[Πανελλήνιες 2020] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Thanos_D

Νεοφερμένος

Ο Thanos_D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Εγώ έδινα με το παλαιό σύστημα. Έχουμε και λέμε:

Μαθηματικά 17.8
Έκθεση 17.4
Φυσική 17.3
Χημεία 16.8

Σύνολο 17.385

Στοχεύω ΗΜΜΥ. Είμαι 190 μόρια κάτω από το ΑΠΘ με την περσινή βάση. Για να δούμε.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,669 μηνύματα.
Εγώ έδινα με το παλαιό σύστημα. Έχουμε και λέμε:

Μαθηματικά 17.8
Έκθεση 17.4
Φυσική 17.3
Χημεία 16.8

Σύνολο 17.385

Στοχεύω ΗΜΜΥ. Είμαι 190 μόρια κάτω από το ΑΠΘ με την περσινή βάση. Για να δούμε.
17.4 εκθεση.ουαου!!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιατι να δηλωσει νομικη? Για να κλαιγεται μετα απο κατι χρονια στο ischool οτι σπουδασε κατι που δεν της αρεσε μονο κ μονο για το κυρος, σαν κατι αλλους?
Συγχαρητηρια Αλιζουλα!
εσυ αν δεν πεταξεις την κακια σου δεν αντεχεις
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.
Εγώ έδινα με το παλαιό σύστημα. Έχουμε και λέμε:

Μαθηματικά 17.8
Έκθεση 17.4
Φυσική 17.3
Χημεία 16.8

Σύνολο 17.385

Στοχεύω ΗΜΜΥ. Είμαι 190 μόρια κάτω από το ΑΠΘ με την περσινή βάση. Για να δούμε.
O Μπαμπινιώτης είναι υπερήφανος
 

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 308 μηνύματα.
ναι ρε μεγαλε θα κανω πεσιμο σε φορουμ που ουτε τους ξερω ουτε με ξερουνε.εχεις τεραστια φαντασια εσυ :laugh:
Ε αμα λες στην αλλη πρεπει να εισαι πολυ ομορφη, στην αλλη μου ανεβαζεις την διαθεση οταν γραφεις μηνυματα, ε τι να σκεφτω.🤔
 

cel123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο cel123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,669 μηνύματα.
Υπαρχει ανθρωπος εδω μεσα με μεγαλυτερη φαντασια απο εσενα, Ευκλειδη?
θες να σου στειλω σκαναρισμενα τα πτυχια μου μπας και πειστεις ρε μεγαλε ή παλι θα λες τα παραμυθα σου??Με χεις κουρασει με την συνεχη σου καχυποψια
 

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Κατι παραπανω ξερει ο @cel123 και τα λεει😉
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,669 μηνύματα.
Κατι παραπανω ξερει ο @cel123 και τα λεει...
τιποτα δεν ξερει.μπουρδολογει εδω και τοσο καιρο και νομιζει οτι λεει εξυπναδες.πραγματικα θα με αναγκασει να του τα στειλω σε prive μηνυμα τα πτυχια μου μπας και πειστει.
 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
9832 μορια εγω παιδια θεωρητική. Χωρίς προετοιμασία ιδιαίτερη... με παλιο συστημα εδινα λέτε να κατέβουν οι βασεις και καταφέρω τίποτα?
Με το παλιό σύστημα το 2016 είχαμε νομική με 14000 μόρια, οπότε με τα μόρια που έχεις ψάξου σε όλες τις σχολές που σε ενδιαφέρουν και πότε δεν ξέρεις, μπορεί να γίνει μεγάλη ανατροπή.
Τίποτα πιο δίπλα στην αθήνα υπάρχει? πάντως σκέφτομαι και αυτό

Οτιδήποτε κάτω από 13000 μόρια πιάνεται δηλαδή Τουρκικών Σπουδών, Θεατρικών Σπουδών, Φιλοσοφίας, Θεολογίας, Φωτογραφίας και Βιβλιοθηκονομίας στην Αθήνα πιάνονται με κάποια επιφύλαξη. Μετά μπορείς να δεις για σχολές Πάτρα, Καλαμάτα, Κόρινθο και Ναύπλιο αν σε ενδιαφέρουν. Στην τελική δήλωσε τις σχολές που θέλεις και όχι οποίες να ναι έτσι για να περάσεις μόνο και προφανώς μην περιορίζεσαι στο όριο που είπα πριν, είναι μια απλή εκτίμηση.
 

Mukumbura

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mukumbura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Λίγο δύσκολο με αυτά τα μόρια όμως ποτέ δεν ξέρεις
Υπάρχει των σύγχρονων ασιατικών σπουδών στο ΕΚΠΑ αλλά δεν γνωρίζω πολλά για αυτό...
Ελπίζω να κατέβουν οι βάσεις αλλιώς με βλέπωνα ξαναδίνω
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Σε 4 μαθήματα εξαταστήκατε μόνο ; Εγώ το 2003 έδινα 10. Ετσι μου έρχεται να ξαναδώσω πανελλήνιες. :P Βέβαια αργότερα μπορεί να τα αυξήσουν τα μαθήματα πάλι.
 

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Απολαυστε τωρα το καλοκαιρι σας και την φοιτητικη σας ζωη, οσο εγω ακομα πηζω στο σχολειο.Τωρα ξεκινανε τα καλα για εσας.
 

Stroka

Νεοφερμένος

Η Stroka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μαθηματικά: 9,1 (9,2-9)
ΑΕΠΠ: 16,8 (18-15,6)
ΑΟΘ: 16,9 (17-16,8)
Έκθεση: 15,2 (15,6-14,8)
Σύνολο 14.500 μόρια

Γενικά τα πήγα καλύτερα από ότι περίμενα, ειδικά στην Έκθεση. Στο ΑΟΘ φυσικά θα μπορούσα να τα είχα πάει πολύ καλύτερα αν έδινα περισσότερη βάση στη θεωρία, ενώ αν δεν έκανα χαζά λάθη απροσεξίας στα Μαθηματικά μπορεί να έπιανα και κάνα 11. Δεδομένου του 18 στο ΑΕΠΠ από τον πρώτο βαθμολογητή, ξενέρωσα λιγάκι με την τελική βαθμολογία αλλά τι να κάνουμε.
Λοχρη ΠΑΜΑΚ δεν περνάω, αλλά πολύ πιθανόν να μπω σε κάποιο οικονομικό τμήμα, που δεν είναι και άσχημο :)
 

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συγχαρητήρια σε όλους όσοι προσπάθησαν ανεξαρτήτως βαθμολογίας :hi:
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
18.000 νταν😅

έκθεση :16
αρχαία :18.5
ιστορία : 18.1
κοινωνιολογία : 19.4

Ρε Alizoula είσαι Πτυχιούχος Φιλολογίας και έδινες Πανελλήνιες ; Εγώ στα 23 μου ούτε κατά διάνοια δεν σκεφτόμουν να δώσω Πανελλήνιες...βέβαια τα μαθήματα είναι μόνο 4 !!! Εγώ 10 έδινα τότε !!! Οι Πανελλήνιες δεν είναι το ίδιο κόλαση με τότε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Μαθηματικά: 9,1 (9,2-9)
ΑΕΠΠ: 16,8 (18-15,6)
ΑΟΘ: 16,9 (17-16,8)
Έκθεση: 15,2 (15,6-14,8)
Σύνολο 14.500 μόρια

Γενικά τα πήγα καλύτερα από ότι περίμενα, ειδικά στην Έκθεση. Στο ΑΟΘ φυσικά θα μπορούσα να τα είχα πάει πολύ καλύτερα αν έδινα περισσότερη βάση στη θεωρία, ενώ αν δεν έκανα χαζά λάθη απροσεξίας στα Μαθηματικά μπορεί να έπιανα και κάνα 11. Δεδομένου του 18 στο ΑΕΠΠ από τον πρώτο βαθμολογητή, ξενέρωσα λιγάκι με την τελική βαθμολογία αλλά τι να κάνουμε.
Λοχρη ΠΑΜΑΚ δεν περνάω, αλλά πολύ πιθανόν να μπω σε κάποιο οικονομικό τμήμα, που δεν είναι και άσχημο :)
Δεν ξέρουμε ακόμα το 350αρι πάει και έρχεται. Επίσης, έχει ΛΟΧΡΗ ΠΑΔΑ.

Συγχαρητήρια :)
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Καλά απίστευτο ! 4 μαθήματα δίνατε μόνο ; Απορώ πως υπάρχουν κάποιοι που βγάζουν λίγα μόρια.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

cel123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο cel123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
θες να σου στειλω σκαναρισμενα τα πτυχια μου μπας και πειστεις ρε μεγαλε ή παλι θα λες τα παραμυθα σου??Με χεις κουρασει με την συνεχη σου καχυποψια
Χαχαχαχαχα ελα ρε Ευκλειδη... ολοι εχουμε καταλαβει τι παιζει... ας μην το συνεχισουμε εδω ομως! Δεν ειναι το καταλληλο θεμα! Ας μη ζαλιζουμε τα παιδια που εχουν σοβαροτερα θεματα αυτη τη στιγμη!
 

dimitrama5

Νεοφερμένος

Η dimitrama5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Άσχετη αλλά ταυτόχρονα σχετική ερώτηση...Ειμαστε 3τεκνοι,δικαιούμαστε κάποια μορια;Αν είναι τι διαδικασία χρειάζεται;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top