[Πανελλήνιες 2021] Τα πάντα για τις μετεγγραφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,577 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,577 μηνύματα.

nikolettari

Νεοφερμένος

Η nikolettari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
πωω αντε να τα βγαλουν επιτελους θα σκασουμε
 

nikolettari

Νεοφερμένος

Η nikolettari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
πωω αντε να τα βγαλουν επιτελους θα σκασουμε
 

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
 

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
 

PanPan

Νεοφερμένος

Ο PanPan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ρε είναι ξεφτίλες οι άνθρωποι ! Πέρυσι έκαναν 14 μέρες να βγάλουν αποτελέσματα και φέτος θα κάνουν 25 μέρες με λιγότερες αιτήσεις! Τραγικοί ... φοβάμαι μήπως μαγειρεύουν τα αποτελέσματα γι'αυτό αργούν
 

PanPan

Νεοφερμένος

Ο PanPan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ρε είναι ξεφτίλες οι άνθρωποι ! Πέρυσι έκαναν 14 μέρες να βγάλουν αποτελέσματα και φέτος θα κάνουν 25 μέρες με λιγότερες αιτήσεις! Τραγικοί ... φοβάμαι μήπως μαγειρεύουν τα αποτελέσματα γι'αυτό αργούν
 

Panos_02

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Panos_02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Τσοτίλι (Κοζάνη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Ερώτηση, σε περίπτωση που πάρει κάποιος μεταγραφή (2ο ετος) αναγνωρίζονται τα μαθήματα;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikolettari

Νεοφερμένος

Η nikolettari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ρε είναι ξεφτίλες οι άνθρωποι ! Πέρυσι έκαναν 14 μέρες να βγάλουν αποτελέσματα και φέτος θα κάνουν 25 μέρες με λιγότερες αιτήσεις! Τραγικοί ... φοβάμαι μήπως μαγειρεύουν τα αποτελέσματα γι'αυτό αργούν
μα πραγματικά ρ εσυ δλδ ελεος εγω που πηρα τηλλ μου λεει μια οτι θα βγουν αυτην την εβδομαδα δλδ ελεοςςς δεν εχω λογια... δεν φτανει που φετος ειναι ακομα λιγοτερα κανουν και 25 μερες λες και ειναι κατι
 

nikolettari

Νεοφερμένος

Η nikolettari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ρε είναι ξεφτίλες οι άνθρωποι ! Πέρυσι έκαναν 14 μέρες να βγάλουν αποτελέσματα και φέτος θα κάνουν 25 μέρες με λιγότερες αιτήσεις! Τραγικοί ... φοβάμαι μήπως μαγειρεύουν τα αποτελέσματα γι'αυτό αργούν
μα πραγματικά ρ εσυ δλδ ελεος εγω που πηρα τηλλ μου λεει μια οτι θα βγουν αυτην την εβδομαδα δλδ ελεοςςς δεν εχω λογια... δεν φτανει που φετος ειναι ακομα λιγοτερα κανουν και 25 μερες λες και ειναι κατι
 

maria20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Εγω που πηρα σημερα μου ειπαν οτι θα βγουν μετα τις 25 του μηνα..
 

maria20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Εγω που πηρα σημερα μου ειπαν οτι θα βγουν μετα τις 25 του μηνα..
 

nikolettari

Νεοφερμένος

Η nikolettari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

nikolettari

Νεοφερμένος

Η nikolettari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

nikpap887

Νεοφερμένος

Ο nikpap887 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Είναι και πολύ ζώα τα άτομα...κάθε χρόνο με την Κεραμέως όλο και πιο αργά τα αποτελ'εσματα. Εν μέσω πανδημίας θα πίστευες ότι υπόθεση μιασςμέρας θα γινόταν σε φυσιολογικούς ρυθμούς
 

nikpap887

Νεοφερμένος

Ο nikpap887 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Είναι και πολύ ζώα τα άτομα...κάθε χρόνο με την Κεραμέως όλο και πιο αργά τα αποτελ'εσματα. Εν μέσω πανδημίας θα πίστευες ότι υπόθεση μιασςμέρας θα γινόταν σε φυσιολογικούς ρυθμούς
 

nikolettari

Νεοφερμένος

Η nikolettari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Είναι και πολύ ζώα τα άτομα...κάθε χρόνο με την Κεραμέως όλο και πιο αργά τα αποτελ'εσματα. Εν μέσω πανδημίας θα πίστευες ότι υπόθεση μιασςμέρας θα γινόταν σε φυσιολογικούς
το θέμα είναι οτι να κάτσουν να κάνουν μια δουλειά σωστά αλα που... συνολικά το πολυ να εχουν 6000 αιτήσεις φέτος ουτε αυτα μπορουν να τα ελέγξουν + τα οικονομικα κοινωνικα ειναι ηδη ετοιμα στο βγαζει κατευθειαν,,,
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top