Πανελλήνιες 2022: Πού περάσατε; - Σχολιασμός Βάσεων!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.
πειτε μου οτι και καποιος αλλος απο δω βασιζεται σε μεταγγραφη :)
Ναι ιδανικα για να παω στην πολη που θα ηθελα για μηχανολογων απθ. Θα δουμε, το κακο με μας ειναι οτι δεν νοικιαζουμε πουθενα και απλως θα μας πιασουν τον κωλο μετα 😂🤣
 

Marple

Νεοφερμένος

Η Marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ναι ιδανικα για να παω στην πολη που θα ηθελα για μηχανολογων απθ. Θα δουμε, το κακο με μας ειναι οτι δεν νοικιαζουμε πουθενα και απλως θα μας πιασουν τον κωλο μετα 😂🤣
αν την εχεις σιγουρα μπορεις να πας κατευθειαν στη σχολη που υπολογιζεις και να παρακολουθεις τουλαχιστον τα μαθηματα
 

kost28

Νεοφερμένος

Ο kost28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Όντως δίνουν χρηματικό ποσό στον 1ο κάθε σχολής;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,086 μηνύματα.
Αν σου αρέσουν οι τέχνες και η επικοινωνία, κάνε ένα ωραίο μεταπτυχιακό και στρεψε το ενδιαφέρον σου σε μουσεία, πινακοθήκες γκαλερί ΜΜΕ
τέχνες εννοώ τους τεχνίτες ( ηλεκτρολόγοι, μηχανικοί, υδραυλικοί/ με προτίμηση στους τελευταίους ).
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,665 μηνύματα.
Ναι ιδανικα για να παω στην πολη που θα ηθελα για μηχανολογων απθ. Θα δουμε, το κακο με μας ειναι οτι δεν νοικιαζουμε πουθενα και απλως θα μας πιασουν τον κωλο μετα 😂🤣
οχι θα στον αφησουν... ειδικα αν ειναι και ''ωραιος''
εγω θα σου ελεγα πηγαινε αυριο να τακτοποιηθεις απθ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε ευχαριστώ τελικά το κατέβασα εγώ έκανα βλακεία με συγχωρείς Γιάννη 😔
εγω τι ? ουδεμια σχεση με κινεζους ...
ωραια καλη αγνωση
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.
οχι θα στον αφησουν... ειδικα αν ειναι και ''ωραιος''
εγω θα σου ελεγα πηγαινε αυριο να τακτοποιηθεις απθ
Εσυ οντως εισαι expert στις μεταγραφες και καλο ειναι να σε ακουσω😂 αλλα με το αγχος που εχω για το αν το χαρτι βγει μεχρι δεκεμβρη(ολοι μου λενε οτι θα εχει βγει απο πολυ πιο πριν) και αν ανεβει η βαση μεταγρ απο τα 6,5 μορια με βλεπω να πηγαινοερχομαι μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα μεταγρ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

αν την εχεις σιγουρα μπορεις να πας κατευθειαν στη σχολη που υπολογιζεις και να παρακολουθεις τουλαχιστον τα μαθηματα
Ειναι σε μεγαλο ποσοστο σιγουρο αν δεν μπλεξω με το ελληνικο δημοσιο και χασω 1 μοριο
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εσυ οντως εισαι expert στις μεταγραφες και καλο ειναι να σε ακουσω😂 αλλα με το αγχος που εχω για το αν το χαρτι βγει μεχρι δεκεμβρη(ολοι μου λενε οτι θα εχει βγει απο πολυ πιο πριν) και αν ανεβει η βαση μεταγρ απο τα 6,5 μορια με βλεπω να πηγαινοερχομαι μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα μεταγρ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ειναι σε μεγαλο ποσοστο σιγουρο αν δεν μπλεξω με το ελληνικο δημοσιο και χασω 1 μοριο
καλη τυχη !
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,665 μηνύματα.
Εσυ οντως εισαι expert στις μεταγραφες και καλο ειναι να σε ακουσω😂 αλλα με το αγχος που εχω για το αν το χαρτι βγει μεχρι δεκεμβρη(ολοι μου λενε οτι θα εχει βγει απο πολυ πιο πριν) και αν ανεβει η βαση μεταγρ απο τα 6,5 μορια με βλεπω να πηγαινοερχομαι μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα μεταγρ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ειναι σε μεγαλο ποσοστο σιγουρο αν δεν μπλεξω με το ελληνικο δημοσιο και χασω 1 μοριο
τι να σου ρε κοριτσι , οσο και να λεω εγω,,, εσυ θα κανεις τα δικα σου
οποτε ακολουθα το δρομο του αγχους μπορει να ειναι και ο ενδεδειγμένος.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,854 μηνύματα.
οσο για τα τμηματα μαθηματικων σκετη θλιψη πραγματικα!! επειδη υπαρχουν και οι βαθμοι που γραψαν οι τελευταιοι στα μαθηματικα.αθηνα,σαλονικη,πατρα,ιωαννικα γραψανε γυρω στο 13 μαθηματικα κατι αξιοπρεπες.δεν ειναι τα αστερα αλλα δεν ειναι και τα ντουβαρια.λαμια,καστοριες γραψανε κατω απο τη βαση......για λυπηση η κατασταση πλεον.πρεπει να το δουνε οι αρμοδιοι σοβαρα αυτο.

Λες και τους νοιάζει; Σημασία έχει να στοιβάξουν νέους φοιτητές όσους δεν δέχονται οι "πρωτοκλασσάτες". Για να μην γίνει και η Ιατρική, Μαθηματικό και πέσει η αίγλη της, γιατί δεν είναι ίσα και όμοια, κρατάνε 2-3 Τμήματα στην υψηλότερη βάση ως φίλτρο για ανεπιθύμητους και έχουν μετά Τμήματα εφεδρείας (που τα ονομάζουν χαμηλής ζήτησης) για να γεμίζουν τρύπες με τους εκατοντάδες φοιτητές από το σύνολο των 75 ΧΙΛΙΑΔΩΝ. Σκέψου να μην υπήρχε και το Μαθηματικό, τι θα σπούδαζε ο άλλος του 2ου πεδίου;
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Πως το βλεπεις? Εισαι κοντα με τα μορια μεταγραφων σου?
θα κάνω αίτηση μεταγγραφής αδελφού ,απο μορια η διαφορα που εχω ειναι ελαχιστη την εβε δεν επιανα μόνο ( που απο οτι κοιταξα δεν παιζει ρολο στις μεταγγραφες) . νομιζω είμαι σχεδόν σίγουρα μέσα(ελπίζω δηλαδή)
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.
τι να σου ρε κοριτσι , οσο και να λεω εγω,,, εσυ θα κανεις τα δικα σου
οποτε ακολουθα το δρομο του αγχους μπορει να ειναι και ο ενδεδειγμένος.
Χαχα θα σας πεθανω στις ερωτησεις λογικα στο thread των μεταγραφων τις επομενες μερες. 😂🤣
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους!!!!!



Νομική Κομοτηνής 16.500;; Πώς γίνεται;
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.
θα κάνω αίτηση μεταγγραφής αδελφού ,απο μορια η διαφορα που εχω ειναι ελαχιστη την εβε δεν επιανα μόνο ( που απο οτι κοιταξα δεν παιζει ρολο στις μεταγγραφες) . νομιζω είμαι σχεδόν σίγουρα μέσα(ελπίζω δηλαδή)
Α τελεια, μακαρι να εισαι μεσα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,665 μηνύματα.

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top