Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Εγώ πάλι παιδιά όλες αυτές τις μέρες μετά την κοινωνιολογία δεν έχω καμία όρεξη για διάβασμα ιστορίας. Το διάβασμα πάει με αρκετά αργούς ρυθμούς, ακόμα και η χελώνα πιο γρήγορα πηγαίνει. :lol: Είναι κανείς άλλος στην ίδια κατάσταση??
 

Nefeli01

Νεοφερμένος

Η Nefeli01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Και εγώ!!! 🥺

Επισης αν πεσει ο ορισμος της ΕΑΠ απο που μεχρι που να γραψουμε? Οι πληροφορίες σχετικα με αυτη ειναι διασκορπισμενες στο βιβλίο
Και εγώ ένα από τα ίδια,δεν θυμάμαι!!!!! Έχω τρελή αγωνία, σε βαθμό που δεν θέλω να πάω....μακαρι ναην βάλλουν τίποτα από εξωλλαδικο κ γενικά από το πορτοκαλί
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Εγώ πάλι παιδιά όλες αυτές τις μέρες μετά την κοινωνιολογία δεν έχω καμία όρεξη για διάβασμα ιστορίας. Το διάβασμα πάει με αρκετά αργούς ρυθμούς, ακόμα και η χελώνα πιο γρήγορα πηγαίνει. :lol: Είναι κανείς άλλος στην ίδια κατάσταση??

εγω χρησιμοποιώ το 100% του εγκεφάλου μου για να κρατήσω τα παντα που διαβάζω 😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και εγώ ένα από τα ίδια,δεν θυμάμαι!!!!! Έχω τρελή αγωνία, σε βαθμό που δεν θέλω να πάω....μακαρι ναην βάλλουν τίποτα από εξωλλαδικο κ γενικά από το πορτοκαλί

νομιζω βαζουν λιγο απο ολα. Κανε τα μια αναγνωση
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.
εγω χρησιμοποιώ το 100% του εγκεφάλου μου για να κρατήσω τα παντα που διαβάζω 😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



νομιζω βαζουν λιγο απο ολα. Κανε τα μια αναγνωση

Αυτο με το 100% του εγκεφάλου σε ένιωσα .Νιώθω σαν εκεινα τα memes που δείχνουν πως ειναι ο εγκέφαλος μια μερα πριν την εξέταση😅😂
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.

Έμμα

Νεοφερμένος

Η Έμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής (Αθήνα) και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Μπορεί να ακουστεί τετριμμένο, αλλά σας εγγυώμαι πως θα τα θυμάστε όλα, όταν δείτε τα θέματα! Όλοι είχαμε άγχος πριν από τη συγκεκριμένη εξέταση -ακριβώς γιατί βασίζεται στην ανάκληση πληροφοριών- και μάλιστα ο χρόνος της τελικής επανάληψης ήταν πολύ πιο περιορισμένος (κατ' ουσίαν, ένα απόγευμα και μια μέρα). Και υπό αυτές τις συνθήκες όμως, κάθε χρονιά οι υποψήφιοι καταφέρνουν να ανταπεξέλθουν. Το ίδιο ακριβώς θα συμβεί και με εσάς! Είναι λογικό όταν σκεπτόμαστε την ύλη στην ολότητά της να αισθανόμαστε ότι τα έχουμε ξεχάσει όλα. Εγώ θυμάμαι νοητά ότι ένιωθα λες και έπρεπε να "κρατήσω" όλες τις πληροφορίες στο μυαλό μου και να μην ξεφύγει τίποτα! Εν τέλει όμως οι νοητικές διεργασίες έχουν ήδη συντελεστεί εδώ και καιρό, αύριο απλώς θα ανταμειφθείτε για τους κόπους σας!
Εύχομαι ολόψυχα να γράψετε άριστα και έπειτα να απολαύσετε ένα ξέγνοιαστο καλοκαίρι!
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.

Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Τα αγγλικά τα δίνουμε στο λύκειο που δίνουμε τα άλλα μαθήματα;
Επίσης, το απολυτήριο λυκείου το παίρνουμε στα χέρια μας; Ή τους βαθμούς; Και τους πήρατε εγγράφως ή ηλεκτρονικά; Γιατι δεν έχω ιδέα τι γίνεται 😂 ούτε το σχολείο μου είπε κάτι..
❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Τα αγγλικά τα δίνουμε στο λύκειο που δίνουμε τα άλλα μαθήματα;
Επίσης, το απολυτήριο λυκείου το παίρνουμε στα χέρια μας; Ή τους βαθμούς; Και τους πήρατε εγγράφως ή ηλεκτρονικά; Γιατι δεν έχω ιδέα τι γίνεται 😂 ούτε το σχολείο μου είπε κάτι..
❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗

σε ενα σχολείο τα πήραν απο ιμειλ.
Τωρα οσον αφορα τα ειδικα μαθήματα, εγω αγγλικα ειχα δωσει σε αλλο λυκειο
 

Mukumbura

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mukumbura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Τα αγγλικά τα δίνουμε στο λύκειο που δίνουμε τα άλλα μαθήματα;
Επίσης, το απολυτήριο λυκείου το παίρνουμε στα χέρια μας; Ή τους βαθμούς; Και τους πήρατε εγγράφως ή ηλεκτρονικά; Γιατι δεν έχω ιδέα τι γίνεται 😂 ούτε το σχολείο μου είπε κάτι..
❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗
Tα αγγλικά τα δίνουμε σε εξεταστικά κέντρα, λογικά ο διευθηντής του σχολείου σας έχει ενημερώσει
Οσον αφορά τα απολυτήρια νομίζω και με τους δύο τρόπους...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πειτε κανα sos στην Ιστορια, για οσους δεν εχουμε διαβασει ουτε σελιδα ;):bleh:
Αυτοχθονες και ετεροχθονες θα έλεγα όσον αφορά πηγές... αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
Επίσης respect για το username σου, αχ, μου λειπει ο Tito.. :laugh::laugh::laugh:
 

Giorno

Νεοφερμένος

Ο Giorno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Πότε περίπου θα ξεκινήσουν οι υποβολές των μηχανογραφικών ;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Λογικά από την άλλη εβδομάδα.
 

Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
σε ενα σχολείο τα πήραν απο ιμειλ.
Τωρα οσον αφορα τα ειδικα μαθήματα, εγω αγγλικα ειχα δωσει σε αλλο λυκειο
Δεν μου έστειλαν τίποτα, και χθες έστειλα email και καμιά ειδοποίηση, ενώ μου είχαν στείλει email παλιότερα για την αίτηση...
 

Φινεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 317 μηνύματα.
Δεν πρέπει πρώτα να ανακοινωθούν οι βαθμοί για να αρχίσει η διαδικασία υποβολής των μηχανογραφικών;
 

Mukumbura

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mukumbura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Δεν μου έστειλαν τίποτα, και χθες έστειλα email και καμιά ειδοποίηση, ενώ μου είχαν στείλει email παλιότερα για την αίτηση...
Tιιιι σοβαρά?? Μίλησε με τον διευθυντη σου!!!! Αγγλικά δίνουμε 1η Ιουλίου
 

Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Δεν έλαβα κάτι, ούτε στα spam. Θα δω που δίνω, ευχαριστώ για τις απαντήσεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Tιιιι σοβαρά?? Μίλησε με τον διευθυντη σου!!!! Αγγλικά δίνουμε 1η Ιουλίου
Ξέρω ότι δίνουμε 1 του μηνός, αλλά δεν είδα στο ίντερνετ να λέει κάτι συγκεκριμένο για αυτά, όπως τα άλλα ειδικά. Και ούτε μας είπαν κάτι για το που θα εξεταστούν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μόνο από κοντά αν πάω να ρωτήσω, αν και χαζομάρα που τα στέλνουν σε email. Γιατί τα καρτελακια, πως μπορέσαμε να τα πάρουμε από κοντά 🤔
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Τα αγγλικά τα δίνουμε στο λύκειο που δίνουμε τα άλλα μαθήματα;
Επίσης, το απολυτήριο λυκείου το παίρνουμε στα χέρια μας; Ή τους βαθμούς; Και τους πήρατε εγγράφως ή ηλεκτρονικά; Γιατι δεν έχω ιδέα τι γίνεται 😂 ούτε το σχολείο μου είπε κάτι..
❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗

Για τα αγγλικά έχουν βγάλει συγκεκριμένα εξεταστικά κέντρα. Τώρα αν το σχολείο σου είναι ένα από αυτά δεν το ξέρω, αλλά μπορείς να το ψάξεις. Για τα αγγλικά έχει βγει σίγουρα εδώ και καιρό η ανακοίνωση..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για τα υπόλοιπα ειδικά βγήκε σήμερα αυτό: https://www.alfavita.gr/panellinies...e-ta-exetastika-kentra-ton-eidikon-mathimaton
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top