[Πανελλήνιες 2021] Ξέχασα να γράψω κάτι. Πόσα μόρια αναμένεται να χάσω;

Ελενα Παλαιολόγου

Νεοφερμένος

Η Ελενα Παλαιολόγου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδια βοήθεια
Δεν έγραψα σε δυο θεμετα που το ενα έπιανε 12 μονάδες και το αλλο 15
Περιπου ποσα μόρια εχω χάσει;
 

Petran001

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αν έχουν πάει όλα κατ' ευχήν και έχεις χάσει μόνο αυτά τα 2 θέματα , συνολικά 27 μονάδες στα 100 δηλαδή 73/100, στα 20 είναι 14,6.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραια ευχαριστω [μπα εχω κανει και αλλου λαθη :( ]
Δεν τα έγραψες καθόλου ή τα έγραψες με δικά σου λόγια?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν έχουν πάει όλα κατ' ευχήν και έχεις χάσει μόνο αυτά τα 2 θέματα , συνολικά 27 μονάδες στα 100 δηλαδή 73/100, στα 20 είναι 14,6.
Παιδιά αν στα τρία μαθήματα έγραψα 10-13 μέτρια και γράψω ένα 17-18 ιστορία δεν συμπληρώνω 13.000 και πάνω?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν έχουν πάει όλα κατ' ευχήν και έχεις χάσει μόνο αυτά τα 2 θέματα , συνολικά 27 μονάδες στα 100 δηλαδή 73/100, στα 20 είναι 14,6.
Έχω αγχωθει, θέλω τόσο πολύ την φιλοσοφική
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ελενα Παλαιολόγου

Νεοφερμένος

Η Ελενα Παλαιολόγου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Δεν τα έγραψες καθόλου ή τα έγραψες με δικά σου λόγια?
Σε αυτο με τις 15 μονάδες έγραψα μονο τους θεμελιωτές της, γιατι είχα μπλοκάρει και δεν μπορούσα με τιποτα να θυμηθώ τι λέει, και σε αυτο με τις 12 μονάδες κατάφερα να γράψω δυο προτάσεις τις οποίες θυμόμουν γιατι δεν το είχα μαθει.
Επιπλέον υπολόγισα και τις 9μονάδες που έχασα απο τα σωστα λάθος.
Ενώ στις υπόλοιπες τα έγραψα με τα δικα μου λόγια αλλα ήξερα τι έγραφα είχα μάθει τα σημαντικότερα σημεία, τωρα δεν ξέρω αν θα παίξει ρολο αν εχω ξεχάσει κάποιες λέξεις ή λεπτομέρειές.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν τα έγραψες καθόλου ή τα έγραψες με δικά σου λόγια?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Παιδιά αν στα τρία μαθήματα έγραψα 10-13 μέτρια και γράψω ένα 17-18 ιστορία δεν συμπληρώνω 13.000 και πάνω?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Έχω αγχωθει, θέλω τόσο πολύ την φιλοσοφι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν τα έγραψες καθόλου ή τα έγραψες με δικά σου λόγια?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Παιδιά αν στα τρία μαθήματα έγραψα 10-13 μέτρια και γράψω ένα 17-18 ιστορία δεν συμπληρώνω 13.000 και πάνω?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Έχω αγχωθει, θέλω τόσο πολύ την φιλοσοφι

Δεν τα έγραψες καθόλου ή τα έγραψες με δικά σου λόγια?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Παιδιά αν στα τρία μαθήματα έγραψα 10-13 μέτρια και γράψω ένα 17-18 ιστορία δεν συμπληρώνω 13.000 και πάνω?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Έχω αγχωθει, θέλω τόσο πολύ την φιλοσοφική
Μην αγχώνεσαι δες το ως απλο διαγώνισμα προσπάθησε τωρα στο τελευταίο μαθημα που έχουμε και περισσότερες μέρες να γράψεις οσο καλύτερα μπορείς και μετα θα δείξει τι θα γινει, εξαρτάται και απο την εβε, ποσο θα γράψουν οι άλλοι, και αν θα συμπληρωθούν οι θέσεις του τμήματος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top