Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
ε τι 4 μηνες
ακομα δεν εχεται καταθεσει και εχετε μπροστα αυγουστο,, μακαρι να περασει τον αυγουστο

για την αναπηρια εχει δικιο ,το διαβασα ,παιζουν και οι ειδικες παθησεις ,καπου 80 ειναι αλλα θελεις επταμελη επιτροπη νοσοκομειου , δηλωνεις δεκεμβη και περνας ιανουαριο
Μεχρι την επομενη βδομαδα θα τα εχουμε καταθεσει λογικα.
Αρα αυτο με τις παθησεις ακυρο γιατι επρεπε να το ειχαμε κανει πριν μισο χρονο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οπως και να εχει θενξ. Δεν μπορουμε να ξερουμε τιποτα απο τωρα, θα δειξει πως θα παει ο αυγουστος.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επισης αν ξερω γω πρεπει να καταθεσουμε μεχρι 5 δεκεμβρη και ερθει το χαρτι ξερω γω 6 δεκεμβρη μετα τι γινεται? 🤣ακραιο αλλα ναι μπορει να ειμαι γκαντεμης
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,638 μηνύματα.
Μεχρι την επομενη βδομαδα θα τα εχουμε καταθεσει λογικα.
Αρα αυτο με τις παθησεις ακυρο γιατι επρεπε να το ειχαμε κανει πριν μισο χρονο
α ωραια αντε τρεχατο.

κοιτα αυτο με τις παθησεις αναφερεται στα παιδια του λυκειου για να μπουν αει με βαθμο απολυτηριου.
ειναι υποθεση του υπουργειο παιδειας και γινεται πολυ πολυ γρηγορα και ουτε που το παιρνεις χαμπαρι αν δεν καιγεσαι.
και φυσικα δεν καιγεσαι... διοτι τα απειρα παιδια νομιζουν οτι θα γραψουν αριστα πανελληνιες και δεν τους αφορουν οι μετεγγραφες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

α ωραια αντε τρεχατο.

κοιτα αυτο με τις παθησεις αναφερεται στα παιδια του λυκειου για να μπουν αει με βαθμο απολυτηριου.
ειναι υποθεση του υπουργειο παιδειας και γινεται πολυ πολυ γρηγορα και ουτε που το παιρνεις χαμπαρι αν δεν καιγεσαι.
και φυσικα δεν καιγεσαι... διοτι τα απειρα παιδια νομιζουν οτι θα γραψουν αριστα πανελληνιες και δεν τους αφορουν οι μετεγγραφες.
χμ ...αναλογα στο ντουβαρι που θα πεσεις στο απθ.
ο καλος θα σου πει .εχεις περιθωριο μεχρι 15 δεκεμβριου διοτι τοτε θα εξατασουμε τις μετεγγραφες
ο κακκος θα σου πει ..λυπαμαι χασατε
και τι παζει μετα?
ε περιμενουμε τις εστασεις μπας και δικαιωθουμε ή τους κανουμε αγωγη με ασφαλιστικα μετρα.
σκιαζομαι αμα σου μιλαω
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
α ωραια αντε τρεχατο.

κοιτα αυτο με τις παθησεις αναφερεται στα παιδια του λυκειου για να μπουν αει με βαθμο απολυτηριου.
ειναι υποθεση του υπουργειο παιδειας και γινεται πολυ πολυ γρηγορα και ουτε που το παιρνεις χαμπαρι αν δεν καιγεσαι.
και φυσικα δεν καιγεσαι... διοτι τα απειρα παιδια νομιζουν οτι θα γραψουν αριστα πανελληνιες και δεν τους αφορουν οι μετεγγραφες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


χμ ...αναλογα στο ντουβαρι που θα πεσεις στο απθ.
ο καλος θα σου πει .εχεις περιθωριο μεχρι 15 δεκεμβριου διοτι τοτε θα εξατασουμε τις μετεγγραφες
ο κακκος θα σου πει ..λυπαμαι χασατε
και τι παζει μετα?
ε περιμενουμε τις εστασεις μπας και δικαιωθουμε ή τους κανουμε αγωγη με ασφαλιστικα μετρα.
σκιαζομαι αμα σου μιλαω
Χαχαχαχα 😂🤣οκευ θενξ, θα ειμαι αισιοδοξη
Πως το βλεπεις εσυ με 6.5 μοριακια(16.175 πιανω στο απθ)το μηχ μηχ απθ το εχω?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,638 μηνύματα.

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Καλημέρα!! Είμαι δευτεροετής φοιτήτρια στο τμήμα πολιτικών επιστημών πανεπιστημίου Κρήτης. Πέρυσι είχα την ευκαιρία να κάνω αίτηση για μετεγγραφή την οποία θα είχα και σχεδόν σίγουρα γιατί ήμουν πυρόπληκτη και είχα το δικαίωμα να έρθω όσο πιο κοντά γίνεται στον τόπο μου και πολλοί συμμαθητές μου έκαναν το ιδιο και την πήραν, ωστόσο σκέφτηκα να δώσω μια ευκαιρία στο τμήμα που είχα ήδη περάσει. Φέτος όμως που θα μπω δεύτερο έτος σκέφτομαι να κάνω αίτηση μετεγγραφής για Παντειο! Σύμφωνα με τους δικούς μου υπολογισμούς έχω 6 μόρια από οικονομικά κριτήρια και 0,5 από αδελφή κάτω των 25 άρα συνολικά 6,5 και ευελπιστώ να λάβουν υπόψιν τους το ότι είμαι από την Βόρεια Εύβοια, να σκεφτούν δηλαδή την απόσταση και τις τεράστιες καταστροφές που υποστήκαμε πέρυσι. Εσεις θεωρείτε πιθανό να την πάρω παρ’ όλο που είναι δεύτερο ετος; Δηλαδή θεωρείτε ότι θα με δουν και φέτος ως πυρόπληκτη; Επίσης, δίνουν βάση και στις τεράστιες αποστάσεις; (Βόρεια Εύβοια-ρεθυμνο) Τα 6,5 μόρια θεωρειται ότι είναι αρκετά για το πολιτικής επιστήμης και ιστορίας στο παντειο; Συγγνώμη για τις τόσες ερωτήσεις απλά με έχει κυριεύσει ένα άγχος γιατί την θέλω πραγματικά παρα πολύ την μετεγγραφή!
 

Alin22

Νεοφερμένος

Η Alin22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Καλημέρα!! Είμαι δευτεροετής φοιτήτρια στο τμήμα πολιτικών επιστημών πανεπιστημίου Κρήτης. Πέρυσι είχα την ευκαιρία να κάνω αίτηση για μετεγγραφή την οποία θα είχα και σχεδόν σίγουρα γιατί ήμουν πυρόπληκτη και είχα το δικαίωμα να έρθω όσο πιο κοντά γίνεται στον τόπο μου και πολλοί συμμαθητές μου έκαναν το ιδιο και την πήραν, ωστόσο σκέφτηκα να δώσω μια ευκαιρία στο τμήμα που είχα ήδη περάσει. Φέτος όμως που θα μπω δεύτερο έτος σκέφτομαι να κάνω αίτηση μετεγγραφής για Παντειο! Σύμφωνα με τους δικούς μου υπολογισμούς έχω 6 μόρια από οικονομικά κριτήρια και 0,5 από αδελφή κάτω των 25 άρα συνολικά 6,5 και ευελπιστώ να λάβουν υπόψιν τους το ότι είμαι από την Βόρεια Εύβοια, να σκεφτούν δηλαδή την απόσταση και τις τεράστιες καταστροφές που υποστήκαμε πέρυσι. Εσεις θεωρείτε πιθανό να την πάρω παρ’ όλο που είναι δεύτερο ετος; Δηλαδή θεωρείτε ότι θα με δουν και φέτος ως πυρόπληκτη; Επίσης, δίνουν βάση και στις τεράστιες αποστάσεις; (Βόρεια Εύβοια-ρεθυμνο) Τα 6,5 μόρια θεωρειται ότι είναι αρκετά για το πολιτικής επιστήμης και ιστορίας στο παντειο; Συγγνώμη για τις τόσες ερωτήσεις απλά με έχει κυριεύσει ένα άγχος γιατί την θέλω πραγματικά παρα πολύ την μετεγγραφή!
η απόσταση δεν είναι κριτήριο. Αυτό με την αδελφή ισχύει στην τριτεκνια. Η αδελφή σου σπουδάζει κάπου??
Πάντως, περσι το παντειο έκλεισε στα 5 μόρια. Το θέμα είναι αν ισχύει ''αναδρομικά'' το μετρο για τους πυροπληκτους.
 

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
η απόσταση δεν είναι κριτήριο. Αυτό με την αδελφή ισχύει στην τριτεκνια. Η αδελφή σου σπουδάζει κάπου??
Πάντως, περσι το παντειο έκλεισε στα 5 μόρια. Το θέμα είναι αν ισχύει ''αναδρομικά'' το μετρο για τους πυροπληκτους.
Η αλήθεια είναι ότι με απασχολεί αρκετά το γεγονός αυτό με τους πυρόπληκτους γιατί και φέτος υπάρχουν πυρκαγιές σε ολη την Ελλάδα! Η αδελφή μου δεν σπουδάζει κάπου αλλά νόμιζα ότι παίρνεις 0,5 για κάθε αδελφό!
 

Mary_03

Νεοφερμένος

Η Mary_03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδιά, μπορεί να μου πει κάποιος, αν μπορώ να παρακολουθώ τα μαθήματα της σχολής στην Αθήνα, μέχρι να πάρω μεταγραφή;
Τύπου αν έχω περάσει Κρήτη, αλλά θελω μεταγραφή για Αθήνα, μπορώ να παρακολουθώ τα μαθήματα στην Αθήνα;
Ελπίζω να μη χάσω ολοκληρωτικά το 1ο εξάμηνο.
Αν έχετε παρόμοια εμπειρία, διαφωτίστε με ☺
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Παιδιά, μπορεί να μου πει κάποιος, αν μπορώ να παρακολουθώ τα μαθήματα της σχολής στην Αθήνα, μέχρι να πάρω μεταγραφή;
Τύπου αν έχω περάσει Κρήτη, αλλά θελω μεταγραφή για Αθήνα, μπορώ να παρακολουθώ τα μαθήματα στην Αθήνα;
Ελπίζω να μη χάσω ολοκληρωτικά το 1ο εξάμηνο.
Αν έχετε παρόμοια εμπειρία, διαφωτίστε με ☺

Nαι μπορείς αλλά ίσως να μην σε αφήσουν να μπεις εργαστήρια. Στα εργαστήρια θα γίνει αναπλήρωση πιο μετά ❤️ το εξάμηνο δεν χάνεται
 

Mary_03

Νεοφερμένος

Η Mary_03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

kallikd

Νεοφερμένος

Η kallikd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Επίσης να συμπληρώσω οι αιτήσεις για μετεγγραφή γίνονται αφού έχουν ξεκινήσει τα μαθήματα σωστά; Πώς θα ξέρει κάποιος ότι την πήρε τη μετεγγραφή για να παρακολουθήσει τα μαθήματα στην πόλη που θέλει να πάει;
Νομίζω ότι αργούν να βγουν. Μπορεί κάποιος να μας διαφωτίσει; Ευχαριστώ!!
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ ❤
Βιβλια μπορούμε να πάρουμε κανονικά;
Βιβλία όχι, όταν εγγραφείτε, καλό είναι αν έχετε την μεταγραφή σίγουρη να μην πάρετε βιβλία πριν βγουν τα αποτελέσματα των μετεγγραφων, από την πρώτη σχολή σας
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης να συμπληρώσω οι αιτήσεις για μετεγγραφή γίνονται αφού έχουν ξεκινήσει τα μαθήματα σωστά; Πώς θα ξέρει κάποιος ότι την πήρε τη μετεγγραφή για να παρακολουθήσει τα μαθήματα στην πόλη που θέλει να πάει;
Νομίζω ότι αργούν να βγουν. Μπορεί κάποιος να μας διαφωτίσει; Ευχαριστώ!!
Απλά περιμένει, μαθήματα μπορείς να παρακολουθείς στα αμφιθέατρα, εργαστήρια δεν μπορείς
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Απο οσο ξερω οι αιτησεις γινονται καποιες μερες μετα το τελος των εγγραφων καπου στα μεσα οκτωβρη, αποτελεσματα μεσα νοεμβριου περιπου και αρχες δεκεμβρη πας οτι δικαιολογητικά χρειαζονται. Μπορεις να πας να παρακολουθησεις στην σχολη που θες την εγγραφη αλλα οχι εργαστηρια.
 

kallikd

Νεοφερμένος

Η kallikd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ!! Για άλλη μια φορά πήρα εξαιρετικές, άμεσες και διαφωτιστικές απαντήσεις !!!!
 

kap

Νεοφερμένος

Η kap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ήθελα να ρωτήσω για μετεγγραφή από Διδυμότειχο σε Θεσσαλονίκη στο τμήμα νοσηλευτικής, μπορεί να πάρει κάποια μανούλα αν επικαλεστεί το 2 μηνών βρέφος της κ ο άντρας της ανήκει στα σώματα ασφαλείας με συγκεκριμένό τόπο εργασίας;
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Μπορείτε να παρακολουθήσετε κανονικά !με τα εργαστήρια συνήθως χάνονται εκτός αν σας βάλει κάποιος καθηγητής...ναι οι αιτήσεις γίνονται κάπου τέλη Οκτωβρίου έχουν αρχίσει τα μαθήματα αλλά άμα είναι σίγουρη είναι κριμα να μην πας εκεί που περνάς
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ευχαριστώ πολύ ❤
Βιβλια μπορούμε να πάρουμε κανονικά;
Βιβλία όταν εγγραφείς που αυτό γίνεται κάπου τον Δεκέμβριο δηλαδή θα πάρετε κωδικούς και τότε θα κάνετε αίτηση για πάσο και για βιβλία και ολα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,638 μηνύματα.
Ήθελα να ρωτήσω για μετεγγραφή από Διδυμότειχο σε Θεσσαλονίκη στο τμήμα νοσηλευτικής, μπορεί να πάρει κάποια μανούλα αν επικαλεστεί το 2 μηνών βρέφος της κ ο άντρας της ανήκει στα σώματα ασφαλείας με συγκεκριμένό τόπο εργασίας;
δεν προβλεπεται καποια διευκολυνση για αυτα τα κριτηρια
προβλεπεται αν το μωρακι δεν ειχε γεννηθει ακομα
ναι ειναι τρελλο αλλα ετσι το εχουν
αν ομως αλλαξει η υπουργος ,ειναι μια καλη αιτια για κατ εξαιρεση μετεγγραφη
 

kap

Νεοφερμένος

Η kap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
δεν προβλεπεται καποια διευκολυνση για αυτα τα κριτηρια
προβλεπεται αν το μωρακι δεν ειχε γεννηθει ακομα
ναι ειναι τρελλο αλλα ετσι το εχουν
αν ομως αλλαξει η υπουργος ,ειναι μια καλη αιτια για κατ εξαιρεση μετεγγραφη
Οι μετεγγραφές κάθε πότε γίνονται, γνωριζετε;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,638 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top