[Πανελλήνιες 2022] Πόσα μόρια / τι βαθμούς βγάλατε;

Khsskhvhks

Νεοφερμένος

Η Khsskhvhks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους
Χημεία 17.4
Φυσική 18
Βιολογία 17.4
Έκθεση 17

Χημεία 17.4
Φυσική 18
Βιολογία 17.4
Έκθεση 12.2
Σε εμάς συνέβη αυτό το παράδοξο , οι παραπάνω βαθμοί ανήκουν στα δύο δίδυμα αδέλφια μου
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους
Χημεία 17.4
Φυσική 18
Βιολογία 17.4
Έκθεση 17

Χημεία 17.4
Φυσική 18
Βιολογία 17.4
Έκθεση 12.2
Σε εμάς συνέβη αυτό το παράδοξο , οι παραπάνω βαθμοί ανήκουν στα δύο δίδυμα αδέλφια μου
Πώς γίνεται να έγραψαν ακριβώς το ίδιο στα τρία μαθήματα; Σοκ

Υ.Γ Καλά κλασσικά η έκθεση έκαψε κόσμο.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,858 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους
Χημεία 17.4
Φυσική 18
Βιολογία 17.4
Έκθεση 17

Χημεία 17.4
Φυσική 18
Βιολογία 17.4
Έκθεση 12.2
Σε εμάς συνέβη αυτό το παράδοξο , οι παραπάνω βαθμοί ανήκουν στα δύο δίδυμα αδέλφια μου
Και λέω, άλλος ένας που μπερδεύτηκε και έγραψε το κείμενο του post 2 φορές. Έτοιμος να κάνω edit να σβήσω το διπλό κείμενο ήμουν. :cleaning:
Ε καλά αν πιάνανε ίδιο βαθμό και στην Έκθεση θα ήταν για γκίνες!

Συγχαρητήρια!
 

Khsskhvhks

Νεοφερμένος

Η Khsskhvhks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ναι ήταν όντος και εμείς πάθαμε ένα σοκ ,αλλά ξέρεις τώρα πως είναι τα δίδυμα επικοινωνούν εγκεφαλικά 🤣🤣
 

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Τι λέει ρε παιδιά όλοι πρώτων των πρώτων είναι εδώ μέσα? Έναν κακό βαθμό δεν είδα, μπράβο σε όλους!!!

Έκθεση 16.2
Φυσικη 8.5
Χημεία 16.5
Βιολογια 17.5
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Πολλά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!

Εμένα μου κάνει εντύπωση που δεν βλέπω καθόλου βαθμολογίες από την Ο.Π. των Ανθρωπιστικών Σπουδών :P
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,896 μηνύματα.
Αυτό το 16 κόμμα δύο στην έκθεση, όλα τα λεφτά. :P
 

Khsskhvhks

Νεοφερμένος

Η Khsskhvhks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ. Μακάρι, αλλά για να πιάσω της Αλεξανδρούπολης που συνήθως έχει την χαμηλότερη βάση πρέπει να κάνει βουτιά 500+ μόρια
Εμένα ο γιος μου έγραψε
Βιολογία 18.9
Χημεία 18.8
Φυσική 19.8
Έκθεση 15.3
Μέσος όρος 18.2 οπότε λογικά περνάει Αλεξανδρούπολης ή Κρήτης ανάλογα πόσο θα κατέβουν.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,858 μηνύματα.
Στη δική μου εποχή αποφοίτησης, δεν υπήρχαν οι online εφαρμογές του υπουργείου και τα SMS.
Περιμέναμε να τοιχοκολλήσουν τις βαθμολογίες στα τζάμια του λυκείου. :smoke:
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Στη δική μου εποχή αποφοίτησης, δεν υπήρχαν οι online εφαρμογές του υπουργείου και τα SMS.
Περιμέναμε να τοιχοκολλήσουν τις βαθμολογίες στα τζάμια του λυκείου. :smoke:
Κι όταν έδινα εγώ, το μακρινό 1991😆😆
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,679 μηνύματα.
Στη δική μου εποχή αποφοίτησης, δεν υπήρχαν οι online εφαρμογές του υπουργείου και τα SMS.
Περιμέναμε να τοιχοκολλήσουν τις βαθμολογίες στα τζάμια του λυκείου. :smoke:
εισαι δικος μου εσυ!!!!το 2008 εδινες?
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,858 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,679 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Λοιπόν, ιδού οι βαθμοί των παιδιών μου
Ο γιος μου
Βιολογια 18.9
Χημεία 18.8
Φυσική 19.8
Έκθεση 15.3

Η κόρη μου
Έκθεση 12.5
Ιστορία 14.8
Λατινικα 16.1
Αρχαία 15.7

Δηλαδή η μικρή μαζεύει από 14320 έως 14871
Και ο μεγάλος από 17620 εως 18470

Οπότε λογικά περνάει η μικρή Αγγλικής Φιλολογίας ή Δημοσιογραφια που θέλει Αθήνα ή Θεσσαλονίκη και ο μεγάλος Ιατρική Κρήτη ή Γιάννενα ή Αλεξανδρούπολη και τον τραβάει με μεταγραφή.
Οπότε τέλος καλό, όλα καλά
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Εμένα ο γιος μου έγραψε
Βιολογία 18.9
Χημεία 18.8
Φυσική 19.8
Έκθεση 15.3
Μέσος όρος 18.2 οπότε λογικά περνάει Αλεξανδρούπολης ή Κρήτης ανάλογα πόσο θα κατέβουν.
Πολλά συγχαρητήρια για τους βαθμούς του! Σίγουρα θα περάσει
 

Basketballplaye

Νεοφερμένος

Ο Basketballplaye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Έκθεση 16.7
Μαθηματικά 14.2
Χημεια 11.7
Φυσική 8.2
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
IMG_20220628_152353.jpg

18.175, κάτι κακό στον δεύτερο βαθμολογητή
 

Anta2004

Νεοφερμένος

Η Anta2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Έκθεση: 18,3
Βιολογία: 19,6
Χημεία: 19,1
Φυσικη: 18,9
Παιδιά δεν μπορώ να το πιστέψω 😭😭😭 Έδινα δεύτερη φορά και είναι τεράστια ανακούφιση να βλέπεις τους κόπους σου να ανταμείβονται. Πέρυσι λόγω υπερβολικού άγχους δεν έγραψα καλά στη Φυσική, όχι εξαιτίας ελλειπούς προετοιμασίας. Κατάφερα ευτυχώς να το ελέγξω και να το βελτιώσω αυτό αυτή τη χρονιά και τα κατάφερα. Εύχομαι καλά αποτελέσματα και σε όλους εσάς, να πετύχετε τους στόχους σας!
Επειδή θα δώσω και εγώ δεύτερη φορά πανελλήνιες . Πώς ήταν ?
 

Ody24

Νεοφερμένος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιδιά λοιπόν οι βαθμοί μου είναι:
Έκθεση 16,5
Αρχαία 16,9
Λατινικά 19,6
Ιστορία 17,2

Πιστεύω ότι περνάω εκεί που θέλω!! Είμαι πολύ ευχαριστημένος και νομίζω στα περισσότερα έπεσα μέσα!!! Μόνο στην Ιστορία περίμενα λίγο περισσότερο αλλά δεν πειράζει!! Εύχομαι τα καλύτερα σε όλους σας, πολλά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά εδώ μέσα!!! ❤❤❤❤
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top