[Πανελλήνιες 2022] Πόσα μόρια / τι βαθμούς βγάλατε;

Guest 585821

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε εμένα μάλλον λόγω γραμμάτων. Από ότι φαίνεται αληθεύει το ότι αν δουν ένα γραπτό άσχημα γράμματα δεν ασχολούνται σοβαρά με αυτό.
Εμένα ο πρώτος μου έβαλε 86 έκθεση και ο δεύτερος 97, αρκετά μεγάλη διαφορά πάντως, κόντεψε να πάει για αναβαθμολόγηση.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.
Στιγμιότυπο 2022-06-28, 1.31.05 μμ.png


Αυτά από εμένα!
 

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
έκθεση 16.9
φυσική 20 *ΣΟΚ*
χημεία 18.8
μαθηματικά 19.4

συγχαρητήρια σε όλους!🤍
 

Aether

Νεοφερμένος

Ο Aether αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Από ότι βλέπω το ischool έχει καλύτερες επιτυχίες και από τα φροντιστήρια συγχαρητήρια σε όλους
Τωρα ειναι ακομα η αρχη και βλεπουμε αυτους που τα πηγαν καλα γιατι θελουν να μοιραστουν την επιτυχια. Τα ατομα που δεν εγραψαν οσο ηθελαν δεν εχουν αναγκη να κανουν ποστ.
 

Rene2004

Νεοφερμένος

Η Rene2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Οικονομία 19.4
Πληροφορική 19.8
Μαθηματικά 14
Έκθεση 16.5

Στο σημείο αυτό θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση.Πως γινεται στην οικονομία ο ένας βαθμολογήτης να μου έβαλε 100 και ο άλλος 94 όταν η θεωρία ήταν παπαγαλια από το βιβλίο,τα σλ και τα πολλπαλης σωστά και οι ασκήσεις επίσης σωστές?
 
Τελευταία επεξεργασία:

sophiaa

Νεοφερμένος

Η sophiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
παιδιά συγχαρητήρια!! να πάνε όλα όπως τα θέλουμε! <33
εκθεση 14.9
φυσική 19.4
χημεια 19.3
βιολογια 19.6
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Οικονομία 19.4
Πληροφορική 19.8
Μαθηματικά 14
Έκθεση 16.5

Στο σημείο αυτό θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση.Πως γινεται στην οικονομία ο ένας βαθμολογήτης να μου έβαλε 100 και ο άλλος 94 όταν τα η θεωρία ήταν παπαγαλια από το βιβλίο,τα σλ και τα πολλπαλης σωστά και οι ασκήσεις επίσης σωστές?
Από κάποια ανάπτυξης θα χάθηκαν οι μονάδες, το μόνο σίγουρο. Εξαιρετικά πήγες, μπράβο!
 

Rene2004

Νεοφερμένος

Η Rene2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Από κάποια ανάπτυξης θα χάθηκαν οι μονάδες, το μόνο σίγουρο. Εξαιρετικά πήγες, μπράβο!
Ευχαριστώ απλά μου έκανε εντύπωση η απόκλιση έκθεση πχ ο ένας 81 και ο άλλος 84 που είναι πιο υποκειμενικό μάθημα
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Ευχαριστώ απλά μου έκανε εντύπωση η απόκλιση έκθεση πχ ο ένας 81 και ο άλλος 84 που είναι πιο υποκειμενικό μάθημα
Αν σε παρηγορεί, το 2018 που έδωσα εγώ, είχα 10 μονάδες απόκλιση στους δύο βαθμολογητές στο ΑΟΘ. Οπότε οι 3 μονάδες δεν είναι "κάτι" :P
 

Rene2004

Νεοφερμένος

Η Rene2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Αν σε παρηγορεί, το 2018 που έδωσα εγώ, είχα 10 μονάδες απόκλιση στους δύο βαθμολογητές στο ΑΟΘ. Οπότε οι 3 μονάδες δεν είναι "κάτι" :P
Ναι σίγουρα.Τι να πεις και εσυ.Ελπιζω να πέρασες εκεί που ηθέλες.Εγω είμαι ευχαριστημένη γιατί περνάω εκεί που θέλω.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,906 μηνύματα.

Nefpav

Νεοφερμένος

Η Nefpav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
13.900 ΜΟ,ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 10!
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,906 μηνύματα.

endosporia

Νεοφερμένος

Η endosporia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
16,2 έκθεση
18,7 βιολογία
19,1 χημεία
19 φυσική
ΜΟ 18.250
 

Nefpav

Νεοφερμένος

Η Nefpav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
έκθεση 18.6
βιολογία 18.2
φυσική 18
χημεία 15.8
άμα δεν ήταν για την χημεία ίσως να έπιανα την ιατρική
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,679 μηνύματα.

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
παλι δυσκολη ηταν η χημεια?τι λεγανε οτι φετος πεσανε ευκολα
δεν ήταν πολύ δύσκολη απλά ατύχησα εκείνη την ώρα, είδα δύο ερωτήματα που δεν μπορούσα να τα λύσω κατευθείαν, αγχώθηκα και τα έχασα στην τελική
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Συγχαρητήρια. Περίμενε και τις βάσεις. Θα πέσουν λίγο
Ευχαριστώ πολύ. Μακάρι, αλλά για να πιάσω της Αλεξανδρούπολης που συνήθως έχει την χαμηλότερη βάση πρέπει να κάνει βουτιά 500+ μόρια
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top