Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ και μια τελευταία ερώτηση επειδη ειδα τις βασεις του 2016 με το παλαιό σύστημα,οι βασεις ήταν αρκετά χαμηλές στη θεωρητική(όταν ειδα 11.000 νομικη Κομοτηνή εξεπλάγην!) αυτο σημαίνει ότι κάτι ανάλογο θα γίνει και φετος;
Όχι απαραίτητα, 2894 έδωσαν τότε με το παλαιό σύστημα και τώρα 7752. Τώρα έχουμε περισσότερους υποψήφιους, άρα περισσότερες πιθανότητες να γράψουν καλά. Επιπλέον, με το παλαιό σύστημα τώρα εννοούμε Λατινικά αντί Κοινωνιολογίας. Τότε έδιναν επιπλέον μάθημα τη Λογοτεχνία. Διαφορετικές συνθήκες, τότε και τώρα.

Νομίζω δεν είναι ασφαλές να κάνουμε συγκρίσεις με το 2016, μιας και ήταν διαφορετικά τα δεδομένα αρκετά από ότι είναι σήμερα.
 

Guest 101954

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πέρυσι είχα πιεστεί να μην πάω τουαλέτα, αλλά τελικά πήγα και στα τέσσερα μαθήματα :whistle:
Οι επιτηρητές δεν το αρνήθηκαν σε κανέναν. Μου έπιαναν και συζήτηση μάλιστα.

Λοιπόν εγώ κατά τη διάρκεια των εξετάσεων (αμέτρητες) παθαίνω ένα περίεργο πράγμα!
Σταματάω να αισθάνομαι οτιδήποτε!
Ούτε κρύο ούτε ζέστη ούτε πόνο ούτε δίψα ούτε ανάγκη για τουαλέτα ούτε τίποτα!
Τα μόνα που λειτουργούν είναι το μυαλό μου που σκέφτεται και το χέρι μου που τρέχει για να προλάβει ν΄αποτυπώσει τις σκέψεις μου.
Δεν ξέρω πώς να το περιγράψω! Σαν να πέφτω σε μια ιδιότυπη νάρκη!
΄Οταν τελειώσω βγαίνω σαν ζόμπι έξω και σιγά-σιγά αρχίζω να επανέρχομαι!
Και τότε αρχίζει ο οργανισμός μου να τα ζητάει όλα μαζί!
Και να τα νερά και να τα τοστ και να το τρέξιμο στην τουαλέτα και να τα χαρτομάντιλα για τον ιδρώτα κτλ.
Μετά από τόσα χρόνια, το έχω συνηθίσει πια!
Ουδείς τέλειος!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,843 μηνύματα.
Κι εγώ πήγαινα τουαλέτα, σε όλα τα μαθήματα! Κάπου στη μέση της εξέτασης με έπιανε γιατί έπινα και νερό. Βοηθάει η διαδικασία του να σηκωθείς από το θρανίο και να βγεις από την αίθουσα να σε χτυπήσει ο αέρας καθώς πας τουαλέτα! :)
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ κατά τη διάρκεια των εξετάσεων (αμέτρητες) παθαίνω ένα περίεργο πράγμα!
Σταματάω να αισθάνομαι οτιδήποτε!
Ούτε κρύο ούτε ζέστη ούτε πόνο ούτε δίψα ούτε ανάγκη για τουαλέτα ούτε τίποτα!
Τα μόνα που λειτουργούν είναι το μυαλό μου που σκέφτεται και το χέρι μου που τρέχει για να προλάβει ν΄αποτυπώσει τις σκέψεις μου.
Δεν ξέρω πώς να το περιγράψω! Σαν να πέφτω σε μια ιδιότυπη νάρκη!
΄Οταν τελειώσω βγαίνω σαν ζόμπι έξω και σιγά-σιγά αρχίζω να επανέρχομαι!
Και τότε αρχίζει ο οργανισμός μου να τα ζητάει όλα μαζί!
Και να τα νερά και να τα τοστ και να το τρέξιμο στην τουαλέτα και να τα χαρτομάντιλα για τον ιδρώτα κτλ.
Μετά από τόσα χρόνια, το έχω συνηθίσει πια!
Ουδείς τέλειος!
και γω τα ιδια.
 

ΘανάσοςG4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΘανάσοςG4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Κι εγώ πήγαινα τουαλέτα, σε όλα τα μαθήματα! Κάπου στη μέση της εξέτασης με έπιανε γιατί έπινα και νερό. Βοηθάει η διαδικασία του να σηκωθείς από το θρανίο και να βγεις από την αίθουσα να σε χτυπήσει ο αέρας καθώς πας τουαλέτα! :)

Τι τουαλέτα ρε παιδιά , έχω να πάω σε τουαλέτα σχολείου από την Α' γυμνασίου.Ιδιαίτερα για το σχολείο μου , άσε , καλύτερα να μη μάθεις τι είδους αέρας θα με χτυπήσει πλησιάζοντας τις τουαλέτες :hehe: :hehe:
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
Τι τουαλέτα ρε παιδιά , έχω να πάω σε τουαλέτα σχολείου από την Α' γυμνασίου.Ιδιαίτερα για το σχολείο μου , άσε , καλύτερα να μη μάθεις τι είδους αέρας θα με χτυπήσει πλησιάζοντας τις τουαλέτες :hehe: :hehe:
δεν υπαρχει καθαριστρια να υποθεσω? :clapup:
 

ΘανάσοςG4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΘανάσοςG4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας. Έχει γράψει 123 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Τι να πρωτοκάνει μία καθαρίστρια, όταν δεν υπάρχει παιδεία και σεβασμός στους στοιχειώδεις κανόνες υγιεινήςπρώτα από όλα από τους ίδιους τους μαθητές.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Χαχαχαχα, είδος υπό εξαφάνιση η Λένω με τον eukleidh.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,843 μηνύματα.
Τι τουαλέτα ρε παιδιά , έχω να πάω σε τουαλέτα σχολείου από την Α' γυμνασίου.Ιδιαίτερα για το σχολείο μου , άσε , καλύτερα να μη μάθεις τι είδους αέρας θα με χτυπήσει πλησιάζοντας τις τουαλέτες :hehe: :hehe:
Καλά ναι, αλλά οι τουαλέτες στο σχολείο που έδινα εγώ ήταν στο ισόγειο ενώ εγώ έδινα στο 2ο όροφο! Ακόμα θυμάμαι να με χτυπάει το αεράκι όταν έβγαινα από την αίθουσα και να ισορροπεί το μυαλό μου καθώς σηκώθηκα από την καρέκλα που έγραφα απορροφημένα. Οι τουαλέτες δεν μυρίζανε πάντως!
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
τιποτα μονο εγω φαινεται ασχοληθηκα με αυτο το θεμα.κριμα και θα ειχε πολυ ενδιαφερον να δουμε αν θα επεφτε καποιος μεσα.πειτε βρε παιδια κατι και εσεις.μαρκο βασιλη κανε μια προβλεψη
 

olga123

Νεοφερμένος

Η olga123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Τι πιστεύετε πως θα πέσει αύριο;
Εγώ δίνοντας με το παλαιο συστημα πιστεύω πως θα βάλουν ειτε κατι απο τα ηθικά,είτε την 20 ενότητα απο πολιτικά.
Ίσως και την 6 απο Πρωταγόρα,με την σκέψη ότι δεν την έχουν βάλει ποτέ μέχρι στιγμής.
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ κατά τη διάρκεια των εξετάσεων (αμέτρητες) παθαίνω ένα περίεργο πράγμα!
Σταματάω να αισθάνομαι οτιδήποτε!
Ούτε κρύο ούτε ζέστη ούτε πόνο ούτε δίψα ούτε ανάγκη για τουαλέτα ούτε τίποτα!
Τα μόνα που λειτουργούν είναι το μυαλό μου που σκέφτεται και το χέρι μου που τρέχει για να προλάβει ν΄αποτυπώσει τις σκέψεις μου.
Δεν ξέρω πώς να το περιγράψω! Σαν να πέφτω σε μια ιδιότυπη νάρκη!
΄Οταν τελειώσω βγαίνω σαν ζόμπι έξω και σιγά-σιγά αρχίζω να επανέρχομαι!
Και τότε αρχίζει ο οργανισμός μου να τα ζητάει όλα μαζί!
Και να τα νερά και να τα τοστ και να το τρέξιμο στην τουαλέτα και να τα χαρτομάντιλα για τον ιδρώτα κτλ.
Μετά από τόσα χρόνια, το έχω συνηθίσει πια!
Ουδείς τέλειος!
αυτό κι εγώ το έχω. Μπορεί να μην έχω μεγάλη εμπειρία από εξετάσεις περα από τις απολυτήριες, ξένες γλώσσες και τις πανελλήνιες αλλά έστω και σ αυτές έχω διαπιστώσει ότι μπαίνω σε έναν αυτόματο πιλότο που δεν μου αποσπά τιποτα την προσοχή.
 

MarinChrysanthi

Νεοφερμένος

Η MarinChrysanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
για την παρασκευή όσοι δίνετε Βιολογία, πως διαβάζετε τώρα τις τελευταίες μέρες? δεν μπορώ να αποφασίσω αν αξίζει περισσότερο να δω θεωρία ή ασκήσεις
 

Rita

Νεοφερμένος

Η Rita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Παιδιά επειδη το έψαξα αυτο με τις βασεις . Λενε πως θα περάσουν όλοι με το παλαιο σύστημα και μάλιστα περισσεύουν και θεσεις. Ισχύει ή οχι;
 

Στέφανος-Ιάσωνας

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος-Ιάσωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Παιδιά επειδη το έψαξα αυτο με τις βασεις . Λενε πως θα περάσουν όλοι με το παλαιο σύστημα και μάλιστα περισσεύουν και θεσεις. Ισχύει ή οχι;
Αν και δεν είμαι υποψήφιος, δεν νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο.Εχω την εντύπωση πως οι θέσεις είναι λιγότερες από τους υποψηφίους του παλαιου άρα πάλι κάποιοι θα μείνουν εκτός..
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top