[Πανελλήνιες 2022] Πόσα μόρια / τι βαθμούς βγάλατε;

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι ; Πως γίνεται ο ένας στα μαθηματικά να σου βάζει 93 και ο άλλος 89 ; Είναι να τρελαίνεσαι
 

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Γτπ απλά κάποιοι διορθωτές.
Διοχετεύουν τα κόμπλεξ τους σε μαθητές.
Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,975 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι ; Πως γίνεται ο ένας στα μαθηματικά να σου βάζει 93 και ο άλλος 89 ; Είναι να τρελαίνεσαι
Ηταν καθαρογραμμένα; Μερικοί διορθωτές εκνευρίζονται όταν δεν μπορούν εύκολα να διαβάσουν τι γράφει κανείς.
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
Ηταν καθαρογραμμένα; Μερικοί διορθωτές εκνευρίζονται όταν δεν μπορούν εύκολα να διαβάσουν τι γράφει κανείς.
Ναι ναι και πρόσεχα να είναι και γραμμένα άψογα έτσι ώστε να μην του δώσω τη παραμικρή αμφιβολία...τι να πω δεν ξέρω. Ίσως στο Δ4 που έκανα αρκετές μουτζουρες επειδή είχα αγχωθει.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,975 μηνύματα.
Ναι ναι και πρόσεχα να είναι και γραμμένα άψογα έτσι ώστε να μην του δώσω τη παραμικρή αμφιβολία...τι να πω δεν ξέρω. Ίσως στο Δ4 που έκανα αρκετές μουτζουρες επειδή είχα αγχωθει.
Δυστυχώς ορισμένα γραπτά κρίνονται στις λεπτομέρειες.
 

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
Ναι,τι πάει να πει λεπτομέρεια;;;;;
Η απόκλιση σε θετικά μαθήματα μου φαίνεται αδιανόητη.
Κάτι είναι είτε σωστό είτε λάθος.
Κοίτα, το μόνο που μπορώ να φανταστώ είναι στο ερώτημα με τον Ρυθμό μεταβολής, όπου έκανα ένα αριθμητικό εξ αρχής και δυστυχώς το συνέχισα. Ίσως ο δεύτερος πήρε όλη την άσκηση λάθος ενώ ο πρώτος την πήρε σωστή. Δεν πιστεύω ότι μπορεί να υπάρξει άλλο σημείο διαφωνίας στο γραπτό μου .

Εντωμεταξυ και στα υπόλοιπα θετικά μαθήματα οι δύο βαθμολογητες δεν συμφωνούσαν μεταξύ τους με απόκλιση 3 μόρια
 

barkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο barkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Σε μαθημα το οποίο είναι τελείως παπαγαλια οι απαντησεις ο ενας μου εβαλε 89 και ο αλλος 98
 

Aether

Νεοφερμένος

Ο Aether αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Nαι η κλασική τακτική. Πάντα οι άνθρωποι έχουν μια τάση αυτοπροβολής και ειδικά με τις πανελλήνιες που στηρίζεται ολόκληρο σύστημα από γονείς-συγγενείς-γνωστοί-διαφήμιση φροντιστηρίων κτλ που κάνουν το θέμα περισσότερο σημαντικό από ότι θα έπρεπε. Μάλιστα στο φόρουμ εμφανίζονται νέα μέλη ακριβώς γι' αυτό το λόγο: να μας πουν πόσο καλά έγραψαν λες και είχαμε μια σκασίλα και μετά εξαφανίζονται. Έτσι όσοι μαθητές δεν έγραψαν καλά ή τελοσπάντων δεν έγραψαν σύμφωνα με το σύστημα, δημιουργείται μια ντροπιαστική εικόνα ότι απέτυχαν σαν άνθρωποι γιατί τα κοινωνικά αντανακλαστικά λειτουργούν σε μεγάλο βαθμό οφελιμιστικά.
Και σαν eco chamber. Το thread αυτο ειναι για μια θετικη χροια. Αν γινει thread με πιο αρνητικο χροια τοτε θα γινει το ιδιο απλα απο την αλλη πλευρα
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Παιδιά δεν έχει σημασία πόσα γράψατε τώρα. Σε 4-5 χρόνια, όλοι τον ίδιο δίσκο θα κρατάμε και στο ίδιο καφέ θα σερβίρουμε.


(Πέρα από την πλάκα, μπράβο σε όλους, ο καθένας προσπάθησε όσο μπορούσε ❤.)
 

barkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο barkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Παιδιά δεν έχει σημασία πόσα γράψατε τώρα. Σε 4-5 χρόνια, όλοι τον ίδιο δίσκο θα κρατάμε και στο ίδιο καφέ θα σερβίρουμε.


(Πέρα από την πλάκα, μπράβο σε όλους, ο καθένας προσπάθησε όσο μπορούσε ❤.)
Και πιο νωρίς !! εγω απο Ιουλιο λογικα ξεκιναω σεζον
 

T C

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Έκθεση 13.1
Βιολογία 16.3
Φυσική 16.8
Χημεία 16.4
Πιάνουμε τίποτα ρε παλικάρια?
 

Littlechemist

Νεοφερμένος

Η Littlechemist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ναι,τι πάει να πει λεπτομέρεια;;;;;
Η απόκλιση σε θετικά μαθήματα μου φαίνεται αδιανόητη.
Κάτι είναι είτε σωστό είτε λάθος.
Θα συμφωνήσω απόλυτα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έκθεση 13.1
Βιολογία 16.3
Φυσική 16.8
Χημεία 16.4
Πιάνουμε τίποτα ρε παλικάρια?
Γεωπονια απθ άνετα..Μπορεί να πιάνεις χημικό Καβάλας.Και μετά εργοθεραπεία, φυσικοθεραπεία παιδαγωγικά κτλ
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
View attachment 104363
18.175, κάτι κακό στον δεύτερο βαθμολογητή
της μανας του.. απιστευτη αποκλιση στην ιστορια.. δεν ξερω που μπορει να οφειλεται αλλα ειναι πολυ περιεργο.

συγχαρητηρια :clapping:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κοίτα, το μόνο που μπορώ να φανταστώ είναι στο ερώτημα με τον Ρυθμό μεταβολής, όπου έκανα ένα αριθμητικό εξ αρχής και δυστυχώς το συνέχισα. Ίσως ο δεύτερος πήρε όλη την άσκηση λάθος ενώ ο πρώτος την πήρε σωστή. Δεν πιστεύω ότι μπορεί να υπάρξει άλλο σημείο διαφωνίας στο γραπτό μου .

Εντωμεταξυ και στα υπόλοιπα θετικά μαθήματα οι δύο βαθμολογητες δεν συμφωνούσαν μεταξύ τους με απόκλιση 3 μόρια
αριθμητικο που εκανες κατα τον υπολογισμο του ρυθμου ή οταν "εφτιαχνες" τον τυπο? το 2019 που ειχε μπει το ιδιο ερωτημα αν καποιος εκανε λαθος τον τυπο εχανε ολο το ερωτημα ..

Επισης οι μουτζουρες δεν θα πρεπει να εχουν καμια σημασια.. στην βαθμολογογια του μαθητη και δεν νομιζω να εχει.. τουλαχιστον στα θετικα μαθηματα αμφιβαλλω οτι θα σου κοψει καποιος κατι.
Στα φιλολογικα ειναι αλλου παπα ευαγγελιο μιας και με τους φιλολογους δεν τα βρισκεις ποτε
 
Τελευταία επεξεργασία:

flamingo

Νεοφερμένος

Ο flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι ; Πως γίνεται ο ένας στα μαθηματικά να σου βάζει 93 και ο άλλος 89 ; Είναι να τρελαίνεσαι
Αυτό λες εσύ; Εδώ υπήρξαν περιπτώσεις με πάνω από 10 μονάδες διαφορά. Ξέρω μια περίπτωση 35 49 και ο αναβαθμολογητής 37 ...
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
της μανας του.. απιστευτη αποκλιση στην ιστορια.. δεν ξερω που μπορει να οφειλεται αλλα ειναι πολυ περιεργο.

συγχαρητηρια :clapping:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


αριθμητικο που εκανες κατα τον υπολογισμο του ρυθμου ή οταν "εφτιαχνες" τον τυπο? το 2019 που ειχε μπει το ιδιο ερωτημα αν καποιος εκανε λαθος τον τυπο εχανε ολο το ερωτημα ..
Είχα βρει σωστά τον τύπο με τα x,y και το συνέχισα βάζοντας όπου y τον τύπο της συνάρτησης. Μετά χρειάστηκε να κάνω μια επιμεριστική την οποία έκανα από απροσεξία λάθος... Οπότε συνέχισα την άσκηση με αυτό που βρήκα με όλα τα άλλα να είναι σωστα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτό λες εσύ; Εδώ υπήρξαν περιπτώσεις με πάνω από 10 μονάδες διαφορά. Ξέρω μια περίπτωση 35 49 και ο αναβαθμολογητής 37 ...
Τραγικό, δεν είπα πως είμαι η μόνη περίπτωση
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είχα βρει σωστά τον τύπο με τα x,y και το συνέχισα βάζοντας όπου y τον τύπο της συνάρτησης. Μετά χρειάστηκε να κάνω μια επιμεριστική την οποία έκανα από απροσεξία λάθος... Οπότε συνέχισα την άσκηση με αυτό που βρήκα με όλα τα άλλα να είναι σωστα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Τραγικό, δεν είπα πως είμαι η μόνη περίπτωση
Κρίμα φίλε, μην αγχώνεσαι όμως, έχεις μπει σίγουρα ΕΚΠΑ που θέλεις.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους
Χημεία 17.4
Φυσική 18
Βιολογία 17.4
Έκθεση 17

Χημεία 17.4
Φυσική 18
Βιολογία 17.4
Έκθεση 12.2
Σε εμάς συνέβη αυτό το παράδοξο , οι παραπάνω βαθμοί ανήκουν στα δύο δίδυμα αδέλφια μου

αν δεν μας τρολάρεις και μιλάς σοβαρά..

Το να γράψουν δίδυμοι κοντινές βαθμολογίες το καταλαβαίνω και δεν βλέπω κάτι
περίεργο..

το να βάλουν όμως οι βαθμολογητές τις ίδιες ακριβώς βαθμολογίες και στους δύο
αυτό δεν το καταλαβαίνω.. εκτός και αν ήταν δίδυμοι και αυτοί! :clapping: γιατί το κάθε
γραπτό / δοκίμιο (όπως και να το λένε) είναι ξεχωριστό και τα στοιχεία κρυφά.

όπως και να έχει οι βαθμοί είναι πολύ καλοί και έχετε λόγο να είστε
ολοι χαρούμενοι συγχαρητήρια!
 

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
13.7 έκθεση
9.9 χημεία
9.9 βιολογια
9.5 φυσικη
Μορια απο 10.520 εως 11.340
ποια νοσηλευτική πιανω λέτε;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top