anathimatikos

Νεοφερμένος

Ο anathimatikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Εγώ από αύριο αρχίζω θερινά για να ξαναδώσω. λολζ
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Πρέπει να φέρω χάρακα;
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Kαλό βράδυ. Αύριο ζημερώνει μια νέα ζωή για τους περισσότερους από εσάς.
 

Guest 039548

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Nafsika19

Νεοφερμένος

Η Ναυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Όλους εσάς που τελειώνετε αύριο σας ζηλεύω
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,966 μηνύματα.

anathimatikos

Νεοφερμένος

Ο anathimatikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Δεν αξίζει!Ξεκινησε τον Σεπτέμβριο.



αγχώνομαι πάρα πολύ για την κοινωνιολογία, τη λογοτεχνία και την κάλυψη κενών στη γραμματική και το συντακτικό των αρχαίων. τέλος πάντων, θα βγω τελείως οφ τόπικ. καλή επιτυχία παιδιά :)
 

aekarare

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
περίμενα να τα πάω πολύ καλά στην χημεια και είμαι στο 5-6..Γιατί να βάζουν τόσο δύσκολα φέτος σε όλα...Έχω στεναχωρηθει πάρα πολύ..λέτε να έχει σχόλες με 6.000 στο 2ο πεδιο φέτος?????
 

Dion

Νεοφερμένος

Ο Dion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τι θα γίνει με τις σχολές που έχουν πρόσβαση από όλες τις κατευθύνσεις. ;
Εμείς από την θετική δεν περνάμε ούτε παιδαγωγικά ούτε στραττιωτικες/αστυνομίες ;
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Η επιτυχία της αποτυχίας με τρελαίνει! :playboy:
Οκ, παίζει να τα πήγα σκατά φέτος, παίζει να πιάνω ΤΕΙ μόνο λολ. Αλλά ποιος ξέρει ίσως να έγραψα και καλά στιις πανελλήνιες αλλά να σκέφτομαι μόνο τα αρνητικά. Τώρα ας περιμένουμε τα αποτελέσματα και ό,τι γίνει! Κι αν δεν περάσω ΔΕΣ θα ξαναπροσπαθήσω!
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Η επιτυχία της αποτυχίας με τρελαίνει! :playboy:
Οκ, παίζει να τα πήγα σκατά φέτος, παίζει να πιάνω ΤΕΙ μόνο λολ. Αλλά ποιος ξέρει ίσως να έγραψα και καλά στιις πανελλήνιες αλλά να σκέφτομαι μόνο τα αρνητικά. Τώρα ας περιμένουμε τα αποτελέσματα και ό,τι γίνει! Κι αν δεν περάσω ΔΕΣ θα ξαναπροσπαθήσω!
Yπομονή, έχεις πολύ δρόμο ακόμα μέχρι να μάθεις που περνάς (τέλη Αυγούστου:P). Αρχικά, μόλις τελείωσες το γράψιμο που ήταν το βασικό. Τώρα αναμένεις βαθμολογίες και σκέφτεσαι (αν δεν έχεις ήδη σκεφτεί) τις σχολές που θες για το μηχανογραφικό σου. Μετά τις δηλώνεις και αναμένεις. Πρόσεχε μην επηρεαστείς από τη βαθμολογία και δεν επιλέξεις σχολές που ίσως πιστεύεις ότι δε τις πιάνεις και εν τέλει πέσουν οι βάσεις και χτυπάς το κεφάλι σου.
 

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Ρε παιδια ως θετικη που ειμαι εχω ενα παραπονο.Ολα τα μαθηματα σε εμας ηταν δυσκολα ενω σε αντιθεση οικονομικα και θεωρητικη ηταν σαφως πολυ πιο βατα.Στις κοινες σχολες πχ ΤΕΦΑΑ και Αστυνομια πως θα διαμορφωθουν οι βασεις; Γιατι μονο κερδισμενοι δεν βγαινουμε
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Yπομονή, έχεις πολύ δρόμο ακόμα μέχρι να μάθεις που περνάς (τέλη Αυγούστου:P). Αρχικά, μόλις τελείωσες το γράψιμο που ήταν το βασικό. Τώρα αναμένεις βαθμολογίες και σκέφτεσαι (αν δεν έχεις ήδη σκεφτεί) τις σχολές που θες για το μηχανογραφικό σου. Μετά τις δηλώνεις και αναμένεις. Πρόσεχε μην επηρεαστείς από τη βαθμολογία και δεν επιλέξεις σχολές που ίσως πιστεύεις ότι δε τις πιάνεις και εν τέλει πέσουν οι βάσεις και χτυπάς το κεφάλι σου.


Και 3 χιλιάδες μόρια που λέει ο λόγος Παμακ ΔΕΣ θα δηλώσω!
Και έπειτα το νέο τμήμα της Κοζάνης μιας κι έχω ένα κριτήριο μεταγραφής. Δε χάλασε κι ο κόσμος! Τώρα αράζω τρώω πιτόγυρο και βάζω κάτι να δω! :thumbsup:

Ρε παιδια ως θετικη που ειμαι εχω ενα παραπονο.Ολα τα μαθηματα σε εμας ηταν δυσκολα ενω σε αντιθεση οικονομικα και θεωρητικη ηταν σαφως πολυ πιο βατα.Στις κοινες σχολες πχ ΤΕΦΑΑ και Αστυνομια πως θα διαμορφωθουν οι βασεις; Γιατι μονο κερδισμενοι δεν βγαινουμε


Δεν ξέρω το ΑΟΘ ήταν δύσκολο για μένα όπως και για πολλούς σύμφωνα με όσα είπαν.
Πάντως θετική έπεσε "μπούλινγκ" στα θέματα.

Σήμερα εγινε πραγματικοτητα ο χριροτερος μου εφιάλτης.

Με μηδενισαν σημερα στα Λατινικα. Διοτι με επιασαν με σκονακι και ας μην αντεγραψα απο αυτο διοτι θεωρησα πως μονη μου θα ηταν καλύτερα να κανω τη δουλεια μονη μου αλλα δυστυχως εγινε κατι που με προδωσε.

Με ειχαν καποιοι στο ματι σαν το κορακι και εγω προσπαθησα να δειχνω οσο πιο χαλαρη γινοταν και με ειχαν αφησει να συνεχισω να γραφω. Μετα πηγα στο μπανιο λεγοντας πως δεν ειμαι καλα για να παω να τα ξεφορτωθω αλλα ηταν σκοτεινα μεσα στο μπανιο και δεν καταφερα να τα ριξω μεσα στο καδο οποτε επεσε στο πατωμα και εγω δεν το πηρα ειδηση. Αλλο ενα κολλησε στο χερι μου και δεν το πηρα ειδηση καθως το ειχα βρεξει για να βρεξω και το προσωπο μου και εκει που ανοιξα την πορτα ηταν ενας επιτιρητης εξω και δεν μπορεσα να το βγαλω απο το χερι μου μπροστα του οποτε το εσφιξα στο χερι μου με ελπιδα να μη με τσεκαρει κανεις. Συνεχιζα το διαγωνισμα μου μεχρι που ηρθε το μοιραιο για μενα γεγονος. Με πηραν εξω. Με ρωτησαν αν αυτο το μεγάλο σκονακι ειναι δικο μου και το αρνηθηκα. Μου εκανε η λυκειαρχης ελεγχο και μου ειπε να ανοιξω το χερι μου και εγω μην εχοντας αλλη επιλογη το εκανα. Και αυτο ηταν το μοιραιο κακο που με βρηκε.

Δεν ειχα το θαρρος να πω εξαρχης οτι ειχα σκονακι ωστε να γλυτωσω και ετσι. Οποτε το εριξα στο κλαμα και το πηρα το μηδενικο. Και αυτο ως συνεπεια ειχε να με αποκλεισω απο αυτη την διαδικασια του διαγωνισματος. Μου ειπαν οτι το 1ο επιστημονικο πεδιο εχω δικαιωμα να το ανοιξω εφόσον εχω δωσει ηδη γλωσσα, αρχαια, ιστορια. Απλα με τα Λατινικα δεν θα παρω μορια απο εκει. Μου ειπαν οτι θα μπορουσα ουτως ή αλλως να αποτυχω στα Λατινικα οποτε ας μην ασχολουμαι αλλο μ'αυτο. Μου ειπαν οτι εχω ακομα ελπιδες εφοσον εχω και την βιολογια στο διαβα μου αρκει να μην γινει παλι το ιδιο. Μπορω και απο τη βιολογια να συγκεντρωσω τα μορια που θελω. Ομως δεν μου φαινεται αυτο αρκετο εφοσον δεν θα μπορω να παρω κανενα μοριο στα Λατινικα.

Καλα να παθω αφου ημουν τοσο ηλιθια και ΑΝΟΗΤΗ! Καλυτερα για αλλη μια φορα να ξεχασω την τεχνων ηχου και εικονας. Αφου ουτως ή αλλως δεν θα μου ειναι ποτε γραπτό μου να περασω εκει. Και οπως μου ειπε και η λυκειαρχης μου, "ας προσεχες". ???? Και αυτο ειναι κατι για το οποιο θα με κατηγορω και θα με μαλωνω. Μακαρι να γυρναγα πισω τον χρονο. Να τα πεταγα τα χαρτακια μεσα στη τσαντα ή να τα παραταγα σπιτι. Δεν εχω ευκαιρία αλλη να ξανα δωσω Λατινικα παρα μονο του χρονου.

Μου ειπαν καποιοι συμμαθητες και φιλοι μου να μην κλαιω διοτι δεν αλλαζει κατι. Σιν αυτο οτι εχω ακομα ελπιδες και μπορω να αφοσιωθω στη βιολογια και να μη με παιρνει απο κατω.

Βεβαια το βλεπω σαν να εχω δηλωσει μονο Βιολογια σιν τα μαθηματα που εχω δωσει μεχρι στιγμης και σαν να μην εχω δηλωσει καθολου Λατινικα.

Πραγματικά δεν μπορω να νιωσω αισιοδοξη οτι θα τα καταφερω. Δεν μπορω να μου το επιβαλλω αν δεν μπορω πραγματι να νιωσω αισιοδοξη. Επισης, αν γραψω χαλια στη Βιολογια ειμαι σιγουρη πως δεν περναω πουθενα εφοσον ειναι απο ξεχωριστό πεδιο και με το βαθμο που εχω μεχρι τωρα μαζεψει απο τα 3 πρωτα μαθηματα που εχω δωσει οτι δεν θα αρκεσουν για να περασω.

Καταρχας ποσο βαθμο θα πρεπει να γραψω στη βιολογια; 15; 16; 17; 18; 19; 20; μου ειναι παντελως αδυνατον αυτο.

Και αυτο γιατι νομιζω πως για να παω καλα στη Βιολογια πρέπει να εχω παει καλα και στα αλλα παρολο που ξερω οτι τα μορια στα δυο πεδια βγαινουν διαφορετικα. Αλλα ποσο μεγαλα μορια δεν ξερω αν θα παρω στη Βιολογια. Θα μου πεις βεβαια πως τα λατινικα δεν εχουν πλεον συντελεστη βαρυτητας οπως η εκθεση, τα αρχαια, η βιολογια και η ιστορια. Αρα ειναι οκ αν εγινε αυτο που εγινε στα Λατινικα σημερα; ενα αλλο πραγμα που με στεναχωρει ειναι οτι πηγε χαμενη καθε μου προσπαθεια.

Τωρα θα πρεπει να περιμενω μεχρι του χρονου για να δωσω Λατινικα αφου δεν μπορω ετσι και αλλιως να συμμετασχω στις επαναληπτικες πανελληνιες οπως μια συμμαθητρια μου επειδη δεν εννιωθε καλα.

Και στη μητερα μου ειπα ψεματα οτι δηθεν δεν τα πηγα καλα στα Λατινικα αλλα εχω ακομα ελπιδες να περασω μεσου της βιολογιας. Και αυτο γιατι η μητερα μου δεν ξερει την αληθεια.

Ειμαι να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο τωρα.

Η έλλειψη αυτοπεποίθησης και απελπισίας σε οδήγησε στο να κάνεις σκονάκι.
ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΣΗΚΩ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑ. Οφείλεις να αποδείξεις λάθος τον εαυτό σου! ΤΟ 20 ΤΟ ΧΕΙΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ!
 

Jack25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jack25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ρε παιδια ως θετικη που ειμαι εχω ενα παραπονο.Ολα τα μαθηματα σε εμας ηταν δυσκολα ενω σε αντιθεση οικονομικα και θεωρητικη ηταν σαφως πολυ πιο βατα.Στις κοινες σχολες πχ ΤΕΦΑΑ και Αστυνομια πως θα διαμορφωθουν οι βασεις; Γιατι μονο κερδισμενοι δεν βγαινουμε
εξαιρετικα ευστοχο το σχολιο σου
Οι βασεις σε αυτες τις σχολες θα καθοριστουν σαν να δινατε τα ιδια μαθηματα , δηλ θα συγκριθει εμμεσα ο βαθμος των Μαθηματικων σου με το βαθμο ενος θεωρητικου στα Αρχαια και ο βαθμος σου στη Χημεια με το βαθμο ενος αλλου στο ΑΟΘ και ενος τριτου στα Λατινικα
 

tselias

Νεοφερμένος

Ο tselias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Πιστευει κανες πλέον οτι η σφαγη (γτ περι σφαγης προκειται και θα το δουμε λιαν συντομως) στη θετικη κατευθυνση ήταν τυχαια?
 

Guest 882291

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γενικότερα το συμπέρασμα από όλα αυτά ποιό είναι ; αν με ρωτας,χρειάζεσαι πιο εκσυγχρονισμένες μεθόδους αντιγραφής όπως ανάφερε και ο φίλος Ακίκος,είτε κινητό είτε ακουστικό επειδή έχεις μακρυά μαλλιά,τώρα με το smartwatch διαφωνώ γιατί δεν είμαι apple fanboy προσωπικά.Επίσης,σημαντικότερο,πρέπει να είσαι ψύχραιμη όταν αποπειράσαι να κάνεις τέτοια,δεν γίνεται να προδίδεσαι.

Παρόλα αυτά η ιστορία σου είναι λίγο ύποπτη,αφού δεν ήθελες να αντιγράψεις γιατί να πας να τα πετάξεις τα σκονάκια ;(πόσο μάλλον να μην μπορέσεις να ευστοχήσεις από απόσταση εκατοστών.Ακόμη και ο Αντετοκούνμπο,γνωστό ταγάρι σε σουτ απόστασης μεγαλύτερης του ενός μέτρου,δεν θα αστοχούσε στην συγκεκριμένη περίπτωση) Δεν θα σου κάνανε κανένα σωματικό έλεγχο ούτε θα ψάχνανε τις τσέπες σου.Επομένως μάλλον ήθελες να πάρεις κάποια γνώση από τα σκονάκια και στάθηκες άτυχη
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Δίνει κανείς ειδικό μάθημα;
 

kiyoshi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kiyoshi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 336 μηνύματα.


Η θετική υπέροχα πέρασε φέτος γενικά..
 

aekarare

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
εχω στεναχωρηθει πάρα πολύ. .λέτε να έχει σχόλες στο 2ο πεδιο με 6.000?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top