Πανελλήνιες 2019

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Λοιπόν, το θέμα πρέπει να τελειώνει. Περίμενε να βγουν οι βαθμοί και μετά πήγαινε συμπλήρωσε μηχανογραφικό στο σχολείο για να μην γίνουν λάθη. Άμα δεν περνάς σε κάποια σχολή που θες και αντέχεις ψυχολογικά, πήγαινε δώσε δεύτερη φορά αφού κάνεις εντατικό διάβασμα. Άμα όχι, πήγαινε σε ιδιωτική σχολή ή κάνε κάτι παρεμφερές με αυτό που σε ενθουσιάζει. Δεν υπάρχει κάτι άλλο να πούμε, όλο επαναλαμβανόμαστε.
 

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
από αύριο μπορούμε να παίρνουμε κωδικούς για τα Μηχανογραφικά !!!
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.

Giorno

Νεοφερμένος

Ο Giorno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Τον κωδικό από πέρσι που είχα δεν τον θυμάμαι. Είναι κακό αυτό η επειδή ξαναδίνω θα βγάλω καινούργιο ;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Elmarsia

Νεοφερμένος

Η Elmarsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Πότε λέτε να ανακοινωθούν οι βαθμοί; Εγώ για Παρασκευή 28/06 το βλέπω πάντως
 

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Πότε λέτε να ανακοινωθούν οι βαθμοί; Εγώ για Παρασκευή 28/06 το βλέπω πάντως


Περσι ειχαν βγει Παρασκευη 27 ή 29, (δεν θυμαμαι τι ημερομηνια επεφτε :P). Αρα ναι, λογικα θα βγουν την επομενη Παρασκευη.
 

Elmarsia

Νεοφερμένος

Η Elmarsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Περσι ειχαν βγει Παρασκευη 27 ή 29, (δεν θυμαμαι τι ημερομηνια επεφτε :P). Αρα ναι, λογικα θα βγουν την επομενη Παρασκευη.

Αχ μακάρι δεν μπορώ καθόλου την αναμονή :laugh: ΒΓΑΛΤΕ ΤΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕ
 

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Παιδιά αυτή που κάνει πληροφορική στο σχολείο μου επειδή φέτος δίνει και η κόρη της και ξέρει τις ημερομηνίες για τις βαθμολογογιες είπε ότι θα βγουν την Παρασκευή 28 !
 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Παιδιά, επειδή δεν έχω ιδέα για τα διαδικαστικά:
Όταν βγουν οι βαθμοί, μπορώ να τους δω ηλεκτρονικά με τα αρχικά του ονομάτος μου και τον αριθμό υποψηφίου. Μηχανογραφικό, όμως, πώς κάνω;
 

Elmarsia

Νεοφερμένος

Η Elmarsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Παιδιά, επειδή δεν έχω ιδέα για τα διαδικαστικά:
Όταν βγουν οι βαθμοί, μπορώ να τους δω ηλεκτρονικά με τα αρχικά του ονομάτος μου και τον αριθμό υποψηφίου. Μηχανογραφικό, όμως, πώς κάνω;


Από αύριο μπορείς να απευθυνθείς στο σχολείο σου ώστε να φτιάξεις έναν κωδικό τον οποίο και θα χρειαστείς κατά τη συμπλήρωση του μηχανογραφικού σου. Μέχρι την ανακοίνωση των βαθμών μπορείς να κάνεις ένα προσωρινό μηχανογραφικό και μετά την ανακοίνωση πρέπει να το οριστικοποιήσεις (SOS: χωρίς οριστικοποίηση είναι σαν να μην το έκανες!)
 

kiyoshi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kiyoshi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Μέχρι πότε πρέπει να έχουν φτιαχτεί οι κωδικοί;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μέχρι πότε πρέπει να έχουν φτιαχτεί οι κωδικοί;


Ξεκινούν από την Παρασκευή 21-6-2019 και ολοκληρώνονται την Δευτέρα 15-7-2019. Μην το αφήσετε τελευταίες μέρες γιατί όλο και κάποια καθυστέρηση μπορεί να προκύψει!
https://www.minedu.gov.gr/news/4186...a-tin-ypovoli-mixanografikon-deltion-m-d-2019
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Πρέπει να πάμε εκεί για να βγάλουμε τον κωδικό ή θα τους βγάλει μόνος του ο Λυκειάρχης;
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 534 μηνύματα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Εχει και σε εσας προβλημα η ιστοσελιδα του μηχανογραφικου;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top