[Πανελλήνιες 2021] Τα πάντα για τις μετεγγραφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Τελικα καταφερα να μπω, την πηρα τη μεταγραφη! Τωρα ποια ειναι τα επομενα βηματα, περιμενω το πανεπιστημιο εισδοχης (αυτο προς το οποιο πηρα μεταγραφη) να βγαλει ανακοινωση να στειλω τα δικαιολογητικα?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όχι μέιλ δεν μας ήρθε, θά εξεταστούν οι ενστάσεις που τρέχουν τώρα και μετά κάθε σχολή από την γραμματεία της θά βγάλει ανακοίνωση για τους μετεγραφεντες
Μήν αγχώνεσαι αλλά πρώτα πρέπει να δεις αν την πήρες
Τά μόρια βγήκαν, ψάξε στο thread,πιο πάνω
Ευχαριστω, τελικα την πηρα! Αρα τωρα δεν κανω κατι προς το παρον σωστα?
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Τελικα καταφερα να μπω, την πηρα τη μεταγραφη! Τωρα ποια ειναι τα επομενα βηματα, περιμενω το πανεπιστημιο εισδοχης (αυτο προς το οποιο πηρα μεταγραφη) να βγαλει ανακοινωση να στειλω τα δικαιολογητικα?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ευχαριστω, τελικα την πηρα! Αρα τωρα δεν κανω κατι προς το παρον σωστα?
Συγχαρητήρια, ναι ελέγχεις τίς ανακοινώσεις της γραμματείας τής νέας σου σχολής!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Συγχαρητήρια, ναι ελέγχεις τίς ανακοινώσεις της γραμματείας τής νέας σου σχολής!!!
Και φυσικά μπαίνεις στο ischool για να μαθαίνεις όλα τά νέα, :thumbsup:
 

Αναστασακι

Νεοφερμένος

Η Αναστασακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλησπέρα πάλι..θέλω να κάνω μια ερώτηση! μάζεψα όλα τα απαραίτητα έγγραφα που χρειάζεται για να τους τα στείλω όταν ανοίξει η πλατφόρμα των κατεξαιρεσεων.Θα τα ελέγξουν στο υπουργείο ότι είναι όλα οκ ή απλά θα με περάσουν και θα τα προσκομίσω στην σχολή μου?
 

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Καλησπέρα
Για το επίδομα στέγασης το πρέπει ακριβως να κάνω;
Λέω στον σπιτονοικοκύρη να κάνει ηλεκτρονικό συμβόλαιο π.χ από 1/1/2022 έως 15/7/2022
Ο σπιτονοικοκύρης μου είπε να βάλουμε ένα εικονικό ποσό π.χ 100€ τον μήνα
 

loulis

Νεοφερμένος

Ο loulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού ΑΠΘ. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Καλησπέρα πάλι..θέλω να κάνω μια ερώτηση! μάζεψα όλα τα απαραίτητα έγγραφα που χρειάζεται για να τους τα στείλω όταν ανοίξει η πλατφόρμα των κατεξαιρεσεων.Θα τα ελέγξουν στο υπουργείο ότι είναι όλα οκ ή απλά θα με περάσουν και θα τα προσκομίσω στην σχολή μου?
Καλησπέρα και σε σένα.

τα δικαιολογητικά θα τα καταθέσεις ηλεκτρονικά όταν ανοίξει η διαδικασία σε εφαρμογή του Υπουργείου ,όπου θα πάρεις αριθμό πρωτοκόλλου.

Κάθε χρόνο δημιουργούν επιτροπή η οποία αξιολογεί τις αιτήσεις και τα δικαιολογητικά που προσκομίζουν οι ενδιαφερόμενοι και αποφασίζουν για το εγκρίνεται η όχι .
Γενικά είναι δύσκολη "πίστα" οι κατεξαιρεση, να είσαι σε ετοιμότητα σε περίπτωση που στην αρνηθούν να κάνεις ένσταση και να το κυνηγήσεις.
 

Αναστασακι

Νεοφερμένος

Η Αναστασακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλησπέρα και σε σένα.

τα δικαιολογητικά θα τα καταθέσεις ηλεκτρονικά όταν ανοίξει η διαδικασία σε εφαρμογή του Υπουργείου ,όπου θα πάρεις αριθμό πρωτοκόλλου.

Κάθε χρόνο δημιουργούν επιτροπή η οποία αξιολογεί τις αιτήσεις και τα δικαιολογητικά που προσκομίζουν οι ενδιαφερόμενοι και αποφασίζουν για το εγκρίνεται η όχι .
Γενικά είναι δύσκολη "πίστα" οι κατεξαιρεση, να είσαι σε ετοιμότητα σε περίπτωση που στην αρνηθούν να κάνεις ένσταση και να το κυνηγήσεις.
Ωραία πρέπει να είμαι και σε συννενόηση με τους γιατρούς μου?εννοώ θα απευθυνθούν και σε αυτούς ή μόνο ότι στείλω?Το πολύψαχουν ή ότι τους αρέσει?😂😂
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
Ωραία πρέπει να είμαι και σε συννενόηση με τους γιατρούς μου?εννοώ θα απευθυνθούν και σε αυτούς ή μόνο ότι στείλω?Το πολύψαχουν ή ότι τους αρέσει?😂😂
Οι γιατροι θα δωσουν οτι δωσουν γραπτως και τελος.
Η επιτροπη ψαχνει οτι μπουρδα φανταστεις για να σε κοψει. Εχεις βυσμα?
 

Αναστασακι

Νεοφερμένος

Η Αναστασακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Οι γιατροι θα δωσουν οτι δωσουν γραπτως και τελος.
Η επιτροπη ψαχνει οτι μπουρδα φανταστεις για να σε κοψει. Εχεις βυσμα?
Όχι μόνο τα χαρτιά από τους γιατρούς και μια συστατική επιστολή από το πανεπιστήμιο!!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.

Αναστασακι

Νεοφερμένος

Η Αναστασακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.

nikolettari

Νεοφερμένος

Η nikolettari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
πάντως κατ εξαίρεση δεν το δίνουν έτσι να ξέρεις και μερικές φορές να έχεις όντος σοβαρό πρόβλημα πάλι στα απορριφθουνε διοτι δεν εχεις ντιθεν και καλα το πανεπιστήμιο σου κοντά..

και κατι αλλο ποτε θα βγαλουν ανακοινώσεις για οσους πηραμε μετ περιμενουν μαζι με ενστάσεις ;; και για αναγνώριση μαθημάτων τι πρέπει να κανω πηρα τηλλ στην γραμματεία και ρωτησα μου λεει να περιμενω λες και της φαγαμε το φαγητό :laugh: :laugh:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
πάντως κατ εξαίρεση δεν το δίνουν έτσι να ξέρεις και μερικές φορές να έχεις όντος σοβαρό πρόβλημα πάλι στα απορριφθουνε διοτι δεν εχεις ντιθεν και καλα το πανεπιστήμιο σου κοντά..

και κατι αλλο ποτε θα βγαλουν ανακοινώσεις για οσους πηραμε μετ περιμενουν μαζι με ενστάσεις ;; και για αναγνώριση μαθημάτων τι πρέπει να κανω πηρα τηλλ στην γραμματεία και ρωτησα μου λεει να περιμενω λες και της φαγαμε το φαγητό :laugh: :laugh:
ε περιμενε λιγο , αυτη την εβδομαδα θα βγαλουν. αναγνωριση μαθηματων απο μαρτιο.
 

nikolettari

Νεοφερμένος

Η nikolettari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
ε περιμενε λιγο , αυτη την εβδομαδα θα βγαλουν. αναγνωριση μαθηματων απο μαρτιο.
ωραία θα πρέπει να κανω αίτηση κάπου ηλεκτρονικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ωραία θα πρέπει να κανω αίτηση κάπου ηλεκτρονικά;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
ωραία θα πρέπει να κανω αίτηση κάπου ηλεκτρονικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
αυτο ειναι πολυ δυσκολη δουλεια .
θελει αναλυτικη βαθμολογια απο την παλια και θελει και το περιγραμμα των μαθηματων της παλιας.
γινεται σε χαρτι ( δυσκολο)? γινεται ηλεκτονικα ? ειναι ογκος πληροφοριας, θα πει η γραμματεια
 

nikolettari

Νεοφερμένος

Η nikolettari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
αυτο ειναι πολυ δυσκολη δουλεια .
θελει αναλυτικη βαθμολογια απο την παλια και θελει και το περιγραμμα των μαθηματων της παλιας.
γινεται σε χαρτι ( δυσκολο)? γινεται ηλεκτονικα ? ειναι ογκος πληροφοριας, θα πει η γραμματεια
οκευυ μάλιστα αμα θα το πει αυτη της Θεσσαλονίκης καήκαμε :laugh:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.

nikolettari

Νεοφερμένος

Η nikolettari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
το 2019, εχω περάσει ολα τα μαθηματα μέχρι 4 εξάμηνο είχα μια φίλη που ηρθε απο το Διδυμότειχο(διπαε) και της περασανε αρκετα μαθηματα εδω τωρα δεν ξερω αμα ειναι στην κρίση του καθηγητή και στο φιναλε θα τα δωσω ξανα εγω παντως χαίρομαι που ήρθα κοντά ++ κατι μαθηματα ξερω οτι θα τα δωσω διοτι δεν τα ειχαμε εμεις
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
το 2019, εχω περάσει ολα τα μαθηματα μέχρι 4 εξάμηνο είχα μια φίλη που ηρθε απο το Διδυμότειχο(διπαε) και της περασανε αρκετα μαθηματα εδω τωρα δεν ξερω αμα ειναι στην κρίση του καθηγητή και στο φιναλε θα τα δωσω ξανα εγω παντως χαίρομαι που ήρθα κοντά ++ κατι μαθηματα ξερω οτι θα τα δωσω διοτι δεν τα ειχαμε εμεις
ωου εχει μπολικα , ευχομαι να τα περασουν ολα. το κοριτσι απο το διδυμοτειχο τι λεει την παιδεψαν?
 

nikolettari

Νεοφερμένος

Η nikolettari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
ωου εχει μπολικα , ευχομαι να τα περασουν ολα. το κοριτσι απο το διδυμοτειχο τι λεει την παιδεψαν?
ναιι αρκετα της περάσανε καημένη ηταν απο την κρητη και ειχε περάσει διδυμ στα 45 της και προσπαθούσε και αυτη 2 χρονια μετα την πηρε και αυτη
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top