Πανελλήνιες 2022 - Οικονομίας & Πληροφορικής - που έχετε φτάσει στην ύλη;

Guest 004218

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειδα οτι ανοιξε ένα θέμα για την Θεωρητική, και είπα να φτιαξω και κατι για εμας του 4ου :dance3: Πως τα πάτε στην ύλη και στα μαθήματα και σε ποια κεφάλαια είστε; Σας εχει δυσκολέψει κάτι μέχρι στιγμής;
 

Rene2004

Νεοφερμένος

Η Rene2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Στην οικονομία είμαστε 2ο κεφάλαιο και τελειώσαμε με τις μεταβολές στην καμπύλη ζήτησης.Στην πληροφορική είμαστε στην δομή επανάληψης στην μεχρις_οτου.Γενικα δεν δυσκολεύτηκα ιδιαίτερα σε κανένα μάθημα.Ισως επειδή είχα ξεκινήσει από την β λυκείου προετοιμασία σε αυτά τα μαθήματα.
 

eleniiib

Νεοφερμένος

Η eleniiib αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Μαθήτρια Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
αοθ και εμείς στο 2ο κεφάλαιο είμαστε σχεδόν το έχουμε τελειώσει. αεππ τελειώνουμε τώρα τη δομή επανάληψης για. μαθηματικά μπαίνουμε παραγώγους. γενικώς μέχρι στιγμής όλα βαίνουν καλώς.
 

Guest 004218

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:clapup::clapup::clapup:

Καλησπέρα φόρουμ. Είμαι οικονομικά και έχω φτάσει μέχρι στιγμής:
-Μαθηματικά: Bolzano
-ΑΕΠΠ: Τώρα μπαίνω πίνακες
-ΑΟΘ: Μπαίνω 3ο κεφάλαιο
Πιστεύετε ειμαι καλα στην υλη ή πρέπει να πιεστώ παραπάνω για να προχωρήσω;
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
Ένας δείκτης που υπάρχει γενικά στα φροντιστήρια, είναι μέχρι μέσα - τέλη Φεβρουαρίου να έχει βγει η ύλη ώστε να ξεκινήσουν οι επαναλήψεις.
 

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Καλησπέρα φόρουμ. Είμαι οικονομικά και έχω φτάσει μέχρι στιγμής:
-Μαθηματικά: Bolzano
-ΑΕΠΠ: Τώρα μπαίνω πίνακες
-ΑΟΘ: Μπαίνω 3ο κεφάλαιο
Πιστεύετε ειμαι καλα στην υλη ή πρέπει να πιεστώ παραπάνω για να προχωρήσω;
Aν θεωρήσεις ότι τώρα:
ΑΟΘ: ειμαι αρχές 3ου κεφ
ΑΕΠΠ: δομη επανάληψης αλλά σαν θεωρία την εχουμε τελειώσει απλώς κάνουμε κτ ασκησούλες ακόμα
ΜΑΘ: παραγωγούς
Πιστεύω είσαι καλα😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπερα παιδιά, περίμενα να βρω αυτή την παρεούλα εδώ περα😂
 

Rene2004

Νεοφερμένος

Η Rene2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Εγώ αυτή την στιγμή στην ύλη βρίσκομαι
ΑΟΘ: μέσα 3ου κεφαλαίου
ΑΕΠΠ: Δισδιάστατους πίνακες
Μαθ/κα: παραγώγους
 
Top