nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Η αγορά εργασίας δεν μπορεί να τους απορροφήσει όλους, αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα δώσεις Πανελλήνιες ή δεν θα πας για σπουδές αν το θέλεις...

Δεν είπα αυτό. Δες ακριβώς τι έγραψα...
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,623 μηνύματα.
Τι φάση με την Έκθεση φέτος ; Είδα το θέμα και εξεπλάγην , ευτυχώς που έδωσα πέρυσι .
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
Οπως ειχε δημιουργηθει στην εκθεση ανοιγω και στο μαθημα που ειναι ο βασιλιας των πανελλαδικων!Λοιπον αποδειξη προβλεπω ειτε την α^χ ειτε την lnαπολυτοχ.Ορισμο προβλεπω τον ορισμο της παραγωγισιμοτητας στο [α,β].Σωστο λαθος το οριο της απολυτου φ αν ειναι l τοτε της φ ειναι +-l.Eπισης προβλεπω και αυτο αν η φ ειναι αυξουσα εχει θετικη παραγωγο.Επισης μπορει να πεσει αν εχουν ορια οι φ και η g τοτε εχει και το αθροισμα τους.Σαν τεταρτο θεμα προβλεπω μια ισοτητα με οριο που θα εχει μεσα βασικα ορια τυπου ημχ/χ και οριο παραγωγου με h και θα βγαζεις την f.Επισης θεωρω οτι καπου θα μπλεχτει και ο φερματ με ατοπο.Επισης στο τριτο θεμα θεωρω σος θεμα διερευνησης πληθους ριζων τυπου f(x)=α.
Επισης προσεχτε προσημο τριγωνομετρικης παραστασης.Εκει θα χρειαστειτε συνεπεια μπολζανο με θεωρημα προσημου.Μην ακουσω την τεταρτη κανεναν να λεει οτι πηγε να λυσει τριγωνομετρικη ανισωση.Επισης προσεχτε για δευτερο θεμα το f+g.
 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Θα καθήσω αύριο να μαζέψω όλες τις προβλέψεις που έχεις κάνει για τα μαθηματικά κατεύθυνσης όλο αυτό τον καιρό και θα γράφω κάτω από την κάθε μία "Nope". :hehe:
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
Θα καθήσω αύριο να μαζέψω όλες τις προβλέψεις που έχεις κάνει για τα μαθηματικά κατεύθυνσης όλο αυτό τον καιρό και θα γράφω κάτω από την κάθε μία "Nope". :hehe:
καλα καλα αν δικαιωθω ομως μετα να δω τι θα λες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επισης θεωρω οτι θα πεσει γραφικη απο τις γνωστες που δε θα θελει μελετη.ΤΥΠΟΥ ριζα(χ-2) ειτε απολυτο(χ-2) κτλπ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α και τριτο θεμα μπορει σε στυλ 2018 με εμβαδον βασικων σχηματων κατι πιο δυσκολο ομως.Κυκλικος τομεας!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

δειτε αυτη την ασκηση
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

να το!!κατα τα αλλα λενε καποιοι δεν μπορει να πεσει
 
Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Ο κόσμος προχωράει και εμείς ασχολούμαστε με τα μαθηματικά κατεύθυνσης και μεθοδολογιούλες, τυπάκια και ασκησάκια. Πόση οπισθοδρόμηση θεέ μου... :book:
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
Ο κόσμος προχωράει και εμείς ασχολούμαστε με τα μαθηματικά κατεύθυνσης και μεθοδολογιούλες, τυπάκια και ασκησάκια. Πόση οπισθοδρόμηση θεέ μου... :book:
δηλαδη τι επρεπε να διδασκονται?
 

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ο κόσμος προχωράει και εμείς ασχολούμαστε με τα μαθηματικά κατεύθυνσης και μεθοδολογιούλες, τυπάκια και ασκησάκια. Πόση οπισθοδρόμηση θεέ μου... :book:
npb τόσα χρόνια βλέπω το κόμπλεξ παραμένει ιδιο
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
Από την μια λέω ότι θα είναι εύκολοτερα επειδή θα λείπουν τα ολοκληρώματα από την άλλη φοβάμαι ότι για να καλύψουν το καινό τον ολοκληρωμάτων θα βάλουν παλούκια
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
Από την μια λέω ότι θα είναι εύκολοτερα επειδή θα λείπουν τα ολοκληρώματα από την άλλη φοβάμαι ότι για να καλύψουν το καινό τον ολοκληρωμάτων θα βάλουν παλούκια
εγω πιστευω οτι θα βαλουν δυσκολα ή τουλαχιστον θα υπαρχει καποιο δυσκολο για να διαχωρισει τον καλο.εξαλλου βλεποντας τα θεματα των 4 τελευταιων ετων δεν εβλεπα καποιο ερωτημα στα ολοκληρωματα που να ηταν το απιστευτα δυσκολο.το δυσκολο ηταν απο την υλη που εχουνε.παλαιοτερα πριν το 2015 πραγματι βαζανε δυσκολα και στα ολοκληρωματα αλλα απο το 16 και μετα δεν βλεπω δυσκολα.
τωρα οποιος κρινει τι αλλο σος υπαρχει ας γραψει.μονο εγω γραφω και με κακολογει ο npb
 

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Κανένα κόμπλεξ. Απλά ο κόσμος προχωράει και εμείς χαλάμε φαιά ουσία για πανελλήνιες.
Μήπως να έδινες ξανά και εσύ; Ίσως σπουδάσεις κάτι που θα σε κάνει να μην γράφεις σελίδες γεμάτες κόμπλεξ κατωτερότητας σε μαθητικό φόρουμ.
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ισχύει ότι δεν επιτρέπεται να πάει κανείς τουαλέτα μετά την διανομή των θεμάτων; έτυχε σε κανέναν;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Ισχύει ότι δεν επιτρέπεται να πάει κανείς τουαλέτα μετά την διανομή των θεμάτων; έτυχε σε κανέναν;

Συνήθως πας με συνοδεία τουαλέτα ακόμα και να έρθουν τα θέματα. Εγώ με μια άλλη κοπέλα πήγαμε πριν έρθουν τα θέματα και ήταν μαζί μας και ένα άτομο. Πήγαμε την κατάλληλη στιγμή γιατί μόλις γυρίσαμε 1 λεπτό μετά έδωσαν τα θέματα. Δεν νομίζω να προκύπτει θέμα, εκτός αν πηγαίνεις συνέχεια...γιατί σε οδηγίες που μας έδωσαν δεν έλεγε να μην πάμε, απλά να μην δημιουργείται πρόβλημα στην διαδικασία. (αυτό που είπα για τις πολλές φορές)
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Πας απλώς με επιτηρητή μαζί (δεν μπαίνει στην τουαλετά μαζί σου εννοείται).

Γιατί άκουσα από γνωστό πως τους είπαν πριν έρθουν τα θέματα όποιος θέλει να πάει γιατί μετά δεν επιτρέπεται. Μου φάνηκε πολύ περίεργο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Συνήθως πας με συνοδεία τουαλέτα ακόμα και να έρθουν τα θέματα. Εγώ με μια άλλη κοπέλα πήγαμε πριν έρθουν τα θέματα και ήταν μαζί μας και ένα άτομο. Πήγαμε την κατάλληλη στιγμή γιατί μόλις γυρίσαμε 1 λεπτό μετά έδωσαν τα θέματα. Δεν νομίζω να προκύπτει θέμα, εκτός αν πηγαίνεις συνέχεια...γιατί σε οδηγίες που μας έδωσαν δεν έλεγε να μην πάμε, απλά να μην δημιουργείται πρόβλημα στην διαδικασία. (αυτό που είπα για τις πολλές φορές)
Αυτό είναι κατανοητό, και εγώ όταν έδωσα δεν υπήρχε πρόβλημα. Για αυτό με παραξένεψε. Μπορεί να φοβούνται τα σκονακια 😂
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Όταν έδινα εγώ σίγουρα μπορούσες να πας και κατά τη διάρκεια των θεμάτων (δεν έχουν περάσει και πολλά χρόνια από τότε). Θυμάμαι πήγαν κάποια άτομα με επιτηρητή, ο οποίος μάλιστα ήταν στο διάδρομο μεταξύ των αιθουσών, και γι αυτό το λόγο (δηλαδή συνοδός).
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Γιατί άκουσα από γνωστό πως τους είπαν πριν έρθουν τα θέματα όποιος θέλει να πάει γιατί μετά δεν επιτρέπεται. Μου φάνηκε πολύ περίεργο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Αυτό είναι κατανοητό, και εγώ όταν έδωσα δεν υπήρχε πρόβλημα. Για αυτό με παραξένεψε. Μπορεί να φοβούνται τα σκονακια 😂

Κοίτα είναι ανάλογα και τους επιτηρητές. Γενικά σε εμάς ήταν χαλαροί, αλλά και πιο αυστηροί να είναι δεν νομίζω να σε αφήσουν να σκάσεις. Καλό είναι να μην πίνεις πολύ νερό για να μην χρειαστείς αλλά ναι αν χρειαστείς μια φορά δεν νομίζω να πουν όχι.
 

Guest 101954

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε νομίζω ότι μπορεί ο επιτηρητής να κρίνει αν όντως θέλεις να πας τουαλέτα ή όχι. Από τη στιγμή που υπάρχει συνοδεία, πρέπει να στο επιτρέψει. Μπορεί ένας μαθητής να έχει κάποιο πρόβλημα υγείας
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Πέρυσι είχα πιεστεί να μην πάω τουαλέτα, αλλά τελικά πήγα και στα τέσσερα μαθήματα :whistle:
Οι επιτηρητές δεν το αρνήθηκαν σε κανέναν. Μου έπιαναν και συζήτηση μάλιστα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top