Idontknoww

Νεοφερμένος

Η Idontknoww αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Εμεις: Φυσικη ειμαστε στα ρευστα, χημεια προς το τελος της ιοντικης και βιολογια στο τεταρτο κεφαλαιο.
Στη φυσική λύνετε αρκετές ασκήσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 299421

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στη φυσική λύνετε αρκετές ασκήσεις;

Ναι.. Αν και δεν μας βαζει και υπερβολικες οπως ακουω απο αλλα φροντιστηριο που εχουν π.χ απο την 20-40 (και οι μισες ειναι ιδιες μεταξυ τους) αλλα θεωρω οτι ειναι ικανοποιητικος ο αριθμος των ασκησεων που κανουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idontknoww

Νεοφερμένος

Η Idontknoww αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Ναι.. Αν και δεν μας βαζει και υπερβολικες οπως ακουω απο αλλα φροντιστηριο που εχουν π.χ απο την 20-40 (και οι μισες ειναι ιδιες μεταξυ τους) αλλα θεωρω οτι ειναι ικανοποιητικος ο αριθμος των ασκησεων που κανουμε.
Μμ οκευυ εντάξει τότε:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannisK_26

Νεοφερμένος

Ο GiannisK_26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία παιδιά! Δευτερη φορά φέτος και ελπίζουμε για το καλύτερο:). Μην το βάζετε κάτω και διαβάστε απο τώρα ,μην τα αφήνετε γιατι θα σας αφήσουν (γιαυτό δίνω και δέυτερη χρονιά :thumbsup:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr Nick

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμείς τελειώσαμε τα κύματα και μπήκαμε ρευστό...Βιολογία γράφουμε αυτή την εβδομάδα στο 5...και Χημεία τελειώσαμε την ιοντική ισορροπία...Νομίζω ότι είμαστε καλά με την ύλη...Α και Μαθηματικά τώρα κάνουμε εφαρμογές στη μονοτονία...ένα κεφάλαιο μετά το Θ.Μ.Τ.


Πολύ γρήγορα πηγαίνετε εσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

D.a.i.s.y

Νεοφερμένος

Η D.a.i.s.y αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Εργοθεραπείας ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πολύ γρήγορα πηγαίνετε εσεις


Τα Μαθηματικά εννοείς έτσι?...τι να σου πω...κι εγώ είχα αυτόν τον προβληματισμό και όταν το είπα στην καθηγήτριά μου μου είπε ότι τα συνδυαστικά θέματα έχουν νόημα (Καλά εννοείται να καταλαβαίνεις και τα υπόλοιπα)...και όσο περνάει ο καιρός επιβεβαιώνεται η άποψή της....Να τονίσω επίσης ότι κάνω ιδιαίτερο...άρα προχωράω πιο γρήγορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Οι των Ανθρωπιστικών που βρίσκεστε στην ύλη?

Αρχαία Γνωστό: Μπαίνω εισαγωγή Αριστοτέλη αυτή τη βδομάδα
Αρχαία Άγνωστο: Έχουμε κάνει όλες τις αναλύσεις των μετοχών. Γραμματική επαναλήψεις
Ιστορία: Τελειώσαμε τις δύο εισαγωγές του προσφυγικού
Λατινικά: Ενότητα 31
Έκθεση: Δε ξέρω εάν υπάρχει συγκεκριμένη ύλη. Είμαστε στη διαφήμιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Γνωστό: Μπαίνουμε 3η ενότητα Ηθικών
Άγνωστο: Επαναλήψεις γραμματικής και στο συντακτικό μένουν τα ρηματικά επίθετα
Λατινικά: Μπαίνουμε στο κείμενο 42
Ιστορία: Μπαίνουμε στην Επιτροπή Αποκατάστασης Προσφύγων στο προσφυγικό
Έκθεση: κάνουμε τη βία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 903442

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια να σας πω τον καημο μου;
Αρχικα να πω πως στοχος μου ειναι Ψυχολογιας ΕΚΠΑ αλλα νιωθω πως θα αποτυχω εξαιτιας των αρχαιων.
Εχω τρελα κενα και φοβαμαι πως δεν θα τα καταφερω.
Πιστευετε πως μεχρι τις πανελληνιες μπορω να βγαλω τη γραμματικη και το συντακτικο καλα αν τα παρω απο την αρχη;
Απλα εχω θεμα με την διαχείριση χρονου. Δηλαδη δεν ξερω απο που να ξεκινησω και ποσο χρονο να αφιερωσω.
Ααα καπου εδω να πω κατι που και στην καθηγητρια μου φαινεται περιεργο (το ονομαζει εμφυτο ταλεντο) ενω εχω θεμα στην γραμματικη και μαλιστα χοντρο οι μεταφρασεις μου στο αγνωστο ειναι εξαιρετικα καλες με ελαχιστα μονο λαθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Παιδια να σας πω τον καημο μου;
Αρχικα να πω πως στοχος μου ειναι Ψυχολογιας ΕΚΠΑ αλλα νιωθω πως θα αποτυχω εξαιτιας των αρχαιων.
Εχω τρελα κενα και φοβαμαι πως δεν θα τα καταφερω.
Πιστευετε πως μεχρι τις πανελληνιες μπορω να βγαλω τη γραμματικη και το συντακτικο καλα αν τα παρω απο την αρχη;
Απλα εχω θεμα με την διαχείριση χρονου. Δηλαδη δεν ξερω απο που να ξεκινησω και ποσο χρονο να αφιερωσω.
Ααα καπου εδω να πω κατι που και στην καθηγητρια μου φαινεται περιεργο (το ονομαζει εμφυτο ταλεντο) ενω εχω θεμα στην γραμματικη και μαλιστα χοντρο οι μεταφρασεις μου στο αγνωστο ειναι εξαιρετικα καλες με ελαχιστα μονο λαθη.
Συγχαρητήρια για το ταλέντο σου στη μετάφραση! Δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς! Έχεις 7 μήνες, στη διάρκεια των οποίων μπορείς να βγάλεις την ύλη της γραμματικής μέχρι ακόμη και 3 φορές, αρκεί να έχεις πρόγραμμα! Το τελευταίο μπορείς να το διαμορφώσεις με την καθηγήτριά σου, αν έχεις θέμα στη διαχείριση του χρόνου! Αρίστη επιτυχία και καλή δύναμη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ChrisFromGreece

Νεοφερμένος

Ο ChrisFromGreece αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Παιδια της οικονομιας που βρισκεστε στην υλη? Εχω αγχωθει γιατι πιστευω ειμαστε πισω αοθ και αεππ. Αοθ μολις τελειωσα 2ο κεφαλαιο και αεππ το ξεκινησαμε απο την αρχη λογω αλλαγης καθηγητη οποτε ειμαστε δομη ακολουθιας... Θα βγει η υλη? :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Παιδια της οικονομιας που βρισκεστε στην υλη? Εχω αγχωθει γιατι πιστευω ειμαστε πισω αοθ και αεππ. Αοθ μολις τελειωσα 2ο κεφαλαιο και αεππ το ξεκινησαμε απο την αρχη λογω αλλαγης καθηγητη οποτε ειμαστε δομη ακολουθιας... Θα βγει η υλη? :no:

Όντως, είσαι πίσω στην ύλη. Έκανες θερινά; Όπως και να έχει, πιστεύω θα βγάλετε την ύλη και θα προλάβετε και τουλάχιστον 1 φορά επανάληψη. Μην αγχώνεσαι. Πέρσυ το φροντιστήριό μου έβγαλε -αν θυμάμαι καλά- μέσα Φλεβάρη την ύλη των περισσότερων μαθημάτων, σε αντίθεση με ένα γειτονικό φροντιστήριο που πήγαινε η πλειοψηφία του σχολείου μου, το οποίο την έβγαλε πριν τα Χριστούγεννα. Εκείνα λοιπόν τα παιδιά που πήγαιναν στο άλλο φροντιστήριο, μας έλεγαν σχόλια τύπου ''δεν πρόκειται να προλάβετε την ύλη'', ''εμείς τη βγάλαμε τέλη Δεκέμβρη'' και διάφορα άλλα τέτοια. Το αποτέλεσμα; Σε όλα τα μαθήματα, εκείνα τα παιδιά έγραψαν τουλάχιστον 2 μονάδες κάτω απο εμάς και από άλλα φροντιστήρια και στο τέλος απορούσαν το γιατί, αφού είχαν κάνει 50 επαναλήψεις. Που θέλω να καταλήξω; Το πότε τελειώνεις την ύλη δεν έχει σημασία. Μπορεί να τελειώσεις την ύλη ακόμα και Μάρτη και να τα έχεις κάνει τόσο αργά, ώστε να τα κατανοήσεις σε βάθος, χωρίς να κάνεις πασαλείμματα. Επίσης, σημασία εννοείται δεν έχει μόνο το φροντιστήριο, αλλά και η ατομική προσπάθεια. Στο καλύτερο, ακριβότερο και πιο φημισμένο φροντιστήριο να πας, αν δε διαβάζεις και μόνος, δε θα γράψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,792 μηνύματα.
Παιδια της οικονομιας που βρισκεστε στην υλη? Εχω αγχωθει γιατι πιστευω ειμαστε πισω αοθ και αεππ. Αοθ μολις τελειωσα 2ο κεφαλαιο και αεππ το ξεκινησαμε απο την αρχη λογω αλλαγης καθηγητη οποτε ειμαστε δομη ακολουθιας... Θα βγει η υλη? :no:

Εμείς στο ΑΟΘ εδώ και 3 - 4 μαθήματα (1,5 - 2 εβδομάδες) ξεκινήσαμε Κεφάλαιο 3.
ΑΕΠΠ είμαστε πολύ μπροστά, έχουνε μείνει μόνο τα υποπρογράμματα και οι τραβηγμένες περιπτώσεις δισδιάστατων πινάκων (πχ ταξινόμηση μιας γραμμής - στήλης δισδιάστατου ή όλου του δισδιάστατου και τρόπους χειρισμού) και άλλα πιο ειδικά θέματα της θεωρίας όπως ο πολλαπλασιασμός αλα ρωσικά.

Μην ανησυχείς, πέραν του ότι υπάρχει άπλετος χρόνος ακόμα, συνήθως προσπαθούμε να βγάλουμε νωρίς την ύλη για να υπάρξει και επανάληψη, όχι ότι δεν βγαίνει η ύλη μέσα στο διαθέσιμο χρονικό διάστημα. :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Εμείς στο ΑΟΘ εδώ και 3 - 4 μαθήματα (1,5 - 2 εβδομάδες) ξεκινήσαμε Κεφάλαιο 3.
ΑΕΠΠ είμαστε πολύ μπροστά, έχουνε μείνει μόνο τα υποπρογράμματα και οι τραβηγμένες περιπτώσεις δισδιάστατων πινάκων (πχ ταξινόμηση μιας γραμμής - στήλης δισδιάστατου ή όλου του δισδιάστατου και τρόπους χειρισμού) και άλλα πιο ειδικά θέματα της θεωρίας όπως ο πολλαπλασιασμός αλα ρωσικά.

Μην ανησυχείς, πέραν του ότι υπάρχει άπλετος χρόνος ακόμα, συνήθως προσπαθούμε να βγάλουμε νωρίς την ύλη για να υπάρξει και επανάληψη, όχι ότι δεν βγαίνει η ύλη μέσα στο διαθέσιμο χρονικό διάστημα. :yes:
Δίνεις πανελλήνιες; Δε το ήξερα. Καλή επιτυχία!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pagratios2

Νεοφερμένος

Ο pagratios2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιταλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αρχαία Πρωταγόρας ενότητα 5 (έχω μείνει λίγο πίσω)
Λατινικά Lectio 45 (ολόκληρη η ύλη)
Ιστορία δικομματισμός (και εδώ πρέπει να φορτσάρω λίγο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ChrisFromGreece

Νεοφερμένος

Ο ChrisFromGreece αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Παιδια ποιες σχολες πιστευετε απο την οικονομικη κατευθηνση οτι ειναι οι καλυτερες? Σκεφτομαι για δετ αθηνα,οδε και οικονομικης επιστημης. Εχετε εντυπωσεις απο αυτες τις σχολες? Σας ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avalon12

Νεοφερμένος

Η Avalon12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Παιδια της οικονομιας που βρισκεστε στην υλη? Εχω αγχωθει γιατι πιστευω ειμαστε πισω αοθ και αεππ. Αοθ μολις τελειωσα 2ο κεφαλαιο και αεππ το ξεκινησαμε απο την αρχη λογω αλλαγης καθηγητη οποτε ειμαστε δομη ακολουθιας... Θα βγει η υλη? :no:


Μην ανησυχείς. Και εγώ ΑΟΘ στο επόμενο μάθημα θα μπω 3ο κεφάλαιο λόγω αλλαγής καθηγητή και εγώ. Η ύλη αν θέλει ο καθηγητής στην βγάζει και μέχρι το τέλος αυτού του μήνα, σκοπός είναι να τα εμπεδώσεις και να τα ξέρεις καλά. ΑΕΠΠ εγώ το έχω σχεδόν τελειώσει Αλλά αυτό επειδή ξεκίνησα από τον Φλεβάρη φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Κεφαλαιαρα ο ρυθμος μεταβολης, ΜΑΚΑΡΙ να πεσει φετος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Κεφαλαιαρα ο ρυθμος μεταβολης, ΜΑΚΑΡΙ να πεσει φετος.
Αν κατανοησεις δεδομενα και ζητουμενα ειναι ευκολος αλλα καλύτερα όχι γιατι θα τον μπλεξουν και με αλλα :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπα εγώ πιστεύω αν πέσει ρυθμός μεταβολής θα είναι 4ο ερώτημα, δεν θα βασίζονται άλλα ερωτήματα σε αυτό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top