bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχασα την ταυτότητα μου άμα πάω στις πανελλήνιες με φωτοτυπία της ταυτότητας θα γίνεται?

Θα πας στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής σου και θα κάνεις αίτηση για την έκδοση νέας ταυτότητας.
Μέχρι να εκδοθεί θα σου δώσουν ένα χαρτί που υπέχει θέση ταυτότητας και με αυτό θα κάνεις τη δουλειά σου.
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Καρτελάκι εχετε πάρει;
Δεν με πηραν απο το σχολείο και μαλλον θα παω να το παρω μονη μου .

Μπορούμε να τα πάρουμε από 4/6 και μετά...τουλάχιστον στο σχολείο που έκανα αίτηση εγώ...μια μέρα πάνω μια μέρα κάτω τότε ξεκίνησαν στα περισσότερα, αν όχι σε όλα τα σχολεία
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Μην αφήνετε τίποτα για την τελευταία στιγμή!
Από την στιγμή που μιλήσαμε τηλεφωνικά και μου εγγυήθηκαν ότι το καρτελάκι μου είναι έτοιμο δεν θεωρώ ότι θα μπορούσε να πάει κάτι στραβά. Με άγχωσες όμως και θα πάω αύριο να το πάρω 😂
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Έκανες προετοιμασία τόσο καιρό, το καρτελάκι ναι δεν θα πάει πουθενά στο σχολείο θα το έχουν, αλλά σπάει ο διάολος το ποδάρι του και γίνεται κάτι, εσύ εκείνη την ώρα θα αγχωθείς πολύ και θα σε επηρεάσει. Δεν έγινε τίποτα αν πας αυρίο να το πάρεις λίγα λεπτά υπόθεση είναι.
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Από την στιγμή που μιλήσαμε τηλεφωνικά και μου εγγυήθηκαν ότι το καρτελάκι μου είναι έτοιμο δεν θεωρώ ότι θα μπορούσε να πάει κάτι στραβά. Με άγχωσες όμως και θα πάω αύριο να το πάρω 😂


εγω εκείνη τη μερα θα είμαι μην πω πως , το καρτελάκι δεν μπορώ να το εχω στο νου μου😅
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Μην αφήνετε τίποτα για την τελευταία στιγμή!
σε φανταζομαι οτι προγραμματιζεις κατι 2 μηνες πριν το κανεις.δηλαδη το ακριβως αντιθετο απο μενα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ιατρική στοχεύω. Εσυ σπουδαζεις;
φετος δινεις πρωτη φορα?βιολογια την εχεις παπαγαλισει?το μενδελ τον βαζουνε ακομα??εγω οταν εδινα δεν μας βαλανε και μας βαλανε κατι ανοησιες με γονιδιακη ρυθμιση
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Μια χαρα θα είσαι! Το έχεις ξανά περασει! Έχεις περάσει και εξεταστικές. Όλα καλα θα πάνε


Ευχαριστώ πολυ♥️
Και σε σενα τα καλύτερα εύχομαι :))
Δυστυχώς έχω αρκετα ψυχοσωματικά πριν την εξέταση , αλλα πράγματι εχω μαθει να ηρεμώ οταν γράφω πλέον.
Σκέφτομαι πάντως και αυτή τη μια ωρα που θα μαι μόνη Μου πριν έρθουν τα θέματα, δεν θα ξέρω κανεναν και ούτε κινητό μαζιι😅
Μακαρι να γινόταν να παμε χαλαρά ενα 15 πιο πριν( γνωρίζω φυσικά οτι δεν γίνεται)
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολυ♥
Και σε σενα τα καλύτερα εύχομαι :))
Δυστυχώς έχω αρκετα ψυχοσωματικά πριν την εξέταση , αλλα πράγματι εχω μαθει να ηρεμώ οταν γράφω πλέον.
Σκέφτομαι πάντως και αυτή τη μια ωρα που θα μαι μόνη Μου πριν έρθουν τα θέματα, δεν θα ξέρω κανεναν και ούτε κινητό μαζιι😅
Μακαρι να γινόταν να παμε χαλαρά ενα 15 πιο πριν( γνωρίζω φυσικά οτι δεν γίνεται)
Ναι αυτή η αναμονή θα είναι βάσανο μέχρι να έρθουν τα θέματα. Δεν μπορείς να πάρεις κανένα βιβλίο μαζί σου; 😂
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Στην Κύπρο.
Δεν είχα κάποιο αγαπημένο μάθημα παρακολούθησα αρκετούς διαφορετικούς κλάδους/τομείς της ψυχολογίας. Από τους συνηθισμένους κλινικη, συμβουλευτική, αναπτυξιακή, κοινωνική, γνωστική κλπ μέχρι εξειδικευμένους τομείς όπως Ψυχολογία του πένθους, της ευτυχίας, αθλητική ψυχολογία, ψυχολογία της σεξουαλικότητας και αλλους παράξενους τομείς.

Ένα μάθημα που ήταν ιδιαίτερα ενδιαφέρον ίσως λόγω και του καθηγητή, ο οποίος ήταν καθηγητής εγκληματολογίας στο Cambridge και είχε εργαστεί για το FBI, ήταν η εγκληματολογία στο Βέλγιο που ήμουν ένα διάστημα φοιτητής. Μου άρεσε και η ψυχολογία της υγείας και του πένθους πολύ.
Δεν μου άρεσε καθόλου η νεύρο ψυχολογία.
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολυ♥
Και σε σενα τα καλύτερα εύχομαι :))
Δυστυχώς έχω αρκετα ψυχοσωματικά πριν την εξέταση , αλλα πράγματι εχω μαθει να ηρεμώ οταν γράφω πλέον.
Σκέφτομαι πάντως και αυτή τη μια ωρα που θα μαι μόνη Μου πριν έρθουν τα θέματα, δεν θα ξέρω κανεναν και ούτε κινητό μαζιι😅
Μακαρι να γινόταν να παμε χαλαρά ενα 15 πιο πριν( γνωρίζω φυσικά οτι δεν γίνεται)
σε νιωθω αλλα... κινητο γτ οχι; 😶 αν θυμαμαι καλα μπορουμε να κουβαλαμε τσαντα και να τν αφηνουμε εξω;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top