Πανελλήνιες 2022: Πού περάσατε; - Σχολιασμός Βάσεων!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,605 μηνύματα.
Αυτες οι «ανακριβειες» προεκυψαν επειδη πολυ απλα με μπλεξατε σε ολο αυτο χωρις να εχω μιλησει για μαθηματικο σε αυτο το θρεντ . Αφορουν την προσωπικη μου αποψη , και δεν θα απολογηθω . Αλλιως το βιωσατε εσεις , αλλιως εγω , αλλιως καποιο αλλο ατομο. Ειναι απλα τα πραγματα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Καποια ατομα δεν το καταλαβαινουν 🥹
ε ειπαμε την αποψη μας.εσυ απλα το ελεγες ως γενικοτητα.τεσπα το θεσες σε σωστη βαση
 

Mar_iia

Νεοφερμένος

Η Mar_iia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.

kost28

Νεοφερμένος

Ο kost28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
2022-07-30 (3).png

Πάντως είναι λίγο σουρεάλ να βλέπεις τα μόριά σου στο ΑΕΙ-ΤΕΙ :happy:. Συγχαρητήρια ξανά σε όλους τους υποψηφίους για την προσπάθεια, και καλές σπουδές!
 

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

kost28

Νεοφερμένος

Ο kost28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 43 μηνύματα.

georgem23

Νεοφερμένος

Ο georgem23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Επειδή κάπου ειπώθηκε, τα σχολεία είναι σίγουρα ανοιχτά κάθε Τετάρτη.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.
Επειδή κάπου ειπώθηκε, τα σχολεία είναι σίγουρα ανοιχτά κάθε Τετάρτη.
Εξαρτάται από την περιοχή σου, κάθε διεύθυνση δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης ορίζει διαφορετική μέρα για τα σχολεία αρμοδιότητάς της
 

georgem23

Νεοφερμένος

Ο georgem23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Ε ναι δεν διάβαζα και πολύ, απλά είχα πρόγραμμΑΧΧΑΧΑΧΑΧ. Όχι ντάξει, τον τελευταίο 1,5-2 μήνες το έκαψα λίγο αλλά απέδωσε :)
Ναι ναι ολοι είχαμε πρόγραμμα και βγαίναμε καθημερινά και όλα ήταν υπέροχα... Όταν τα ακούω αυτά μου έρχεται να γελάσω
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Θα ήθελα με τη σειρά μου να συγχαρώ όλα τα παιδιά για την εισαγωγή τους στο Πανεπιστήμιο! Είτε πρόκειται για την πρώτη είτε για την τελευταία επιλογή σας, το μόνο σίγουρο είναι ότι είστε όλες και όλοι αξιέπαινοι για την κόπο, την επιμονή και την υπομονή σας! Ακόμη κι αν δεν είστε ευχαριστημένοι, να θυμάστε πάντα ότι τίποτα δεν τελειώνει εδώ και ότι υπάρχει πληθώρα οδών για να πετύχετε τους στόχους και να εκπληρώσετε τα όνειρά σας!

Ας μου επιτραπεί να συγχαρώ ξεχωριστά τους Νομικάριους πλέον @SlimShady και @Aspiring Lawyer, καθώς γνωρίζω μέρος ή και την ολότητα της προετοιμασίας τους αυτά τα δύο χρόνια, καθώς και την αγωνία τους για το τελικό αποτέλεσμα! Χαίρομαι ιδιαίτερα που θα είναι και συμφοιτητές!

Καλή σταδιοδρομία σε όλα τα παιδιά! Οι Πανελλήνιες ήταν απλώς η μετάβαση σε έναν καινούριο και όμορφο κόσμο, τον φοιτητικό! Δεν είναι επουδενί το τέλος! :D
 
Τελευταία επεξεργασία:

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.
Θα ήθελα με τη σειρά μου να συγχαρώ όλα τα παιδιά για την εισαγωγή τους στο Πανεπιστήμιο! Είτε πρόκειται για την πρώτη είτε για την τελευταία επιλογή σας, το μόνο σίγουρο είναι ότι είστε όλες και όλοι αξιέπαινοι για την κόπο, την επιμονή και την υπομονή σας! Ακόμη κι αν δεν είστε ευχαριστημένοι, να θυμάστε πάντα ότι τίποτα δεν τελειώνει εδώ και ότι υπάρχει πληθώρα οδών για να πετύχετε τους στόχους και να εκλπηρὠσετε τα όνειρά σας!

Ας μου επιτραπεί να συγχαρώ ξεχωριστά τους Νομικάριους πλέον @SlimShady και @Aspiring Lawyer, καθώς γνωρίζω μέρος ή και την ολότητα της προετοιμασίας τους αυτά τα δύο χρόνια, καθώς και την αγωνία τους για το τελικό αποτέλεσμα! Χαίρομαι ιδιαίτερα που θα είναι και συμφοιτητές!

Καλή σταδιοδρομία σε όλα τα παιδιά! Οι Πανελλήνιες ήταν απλώς η μετάβαση σε έναν καινούριο και όμορφο κόσμο, τον φοιτητικό! Δεν είναι επουδενί το τέλος! :D
Βαγγέλη, να είσαι καλά για τις θερμές σου ευχές! Σε ευχαριστώ ειλικρινά που το πίστευες από την πρώτη στιγμή, (πολύ περισσότερο από όσο το πίστευα εγώ...) και φυσικά δε θα ξεχάσω ποτέ τα μαθήματα αρχαίων στο τσατ στη Β' Λυκείου. :P

Ευχαριστώ και πάλι για όλα!
 

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Βαγγέλη, να είσαι καλά για τις θερμές σου ευχές! Σε ευχαριστώ ειλικρινά που το πίστευες από την πρώτη στιγμή, (πολύ περισσότερο από όσο το πίστευα εγώ...) και φυσικά δε θα ξεχάσω ποτέ τα μαθήματα αρχαίων στο τσατ στη Β' Λυκείου. :P

Ευχαριστώ και πάλι για όλα!
Wholesome ischool moment
 

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι? Δεν πέρασα με το 10% φετος Ψυχολογια. Του χρονου δινω με το 4%. Ποια βαση πρεπει να κοιταξω για να δω αν εχω πιθανοτητες επιτυχιας? Τη βαση ΓΕΛ 90% του 2021 ή τη βαση ΓΕΛ 90% του 2022?
 

n1ki20

Νεοφερμένος

Η n1ki20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι? Δεν πέρασα με το 10% φετος Ψυχολογια. Του χρονου δινω με το 4%. Ποια βαση πρεπει να κοιταξω για να δω αν εχω πιθανοτητες επιτυχιας? Τη βαση ΓΕΛ 90% του 2021 ή τη βαση ΓΕΛ 90% του 2022?
Τις βάσεις για το 10%.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,605 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι? Δεν πέρασα με το 10% φετος Ψυχολογια. Του χρονου δινω με το 4%. Ποια βαση πρεπει να κοιταξω για να δω αν εχω πιθανοτητες επιτυχιας? Τη βαση ΓΕΛ 90% του 2021 ή τη βαση ΓΕΛ 90% του 2022?
του 2021 φυσικα.απο σενα δεν το περιμενα να κανεις τετοια ερωτηση
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι? Δεν πέρασα με το 10% φετος Ψυχολογια. Του χρονου δινω με το 4%. Ποια βαση πρεπει να κοιταξω για να δω αν εχω πιθανοτητες επιτυχιας? Τη βαση ΓΕΛ 90% του 2021 ή τη βαση ΓΕΛ 90% του 2022?
πρεπει να δεις την βαση του 90% του 2020 ποσο επεσε φετο στο 4% του 2022
Αυτη η διαφορα μοριων θα ελπιζεις να εφαρμοστει και σε σενα
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,605 μηνύματα.

n1ki20

Νεοφερμένος

Η n1ki20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,605 μηνύματα.
πρεπει να δεις την βαση του 90% του 2020 ποσο επεσε φετο στο 4% του 2022
Αυτη η διαφορα μοριων θα ελπιζεις να εφαρμοστει και σε σενα
δεν πιστευω οτι μπορεις να το χρησιμοποιησεις αυτο το συμπερασμα με την καμια.κοιτας ποσο ηταν το 90% το 2021 και απλα παρακαλας να μην το δηλωσουν οι ακριβως απο πανω σου.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top