[Πανελλήνιες 2022] Πόσα μόρια / τι βαθμούς βγάλατε;

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,858 μηνύματα.
Αύριο μετά τη 13:00 ανακοινώνονται τα αποτελέσματα βαθμολογιών των φετινών Πανελληνίων 2022 :)

Με το καλό!

Το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχτεί αύριο το πρωί ώστε να μας πείτε πως τα πήγατε και να γίνει συζήτηση γύρω από τα αποτελέσματα. ;)

Καλό ξημέρωμα και υπομονή!
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,083 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους, το θέμα είναι πλέον ανοιχτό! :)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,481 μηνύματα.
Λοιπόν, κατά 99,999999% περνάω φέτος :vroum:

Μου τους είπαν μέσα από το σχολείο και είμαι 412 μόρια πάνω από τη μία πόλη και 552 μόρια από την άλλη και λένε ότι θα πέσουν κιόλας! Μη με ματιάσετε, είπα να το πω μη λέτε ότι μόνο κλαίγομαι :P

* Πάνω από τις περυσινές βάσεις.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Λοιπόν, κατά 99,999999% περνάω φέτος :vroum:

Μου τους είπαν μέσα από το σχολείο και είμαι 412 μόρια πάνω από τη μία πόλη και 552 μόρια από την άλλη και λένε ότι θα πέσουν κιόλας! Μη με ματιάσετε, είπα να το πω μη λέτε ότι μόνο κλαίγομαι :P

* Πάνω από τις περυσινές βάσεις.
Μπράβο!!! Σε ποια σχολή θες;
 

Απροσάρμοστη

Νεοφερμένος

Η Απροσάρμοστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Λοιπόν, κατά 99,999999% περνάω φέτος :vroum:

Μου τους είπαν μέσα από το σχολείο και είμαι 412 μόρια πάνω από τη μία πόλη και 552 μόρια από την άλλη και λένε ότι θα πέσουν κιόλας! Μη με ματιάσετε, είπα να το πω μη λέτε ότι μόνο κλαίγομαι :P

* Πάνω από τις περυσινές βάσεις.
Συγχαρητήρια:dance3:.. Εμείς αναμένουμε ακόμη:hang1:
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,679 μηνύματα.
Λοιπόν, κατά 99,999999% περνάω φέτος :vroum:

Μου τους είπαν μέσα από το σχολείο και είμαι 412 μόρια πάνω από τη μία πόλη και 552 μόρια από την άλλη και λένε ότι θα πέσουν κιόλας! Μη με ματιάσετε, είπα να το πω μη λέτε ότι μόνο κλαίγομαι :P

* Πάνω από τις περυσινές βάσεις.
αντε επιτελους!! δεν καταλαβαινω ποια σχολη λες αλλα λογικα θα περνας
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,597 μηνύματα.
Λοιπόν, κατά 99,999999% περνάω φέτος :vroum:

Μου τους είπαν μέσα από το σχολείο και είμαι 412 μόρια πάνω από τη μία πόλη και 552 μόρια από την άλλη και λένε ότι θα πέσουν κιόλας! Μη με ματιάσετε, είπα να το πω μη λέτε ότι μόνο κλαίγομαι :P

* Πάνω από τις περυσινές βάσεις.
Happy Jennifer Aniston GIF
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
ρε παιδία εφόσον ξεκίνησε στα λύκεια η ανάρτηση όπου να ναι δεν θα βγούν στην πλατφόρμα;
 

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Θεωρώ πως κατά τις 12:15-12:30 θα ανοίξει και το https://results.it.minedu.gov.gr/
Διότι κάθε χρόνο ανοίγει 30-14 λεπτά πριν για να μην πέσει
 

georgem23

Νεοφερμένος

Ο georgem23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Η ανάρτηση δεν έχει ξεκινήσει στα περισσότερα σχολεία, τα σχολεία πριν τα αναρτήσουν πρέπει να τα ελέγξουν
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Λοιπόν, κατά 99,999999% περνάω φέτος :vroum:

Μου τους είπαν μέσα από το σχολείο και είμαι 412 μόρια πάνω από τη μία πόλη και 552 μόρια από την άλλη και λένε ότι θα πέσουν κιόλας! Μη με ματιάσετε, είπα να το πω μη λέτε ότι μόνο κλαίγομαι :P

* Πάνω από τις περυσινές βάσεις.
Πολλά συγχαρητήρια!!!👏👏
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,481 μηνύματα.
Μπράβο!!! Σε ποια σχολή θες;
Σας ευχαριστώ και όσον αφορά τη σχολή δεν τη λέω
Συγχαρητήρια:dance3:.. Εμείς αναμένουμε ακόμη:hang1:
Ευχαριστώ πολύ και εύχομαι καλά αποτελέσματα

αντε επιτελους!! δεν καταλαβαινω ποια σχολη λες αλλα λογικα θα περνας
Αντε τελείωσε η γκρίνια :P

Πολλά συγχαρητήρια!!!👏👏
Σε ευχαριστώ πολύ πολύ και εύχομαι καλά αποτελέσματα.
 

Phys39

Νεοφερμένος

Ο Phys39 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
16,7 μαθηματικά
17,3 έκθεση
16,5 φυσική
17,2 χημεία
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά, άντε να τους μάθουμε και μεις γιατί μας έχει φάει η αγωνία :laugh:
 

Guest 004218

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν, κατά 99,999999% περνάω φέτος :vroum:

Μου τους είπαν μέσα από το σχολείο και είμαι 412 μόρια πάνω από τη μία πόλη και 552 μόρια από την άλλη και λένε ότι θα πέσουν κιόλας! Μη με ματιάσετε, είπα να το πω μη λέτε ότι μόνο κλαίγομαι :P

* Πάνω από τις περυσινές βάσεις.
Πολλά συγχαρητήρια :clapclap::clapclap::clapclap:
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top