Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
ε και ποιος δεν το εκανε .
οχι την καρτα δεν μπορει να την κοστολογησει στον μηχανισμο αυτο ..αυτο που μπορει να πει ειναι οτι δεν εκανες δηλωση δεν σου επιτρεπω να συνεχισεις την αιτηση...αλλα σιγουρα δεν θα το πει.
Η λογίστρια των γονέων μου ήθελε να μου κάνει δήλωση με μηδενικό εισόδημα, Ελπιζω να μην το έκανε τελικά!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,595 μηνύματα.
Η λογίστρια των γονέων μου ήθελε να μου κάνει δήλωση με μηδενικό εισόδημα, Ελπιζω να μην το έκανε τελικά!
δεν υπαρχει καλη μου μηδενικο εισοδημα για την εφορια.
εχεις δεν εχεις εισοδημα αλλα η εφορια θα σου βαλει...ειδικα εσενα που κανεις και shoping therapy με καρτες ( δεν το απέφυγα το αγγλικο)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
δεν υπαρχει καλη μου μηδενικο εισοδημα γαι την εφορια.
εχεις δεν εχεις εισοδημα αλλα η εφορια θα σου βαλει...ειδικα εσενα που κανεις και shoping therapy με καρτες ( δεν το απέφυγα το αγγλικο)
Άμα χρησιμοποιώ μόνο κάρτα τι άλλο θα μπορούσε να μου βάλει; Κ αν βάλει κάτι θα είναι μεγάλο ποσο;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,595 μηνύματα.
Άμα χρησιμοποιώ μόνο κάρτα τι άλλο θα μπορούσε να μου βάλει; Κ αν βάλει κάτι θα είναι μεγάλο ποσο;
εξαρτατε την λογιστρια...αν σε δηλωσει οτι μενεις σε σπιτι ( δηλαδη και που θα εμενες σε κλαδι ?) εχεις καπου 3500 ( εδω υπαρχει κολπο),, ε αν εχεις και αυτοκινητο αλλα τοσα.
 

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
εξαρτατε την λογιστρια...αν σε δηλωσει οτι μενεις σε σπιτι ( δηλαδη και που θα εμενες σε κλαδι ?) εχεις καπου 3500 ( εδω υπαρχει κολπο),, ε αν εχεις και αυτοκινητο αλλα τοσα.
3500 αν μένω σε σπίτι μαζί με τους γονείς μου που δεν είναι δικό μας αλλά το ενοικιάζουμε;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,595 μηνύματα.
3500 αν μένω σε σπίτι μαζί με τους γονείς μου που δεν είναι δικό μας αλλά το ενοικιάζουμε;
αν δηλωσει οτι μενεις στην ταδε διεύθυνση εχεις 3500€
αν δηλωσει οτι φιλοξενείσαι απο τον μπαμπα στην ταδε διεύθυνση εχεις μηδεν ..
και μενουν μονο οι καρτες και πιθανα προστιμα τους.
 

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
αν δηλωσει οτι μενεις στην ταδε διεύθυνση εχεις 3500€
αν δηλωσει οτι φιλοξενείσαι απο τον μπαμπα στην ταδε διεύθυνση εχεις μηδεν ..
και μενουν μονο οι καρτες και πιθανα προστιμα τους.
έψαξα την φορολογική μου δήλωση, η οποία έγινε τον Μάιο και όλα είναι μηδέν.
 

Συνημμένα

  • 995CB520-B850-4B49-83AC-2B0542BE70BA.jpeg
    995CB520-B850-4B49-83AC-2B0542BE70BA.jpeg
    394.3 KB · Εμφανίσεις: 73

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,595 μηνύματα.

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,595 μηνύματα.

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,595 μηνύματα.

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,595 μηνύματα.

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,595 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 969 μηνύματα.
δεν μπορω να το βρω που το εχω δει
θα περιμενεις την πλατφορμα να στο επιβεβαιωσει.
οι μετεγγραφες παντως πανε με την ηλικια που υπολογιζει η εφορια .
ενω ο στρατος και η αστυνομια υπολογιζουν διαφορετικα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να θυμηθηκα που το εχω δει ... εδω στην περσινη πλατφορμα μετεγγραφων
View attachment 107283
Α ωραια, καταλαβα αν γινει παλι ετσι τοτε το μισο μοριακι θα το παρω.
Παντως γενικα για να μετρησουμε το κατα κεφαλην βλέπουμε μονο το εισ. επιβολης εισφορας? Βρισκουμε μεσο ορο και διαιρουμε με τα μελη? Ή κοιταμε και τιποτα αλλο π.χ αυτοκινητα ή χωραφια που εχει η οικογενεια? Ή στο εισ. επιβολης εισφορας τα εχουν μετρησει ηδη ολα αυτα που ειναι στο ονομα σου κλπ? Μπορει να ειναι λιγο χαζη ερωτηση και να μην την εξηγω καν καλα 😂
 

alpha.kappa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alpha.kappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Καλησπέρα..
Για τη μεταγραφή φοιτητών στην κατηγορία αδελφών στα δικαιολογητικά που απαιτούνται είναι και λογαριασμός ΔΕΚΟ
Ο λογαριασμός σταθερής τηλεφωνίας (Vodafone) μπορεί να θεωρηθεί λογαριασμός ΔΕΚΟ
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top