[Πανελλήνιες 2020] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
θα το πάω κατά φθίνουσα σειρά.
Έκθεση 11,1
Κοινωνιολογία 9,9
Αρχαία 6,8
Ιστορία 4,3

Σαφώς λιγότερο από ότι περίμενα και ειδικά ιστορία δεν περίμενα αυτή την αποτυχία. Περίμενα αρκετά παραπάνω. Σε κανένα δεν είχα μεγάλη απόκλιση. Βγάζω 8025 μόρια περνάω ήδη εκεί που θέλω και περιμένω τυπικά και τα ιταλικά που εκεί περιμένω σαφώς πολύ καλύτερα αποτελέσματα από αυτά.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
μιλούσα με έναν διορθωτή και μου έλεγε ότι προσπαθώ να βγάλω όσο πιο γρήγορα την διορθωση γιατι πληρώνομαστε με το γραπτό.

Του απάντησα ότι στην εφημερία πληρώνομαι 2,5 ευρώ την ώρα μήπως να ξεπετώ και εγώ ετσι τα περιστατικά στα επείγοντα γιατί θέλω παραπάνω ;

Aυτοί σας διορθώνουν τα γραπτά και τις προσπάθειες που κάνετε τόσα χρόνια
 

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 308 μηνύματα.
18000 νταν viedo. Οχι πολύ καλα αλλά περίμενα χαμηλότερα.
Ρε 18.000 ειναι τελεια!Ενταξει αντικειμενικα μπορει να μην περνας ιατρικη,αλλα ποτε δεν ξερεις και υπαρχουν και ποσες αλλες γαματες σχολες στο πεδιο σου.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λόγω θεμάτων, το περίμενα ότι θα γίνει αυτό με τη Γλώσσα φέτος!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

18000 νταν viedo. Οχι πολύ καλα αλλά περίμενα χαμηλότερα.

Τα θερμά μου συγχαρητήρια κορίτσι μου!
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
18000 νταν viedo. Οχι πολύ καλα αλλά περίμενα χαμηλότερα.
Ρε 18.000 ειναι τελεια!Ενταξει αντικειμενικα μπορει να μην περνας ιατρικη,αλλα ποτε δεν ξερεις και υπαρχουν και ποσες αλλες γαματες σχολες στο πεδιο σου.

Η βαθμολογία είναι ΆΡΙΣΤΗ.
Κρατάω ακόμα επιφυλάξεις ως προς τις βάσεις, γιατί δεν διαβάζω αισιόδοξους βαθμούς στην έκθεση και το να πάει στο 18.000 η Ιατρική δεν είναι καθόλου απίθανο. Το 17.800 μπορεί να το δούμε σε Ιατρική.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Φέτος λόγω κορονοιού δεν ευνοήθηκαν καθόλου οι μαθητές των ιδιωτικών σχολείων αλλά και αυτών που κάνανε ομαδικά φροντιστήρια. Ευνοήθηκαν τα ιδιαίτερα και ειδικά τα παράνομα. Γιατι μεν μερικοί κάνανε μαθήματα και οταν ειχαμε τον ιό αλλά και επειδή το Online μάθημα ήταν πολύ πιο εύκολο με 1 προς 1 αλληλεπίδραση.

Συνεπώς είχαμε μια πολύ άνιση προετοιμασία μεταξύ των υποψηφίων που μερικούς ευνόησε και μερικούς όχι.
πχ όσοι κατάφεραν και βγάλανε την ύλη απο τα Χριστουγεννα και θελανε να εφιερώσουν χρόνο για επαναλήψεις ευνοήθηκαν παρα πολυ διότι και παράταση πήραν οι εξετάσεις και χρόνο υπηρχε για να βαθύνουν στο περιεχόμενο.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,679 μηνύματα.
αλιζουλα ποσα επιασες τελικα??κατερινα με 18000 μορια και λογω οτι εγινε χαμος χημεια εχεις ελπιδες για θρακη.μην το αποκλειεις καθολου
 

Mukumbura

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mukumbura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εγώ 11.200 από ανθρωπιστικών.. η απόλυτη απογοήτευση στον εαυτό μου
τώρα προσπαθώ να βρω καλά τμήματα που κυμαίνονται σε αυτά τα μόρια.. λίγη βοήθεια?
 

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 308 μηνύματα.

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 818 μηνύματα.

iManosX13

Νεοφερμένος

Ο iManosX13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Έβγαλα 17,850. Υπάρχει περίπτωση να πέσει εκεί ΗΜΜΥ ΕΜΠ ή δύσκολο; (Με το παλίο σύστημα βγαίνουν 18300 δηλαδή οριακά δεν πιάνω την βάση)
 

Rita

Νεοφερμένος

Η Rita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
9832 μορια εγω παιδια θεωρητική. Χωρίς προετοιμασία ιδιαίτερη... με παλιο συστημα εδινα λέτε να κατέβουν οι βασεις και καταφέρω τίποτα?
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 818 μηνύματα.

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 308 μηνύματα.

Mukumbura

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mukumbura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 120 μηνύματα.

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 818 μηνύματα.
9832 μορια εγω παιδια θεωρητική. Χωρίς προετοιμασία ιδιαίτερη... με παλιο συστημα εδινα λέτε να κατέβουν οι βασεις και καταφέρω τίποτα?
Λογικά πιάνεις μεσογειακών σπουδών Ρόδο και όλες τις ξένες γλώσσες στο ΑΠΘ πλην Αγγλική φιλολογία
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,679 μηνύματα.
Ρε εχουν πεσει παρα πολυ οι βασεις της ιατρικης!!Αθηνα περσι ειχε 18724 και θρακη 18123!!!Θεικες βασεις,Οχι οπως εμας που θελες για αθηνα 19300 μορια!!Αν ισχυει αυτο που λενε για χημεια η θρακη θα πεσει κατω απο 18 στανταρ!!
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Rita

Νεοφερμένος

Η Rita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μονο αγγλικα έδωσα από ειδικο μάθημα χαχα
Κανένα καλό τμημα σε αυτά τα επίπεδα μορίων?
Εντωμεταξύ δε λένε τίποτα καινούριο για το παλιο συστημα όσα γράφονται είναι για το καινούριο 🤣
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 818 μηνύματα.
Πώς να πιάσει τις ξένες γλώσσες αν δεν έδωσε ειδικό μάθημα; :P
Άσε μόλις τελείωσα και εγώ από τις εξετάσεις στο τμήμα μου και τα έχω λίγο χαμένα.
Ναι αν δεν έχει δώσει ειδικό μάθημα τότε δεν έχει πρόσβαση στις ξένες γλώσσες
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top