Πανελλήνιες 2022: Πού περάσατε; - Σχολιασμός Βάσεων!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.
Eμενα η κηδεμονευομενη μου περασε στην Πολιτισμικη Μυτιλήνης , πρωτη της επιλογη
Της εκλεισα ηδη στο holywοod να φταχνει Lion king
 
Τελευταία επεξεργασία:

Theo1

Νεοφερμένος

Ο Theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εχουν βγει καπου οι βασεις? ξέρετε?
 

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Οφείλω να πω και ενα μπραβο στον @γιαννης_00 ο οποιος επεσε μεσα στη πρόβλεψη του οτι περνάω Νοσηλευτική Λαρισα. Θενξ Γιανναρε
 

Phys39

Νεοφερμένος

Ο Phys39 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ΣΕΜΦΕ
 

Alin22

Νεοφερμένος

Η Alin22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,603 μηνύματα.
Ασπιρίνη μην ξεχάσεις να αλλάξεις το Instagram bio
Καλέ ποιο ινστα αυτό είναι πασέ. Πλέον δηλώνουμε στο bio του ι σκουλ που σπουδάζουμε :lol:

Μπράβο ρε συ πακ!! Εύχομαι τα καλύτερα
Σ'ευχαριστώ πολύ Κεμ 💜
 

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Μπράβο και πάλι σε όλους παιδιά !!
 

Ody24

Νεοφερμένος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ψυχολογια Απθ(2η επιλογή- σειρά επιτυχίας 93). ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΣΟΚΚΚΚΚΚ!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣΣΣΣΣ❤️❤️❤️❤️
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,045 μηνύματα.
Μηχανολογων μηχανικων κοζανη 2η επιλογη σειρα επιτυχιας 6
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.
Οδοντιατρική ΕΚΠΑ.
Αχ επιτέλους
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Συγχαρητήρια σε όλους!!!
Καλή σταδιοδρομία!
Εύχομαι κάθε μαθητής να κυνηγήσει τον στόχο του και να μη διστάσει να ξαναδώσει.
Η 2η χρόνια αν και δύσκολη απέδωσε 🥲
με 20 € το σφραγισμα δεχεσαι ? να περιμενω 6 χρονια?
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,118 μηνύματα.
Ο μικρός μου αδερφός πρώτη επιλογή Πληροφορική από ΕΠΑΛ. Είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος για εκείνον. Ας σπουδάσει και κάποιος από τους δυο μας έστω κάτι αξιόλογο με προοπτικές. Ευτυχώς δεν ακολούθησε τον μεγάλο του αδελφό.
 

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Οδοντιατρική ΕΚΠΑ.
Αχ επιτέλους
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Συγχαρητήρια σε όλους!!!
Καλή σταδιοδρομία!
Εύχομαι κάθε μαθητής να κυνηγήσει τον στόχο του και να μη διστάσει να ξαναδώσει.
Η 2η χρόνια αν και δύσκολη απέδωσε 🥲
Φίλε θα πάρω μετεγγραφή για εκπα και εγώ πέρασα στο ΑΠΘ μελλοντικοί συμφοιτητές πιθανόν
 

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ο μικρός μου αδερφός πρώτη επιλογή Πληροφορική από ΕΠΑΛ. Είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος για εκείνον. Ας σπουδάσει και κάποιος από τους δυο μας έστω κάτι αξιόλογο με προοπτικές. Ευτυχώς δεν ακολούθησε τον μεγάλο του αδελφό.
Τι απαισιοδοξία είναι αυτή ρε Γιάννη; Πιες ένα τσιπουρακι να στανιαρεις
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top