Πανελλήνιες 2019

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Εγώ πάλι πιστεύω ότι θα είσαι η μόνη απ' τη θετική που θα έχει γράψει καλά:lol:


Απο την θετικη με μαθηματικα παρακαλω, μην κανουμε γενικευσεις, ειμαστε και της βιολογιας εδω :laugh:

Εγώ φοβάμαι μην απογοητευτώ .. πήρα τέτοια χαρά.. Θα δούμε. :hehe:


Αχ κι εγωωω. Παρολο πυο ξερω οτι εχω παει καλα, και πουλ καλυτερα απο τα περισσοτερα παιδια σε φυσικη και χημεια, παλι αγχωνομαι επειδη δεν ξερεις σε ποιον μ*λακα βαθμολογητη θα πεσεις :wall:
 

seferhs2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο seferhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.

seferhs2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο seferhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Λοιπον, αν δεν εχεις τα βιολογικα στο μηχανογραφικο σου τοτε καλη επιτυχια :laugh:
Απαπα, παρότι μ' αρέσει η βιολογία, δε θα μπορούσα με τίποτα να τη σπουδάσω!! Οπότε καλή επιτυχία και σε σένα!!:clapup:
 

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Πόσο μου αρέσει που τα βρίσκουμε εδώ.. ο καθένας τα δικά του :hehe:
 

seferhs2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο seferhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.
@Galaxy, όσον αφορά το βαθμολογητή, όντως είναι ένα θέμα...

Good luck then, για που στοχευεις?
Ιατρικές κυρίως, που με λίγη τύχη τις πιάνω. Αν όχι, οδοντιατρικές και φαρμακευτικές θα προτιμούσα... Εσύ, εκτός από βιολογικά;
 

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Αυτό όντως είναι ένα θέμα...


Ιατρικές κυρίως, που με λίγη τύχη τις πιάνω. Αν όχι, οδοντιατρικές και φαρμακευτικές θα προτιμούσα... Εσύ, εκτός από βιολογικά;

εγω μονο βιολογικα θελω βασικα.. στην χειροτερη που δεν πιανω βιολογικα τοτε βιοτεχνολογια.
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Σκέφτομαι να μην τους μάθω καν, απλά να κάνω μηχανογραφικό. Και όταν περάσω κι αν περάσου κάπου θα δω πόσο έγραψα. :P
 

seferhs2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο seferhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.
εγω μονο βιολογικα θελω βασικα.. στην χειροτερη που δεν πιανω βιολογικα τοτε βιοτεχνολογια.
Σου εύχομαι να τα καταφέρεις!!

Σκέφτομαι να μην τους μάθω καν, απλά να κάνω μηχανογραφικό. Και όταν περάσω κι αν περάσου κάπου θα δω πόσο έγραψα. :P
Μου έδωσες ιδέα:lol:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.

seferhs2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο seferhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Ας μπω στον υπολογιστή μορίων να παίξω με την ανασφάλειά μου
 

seferhs2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο seferhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Πολύ καλά!
Κοιτά επιση μαθηματικά δεν πήγα και πολύ καλά περιμένω 14.000-14.500.
Ελπίζω να προκύψει καμία ευχάριστη έκπληξη:dance3:

Ας μπω στον υπολογιστή μορίων να παίξω με την ανασφάλειά μου
Χαχαχα, πρέπει να έχει γίνει το αγαπημένο παιχνίδι όλων μας!! Πόσο υπολογίζεις;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
16.5-17.5 Κ . Πολύ γενικό ξέρω :hehe:
 

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Σκέφτομαι να μην τους μάθω καν, απλά να κάνω μηχανογραφικό. Και όταν περάσω κι αν περάσου κάπου θα δω πόσο έγραψα. :P


Εγω σοβαρα αυτο θα κανω :laugh: εκτος κι αν μου ερθει ξαφνικα η επιθυμια να τους δω
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Ας κάνω μια πρόβλεψη.
Έκθεση:14.5-16
Μαθηματικά:9-12
Αεππ: 14-16
Αοθ:16-17.5

Πολύ γενικό αλλά εντάξει.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top