Πανελλήνιες 2019

SPMa

Νεοφερμένος

Ο SPMa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καταλαβαίνω την αγωνία, αλλά γιατί τέτοιος πανικός;:P Ποια η πρακτική(αλλά και η ψυχολογική, αν σκεφτεί κανείς ότι ήδη περιμένετε δυο βδομάδες) διαφορά είτε βγουν σήμερα, είτε αύριο, είτε την άλλη βδομάδα;

Πανικός... όχι δεν βρίσκομαι σε πανικό, αγωνία έχω γιατί θέλω κάτι συγκεκριμένο για το οποίο δεν προσπαθώ πρώτη φορά. Αν θα ευοδωθουν οι προσπάθειες μου θα εξαρτηθεί από δύο μαθήματα που είναι λίγο δύσκολο να υπολογίσω την βαθμολογία, θέλω λοιπόν να μάθω την βαθμολογία να τελειώνω και να ηρεμήσω, είτε έτσι είτε αλλιώς....
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Επειδή θα σκάσω από την περιέργειά μου.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καταλαβαίνω την αγωνία, αλλά γιατί τέτοιος πανικός;:P Ποια η πρακτική(αλλά και η ψυχολογική, αν σκεφτεί κανείς ότι ήδη περιμένετε δυο βδομάδες) διαφορά είτε βγουν σήμερα, είτε αύριο, είτε την άλλη βδομάδα;


Επειδή σε τέτοιες περιπτώσεις ακόμα και ένα 24ωρο νωρίτερα είναι δώρο!΄Οταν οι ώρες σέρνονται βασανιστικά, όταν οι δείχτες έχουν κολλήσει και χτυπάς το ρολόι να ξεκολλήσουν (τι πλάκα Θεέ μου), όταν θέλεις να σηκωθείς να κάνεις χίλια πράγματα και όμως μένεις κολλημένος στην τηλεόραση χωρίς να ξέρεις τι βλέπεις, όταν χτυπάει το τηλέφωνο και από τη μια λες "τι ωραία θα πω δυο κουβέντες να περάσει κανένα τέταρτο" και από την άλλη "μα ποιος νάναι πάλι τώρα;", όταν μετράς πόσα βήματα είναι ο διάδρομος του σπιτιού σου με πολλούς τρόπους (με μικρά βήματα, με μεσαία, με μεγάλα με πολύ μεγάλα), όταν προσπαθείς να κοιμηθείς κατά τις 2 μετά τα μεσάνυχτα και στις 4 το μάτι έχει ανοίξει λες και έχεις κοιμηθεί ένα 10ωρο, όταν οι υπόλοιποι μέσα στο σπίτι συνεχίζουν την καθημερινότητά τους και εσένα σου δίνει στα νεύρα "γιατί αυτοί να είναι άνετοι κι εγώ μες στην αγωνία;", όταν σου λένε "καλημέρα" και εσύ τους απαντάς "καλησπέρα" και ένα σωρό άλλα (μα μεγάλο σωρό όμως) τότε αν σου πουν ότι τα αποτελέσματα που περίμενες σε τρεις μέρες (εξαντλώντας την υπομονή σου), θα τα μάθεις το λιγότερο σε δέκα, είναι σοβαρότατος λόγος να οδηγηθείς σε ακραίες εκδηλώσεις!:russian_roulette: Επειδή είμαι αρκετά μεγαλύτερη από σας, έχω περάσει αυτή την κατάσταση πολλές φορές! Και κάθε φορά υπόσχομαι στον εαυτό μου ότι την επόμενη φορά δεν θα αντιδράσω έτσι! Εις μάτην! Κάθε φορά τα ίδια γίνονται! Και να φανταστείτε ότι ποτέ δεν βρέθηκα στο μεταίχμιο του "περνάω - δεν περνάω".΄Ισα-ίσα το αντίθετο! Τι να το κάνεις όμως, η αγωνία είναι πάντοτε η ίδια! Τι να σας πω τώρα; Να κάνετε λίγη ακόμα υπομονή; Καλύτερα να μην σας το πω επειδή αν το έλεγαν σε μένα το μόνο που θα ήθελα θα ήταν να τους αστράψω ένα χαστούκι!!!
 

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Η τελική καταχώριση της βαθμολογίας των υποψηφίων ΓΕ.Λ. και ΕΠΑ.Λ. ολοκληρώνεται το βράδυ της Τρίτης 25 Ιουνίου 2019 για όλα τα μαθήματα. Η διακίνηση της βαθμολογίας θα ξεκινήσει από τα βαθμολογικά κέντρα το πρωί της Πέμπτης 27-6-2019, ώστε τα δέματα να έχουν φτάσει στις Διευθύνσεις την Παρασκευή 28-6-2019 το πρωί. Από το πρωί της Παρασκευής έως το μεσημέρι, οι Διευθυντές Δ.Ε. θα παραδώσουν στα Λύκεια τις καταστάσεις με τις βαθμολογίες ώστε το μεσημέρι οι βαθμοί να αναρτηθούν σε όλα τα Λύκεια και στην επίσημη ιστοσελίδα του ΥΠΠΕΘ.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,793 μηνύματα.
Η τελική καταχώριση της βαθμολογίας των υποψηφίων ΓΕ.Λ. και ΕΠΑ.Λ. ολοκληρώνεται το βράδυ της Τρίτης 25 Ιουνίου 2019 για όλα τα μαθήματα. Η διακίνηση της βαθμολογίας θα ξεκινήσει από τα βαθμολογικά κέντρα το πρωί της Πέμπτης 27-6-2019, ώστε τα δέματα να έχουν φτάσει στις Διευθύνσεις την Παρασκευή 28-6-2019 το πρωί. Από το πρωί της Παρασκευής έως το μεσημέρι, οι Διευθυντές Δ.Ε. θα παραδώσουν στα Λύκεια τις καταστάσεις με τις βαθμολογίες ώστε το μεσημέρι οι βαθμοί να αναρτηθούν σε όλα τα Λύκεια και στην επίσημη ιστοσελίδα του ΥΠΠΕΘ.
Δηλαδή έκλεισε,;; Την Παρασκευή που μας έρχεται θα δούμε τους βαθμούς online;;;
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Η τελική καταχώριση της βαθμολογίας των υποψηφίων ΓΕ.Λ. και ΕΠΑ.Λ. ολοκληρώνεται το βράδυ της Τρίτης 25 Ιουνίου 2019 για όλα τα μαθήματα. Η διακίνηση της βαθμολογίας θα ξεκινήσει από τα βαθμολογικά κέντρα το πρωί της Πέμπτης 27-6-2019, ώστε τα δέματα να έχουν φτάσει στις Διευθύνσεις την Παρασκευή 28-6-2019 το πρωί. Από το πρωί της Παρασκευής έως το μεσημέρι, οι Διευθυντές Δ.Ε. θα παραδώσουν στα Λύκεια τις καταστάσεις με τις βαθμολογίες ώστε το μεσημέρι οι βαθμοί να αναρτηθούν σε όλα τα Λύκεια και στην επίσημη ιστοσελίδα του ΥΠΠΕΘ.
Μετά τη 1 λογικά θα αναρτηθούν:thumbup:
 

Guest 039548

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μακαρι να γραψατε ολοι καλυτερα απ'οτι νομιζετε
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Άντε βρε και από Σεπτέμβρη στις σχολές των ονείρων σας! <3
 

Katerinaa

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα^.^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Η τελική καταχώριση της βαθμολογίας των υποψηφίων ΓΕ.Λ. και ΕΠΑ.Λ. ολοκληρώνεται το βράδυ της Τρίτης 25 Ιουνίου 2019 για όλα τα μαθήματα. Η διακίνηση της βαθμολογίας θα ξεκινήσει από τα βαθμολογικά κέντρα το πρωί της Πέμπτης 27-6-2019, ώστε τα δέματα να έχουν φτάσει στις Διευθύνσεις την Παρασκευή 28-6-2019 το πρωί. Από το πρωί της Παρασκευής έως το μεσημέρι, οι Διευθυντές Δ.Ε. θα παραδώσουν στα Λύκεια τις καταστάσεις με τις βαθμολογίες ώστε το μεσημέρι οι βαθμοί να αναρτηθούν σε όλα τα Λύκεια και στην επίσημη ιστοσελίδα του ΥΠΠΕΘ.

Παιδιά επιβεβαιώνω κι εγώ σύμφωνα με όσα ξέρω, την Παρασκευή 28/06 θα δούμε τους βαθμούς μας..
 

Katerinaa

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα^.^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Μια ερώτηση προς όσους έχουν δώσει Πανελλαδικές:
Τα αποτελέσματα τι ώρα περίπου αναρτώνται στη σελίδα του Υπουργείου, καθώς εγώ δεν θα μπορώ να πάω στο σχολείο μου να τα δω; :)
 

Guest 039548

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια ερώτηση προς όσους έχουν δώσει Πανελλαδικές:
Τα αποτελέσματα τι ώρα περίπου αναρτώνται στη σελίδα του Υπουργείου, καθώς εγώ δεν θα μπορώ να πάω στο σχολείο μου να τα δω; :)

νομιζω μετα τις 13:00,αν θες να τα δεις πιο νωρις πρεπει να πας στο λυκειο.
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Μια ερώτηση προς όσους έχουν δώσει Πανελλαδικές:
Τα αποτελέσματα τι ώρα περίπου αναρτώνται στη σελίδα του Υπουργείου, καθώς εγώ δεν θα μπορώ να πάω στο σχολείο μου να τα δω; :)
Μετά τη 13:00. Πολλοί επιλέγουν να μη πηγαίνουν σχολείο γιατί φοβούνται μήπως ''τους εκθέσει'' η βαθμολογία μπροστά στους συμμαθητές τους. Για εμένα να πάτε. Και θα δείτε φίλους και φίλες και θα σχολιάσετε όλη τη φάση και θα είναι πιο γρήγορο. Αν αποφασίσεις να τα δεις από το σπίτι σου στο site του Υπουργείου, σίγουρα θα μπλοκάρει και θα αργήσεις να τα δεις.
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Εγώ προτείνω να μην προσπαθήσετε καν να δείτε τα αποτελέσματα μέσω ιστοσελίδας, διότι 99.9% θα κρασάρει και θα περιμένετε σαν τους χαζούς να ξεμπλοκάρει. Πηγαίνετε καλύτερα στο σχολείο σας για να δείτε τα αποτελέσματα γρήγορα.
 

Guest 731132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μετά τη 13:00. Πολλοί επιλέγουν να μη πηγαίνουν σχολείο γιατί φοβούνται μήπως ''τους εκθέσει'' η βαθμολογία μπροστά στους συμμαθητές τους. Για εμένα να πάτε. Και θα δείτε φίλους και φίλες και θα σχολιάσετε όλη τη φάση και θα είναι πιο γρήγορο. Αν αποφασίσεις να τα δεις από το σπίτι σου στο site του Υπουργείου, σίγουρα θα μπλοκάρει και θα αργήσεις να τα δεις.
Απο πέρυσι δεν αναρτώνται τα ονόματα δίπλα στις βαθμολογίες,οπότε δεν είναι αυτός ο λόγος που τα παιδιά δεν πάνε στο σχολείο.
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Απο πέρυσι δεν αναρτώνται τα ονόματα δίπλα στις βαθμολογίες,οπότε δεν είναι αυτός ο λόγος που τα παιδιά δεν πάνε στο σχολείο.
Το γνωρίζω, δεν εννοούσα αυτό αλλά το ότι θα συναντήσουν τους συμμαθητές και τις συμμαθήτριές τους...
 

Katerinaa

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα^.^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν βρίσκω το κακό στο να μην θέλει κάποιος να πάει στο σχολείο να δει τα αποτελέσματα, είναι προσωπικά δεδομένα, πολλοί δεν επιθυμούν να τα μοιραστούν και εκτός αυτού πολλούς τους ενοχλούν τα -όσο να'ναι συνήθως ενοχλητικά- σχόλια από συμμαθητές και καθηγητές που γίνονται για χάρη του κουτσομπολιού :) Οπότε το βρίσκω πέρα για πέρα κατανοητό.
Αλλά από την άλλη πλευρά, είναι απλά και κάποιοι που δεν μπορούνε, επειδή θα λείπουν από τον τόπο διαμονής τους.
Σε κάθε περίπτωση, σίγουρα πρέπει κάποιος να έχει υπομονή επειδή κατά πάσα πιθανότητα θα κρασάρει το σύστημα κάποια στιγμή, αλλά αυτό είναι κάτι που το γνωρίζει εκ των προτέρων.
 

ChrisFromGreece

Νεοφερμένος

Ο ChrisFromGreece αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Με την σειρά μου θέλω να ευχηθώ σε όλους καλά αποτελέσματα και να κάνετε τα όνειρα σας πραγματικότητα:friends:
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Εγώ πάλι ελπίζω να τα έχετε πάει χάλια οι του 2ου πεδίου και να περάσω όπου θέλω :) Φιλικά.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top