[Πανελλήνιες 2020] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Το είπαμε... Εδώ και χρόνια δίνουν 4 μαθήματα. Μην κοιτάς εσύ που είσαι της εποχής του Παπανούτσου :P

Εγώ έδινα 10 το 2003.Αν έδινα 4 θα τα πήγαινα πολύ μα πολύ καλύτερα.

Ποιός Παπανούτσος ρεεεεε...το 2003 δεν ζούσε.
 

olga123

Νεοφερμένος

Η olga123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Θεωρητική κατεύθυνση με το παλαιο σύστημα.
Έκθεση:12
Αρχαία:13
Ιστορία:18
Λατινικά:18
Πιστεύετε έχω ελπίδες να περασω διεθνών και ευρωπαϊκών σπουδων στο ΠΑΠΕΙ;
δεδομένου ότι οι βάσεις με το παλαιό δεν είναι σίγουρες και μπορεί να υπάρξει μεγάλη μείωση όπως το 2016.
Αγγλικά περίμενω πάνω από 15.
 

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Η Αθήνα είδα πως έχει 2 τμήματα Ψυχολογίας, γιατί?Έχουν κάποιες διαφορές?
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Θεωρητική κατεύθυνση με το παλαιο σύστημα.
Έκθεση:12
Αρχαία:13
Ιστορία:18
Λατινικά:18
Πιστεύετε έχω ελπίδες να περασω διεθνών και ευρωπαϊκών σπουδων στο ΠΑΠΕΙ;
δεδομένου ότι οι βάσεις με το παλαιό δεν είναι σίγουρες και μπορεί να υπάρξει μεγάλη μείωση όπως το 2016.
Αγγλικά περίμενω πάνω από 15.
Ναι, τα μόρια σου είναι 15.150 και αν υποθέσουμε 15 στα αγγλικά πας 18.150.. Επομένως, σίγουρα περνάς.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Το είπαμε... Εδώ και χρόνια δίνουν 4 μαθήματα. Μην κοιτάς εσύ που είσαι της εποχής του Παπανούτσου :P


Ποιός Παπανούτσος ; Ο Πέτρος Ευθυμίου ήταν όταν έδινα εγώ...πάντως απορώ με 4 μαθήματα μόνο πως υπάρχουν ορισμένοι που γράφουν κάτω από την βάση...τόσο σκράπες είναι ;
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Γεια σας και απο εμενα
παλαιο συστημα αλλα 1η φορα εδινα απο οικονομικα
Μαθηματικα 19 ( περιμενα παραπανω ενω τα εχω λυσει ολα σωστα και με πληρεις αιτολογησεις υπαρχει περιπτωση να υπηρξε θεμα με το γ1 για την καθετοτητα θα παω να δω το αποκομμα)
Αεππ 20
αοθ 19 (γαμω την θεωρια μου τεσπα)
εκθεση 15,5( 82 ο ενας 74 ο αλλος μαλλον επεσα σε βαζελο γιατι εκανα μια αναφορα στον ολυμπιακο στην εκθεση)
 

giorgosp97

Νεοφερμένος

Ο giorgosp97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Θελω να ηρεμησεις λιγο
Ποιός Παπανούτσος ; Ο Πέτρος Ευθυμίου ήταν όταν έδινα εγώ...πάντως απορώ με 4 μαθήματα μόνο πως υπάρχουν ορισμένοι που γράφουν κάτω από την βάση...τόσο σκράπες είναι ;
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Εκθεση: 14.8
Αρχαια: 14.1
Λατινικα: 18.8
Ιστορια: 17.2

16.017 παλαιο συστημα

θεε μου μακαρι να περασω εκει που θελω 🥺
 

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.

Marianna35

Νεοφερμένος

Η Marianna35 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Με 17.928 με το παλαιο εχω ελπιδες για βιολογια ή κτηνιατρικη απθ ?
 

Αριάνα123

Νεοφερμένος

Η Αριάνα123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Θεωρητική παλιό σύστημα έκθεση 15.9,αρχαία 15.3,ιστορία 18.5,λατινικά 19.9 σύνολο 17.204 , θέλω πολύ ψυχολογια , πέρσι Αθήνα Πάντειο ήταν 17.285,βέβαια τώρα οι βάσεις με το παλιό φαίνονται αρκετά αβέβαιες.Τουλαχιστον ελπίζω να περάσω επαρχεία.
 

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.

Evimgr

Νεοφερμένος

Η Evimgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθεια, ανεξάρτητα από το αποτελεσμα.Απολαυστε το καλοκαίρι και τα καλύτερα έρχονται!!!

Έδινα με το παλιό σύστημα και συγκέντρωσα 18488. Έχω ελπίδες για ιατρικη Αλεξανδρούπολης;
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθεια, ανεξάρτητα από το αποτελεσμα.Απολαυστε το καλοκαίρι και τα καλύτερα έρχονται!!!

Έδινα με το παλιό σύστημα και συγκέντρωσα 18488. Έχω ελπίδες για ιατρικη Αλεξανδρούπολης;
μπραβο σου εχεις δει ποσες θεσεις δινει αλλα θεωρω εισαι μεσα με τετοια μορια μην βλεπεις τις βασεις του 16 δεν θα εχουν καμια σχεση με εμας εκει το ποσοστο ηταν πολυ μικρο και ειχαν και τους προφορικους
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,818 μηνύματα.
Συγχαρητήρια για την προσπάθεια παιδιά!! :D
Όσοι περνάτε πιθανότατα εκεί που θέλετε, καλές βάσεις εύχομαι και καλή μετέπειτα φοιτητική ζωή!

Όσοι δεν τα πήγατε τόσο καλά, είτε το περιμένατε είτε όχι, έχετε πολλές ευκαιρίες να διεκδικήσετε ακόμα στη ζωή σας!!

Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού και υπομονή για τις βάσεις.:hi:
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
εγώ 11.200 από ανθρωπιστικών.. η απόλυτη απογοήτευση στον εαυτό μου
τώρα προσπαθώ να βρω καλά τμήματα που κυμαίνονται σε αυτά τα μόρια.. λίγη βοήθεια?

Φίλε εγώ με τα 10 μαθήματα είχα βγάλει 11.400 στο ανθρωπιστικών και πέρναγα Θεολογία,Μεσογειακών Σπουδών,Κοινωνική Ανθρωπολογία και Ιστορία Αιγαίου. Τώρα δεν ξέρω πως είναι οι βάσεις βέβαια.
 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Εκθεση: 14.8
Αρχαια: 14.1
Λατινικα: 18.8
Ιστορια: 17.2

16.017 παλαιο συστημα

θεε μου μακαρι να περασω εκει που θελω 🥺
Με 17.928 με το παλαιο εχω ελπιδες για βιολογια ή κτηνιατρικη απθ ?
Θεωρητική παλιό σύστημα έκθεση 15.9,αρχαία 15.3,ιστορία 18.5,λατινικά 19.9 σύνολο 17.204 , θέλω πολύ ψυχολογια , πέρσι Αθήνα Πάντειο ήταν 17.285,βέβαια τώρα οι βάσεις με το παλιό φαίνονται αρκετά αβέβαιες.Τουλαχιστον ελπίζω να περάσω επαρχεία.
Συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθεια, ανεξάρτητα από το αποτελεσμα.Απολαυστε το καλοκαίρι και τα καλύτερα έρχονται!!!

Έδινα με το παλιό σύστημα και συγκέντρωσα 18488. Έχω ελπίδες για ιατρικη Αλεξανδρούπολης;
Συγχαρητήρια στους μαχητές του παλιού συστήματος, Σας εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα και είμαι αρκετά σίγουρος οτί περνάτε εκεί που θέλετε αλλά μόνο στα αποτελέσματα θα το μάθουμε.
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Παλιο σύστημα της θεωρητικης κάντε ενα παρτακι απο τωρα.

2.200 ατομα ήσασταν😅

Στατιστικά δεν έχουμε βέβαια ακόμα ,μπορεί οι βαθμολογίες να ναι πολυ καλες !
 

Nihilist

Τιμώμενο Μέλος

Ο Nihilist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.
Στη θεωρητική οι βαθμολογίες 18-20 είναι πολύ περισσότερες ποσοστιαία από τις αντίστοιχες περσινές σε όλα τα μαθήματα πλην έκθεσης. Πού είναι το παιδί που έβλεπε νομική αθήνας 17.500;:P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top