[Πανελλήνιες 2020] Αποτελέσματα βαθμολογιών

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Βρε μούρη δεν πουλάς με το πτυχίο, αλλά με το πορτοφολάκι σου. Σε high restaurant και κυριλάτα μέρη το πορτοφόλι σε βάζει μέσα, όχι το πτυχίο.
Καλα αυτο να μου πεις.Εννοω οτι θα παει στο κυριλατο μαγαζι και θα παει να μιλησει σε μια κοπελα, θα πει οτι ειναι γιατρος και συμφωνα με τα λεγομενα του η αλλη θα πει "Wow", σαν την καγια απο το gntm...
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι στο 3ο θα υπαρξουν τουλαχιστον 2 ιατρικες κατω απο 18κ μορια μην πω οτι και τα γιαννενα θα ειναι στο 180χχ. Χωρις να ειμαι ειδημονας.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι στο 3ο θα υπαρξουν τουλαχιστον 2 ιατρικες κατω απο 18κ μορια μην πω οτι και τα γιαννενα θα ειναι στο 180χχ. Χωρις να ειμαι ειδημονας.
και γω αυτο πιστευω οτι μαλλον της θρακης θα πεσει κατω απο 18.πρεπει να δειξουν ομως και κλιμακωση μοριων και να κανουμε face to face με το 2019
 

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.

kostasgian2

Νεοφερμένος

Ο kostasgian2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Τι πιθανότητες υπάρχουν να πέσει η Κτηνιατρική ΑΠΘ 500 μόρια; Καμία ε; :bye:
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι στο 3ο θα υπαρξουν τουλαχιστον 2 ιατρικες κατω απο 18κ μορια μην πω οτι και τα γιαννενα θα ειναι στο 180χχ. Χωρις να ειμαι ειδημονας.
Δεν παίζει με τιποτα αυτό που λες. Η αλεξ ίσως να είναι εκει γύρω στα 18000. Μέχρι εκει όμως
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Δύσκολα πολύ να πέσει 500 μόρια. Δυστυχώς δε νομίζω να συμβεί κάτι τέτοιο.

Για την Ιατρική, να πέσει στο 17.800-18.000 η βάση της τελευταίας δεν θα το απέρριπτα εντελώς.
 

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
18.000 νταν😅

έκθεση :16
αρχαία :18.5
ιστορία : 18.1
κοινωνιολογία : 19.4


Λοιπον η τοση μεγάλη απόκλιση στην έκθεση( πρώτος 18 ,δεύτερος 10 και κατι) οφείλεται στο οτι τα θέματα ηταν αρκετά ελευθερα.
Με αποτελέσματα να γράψω πολυ ελεύθερααααα.
Ειδικά στο ερώτημα για την ποίηση έγραψα παρα πολύ συναισθηματικά.
Ανέφερα ενα σωρο στίχους -ναι θυμάμαι απ εξω στίχους -και ποιητές και τι σημαίνουν για μένα.
Ολο μου το γραπτό ειχε αναφορές σε εργα/ ποιήματα που εχω διαβάσει .

Ε στη παραγωγή λόγου κινήθηκα στην ιδια πορεία😅


Είχα ξεχάσει και δικαιολόγηση στα Σ/Λ Πάντως και γενικα όπως εγώ πει πολλες φορές δεν γράφω άριστα γραπτά.
Κανω λαθη απροσεξιας .Δεν κάνω καλα γράμματα κτλ .Ακομα και ορθογραφικά μπορεί να κάνω.


Το 16 το καταλαβαίνω απόλυτα , ήταν ενας δίκαιος βαθμός .
Δεν ειχε καμια σχεση το γραπτό μου με τις οδηγίες του υπουργείου .
Γενικα μπορεί και κάποιος να το πήρε εκτός θέματος .
Το 10 όμως ειναι καθαρη εμπάθεια .
Ξέρω πως γράφω , οταν γραφω για λογοτεχνία .

Μπράβο!!! Αυτό σημαίνει πως περνά ψυχολογία!!!
 

Thanos_D

Νεοφερμένος

Ο Thanos_D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Καμιά πρόβλεψη για βάσεις παλαιού; Πέρισυ έχασα ΗΜΜΥ ξάνθη για 200 μόρια, και τώρα είμαι 190 μόρια κάτω από ΗΜΜΥ ΑΠΘ
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,657 μηνύματα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαχαχαχαχα ελα ρε Ευκλειδη... ολοι εχουμε καταλαβει τι παιζει... ας μην το συνεχισουμε εδω ομως! Δεν ειναι το καταλληλο θεμα! Ας μη ζαλιζουμε τα παιδια που εχουν σοβαροτερα θεματα αυτη τη στιγμη!

Είναι αυτός ο,τι είναι τέλος πάντων αλλά είσαι κι εσύ όμως!
Απαπαπαπα!
Take it easy, dear!
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Και λεει βγαίνουν και είσαι η βαση😅
Ρε ας μπω κι ας κλείσω και την πόρτα που λένε δε με νοιάζει!!! Αλλά να μπω... μη περάσω πάλι αυτα τα μαρτυρία ακόμα μια χρόνια. Με την γκαντεμιά που με δέρνει όμως να ξέρετε η βάση της ιατρικής θα είναι 18001
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Τελος παντων επειδη δεν ειμαι ειδικος μαλλον λεω βλακειες. Ωστοσο θα μου εκανε εντυπωση αν καποιος με 18κ μορια δεν επιανε ιατρικη δεδομενης της βιολογιας και της εκθεσης. Νομιζω ειναι ψιλο ασφαλες να πουμε οτι αλεξανδρουπολη θα ειναι <18
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Καμιά πρόβλεψη για βάσεις παλαιού; Πέρισυ έχασα ΗΜΜΥ ξάνθη για 200 μόρια, και τώρα είμαι 190 μόρια κάτω από ΗΜΜΥ ΑΠΘ
Λόγω του ότι δήλωσαν και λίγα άτομα, θεωρώ ότι θα πέσει η βάση. Έχεις πολλές πιθανότητες να την πιάσεις.
 

Φινεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Να μαι και εγώ (^_-)
Έκθεση: 17
Μαθηματικά: 19.1
ΑΕΠΠ: 19.9
ΑΟΘ: 19.7

Σύνολο: 18925

Πολύ χαρούμενος γενικά.
 

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 308 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,657 μηνύματα.
Η Αθήνα είδα πως έχει 2 τμήματα Ψυχολογίας, γιατί?Έχουν κάποιες διαφορές?

Μπες να δεις το πρόγραμμα σπουδών !
Προσωπικά δεν με ενδιαφέρε η παντειος πχ.
Θα την έβαζα μονο κι μόνο επειδή ειναι Αθήνα .


 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top