[Πανελλήνιες 2020] Αποτελέσματα βαθμολογιών

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Αλιζουλα ποσο εβγαλες?
 

Big Mak

Νεοφερμένος

Ο Big Mak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά σε μας αρχαία έκθεση τρομερή αποτυχία..με 16800 που έβγαλα περνάω Αστυφυλάκων;

Στανταράκι περνάς Αστυφυλάκων φίλε μου , περνάς την περσινή βάση και φέτος οι εισακτέοι υπερδιπλασιάστηκαν !
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
@Alizoula2 μιλάμε για τρομερή διαφορά 8 μονάδες. Ο 3ος πως σε βαθμολόγησε; Στα υπόλοιπα πήγες καλά;
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
ΕΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ.

Έκθεση ο πρώτος 18 , ο δεύτερος 10 .2 !!!!!!!!
Παλι καλα μπήκε τρίτος.

μου θυμίζει εμένα στις προηγούμενες εξετάσεις αλλά σε άλλο μάθημα πληροφορική..19,5 - 9,5...πως σου φαίνεται??
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί αλλά ζηλεύω, θα ήθελα και εγώ να δώσω ξανά πανελλήνιες για να δω τι βαθμολογία θα μου βάζανε :loltooth: :kitty:
 

iManosX13

Νεοφερμένος

Ο iManosX13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
19,7 Φυσική, 20 Μαθηματικά, 18,5 Χημεία, αλλά 13,2 Έκθεση. Ίσως η έκθεση μου στοιχήσει ΕΜΠ ΗΜΜΥ.
 

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Βαλάντη καταρχάς συγχαρητήρια. Τα μόρια που συγκέντρωσες δεν είναι αποτυχία, ούτε χαμηλά σε καμία των περιπτώσεων. Η βάση πέρυσι ήταν χαμηλότερη από τα μόρια που συγκέντρωσες, ωστόσο πρέπει να δούμε και τα στατιστικά των υπολοίπων (σήμερα θα ανακοινωθούν διάβασα σε διαφορα άρθρα).

730 θέσεις στη σχολή αστυφυλάκων φέτος. Ενώ πέρυσι, πρόπερσι ήταν περίπου 250 με 310...

Δε νομίζω να μην περνάς με τέτοια βαθμολογία. Όλα δείχνουν πως είσαι ήδη μέσα ! :)
αγαπω ολον τον κοσμο σημερα πραγματικα
 

Guest 237551

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά σε μας αρχαία έκθεση τρομερή αποτυχία..με 16800 που έβγαλα περνάω Αστυφυλάκων;

Συγχαρητήρια για την επιτυχία σου!
Περνάς στην Αστυφυλάκων 100%, κυρίως λόγω της μεγάλης αύξησης των θέσεων φέτος (σιγουράκι) :)
 

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Ασχετο αλλα μπορεις να παθεις blackout σε μαθηματα παπαγαλιας, τυπου ιστορια?
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Ασχετο αλλα μπορεις να παθεις blackout σε μαθηματα παπαγαλιας, τυπου ιστορια?
Δυστυχώς ναι. Άνθρωποι είμαστε, αλλά αν πας προετοιμασμένος, δεν έχεις κάτι να φοβάσαι. Πολλά μπορεί να συμβούν.

Άτομα από θεωρητική δεν βλέπουμε να γράφουν τις βαθμολογίες τους :P
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
εγω εκθεση 14.5
κοινωνιολογια 19.8
ιστορια 19.1
αρχαια 13.8 και σε ολα ειχα τις καλυτερες βαθμολογιεςστο λυκειο μου σε συνολο 40 υποψηφιων θεωρητικης
 

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Α καλα, προβλεπω νομικη αθηνων κατω απο 18
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εγω εκθεση 14.5
κοινωνιολογια 19.8
ιστορια 19.1
αρχαια 13.8 και σε ολα ειχα τις καλυτερες βαθμολογιεςστο λυκειο μου σε συνολο 40 υποψηφιων θεωρητικης
Μπραβο ρε τσακαλε
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.

louminis

Νεοφερμένος

Η louminis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
αχχχ αντε να μην πάει το μετσφραστικό κανένα18.000 και μπορεί και να πέρασα~

(σύνολο 14.469 χωρίς τα ειδικά)
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2020-07-10-11-50-17-005_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2020-07-10-11-50-17-005_com.opera.browser.jpg
    122.4 KB · Εμφανίσεις: 228

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ΕΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ.

Έκθεση ο πρώτος 18 , ο δεύτερος 10 .2 !!!!!!!!
Παλι καλα μπήκε τρίτος.
αυτό είναι που λέω ότι η δουλεια του καθηγητή ειναι ευκολη....
έχει τεράστια ηθικη ευθύνη και για ένα κατ Εμέ αιτία να χάσει την δουλειά του τόσο μεγάλη απόκλιση.
Αυτός δε θα μάθε ποτέ τι έκανε (συνεπώς δε θα διορθωθεί ) και θα συνεχίζει την δουλειά του κανονικά....

Δε δύνεται ουτε δυνατότητα στους γονείς να το κυνηγήσουν δικαστικά.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Τι γίνεται με την Έκθεση σήμερα παιδάκια; Γιατί τέτοιες αποκλίσεις...

Κατερίνα πώς πήγες γενικότερα ; :)
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Αλιζουλα ταυτίζομαι! 15 ο ένας 9,4 ο άλλος! Κλαίω


Χαχαχχαχαζαχαζζαζαχαχαχχαχαζαχαζαχζαζαζαχχ.
Ρεε πανε καλα;
Εύχομαι να ειχες καλύτερο τρίτο😅
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

αυτό είναι που λέω ότι η δουλεια του καθηγητή ειναι ευκολη....
έχει τεράστια ηθικη ευθύνη και για ένα κατ Εμέ αιτία να χάσει την δουλειά του τόσο μεγάλη απόκλιση.
Αυτός δε θα μάθε ποτέ τι έκανε (συνεπώς δε θα διορθωθεί ) και θα συνεχίζει την δουλειά του κανονικά....

εμπάθεια λέγεται .
Τίποτα αλλο .
Απαράδεκτοι.
Θα γραψω σε λίγο γιατί μέσα μου περίμενα τέτοια αντιμετώπιση.
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top