Πανελλήνιες 2022: Πού περάσατε; - Σχολιασμός Βάσεων!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fairyelly

Νεοφερμένος

Η fairyelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Κι εγώ είναι η αλήθεια ότι ήθελα Αθήνα...Αλλά όλα καλά :P
α βασω μου κάτσε να έρθεις Θεσσ και θα αλλάξεις γνώμη
σαν την σαλονίκη (και Χαλκιδικη) δεν έχει.. εγώ πάντως δεν την αλλάζω
μια ερωτηση.. το κτελ απο θεσσαλοιοκη αθηνα ποση ωρα κανει? και για τιμη για φοιτητες ξερετε?
εγώ πρόσφατα που το πήρα έκανε γύρω στις 6 ώρες με στάσεις και φοιτητικό με έκπτωση 25% βγαίνει στα 32,5
 

Marple

Νεοφερμένος

Η Marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ρε παιδιά που μπορώ να δω τις βάσεις γενικά;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,783 μηνύματα.

F1L1PAS

Νεοφερμένος

Ο F1L1PAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Πολυτεχνείου Κρήτης. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ΠΈΡΑΣΑ ΟΥΦΦΦΦ
ΗΜΜΥ του Πολ. Κρητης
LETS GOOOO
 

Φραπεδοφιλόσοφος

Νεοφερμένος

Ο Φραπεδοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 55 μηνύματα.

fairyelly

Νεοφερμένος

Η fairyelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Στατιστική στο ΟΠΑ!! ^^
 

n1ki20

Νεοφερμένος

Η n1ki20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Φιλολογια Ιωαννίνων με 10%!!!Κανεις άλλος;; Συγχαρητήρια σε όλους και όλες. Καλές σπουδές!!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,446 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Πολλοί περάσαμε Θεσσαλονίκη είναι η αλήθεια. Εγώ δεν την προτιμώ αλλά εφόσον δεν υπάρχει Κτηνιατρική στην Αθήνα και στην Πάτρα η Θεσ είναι μονόδρομος :P
Σου υπόσχομαι ότι θα περάσεις τέλεια και δε θα θέλεις να φύγεις!!!
Συγχαρητήρια και καλές σπουδές!!
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

VFD59

Νεοφερμένος

Ο VFD59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Οι ψυχολογιες επεσαν ολες απο 15.800 μεχρι και 17.400. Για σχολη με ζητηση αυτο ειναι μεγαλη αλλαγη.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Καλή φοιτητική ζωή και συγχαρητήρια παιδιά ❤️
 

Φραπεδοφιλόσοφος

Νεοφερμένος

Ο Φραπεδοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 55 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
όλες οι σχολές έχουν ενδιαφέρον απλά η σχολή μου είναι σίγουρη ανεργία τόσο σε εγχώριο όσο και σε διεθνές επίπεδο. Δεν θα δεις καμμία χώρα να ζητάει ιστορικούς :laugh:

Μωρέ όχι απλά σκέφτομαι να βρω άλλο... Δεν σταματάει να με τρώει αυτό το άλλο. Είναι πιθανόν μετά το πτυχίο να πάω κανένα ΙΕΚ να μάθω τέχνη ( για υδραυλικός το κόβω ), ένα πιθανό σενάριο και αυτό.
Well ναι δε ζητάνε ιστορικούς όντως,ας μην εθελοτυφλουμε.Εφοσον σκέφτεσαι να ασχοληθείς με κάτι άλλο μετά, προσπάθησε να αποκομίσεις τα θετικά.Δε μπορεί να μη σου αρέσει κανένα μάθημα,ειδικά εσένα που τα ξέρεις όλα φαρσί από ιστορία 😂

Δεν ακούγεται κακή ιδέα αυτό που λες.Εχουμε τρελαθεί όλοι να γίνουμε επιστήμονες και να πάμε σε πανεπιστήμια και τεχνοκρατικά επαγγέλματα τα έχουμε αφήσει στην αφάνεια μη τυχόν και μας κακολογησουν επειδή δε δώσαμε πανελλήνιες και δε κουραστηκαμε.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,557 μηνύματα.

Alexandros973

Νεοφερμένος

Ο Alexandros973 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ:
Κατ’ αρχάς συγχαρητήρια και κατά δεύτερον έχει δημιουργηθεί ομαδική στο FB:
Ιατρική Α.Π.Θ.|Εισαχθέντες 2023-23
 

VFD59

Νεοφερμένος

Ο VFD59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Ήσουν Αθήνα και πέρασες Θεσσαλονίκη; (αα κατάλαβες το λογοπαίγνιο;;; :laugh:)
όχι εγώ μεγάλωσα και σπουδάζω θεσσ
έχω αρκετούς φίλους και συμφοιτητές από Αθήνα ομως.. τα ίδια μου λένε, ένα χαος
καλέ δώσε εσύ το σήμα, να σε ξεναγήσω να δεις πως θα την αγαπήσεις

καλά το λογοπαίγνιο από την αρχή το κατάλαβα και σε λάτρεψα (είμαι στο χημικό)
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Πάντως για τίς ιατρικές έπεσα μέσα στις προβλέψεις μου 🌿🌿🌿🌿
Ποιος Στρατηγάκης!!!!!
Είπα ότι υπάρχει συνωστισμός στα υψηλά μόρια και οι βάσεις ή δεν θά πέσουν ή θα πέσουν οριακά
Ο συνωστισμός φαίνεται και από την μικρή διαφορά μεταξύ Ιωαννίνων Λάρισας Κρήτης και Αλεξανδρούπολης
Όσοι υπολόγιζαν να δούνε το 17 μπροστά σάν βάση έχασαν παταγωδώς
Μήπως να το δώ επαγγελματικά το θέμα χα χα χα χα
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top