Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.

DaphnePllus

Νεοφερμένος

Η DaphnePllus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Αν δεν με απατά η μνήμη μου, γιατί είμαι και μιας ηλικίας, 😂😂 και οι βάσεις αργά το απόγευμα κατά τις 20:00μμ ανακοινώθηκαν. Μην αγχώνεστε, δεν θα γίνει σήμερα θα γίνει αύριο. Δεν χάλασε ο κόσμος για μια ημέρα παράταση στην αγωνία. Παραπάνω να μην είναι!!!🤣🤣
 

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Νομίζω πως δεν είναι τιποτα αυτό. Έβγαλαν ένα δοκιμαστικό οκ. Μια σελίδα με τα στοιχεία μας είναι και τέλος
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,595 μηνύματα.
ναι και μενα το ιδιο
ουπς ,, αυτο με το αμκα δεν ξερω αν θα το φτιαξουν οπως εκαναν στις εγγραφες.
καλου κακου πηγαινε κεπ να στο συμπληρωσουν..

α οταν εκανες εγγραφη ,,σου εβγαλε πρασινο στο αμκα ή ροζ?
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ουπς ,, αυτο με το αμκα δεν ξερω αν θα το φτιαξουν οπως εκαναν στις εγγραφες.
καλου κακου πηγαινε κεπ να στο συμπληρωσουν..

α οταν εκανες εγγραφη ,,σου εβγαλε πρασινο στο αμκα ή ροζ?
μου ειχε βγαλει πρασινο.στο κεπ ναπαω αν εχω θεμα με το αμκα στην αιτηση?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,595 μηνύματα.

DaphnePllus

Νεοφερμένος

Η DaphnePllus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
μου ειχε βγαλει πρασινο.στο κεπ ναπαω αν εχω θεμα με το αμκα στην αιτηση?
Το ίδιο βγάζει και στον γιο μου. Τώρα μπήκε και το δοκίμασε. Δεν νομίζω όλοι να έχουμε το ίδιο πρόβλημα. Και όταν έκανε την εγγραφή ήταν ΟΚ το ΑΜΚΑ.
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ε οχι ,,αν σου εβγαλε πρασινο στην ηλεκτρονικη εγγραφη ..τοτε το προβλημα το εχει η πλατφορμα
θα το δω και στην κανονικη αιτηση
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το ίδιο βγάζει και στον γιο μου. Τώρα μπήκε και το δοκίμασε. Δεν νομίζω όλοι να έχουμε το ίδιο πρόβλημα. Και όταν έκανε την εγγραφή ήταν ΟΚ το ΑΜΚΑ.
δεν νομιζω να υπαρχει θεμα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DaphnePllus

Νεοφερμένος

Η DaphnePllus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
θα το δω και στην κανονικη αιτηση
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


δεν νομιζω να υπαρχει θεμα
Εννοείται, αφού ο γιος μου ρώτησε την αντίστοιχη πλατφόρμα " Έχω ΑΜΚΑ?" 😂😂 και κατέβασε ωραιότατη βεβαίωση που συνδέει τα στοιχεία με το ΑΜΚΑ του. Δεν είναι ν' αγχωνόμαστε και μ' αυτό...
 

rospy

Νεοφερμένος

Ο rospy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής:
1) Η αδερφή μου είναι στο 3ο έτος Λογοθεραπεία Πάτρα κι εγώ πέρασα φέτος στο Οικονομικό Τρίπολης.
Η μόνιμη κατοικία των γονιών μου είναι Αθήνα αλλά υπάρχει εξοχική κατοικία 40χλμ έξω από την Πάτρα και άρα εντός περιφερειακής ενότητας. Μπορώ να αιτηθώ μετεγγραφή λόγω αδερφής στο Οικονομικό Πάτρας?
2) Αν όχι (λόγω της απαράδεκτης και παράλογης εγκυκλίου που ισχύει), μήπως να κάνω αίτηση μετεγγραφής βάσει κριτηρίων όπου έχω 2 μόρια? Έχω ελπίδες για την μετεγγραφή αυτή μέσω αυτής της οδού τουλάχιστον?
Υ.Γ. τα κριτήρια των 12.500 εισόδημα και 2750 μόρια διαφορά εκπληρώνονται.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,595 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής:
1) Η αδερφή μου είναι στο 3ο έτος Λογοθεραπεία Πάτρα κι εγώ πέρασα φέτος στο Οικονομικό Τρίπολης.
Η μόνιμη κατοικία των γονιών μου είναι Αθήνα αλλά υπάρχει εξοχική κατοικία 40χλμ έξω από την Πάτρα και άρα εντός περιφερειακής ενότητας. Μπορώ να αιτηθώ μετεγγραφή λόγω αδερφής στο Οικονομικό Πάτρας?
2) Αν όχι (λόγω της απαράδεκτης και παράλογης εγκυκλίου που ισχύει), μήπως να κάνω αίτηση μετεγγραφής βάσει κριτηρίων όπου έχω 2 μόρια? Έχω ελπίδες για την μετεγγραφή αυτή μέσω αυτής της οδού τουλάχιστον?
Υ.Γ. τα κριτήρια των 12.500 εισόδημα και 2750 μόρια διαφορά εκπληρώνονται.
Θα σου ελεγα να μην κανεις αιτηση με αδελφια ....αν κανεις η πλατφορμα θα στην δωσει αλλα μετα παιζεται τι θα κανει η σχολη που θα εχει το Ε9
Κανε με οικονομικα μορια ,,φαινεται σιγουρη.... περυσι ζητουσε 49 ,πηγαν 22 ..δηλαδη αδεια..
φετος θα ζητησει παλι 49
 

rospy

Νεοφερμένος

Ο rospy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Θα σου ελεγα να μην κανεις αιτηση με αδελφια ....αν κανεις η πλατφορμα θα στην δωσει αλλα μετα παιζεται τι θα κανει η σχολη που θα εχει το Ε9
Κανε με οικονομικα μορια ,,φαινεται σιγουρη.... περυσι ζητουσε 49 ,πηγαν 22 ..δηλαδη αδεια..
φετος θα ζητησει παλι 49
Ευχαριστώ πολύ.
Που το ξέρεις όμως ότι θα ζητησει πάλι 49 φέτος? Οι ζητούμενες θέσεις δεν καλύφθηκαν από αυτούς που πέρασαν ήδη?
Επίσης,μου επιβεβαιωνεις ότι δεν μπορώ να κάνω παράλληλα δύο αιτήσεις (αδελφών/κριτηρίων)?
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ.
Που το ξέρεις όμως ότι θα ζητησει πάλι 49 φέτος? Οι ζητούμενες θέσεις δεν καλύφθηκαν από αυτούς που πέρασαν ήδη?
Επίσης,μου επιβεβαιωνεις ότι δεν μπορώ να κάνω παράλληλα δύο αιτήσεις (αδελφών/κριτηρίων)?
μονο μια αιτηση μπορεις να κανεις (το λεει η εγκυκλιος)
1664818060616.png
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,595 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ.
Που το ξέρεις όμως ότι θα ζητησει πάλι 49 φέτος? Οι ζητούμενες θέσεις δεν καλύφθηκαν από αυτούς που πέρασαν ήδη?
Επίσης,μου επιβεβαιωνεις ότι δεν μπορώ να κάνω παράλληλα δύο αιτήσεις (αδελφών/κριτηρίων)?
οχι δεν μπορεις να κανεις 2 ειδων αιτησεις.

ναι 49 θα ειναι και φετος διοτι δια νομου ειναι το 15% των εισαγωμενων και οι εισαγωμενοι φετος δεν αλλαξαν ...ειναι ιδιοι με περυσι..

αυτο δεν το καταλαβαινω
Οι ζητούμενες θέσεις δεν καλύφθηκαν από αυτούς που πέρασαν ήδη?
 

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 969 μηνύματα.
Θα σου προτεινα να κουλαρεις για λιγο, γιατι καταστρεφεις τις βιταμινες σου.
Η κεραμεως δουλευει για σενα και σου εβαλε μια δοκιμαστικη πλατφορμα να εξασκηθεις.

Στη δοκιμαστικη σελιδα πέρα από τα στοιχεία που βγαζει με τα true αφου έχω βάλει τις κωδικους του πανεπιστημίου μου κάνει τπτ αλλο ??
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top