό ή το ιδρυματικο email?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,652 μηνύματα.
Ερώτηση παλι εγώ που είμαι πολύτεκνη με 3 αδέρφια φοιτητές και μια εγώ 4 και με εισόδημα πιυ ξεπερνάει τα προβλεπόμενα θα κάνω αίτηση μόνο με κοινωνικά κριτηρια;
ε Καθριν νομιζω οτι το συζητησαμε τι θεμα και καταληξαμε,,ή κανω λαθος?
αυτο που δεν ειπαμε ειναι οτι το υπουργειο πρεπει να δωσει βραβειο στον μπαμπα και την μαμα που συντητηρουν 4 σπιτια ανα την ελλαδα και ενα το κεντρικο 5.. αλλα ειδικη μετεγγραφη οχι δεν δινουμεν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όταν ζητάει η πλατφόρμα μετεγγραφών να επιβεβαιώσουμε τα στοιχεία μας δηλ email, αστ.ταυτοτητα, τηλέφωνο,. βάζουμε το προσωπικό ή το ιδρυματικο email?
οτι θες απο εμαιλ... πιθανων θα σου στειλει μυνημα να τι κλικαρεις
 

Κάθριν

Νεοφερμένος

Η Κάθριν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Όταν πατάω οριστική υποβολή γτ μιυ βγάζει σφαλμα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,652 μηνύματα.

Κάθριν

Νεοφερμένος

Η Κάθριν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Οχι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σφάλμα λαι μα δοκιμάσω αργότερα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,652 μηνύματα.

Κάθριν

Νεοφερμένος

Η Κάθριν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ο βαθμός επιτυχίας πιυ λέει με βάση αυτόν είναι η διαφορά 15735 είναι τα μόρια μου μήπως γιαυτο δεν με αφηνει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ βασίστηκα στα μόρια που δίνει η κάθε σχολή
 

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Ο βαθμός επιτυχίας πιυ λέει με βάση αυτόν είναι η διαφορά 15735 είναι τα μόρια μου μήπως γιαυτο δεν με αφηνει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ βασίστηκα στα μόρια που δίνει η κάθε σχολή
Μα αν δεν πέθανες το 2.750 κανονικά δεν θα σε άφηνε να την δηλώσεις
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top