Πανελλήνιες 2022: Πού περάσατε; - Σχολιασμός Βάσεων!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
666-2.jpg

Πληροφορική Χαροκόπειοοοο
 

Alin22

Νεοφερμένος

Η Alin22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
παιδια βγηκανε και οι βασεις
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,889 μηνύματα.
Τι απαισιοδοξία είναι αυτή ρε Γιάννη; Πιες ένα τσιπουρακι να στανιαρεις
Κάθε χρόνο σε αυτό το θρεντ χαίρεσαι με τη χαρά των υπολοίπων ( το παρακολουθώ κάθε χρόνο ) αλλά μετά θυμάσαι το που είσαι εσύ και στεναχωριέσαι.
 

VFD59

Νεοφερμένος

Ο VFD59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Ο μικρός μου αδερφός πρώτη επιλογή Πληροφορική από ΕΠΑΛ. Είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος για εκείνον. Ας σπουδάσει και κάποιος από τους δυο μας έστω κάτι αξιόλογο με προοπτικές. Ευτυχώς δεν ακολούθησε τον μεγάλο του αδελφό.
Καλως τον συμφοιτητη. Καλο μας διορισμο στο δημοσιο μας ευχομαι.
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,889 μηνύματα.
Καλως τον συμφοιτητη. Καλο μας διορισμο στο δημοσιο μας ευχομαι.
Είδα και εσύ ιστορικό αρχαιολογικό ε;

Δεν θέλω να σου χαλάσω την ημέρα οπότε θα κρατήσω τη κατάθλιψη για τον εαυτό μου και δεν θα στη μεταδώσω. Μη προκαλείς την τύχη σου όμως :bleh::laugh:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,605 μηνύματα.

Φραπεδοφιλόσοφος

Νεοφερμένος

Ο Φραπεδοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδια γεια σας, ο αδερφος μου ήθελε μηχανολόγων και πέρασε στην Κοζάνη. Απο ότι κατάλαβα, το ΠΔΜ είναι το πρώην ΤΕΙ Κοζάνης. Ήθελα να ρωτήσω, είναι αξιόλογο σας πανεπιστήμιο, ή υπάρχει γενικά στίγμα γύρω απο αυτό;
 

VFD59

Νεοφερμένος

Ο VFD59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς !!
Εσυ που εισαι βιολογια περισσοτερες επιλογες εχεις απο τα τμηματα Ιστοριας,
Είδα και εσύ ιστορικό αρχαιολογικό ε;

Δεν θέλω να σου χαλάσω την ημέρα οπότε θα κρατήσω τη κατάθλιψη για τον εαυτό μου και δεν θα στη μεταδώσω. Μη προκαλείς την τύχη σου όμως :bleh::laugh:
Ρε, σου λεω θα γινω αρχαιολογος εγω. Θα με γραφουν στα περιοδικα και το Cambridge και το Oxford θα με παρακαλανε να ερθω να δοξασουν την παρουσια μου. Τι ειναι αυτα που μου λες για σχολεια στην επαρχια;
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Εσυ που εισαι βιολογια περισσοτερες επιλογες εχεις απο τα τμηματα Ιστοριας,

Ρε, σου λεω θα γινω αρχαιολογος εγω. Θα με γραφουν στα περιοδικα και το Cambridge και το Oxford θα με παρακαλανε να ερθω να δοξασουν την παρουσια μου. Τι ειναι αυτα που μου λες για σχολεια στην επαρχια;
Δεν ξέρω αν έχω περισσότερες επιλογές.Παντως όλοι στο ταμείο ανεργίας θα μπούμε 🤣🤣αλλά ας μην πικραινουμε τα παιδιά που πέρασαν φέτος
 

Athens2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Athens2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Παιδια γεια σας, ο αδερφος μου ήθελε μηχανολόγων και πέρασε στην Κοζάνη. Απο ότι κατάλαβα, το ΠΔΜ είναι το πρώην ΤΕΙ Κοζάνης. Ήθελα να ρωτήσω, είναι αξιόλογο σας πανεπιστήμιο, ή υπάρχει γενικά στίγμα γύρω απο αυτό;
Η σχολή μηχανολόγων νομίζω ήταν πάντα πανεπιστήμιο
 

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχω περισσότερες επιλογές.Παντως όλοι στο ταμείο ανεργίας θα μπούμε 🤣🤣αλλά ας μην πικραινουμε τα παιδιά που πέρασαν φέτος
Μια χαρά επιλογές έχεις, απλά θα πρέπει να μεταναστεύσεις !
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,464 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,605 μηνύματα.
Παιδια γεια σας, ο αδερφος μου ήθελε μηχανολόγων και πέρασε στην Κοζάνη. Απο ότι κατάλαβα, το ΠΔΜ είναι το πρώην ΤΕΙ Κοζάνης. Ήθελα να ρωτήσω, είναι αξιόλογο σας πανεπιστήμιο, ή υπάρχει γενικά στίγμα γύρω απο αυτό;
οχι δεν ειναι το πρωιν ΤΕΙ κοζανης υπηρχε ως σχολη
τωρα λογω συνενωσης χρησιμοποιει τα εργαστηρια του πρωιν τει γιατι η σχολη στεγαζεται σε πολυκατοικια και δεν εχει χωρο να απλωθει.
σε λιγο μετακομιζει σε μουρατες εγκαταστασεις ,φρεσκιες, εκτος πολης, περιοχη ΖΕΠ.
το ΖΕΠ δεν ξερω πως μεταφραζεται αλλα ειναι κατι σαν επιχειρηματικη ζωνη
 

Φραπεδοφιλόσοφος

Νεοφερμένος

Ο Φραπεδοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 55 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Χαίρομαι πολύ με την χαρά σας, τό πιο ωραίο θρεντ, άγχος, αγωνία, και μετά ή χαρά και οι πανηγυρισμοί!!!
Συγχαρητήρια σέ όλους σας, καλές σπουδές και μια υπέροχη φοιτητική ζωή!!
Τώρα καλό καλοκαίρι και καλές βουτιές!!
Το Σεπτέμβρη όλοι στα έδρανα!!!:alljumpy:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,605 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

Φραπεδοφιλόσοφος

Νεοφερμένος

Ο Φραπεδοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
οχι δεν ειναι το πρωιν ΤΕΙ κοζανης υπηρχε ως σχολη
τωρα λογω συνενωσης χρησιμοποιει τα εργαστηρια του πρωιν τει γιατι η σχολη στεγαζεται σε πολυκατοικια και δεν εχει χωρο να απλωθει.
σε λιγο μετακομιζει σε μουρατες εγκαταστασεις ,φρεσκιες, εκτος πολης, περιοχη ΖΕΠ.
το ΖΕΠ δεν ξερω πως μεταφραζεται αλλα ειναι κατι σαν επιχειρηματικη ζωνη
Γενικά θεωρείται αξιόλογη σχολή; Ο μικρός είναι στεναχωρημένος επειδή δεν απέδωσε όπως ήθελε, αλλα φαντάζομαι είναι καλή σχολή.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top