Γιουγκοσλαβος

Νεοφερμένος

Ο Γιουγκοσλαβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κωδικό λυκείου αποφοίτησης, πρέπει να το βρεις στο Internet. Αύξων αριθμό, δεν γράφεις τίποτα εσύ. Κωδικος υποψήφιου, βάλε αυτόν που είχες στο καρτελάκι σου αν έχεις ξαναδώσει πανελλήνιες και κωδικός λυκείου κατάθεσης, είναι ο κωδικός του λυκείου που θα πας να δώσεις (πρέπει να το βρεις στο Internet πάλι) . Αν δίνεις στο λύκειο που αποφοιτήσεις, τότε οι κωδικοί λυκείου κατάθεσης και λυκείου αποφοίτησης είναι ίδιοι. Η προθεσμία είναι μέχρι 9/4.
Οχι δεν ξαναδωσα, ειχα κανει τα χαρτια ενα χρονο μετα την αποφοιτηση αλλα δεν το επικυρωσα κ δεν πηγα. Αρα το αφηνω κενο;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Oχι, αυτος λεει ρητα συμπληρωνεται απο το λυκειο. Εκτος αν τον ξερεις απο περυσι ή παλιοτερα, οποτε διευκολυνεις και τους διευθυντες.
Α ωραια, thnks
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,854 μηνύματα.
Παιδια εγω με μασκα δε μπορώ να γράψω αλήθεια😂
Με κόβει στην αναπνοή.😂
Δεν θα οξυγονώνεται και καλά ο εγκέφαλος! Sorry αυτό σκέφτηκα όταν διάβασα τη φράση και ήθελα να το πετάξω! :lol:

Καλή επιτυχία!!!
 

dbPoliceOff

Νεοφερμένος

Η dbPoliceOff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς τίποτα για τις ΠΚΕ στρατού και σωμάτων ασφαλείας;
 

Nat Dor

Νεοφερμένος

Η Nat Dor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Καλησπέρα σας,

Θα δώσω και εγώ φέτος Πανελλήνιες ύστερα από 15 χρόνια αποφοίτησης από τα τότε ΤΕΕ.
Μπορεί ν με ενημερώσει κάποιος μαθητής του επαλ στο τομέα υγείας και πρόνοιας που έχετε μείνει στα μαθήματα ειδικότητας κυρίως και στα υπόλοιπα στην υλη?

Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά.. 😊
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Σαν πιθανή ημερομηνία συζητάνε 6/7 σύμφωνα με αποκλειστικές πήγες μου.
Ευχαριστώ😂
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Εως την Παρασκευη θα έχουν πει για την υλη απο οτι διαβασα. Αναμεται δλδ ή για σημερα ή για αυριο
 

Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Δείτε:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Είναι πρόταση, αλλά σε αυτά τα κεφάλαια κειμενονται
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Καλησπέρα σας,

Θα δώσω και εγώ φέτος Πανελλήνιες ύστερα από 15 χρόνια αποφοίτησης από τα τότε ΤΕΕ.
Μπορεί ν με ενημερώσει κάποιος μαθητής του επαλ στο τομέα υγείας και πρόνοιας που έχετε μείνει στα μαθήματα ειδικότητας κυρίως και στα υπόλοιπα στην υλη?

Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά.. 😊
μπορεις να απευθυνθεις στο "ΕΠΑΛ και πανελληνιες" που εχει εδω στο ischool(το εχω δει στην αρχικη σελιδα). Εκει τα παιδια μιλανε περισσοτερο για θεματα που αφορουν τα επαλ.
 

Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Δείτε:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Είναι πρόταση, αλλά σε αυτά τα κεφάλαια κειμενονται
Εάν ισχύσει, σε εμάς στη θεωρητική είναι έξω όλο το προσφυγικό και το κρητικό.. αλλά εδώ στη κοινωνιολογία ίσως βγάλουν 2 κεφάλαια..
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Το θεωρώ ακραίο πραγματικά ακραιο όμως να βγάλουν ΟΛΟ το προσφυγικό κι το κρητικό .
Ειναι παρα πολυ μικρή μετα ρε παιδια δηλαδη οκ 😂
εγω νομιζω θα βγαλουν το δεύτερο μέρος του προσφυγικού....
 

Nat Dor

Νεοφερμένος

Η Nat Dor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
μπορεις να απευθυνθεις στο "ΕΠΑΛ και πανελληνιες" που εχει εδω στο ischool(το εχω δει στην αρχικη σελιδα). Εκει τα παιδια μιλανε περισσοτερο για θεματα που αφορουν τα επαλ.
Την διάβασα την ενότητα αλλά μιλά για εισαγωγή μαθητών στα επαλ από γελ για πιο εύκολη μετάβαση στη τριτοβάθμια. Ευχαριστώ πάντως.
 

Elenii01

Νεοφερμένος

Η Elenii01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Προσφυγικό και κρητικό, αποκλείεται να βγάλουν. Είναι σαν να βγαίνει το 50% της ύλης.
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Την διάβασα την ενότητα αλλά μιλά για εισαγωγή μαθητών στα επαλ από γελ για πιο εύκολη μετάβαση στη τριτοβάθμια. Ευχαριστώ πάντως.
τοτε μπορεις να κανεις δικη σου δημοσιευση για να βγει σε ολους τους χρηστες. Παρακαλω, καλη συνεχεια!:)
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Προσφυγικό και κρητικό, αποκλείεται να βγάλουν. Είναι σαν να βγαίνει το 50% της ύλης.


Προσφυγικό και κρητικό, αποκλείεται να βγάλουν. Είναι σαν να βγαίνει το 50% της ύλης.

Ενα μερος του προσφυγικού λογικα θα βγει αλλα ειπαμε οχι κι έτσι .
Προσφυγικό και κρητικό, αποκλείεται να βγάλουν. Είναι σαν να βγαίνει το 50% της ύλης.



Αν γινει τέτοια μείωση οντως αδικήστε οσοι διαλέξατε το παλιο αλλα δε ξερω μου φαίνεται ακραιο νομίζω μονο το β μέρος του προσφυγικού θα αφαιρεθεί.
 

Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Είπαν το 30% της ύλης θα βγει σε όλα τα μαθήματα, εάν έχουν τελειώσει το προσφυγικό όλα τα σχολεία ίσως πουν να βγει από τον 19ο. Πως στην κοινωνιολογία βγήκαν 2 κεφάλαια. Θα δούμε.
 

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Αν βγει τοσο μεγαλη υλη θεωρω οτι οι βασεις θα φτασουν στον θεο λογω ανταγωνισμου..πολυ πιθανον να δουμε ΤΡΟΜΕΡΑ δυσκολα αρχαια και αρκετα δυσκολη ιστορια
 

Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Αν βγει τοσο μεγαλη υλη θεωρω οτι οι βασεις θα φτασουν στον θεο λογω ανταγωνισμου..πολυ πιθανον να δουμε ΤΡΟΜΕΡΑ δυσκολα αρχαια και αρκετα δυσκολη ιστορια
Υπόψιν την έκθεση, σύμφωνα με αυτό που έστειλα δεν αλλάζει κάτι στην ύλη της, ούτε θα βγει η κοινωνιολογία. Περιμένω εκεί πέρα για να είμαι ειλικρινής να δω κάτι πιο απαιτητικό. Και εγώ συμφωνώ μαζί σου.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Υπόψιν την έκθεση, σύμφωνα με αυτό που έστειλα δεν αλλάζει κάτι στην ύλη της, ούτε θα βγει η κοινωνιολογία. Περιμένω εκεί πέρα για να είμαι ειλικρινής να δω κάτι πιο απαιτητικό. Και εγώ συμφωνώ μαζί σου.
Ίδιοι κοινωνιολογία είπα 😂 εννοώ λογοτεχνία
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

*ιιιι σόρρυ το πληκτρολόγιο στο κινητό είναι χάλια
 

Guest 101954

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν μειώσουν τόσο πολύ την ύλη στους τελειοφοιτους, το δίκαιο θα είναι να κάνουν κάτι που θα διευκολύνει και τους απόφοιτους. Η ύλη του παλαιού συστήματος προφανώς δεν μπορεί να μειωθεί διότι έχει διδαχτεί κανονικά στο σχολείο. Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι η αύξηση του ποσοστού των θέσεων. Και αυτό είναι και το δίκαιο.
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Είπαν το 30% της ύλης θα βγει σε όλα τα μαθήματα, εάν έχουν τελειώσει το προσφυγικό όλα τα σχολεία ίσως πουν να βγει από τον 19ο. Πως στην κοινωνιολογία βγήκαν 2 κεφάλαια. Θα δούμε.


Μα ειναι ΤΕΡΆΣΤΙΟ ποσοστό.Το Μαρτιο τα παιδιά είχαν ακομα 1.5 μηνα ουσιστικα Σχολείο για να βγει η υλη , είναι δυνατόν να ειχαν διδάξει μονο 2 κεφάλαια ιστορίας; Τι να πω..
Δεν γίνεται να δίνεις πανελλήνιες χωρίς το προσφυγικό επειδή δεν διδάχθηκε στο σχολείο, ειναι λαθος σαν λογική .
Προφανως δεν τα λεω σε σενα έτσι να μη παρεξηγηθώ απλα νευρίασα😂
Απλα για τους πιο πολλούς ειναι μηνες διάβασματος κι χαμενα λεφτα ( για τα φροντιστήρια)
Η υλη της κοινωνιολογίας μου φαίνεται λογική αλλα να γινει αυτο στην ιστορια, ολο το προσφυγικό Δηλαδή εξω ακραιο.
Κι γενικα αν θελουν να βγάλουν 19ο οχι τη μικρασιατική καταστροφή😂
 

Elenii01

Νεοφερμένος

Η Elenii01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι οι απόφοιτοι θα αδικηθούν. Το υπουργείο φαίνεται να νοιάζεται μόνο για τους τελειοφοίτους. Αρχικά δεν γνωρίζουμε καν το ποσοστό των θέσεων που θα μας δώσουν. Δεν γίνεται όμως να δίνεις το 10% σε άτομα που δεν εξετάζονται ξανά, και να δίνεις το 2-3% σε άτομα που εξετάζονται. Απαράδεκτο. Αν δεν μειώσουν ύλη, τουλάχιστον ας δώσουν περισσότερο αριθμό θέσεων. Γιατί στην τελική, κι εμείς αγχωμένοι είμαστε, κι εμείς σε κατάσταση πανδημίας ζούμε, κι εμάς τα μαθήματα σταμάτησαν. Αλλά ούτε λόγος για εμάς. Οφείλουν να δώσουν τουλάχιστον το 10% και σε εμάς. Και επίσης, η λογική "θα δώσουν αναλόγως με τον αριθμό των μαθητών που θα δώσουν με το παλαιό σύστημα", δεν συμβαδίζει με την λογική του 10%. Γιατί εκεί, το υπουργείο δεν γνωρίζει πόσα άτομα θα κάνουν 10%. Λέει απλά εγώ σας δίνω αυτό το ποσοστό.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top