Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

emilyfan85

Νεοφερμένος

Η emilyfan85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,679 μηνύματα.
Μπορείς να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος;🙃
να γινουμε ποιο συγκεκριμενος
η πατρα δεν θελει μορια μετεγγραφης ,,στα 0 μορια κλεινει και δεν συμπληρώνει μετεγγραφες.
περυσι ζητουσε 28 παιδια και πηγαν 13 και με 0 μορια.
οποτε κανεις απλα αιτηση και πας
 

emilyfan85

Νεοφερμένος

Η emilyfan85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Δηλαδή,μπορώ να παρακολουθήσω από εκεί τα μαθήματα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,679 μηνύματα.
Δηλαδή,μπορώ να παρακολουθήσω από εκεί τα μαθήματα;
ναι απο 1ης οκτωβρη.. τα χαρτια θα κανουν βολτες αλλα οκ αρχες δεκεμβρη θα παρεις κωδικους.
ειναι πιθανον να σε αφησουν και εργαστηρια αλλα δεν το υπογραφω
 

emilyfan85

Νεοφερμένος

Η emilyfan85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
ναι απο 1ης οκτωβρη.. τα χαρτια θα κανουν βολτες αλλα οκ αρχες δεκεμβρη θα παρεις κωδικους.
ειναι πιθανον να σε αφησουν και εργαστηρια αλλα δεν το υπογραφω
Πιστεύεις,επομένως,ότι δεν τίθεται θέμα ρίσκου;Τα Ιωάννινα, η πόλη που έχω περάσει,είναι πιο μακριά συγκριτικά με την Πάτρα,από την μόνιμη κατοικία μου.Οποτε,δεν θέλω να ξεκινήσω την παρακολούθηση μαθημάτων στην Πάτρα και τελικά η μετεγγραφή να μην γίνει δεκτή.Επισης,σειρά προτεραιότητας ποιοι έχουν,γιατί υπάρχει και ο περιορισμός του 15%..
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,679 μηνύματα.
Πιστεύεις,επομένως,ότι δεν τίθεται θέμα ρίσκου;Τα Ιωάννινα, η πόλη που έχω περάσει,είναι πιο μακριά συγκριτικά με την Πάτρα,από την μόνιμη κατοικία μου.Οποτε,δεν θέλω να ξεκινήσω την παρακολούθηση μαθημάτων στην Πάτρα και τελικά η μετεγγραφή να μην γίνει δεκτή.Επισης,σειρά προτεραιότητας ποιοι έχουν,γιατί υπάρχει και ο περιορισμός του 15%..
ε τι να πω
καθε μετεγγραφη εχει ρισκο της ..η δικη σου απειροελαχιστο.
ναι ειπαμε 15% σημαινει 28 ατομα και προτεραιοτητα εχουν τα πολλα μορια , εσυ εχεις παραπολλα μορια....οχι βεβαια πολυτεκνικα αλλα παρα πολλα κοινων θνητων
ε τι αλλο να πω?
 

emilyfan85

Νεοφερμένος

Η emilyfan85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Οκ,understood! Thanks για τις πληροφορίες!
 

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
ε τι να πω
καθε μετεγγραφη εχει ρισκο της ..η δικη σου απειροελαχιστο.
ναι ειπαμε 15% σημαινει 28 ατομα και προτεραιοτητα εχουν τα πολλα μορια , εσυ εχεις παραπολλα μορια....οχι βεβαια πολυτεκνικα αλλα παρα πολλα κοινων θνητων
ε τι αλλο να πω?
Εγώ έχω μια απορία… ίσως φανώ αδιάκριτη αλλά πως ξέρετε τόσα πράγματα για τις μετεγγραφές;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,679 μηνύματα.
Εγώ έχω μια απορία… ίσως φανώ αδιάκριτη αλλά πως ξέρετε τόσα πράγματα για τις μετεγγραφές;
ε αδιακριτη..τι αδιακριτη?
αρχισα βασικα το 2018 με την δικη μου μετεγραφη που δεν την καταφερα ποτε και στην συνεχεια ασχολουμε με τις μετεγγραφες αλλων παιδιων που τις καταφερα ολες.
ε αν ασχολεισαι 4 χρονια κατι σου μενει.
διαβαζεις τους νομους
διαβαζεις την πλατφορμα τους
μελετας το εξελ εισακτεων
μελετας αντιστοιχιες
μελετας τους διορισμους τους
μελετας τα ποσοστα ενεργειας
μελετας το υψος ενοικιων
μελετας την υπαρξη εστιων
μελετας τις πρωτοδευτερες προτιμήσεις των παιδιων
ε βαζεις και λιγο διαίσθηση και προχωρας

αυτα και αλλα
 

kap

Νεοφερμένος

Η kap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
οχι καμια σχεση επαλ ,γελ ,6% , 4% ,νυχτερινα κλπ,κλπ ...ολες οι θεσεις (28) ειναι ισοτιμα διαθεσιμες για ολους
Γιάννη σου είχα ξαναγράψει, έχω περάσει νοσηλευτικη Διδυμότειχο κ ενδιαφέρομαι για μετεγγραφή στη Θεσσαλονίκη. Ειμαι από επαλ εσπερινο, πόσα μόρια θέλω για μετεγγραφή; Ο κοφτης πάει ανάλογα με τη βάση από το αντίστοιχο σχολείο σωστά;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,679 μηνύματα.
Γιάννη σου είχα ξαναγράψει, έχω περάσει νοσηλευτικη Διδυμότειχο κ ενδιαφέρομαι για μετεγγραφή στη Θεσσαλονίκη. Ειμαι από επαλ εσπερινο, πόσα μόρια θέλω για μετεγγραφή; Ο κοφτης πάει ανάλογα με τη βάση από το αντίστοιχο σχολείο σωστά;
ε μου εγραψες,,δεν σου απαντησα?..αν οχι να αυτοτιμωρηθω.

ναι ο κοφτης υπολογιζεται με βαση την δικη σου κατηγορια δηλαδη εσπερινο επαλ, τα μορια υπολογιζονται με συντελεστες διπαε θεσσαλονικης.... αν εισαι φετινη.
Δυστηχως το διπαε θεσσαλονικης ζητα πολλα, 6 μορια. Ειναι δυσκολα και δεν διαφαίνεται πτωση, ειναι και μικρουλα η σχολη

Τωρα να πω οτι φετος δεν μπηκε κανενα γελ Διδυμότειχο και μπορει να ειναι καλυτερα ? δεν θα το πω γιατι και περυσι μπηκε 1 γελ.
 

kap

Νεοφερμένος

Η kap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ε μου εγραψες,,δεν σου απαντησα?..αν οχι να αυτοτιμωρηθω.

ναι ο κοφτης υπολογιζεται με βαση την δικη σου κατηγορια δηλαδη εσπερινο επαλ, τα μορια υπολογιζονται με συντελεστες διπαε θεσσαλονικης.... αν εισαι φετινη.
Δυστηχως το διπαε θεσσαλονικης ζητα πολλα, 6 μορια. Ειναι δυσκολα και δεν διαφαίνεται πτωση, ειναι και μικρουλα η σχολη

Τωρα να πω οτι φετος δεν μπηκε κανενα γελ Διδυμότειχο και μπορει να ειναι καλυτερα ? δεν θα το πω γιατι και περυσι μπηκε 1 γελ.
Μπορώ να σου στείλω μνμ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,679 μηνύματα.

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
ε και βεβαια τι ρωτας... βαλε και φιογκο να το δω γιατι παιρνω πολλα
Τελευταία απορία… εγώ έδωσα πέρυσι και θα κάνω φέτος μετεγγραφή, τα μόρια μου μετρώνται όπως πέρυσι που υπήρχε ένας μέσος όρος ή όπως φέτος, διαφορετικά για κάθε σχολή;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,679 μηνύματα.
Τελευταία απορία… εγώ έδωσα πέρυσι και θα κάνω φέτος μετεγγραφή, τα μόρια μου μετρώνται όπως πέρυσι που υπήρχε ένας μέσος όρος ή όπως φέτος, διαφορετικά για κάθε σχολή;
τα δικα σου μορια ειναι σταθερα παντου με περσινουν συντελεστες (οχι μεσο ορο)
ποτε μπηκες στη σχολη?
 

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
τα δικα σου μορια ειναι σταθερα παντου με περσινουν συντελεστες (οχι μεσο ορο)
ποτε μπηκες στη σχολη?
Πέρυσι, είμαι η κοπέλα η δευτεροετής που θέλει να κάνει μετεγγραφή από ρεθυμνο παντειο και όλο κάνω ερωτήσεις.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,679 μηνύματα.
Πέρυσι, είμαι η κοπέλα η δευτεροετής που θέλει να κάνει μετεγγραφή από ρεθυμνο παντειο και όλο κάνω ερωτήσεις.
να κανεις οσες θελεις... σορρυ εχω και μια ανοια.
ωραια εχεις τα μορια του 2021 ,ειναι σταθερα παντου και υπολογιζεις κοφτη 2750 σε σχεση με τις βασεις 90% του 2021
 

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
να κανεις οσες θελεις... σορρυ εχω και μια ανοια.
ωραια εχεις τα μορια του 2021 ,ειναι σταθερα παντου και υπολογιζεις κοφτη 2750 σε σχεση με τις βασεις 90% του 2021
Ωραιαααα!!!! Θα δώσουν σημασία λέτε στην κάρτα ανεργίας του πατέρα μου;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,679 μηνύματα.
Ωραιαααα!!!! Θα δώσουν σημασία λέτε στην κάρτα ανεργίας του πατέρα μου;
οχι βεβαια ..δεν εχει καμια σχεση ..τα λεφτα εχουν σχεση μονο
η καρτα ανεργειας σου δινει καποιο πλεονεκτημα οταν ζητας εστια.
 

estrela

Νεοφερμένος

Η estrela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
γειααα ενδιαφερομαι για μετεγγραφη απο ιατρικη αλεξ/πολη ιδανικα σε αθηνα, αλλα στην αναγκη βολευομαι και πατρα. εχω 6 μορια απο οικονομικα. ειναι ρισκο να βαλω πρωτη επιλογη αθηνα και δευτερη πατρα δεδομενου οτι ειμαι απο τις χαμηλοτερες βαθμολογιες επιτυχοντων ιατρικης; δεν εχω καταλαβει πολυ πως λειτουργει ο αλγοριθμος μετεγγραφων σε ισοβαθμιες μοριων μετεγγραφης
ευχαριστω προκαταβολικα οποιον βοηθησει!!
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top