Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Παιδιά μόλις πήρα τηλέφωνο το υπουργείο Παιδείας και μου είπαν ότι το ποσοστό θα ανακοινωθεί τις επόμενες μέρες και δεν είναι το 10% που είχε πει η κυρία Ζαχαράκη
Λογικά θα μπερδεύτηκε
Γιατί αν δείτε κιόλας στην συνέντευξη δεν άκουσε καν την ερώτηση και απάντησε κατευθείαν

Αναμένουμε να δούμε τι ισχύει τελικά.

 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Εγώ αποτι κατάλαβα πρέπει να τελειώσει η επιβεβαίωση των αιτήσεων για τις πανελλαδικές, γιατί από εκεί βγαίνει το ποσοστό. Όμως οι αιτήσεις μπορούν να επιβεβαιωθούν μέχρι 15 Ιουνίου αν θυμάμαι καλά.
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Εγώ αποτι κατάλαβα πρέπει να τελειώσει η επιβεβαίωση των αιτήσεων για τις πανελλαδικές, γιατί από εκεί βγαίνει το ποσοστό. Όμως οι αιτήσεις μπορούν να επιβεβαιωθούν μέχρι 15 Ιουνίου αν θυμάμαι καλά.
Γουατ;;; Τι είναι η επιβεβαίωση των αιτήσεων
 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Γουατ;;; Τι είναι η επιβεβαίωση των αιτήσεων

Τελικά έχουν τελειώσει αυτές, αυτό για το 15 Ιουνίου το είχα μπερδέψει, άρα δεν καταλαβαίνω γιατί δεν ανακοινώθηκαν ποσοστά ακόμη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παιδιά μόλις πήρα τηλέφωνο το υπουργείο Παιδείας και μου είπαν ότι το ποσοστό θα ανακοινωθεί τις επόμενες μέρες και δεν είναι το 10% που είχε πει η κυρία Ζαχαράκη
Λογικά θα μπερδεύτηκε
Γιατί αν δείτε κιόλας στην συνέντευξη δεν άκουσε καν την ερώτηση και απάντησε κατευθείαν
Άμα μπερδεύτηκε γιατί δεν βγήκε μετά να το διορθώσει;
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Παιδιά μόλις πήρα τηλέφωνο το υπουργείο Παιδείας και μου είπαν ότι το ποσοστό θα ανακοινωθεί τις επόμενες μέρες και δεν είναι το 10% που είχε πει η κυρία Ζαχαράκη
Λογικά θα μπερδεύτηκε
Γιατί αν δείτε κιόλας στην συνέντευξη δεν άκουσε καν την ερώτηση και απάντησε κατευθείαν
Μήπως στο υπουργείο κατάλαβαν ότι εννοείς το 10% χωρίς νέα εξέταση;
 

KateRdJ

Νεοφερμένος

Η KateRdJ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Επικοινώνησα κι εγώ με το Υπουργείο, δεν υπάρχει κάποια ανακοίνωση ακόμα και αυτό που ειπώθηκε σχετικά με το 10% είναι υπόθεση. Προς το παρον, το Υπουργείο δεν επιβεβαιώνει αυτό το ποσοστό ότι θα ισχύει.
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.
Ειχε ολο το χρονο να βγει να το αναιρέσει.
Δεν ειναι λιγο ακραιο να βγει κι να πει τελικά είναι 6% ; Θα υπάρξει θύελλα αντιδράσεων.*
Βέβαια και εμενα μου φάνηκε οτι το απάντησε βιαστικά και οτι ειναι πολυ μεγαλος αριθμός για να δίνουν οντως τόσοι.



*Η μαλλον δεν θα υπάρξει .Γιατι ακριβώς 2 βδομάδες πριν τις εξετάσεις ποιος να αντιδράσει;
 

KateRdJ

Νεοφερμένος

Η KateRdJ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ειχε ολο το χρονο να βγει να το αναιρέσει.
Δεν ειναι λιγο ακραιο να βγει κι να πει τελικά είναι 6% ; Θα υπάρξει θύελλα αντιδράσεων.*
Βέβαια και εμενα μου φάνηκε οτι το απάντησε βιαστικά και οτι ειναι πολυ μεγαλος αριθμός για να δίνουν οντως τόσοι.



*Η μαλλον δεν θα υπάρξει .Γιατι ακριβώς 2 βδομάδες πριν τις εξετάσεις ποιος να αντιδράσει;
Πιστεύω δεν δίνουν πολλοί με το παλιό σύστημα και θα είναι 3-6% το ποσοστο
 

MarinChrysanthi

Νεοφερμένος

Η MarinChrysanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εχω μια απορια οσον αφορα την υλη της βιολογιας προσανατολισμου για το παλιο συστημα: στο 8ο κεφαλαιο η παραγραφος με τα εμβολια ειναι εκτος ετσι? γιατι εχει τυχει να συναντησω σε βοηθηματα ερωτησεις και ασκησεις πανω στην συγκεκριμενη παραγραφο και προβληματιστηκα εαν προστεθηκε στην υλη περυσι, γιατι οταν εδωσα ηταν εκτος
 

KateRdJ

Νεοφερμένος

Η KateRdJ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εχω μια απορια οσον αφορα την υλη της βιολογιας προσανατολισμου για το παλιο συστημα: στο 8ο κεφαλαιο η παραγραφος με τα εμβολια ειναι εκτος ετσι? γιατι εχει τυχει να συναντησω σε βοηθηματα ερωτησεις και ασκησεις πανω στην συγκεκριμενη παραγραφο και προβληματιστηκα εαν προστεθηκε στην υλη περυσι, γιατι οταν εδωσα ηταν εκτος
Ναι είναι εκτος
 

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Παιδια για δυσκολια θεματων στην θεωρητικη τι λετε? θεωρω θα βαλουν αρκετα ευκολα στην κοινωνιολογια,ιστορια λιγο δυσκολες πηγες,εκθεση ευκολη και πολυ δυσκολο αγνωστο αρχαια ειδικα συντακτικο
 

ΘανάσοςG4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΘανάσοςG4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Παιδια για δυσκολια θεματων στην θεωρητικη τι λετε? θεωρω θα βαλουν αρκετα ευκολα στην κοινωνιολογια,ιστορια λιγο δυσκολες πηγες,εκθεση ευκολη και πολυ δυσκολο αγνωστο αρχαια ειδικα συντακτικο

Ο καθένας τα δικά του θα σου πει για τη δυσκολία των θεμάτων ειδικά φέτος με όλα αυτά που έχουν γίνει... κανείς δεν ξέρει πως θα το σκεφτούν και τι θα βάλουν.Από την μία μπορεί να βάλουν εύκολα για να μας ''λυπηθούν'' για ότι περάσαμε , από την άλλη μπορεί να βάλουν δύσκολα λόγω μειωμένης ύλης έτσι ώστε να ξεχωρίσουν οι διαβασμένοι.


Εν πάση περιπτώσει , σημασία έχει να είσαι καλά προετοιμασμένος ώστε να ανταπεξέλθεις και στα δύο σενάρια.
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Καλησπέρα, βρήκα τυχαία το παρακάτω. Πιστεύω αξίζει να το δείτε. Ίσως κάποιους τους βοηθήσει ίσως πάλι και όχι. Θα το κρίνει ο καθένας.
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.
Παιδια για δυσκολια θεματων στην θεωρητικη τι λετε? θεωρω θα βαλουν αρκετα ευκολα στην κοινωνιολογια,ιστορια λιγο δυσκολες πηγες,εκθεση ευκολη και πολυ δυσκολο αγνωστο αρχαια ειδικα συντακτικο


Ας βάλουν ο.τι θέλουν αλλα αν δω Πρωταγόρα μπροστά μου θα ξενερώσω άσχημα.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
29-05-2020: Προκήρυξη διαγωνισμού για την εισαγωγή ιδιωτών στις Σχολές Αξιωματικών και Αστυφυλάκων με το σύστημα των πανελλαδικών εξετάσεων του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων

 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.
Και τα κείμενα 1 και 2 τραγικά..τα καινούργια λεω


Εγω τα βλεπω να έρχονται ! ειδικα το 1😅
Αλλα κι εγω δεν τα συμπαθώ .
Γενικα ειναι εξαιρετικά πιθανόν να μπουν τα καινούργια κείμενα της ύλης.
 

MaryLou

Νεοφερμένος

Η MaryLou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
καλημερα! εγώ πάλι θεωρώ πως μάλλον φέτος είναι η σειρά των ηθικών!!
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Και τα κείμενα 1 και 2 τραγικά..τα καινούργια λεω

τα καινουρια κειμενα; :|
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

καλημερα! εγώ πάλι θεωρώ πως μάλλον φέτος είναι η σειρά των ηθικών!!
Κι εγώ αυτό σκεφτόμουν!:)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top