eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σε ολους αυριο!Το καλο της εκθεσης σε σχεση με αλλα μαθηματα οτι δεν υπαρχει κατι στανταρ.Οποτε οτι απαντησεις δειτε μετα εσεις θα λετε μπορουν να μου παρουν το δικο μου επιχειρημα σωστα!Εξαλλου αυτη ειναι και η πραγματικοτητα!Μην κανετε καμια χαζομαρα να κοιμηθειτε 3 το πρωι γτ μετα τα πραγματα θα ναι πολυ ζορικα.
 

kiyoshi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kiyoshi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά! Μην διαβάσετε μέχρι πολύ αργά σημερα και φροντίστε μέχρι το απόγευμα να έχει βγει η "τελική ματιά" στην υλή. Είστε πανέτοιμοι όσο κι αν δεν το νιώθετε (ειδικά όσοι διαβάζουν από την αρχή του σχολικού έτους).
Επίσης, απόψε θα είναι λίγο δύσκολο να κοιμηθείτε (trust me I've been there, twice) άρα προετοιμαστείτε ψυχολογικά και γι'αυτό. :morning1::jumpy:
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Παιδια , αν ειστε και αλλοι σαν εμένα και απλα δεν μπορείτε να κοιμηθείτε να θυμάστε οτι Δεν πειράζει♥
Μη σκέφτεστε εκείνη τη στιγμή αχ δεν με περνει ο ύπνος , πως θα αποδώσω αύριο.
Ολοι πανω κατω αυπνοι γραφουν .
Το θεμα ειναι απλα να κλείσετε τα βιβλία μια λογική ωρα και να ξαπλωσετε.
Να ξεκουραστεί το μυαλο .Λόγικα καποια στιγμή θα έρθει και ο ύπνος για κανα 3ωρακι .
Όλοι οι υπόλοιποι που απλα μπορείτε να κοιμηθείτε ανενόχλητοι σας ζηλευωωωωω.
Άπειρες εξετάσεις εχω δώσει , πανω απο 3ωρο αντε 4ωρο δεν έκλεισα ποτε😅
Με αποκορύφωμα το πτυχίακο μου που πήγα αυπνη τλειεως βλέποντας παρα 5 για να μη κλαίω απο το άγχος .
Αυτα τα ωραία .
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, ΝΑ ΣΚΙΣΟΥΜΕ ♥♥♥♥♥
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδάκια μου καλά και αγαπημένα θέλω να σας γνωρίσω τον Toulouse!
Ο Toulouse εκτός από το ότι είναι μια από τις μεγάλες αγάπες της ζωής μου, είναι και πολύ τυχερός!
Σκεφτήκαμε λοιπόν να σας ευχηθούμε μαζί Καλή Επιτυχία για αύριο!
Να έχετε κοιμηθεί καλά, να είστε ψύχραιμοι, να έχετε αυτοπεποίθηση και να σκίσετε!
Περάσατε τόσο καιρό προσπαθώντας να κάνετε το όνειρό σας, παραγματικότητα!
΄Ηρθε λοιπόν η ώρα ν΄ αποτυπώσετε όλο το διάβασμα, όλο τον κόπο και όλες τις θυσίες σας, στο χαρτί και να γευτείτε τη χαρά της επιτυχίας!
Το αξίζετε!
Πεισμώστε!
Κάντε το!
Το ΄χετε!
Stab the beast!
Meow!!!
<3<3<3

20200614_131822.jpg
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
Παιδάκια μου καλά και αγαπημένα θέλω να σας γνωρίσω τον Toulouse!
Ο Toulouse εκτός από το ότι είναι μια από τις μεγάλες αγάπες της ζωής μου, είναι και πολύ τυχερός!
Σκεφτήκαμε λοιπόν να σας ευχηθούμε μαζί Καλή Επιτυχία για αύριο!
Να έχετε κοιμηθεί καλά, να είστε ψύχραιμοι, να έχετε αυτοπεποίθηση και να σκίσετε!
Περάσατε τόσο καιρό προσπαθώντας να κάνετε το όνειρό σας, παραγματικότητα!
΄Ηρθε λοιπόν η ώρα ν΄ αποτυπώσετε όλο το διάβασμα, όλο τον κόπο και όλες τις θυσίες σας, στο χαρτί και να γευτείτε τη χαρά της επιτυχίας!
Το αξίζετε!
Πεισμώστε!
Κάντε το!
Το ΄χετε!
Stab the beast!
Meow!!!
<3<3<3

View attachment 69934
τι φοβερος γατος ειναι αυτος!!ωραιο σπιτι εχεις με τοσα ποτα!!
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τι φοβερος γατος ειναι αυτος!!ωραιο σπιτι εχεις με τοσα ποτα!!

Thank you!
Να φανταστείς αυτό είναι μόνο το κάτω ράφι.
Από πάνω έχει άλλα 4 τίγκα στα μπουκάλια.
Γενικά πίνουμε ελάχιστα στο σπίτι μου και έτσι μαζεύονται.
Ο γάτος μου είναι πράγματι φοβερός!
Ελπίζω να γίνει η μασκότ των παιδιών που δίνουν πανελλαδικές και να τα πάνε ΤΕΛΕΙΑ!!!
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους!!! Να ξέρετε ότι όλοι έχουν άγχος ακόμα κι αν έχουν ξαναδώσει και είναι λογικό. Απλά καλό είναι να αντιμετωπίζουμε τα πράγματα όσο πιο ψύχραιμα γίνεται. Αν μπορείτε κλείστε και τώρα τα βιβλία, πηγαίνετε καμιά βόλτα, δείτε καμιά ταινία και προσπαθήστε να χαλαρώσετε! Δεν πρόκειται να μάθετε κάτι καινούργιο τώρα. Λίγες μέρες έμειναν για να περάσει και αυτή η δοκιμασία της ζωής μας...
 

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους. Κλείστε βιβλία αράξτε, βγείτε καμία βολτα και ξαπλώστε νωρις το βράδυ. Η ζωή συνεχίζεται και μετά τις πανελλήνιες ότι και αν γίνει. Εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα σε όλους τους μαθητές.
 

Athens2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Athens2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους μας.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,867 μηνύματα.
Παιδάκια μου καλά και αγαπημένα θέλω να σας γνωρίσω τον Toulouse!
Ο Toulouse εκτός από το ότι είναι μια από τις μεγάλες αγάπες της ζωής μου, είναι και πολύ τυχερός!
Σκεφτήκαμε λοιπόν να σας ευχηθούμε μαζί Καλή Επιτυχία για αύριο!
Να έχετε κοιμηθεί καλά, να είστε ψύχραιμοι, να έχετε αυτοπεποίθηση και να σκίσετε!
Περάσατε τόσο καιρό προσπαθώντας να κάνετε το όνειρό σας, παραγματικότητα!
΄Ηρθε λοιπόν η ώρα ν΄ αποτυπώσετε όλο το διάβασμα, όλο τον κόπο και όλες τις θυσίες σας, στο χαρτί και να γευτείτε τη χαρά της επιτυχίας!
Το αξίζετε!
Πεισμώστε!
Κάντε το!
Το ΄χετε!
Stab the beast!
Meow!!!
<3<3<3

View attachment 69934
Πα μαλ, πα μαλ!
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Καλή τύχη και καλή δύναμη σε όλες και όλους.

Περισυλλογή και αποσυμπίεση πνευματική, έλεγε ένας καθηγητής, κάνουν οι μαθητές την στερνή ημέρα πριν τις εξετάσεις, με έναν ωραίο περίπατο.

-1 ένα μάθημα θα είστε αύριο :)
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Μια ακόμα συμβουλή: φτιάξτε από σήμερα τα πράγματα σας γιατί το πρωί δεν θα έχετε μυαλό. Διαλέξτε τι ρούχα θα φορέσετε, βάλτε σε ένα μέρος το καρτελάκι (+ ταυτότητα αν θέλετε καλού κακού), τουλάχιστον 2 στυλό, ένα μολύβι, γόμα, ξύστρα ώστε να μην ψάχνεστε τελευταία στιγμή. Αν θέλετε να πάρετε κάτι μαζί να φάτε (πχ μια μπάρα δημητριακών) βάλτε τη μαζί με τα υπόλοιπα και αυτή. Οι περισσότεροι ξέρω ότι δεν θα έχετε όρεξη εκείνη την ώρα αλλά κάποιος ίσως θέλει να έχει κάτι μαζί του. Για νερό δεν λέω γιατί θα είναι ζεστό μέχρι το πρωί.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
θα δωσουν και με παλιο συστημα??δεν το ξερα!αυτοι τι θεσεις θα παρουνε??δηλαδη μαθηματικα θα τους βαλουνε και ολοκληρωματα?
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
7752 υποψήφιοι θα δώσουν με το παλαιό σύστημα, είναι 9.51% οι θέσεις που διεκδικούν
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Alexandros973

Νεοφερμένος

Ο Alexandros973 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Η ιατρική Αθηνών δέχεται ένα ποσοστό κοντά στο 6,6% και η Ιατρική Θεσσαλονίκης περίπου 8-9% (από αυτούς που θα τις δηλώσουν). Σύμφωνα με τα περυσινά στοιχεία.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δηλαδη μαθηματικα θα τους βαλουνε και ολοκληρωματα?

Στην ίδια ακριβώς ύλη με πέρσι, θα εξεταστούν!

Λοιπόν φέτος θα εισαχθούν:
Στην Ιατρική Αθήνας 165,
στην Ιατρική Θεσ/νίκης 155,
στην Ιατρική Θράκης 135,
στην Ιατρική Λάρισας 90,
στην Ιατρική Ιωαννίνων 130,
στην Ιατρική Ηρακλείου 110 και
στην Ιατρική Πάτρας 160.

Υπολογίζεις αυτούς που θα κάνουν για το 10%, το 9,51% που θα πάει σ΄αυτούς που δίνουν με το παλιό σύστημα και το υπόλοιπο που θα πάει σ΄αυτούς που δίνουν με το νέο.
Δεν ξέρω αν υπάρχουν και κάποιες άλλες μικροκατηγορίες (δεν νομίζω) αλλά και να υπάρχουν δεν θα κάνουν τη διαφορά.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
ωπα αρα οι φετινοι υποψηφιοι με τη λογικη οτι θα τους φανε ενα ικανο ποσοστο οι υποψηφιοι του παλιου συστηματος θα εχουν λιγοτερες θεσεις.ψιλοαδικο αυτο.το λεω υπο την εννοια οτι οι θεσεις μεινανε ιδιες ενω κανονικα για να καλυφθει αυτο το χαντικαπ θα επρεπε να αυξηθουν.παντως με το παλιο συστημα οι θεσεις ειναι απειροελαχιστες και με δεδομενο οτι θα εχουνε παραπανω υλη.ειχανε δικαιωμα να επιλεξουν αν θα εξεταστουν με το παλιο ή το νεο?
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top