Turin Turambar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Χαμηλός μισθός, άσχημη εργασιακή συμπεριφορά και υψηλή ανεργία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Χαμηλός μισθός, άσχημη εργασιακή συμπεριφορά και υψηλή ανεργία.


Ελπίζω να είσαι πιο τυχερός στην επόμενη επιλογή σου! :)
Δυστυχώς αυτά που αναφέρεις ισχύουν παντού όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Turin Turambar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ελπίζω να είσαι πιο τυχερός στην επόμενη επιλογή σου! :)
Δυστυχώς αυτά που αναφέρεις ισχύουν παντού όμως...


Το ελπίζω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brijs

Νεοφερμένος

Η brijs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σας ολους!! Κι σε μας που ξαναδινουμε????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Εγώ παιδιά να σας γνωστοποιήσω (κάποιοι το ξέρουν ήδη), ότι ξανά δίνω φέτος μετά από 10 - 11 χρόνια :redface:

Στα ενδιάμεσα χρόνια τελείωσα μια ειδικότητα ΙΕΚ Πληροφορικής, αλλά επειδή όπως έχω πει και σε άλλο θέμα, ήταν χάσιμο χρόνου / δεν άξιζε κι επειδή το είχα καημό να σπουδάσω επιστήμη των υπολογιστών, δίνω για πρώτη επιλογή Πληροφορική ΟΠΑ. Μερικοί θα γνωρίζετε ότι σκόπευα πέρυσι να δώσω αλλά δεν κατάφερα να οργανώσω το διάβασμά μου χωρίς φροντιστήριο και δεδομένου ότι οι πανελλαδικές έχουν δυσκολέψει σε σχέση με το 2008, φέτος κάνω από τον Σεπτέμβριο φροντιστήριο.

Είμαι σε δύο τμήματα στο φροντιστήριο, δηλαδή κάνω Μαθηματικά και Έκθεση με τους απόφοιτους και ΑΕΠΠ - ΑΟΘ με τους μαθητές. Όλα πολύ καλά, συμπαθητικά και τα παιδιά κι ας είμαι ο μεγαλύτερος :P
Οι μαθητές είχανε κάνει και θερινά, αλλά τους φτάνω εύκολα στην ύλη στα ΑΕΠΠ - ΑΟΘ.

Θα μπορούσα να πω στους απόφοιτους που ξανά δίνουν ότι "υπάρχουν και χειρότερα", εννοώντας εμένα, αλλά δεν θα το πω :)

Όποιος ξανά δίνει, να είναι σίγουρος και περήφανος για την επιλογή του. Δείχνει ίσα ίσα ότι δεν επαναπαύεται και επιδιώκει να αναπτύσσεται. Χαμένος χρόνος δεν υπάρχει, στη πραγματικότητα τα πάντα θα μπορούσαν να χαρακτηριστούν χαμένος χρόνος. Είναι σαν το μισογεμάτο ή το μισο-άδειο ποτήρι :happy:

Καλή επιτυχία σε όλους! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stelios725

Νεοφερμένος

Ο Stelios725 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Εγώ παιδιά να σας γνωστοποιήσω (κάποιοι το ξέρουν ήδη), ότι ξανά δίνω φέτος μετά από 10 - 11 χρόνια :redface:

Στα ενδιάμεσα χρόνια τελείωσα μια ειδικότητα ΙΕΚ Πληροφορικής, αλλά επειδή όπως έχω πει και σε άλλο θέμα, ήταν χάσιμο χρόνου / δεν άξιζε κι επειδή το είχα καημό να σπουδάσω επιστήμη των υπολογιστών, δίνω για πρώτη επιλογή Πληροφορική ΟΠΑ. Μερικοί θα γνωρίζετε ότι σκόπευα πέρυσι να δώσω αλλά δεν κατάφερα να οργανώσω το διάβασμά μου χωρίς φροντιστήριο και δεδομένου ότι οι πανελλαδικές έχουν δυσκολέψει σε σχέση με το 2008, φέτος κάνω από τον Σεπτέμβριο φροντιστήριο.

Είμαι σε δύο τμήματα στο φροντιστήριο, δηλαδή κάνω Μαθηματικά και Έκθεση με τους απόφοιτους και ΑΕΠΠ - ΑΟΘ με τους μαθητές. Όλα πολύ καλά, συμπαθητικά και τα παιδιά κι ας είμαι ο μεγαλύτερος :P
Οι μαθητές είχανε κάνει και θερινά, αλλά τους φτάνω εύκολα στην ύλη στα ΑΕΠΠ - ΑΟΘ.

Θα μπορούσα να πω στους απόφοιτους που ξανά δίνουν ότι "υπάρχουν και χειρότερα", εννοώντας εμένα, αλλά δεν θα το πω :)

Όποιος ξανά δίνει, να είναι σίγουρος και περήφανος για την επιλογή του. Δείχνει ίσα ίσα ότι δεν επαναπαύεται και επιδιώκει να αναπτύσσεται. Χαμένος χρόνος δεν υπάρχει, στη πραγματικότητα τα πάντα θα μπορούσαν να χαρακτηριστούν χαμένος χρόνος. Είναι σαν το μισογεμάτο ή το μισο-άδειο ποτήρι :happy:

Καλή επιτυχία σε όλους! :jumpy:

Καλη επιτυχια ευχομαι για φετος,εχεις τελειωσει το ΟΔΕ της ΑΣΟΕΕ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Καλη επιτυχια ευχομαι για φετος,εχεις τελειωσει το ΟΔΕ της ΑΣΟΕΕ;
Όχι, έβγαλα το πρώτο έτος λίγο - λίγο (με ΜΟ 8 να τα λέμε κι αυτά :redface: ) και μετά έκανα αναστολή σπουδών για να μην προσμετρούνται τα έτη. Είχα δηλώσει αναστολή για 6 εξάμηνα τόοοτε και τα είχα παραδώσει όλα (φοιτητική ταυτότητα κτλ) κι εκ τότε είμαι αγνοούμενος / δεν ξέρω καν τι γίνεται με την ύπαρξή μου στο ΟΠΑ. Πάντως στην e-grammaτεια και στο eclass που είχα δοκιμάσει πριν λίγους μήνες να συνδεθώ με τους κωδικούς μου δεν τους δεχόταν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους. Ψάχνοντας γενικά για τις πανελλαδικές και τα ΑΕΙ που με ενδιαφέρουν ( 1ο επιστημονικό πεδίο) κατέληξα στην παρέα σας. Γενιά του 2011 εδώ πέρα, που ύστερα από ένα πέρασμα απογοήτευσης από τη δημοσιογραφία, αποφάσισα να ξαναδώσω. Μπορώ να πω, πως στο φροντιστήριο που πηγαίνω νιώθω παππούς. :bleh: Καλώς σας βρήκα, λοιπόν.


Καλησπέρα! Πού έκανες πρακτική αν επιτρέπεται (διαδίκτυο, εφημερίδα, ραδιόφωνο, τηλεόραση...)? :) Και τώρα σε ποια σχολή/ ποιες σχολές στοχεύεις? :book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Καλησπέρα! Πού έκανες πρακτική αν επιτρέπεται (διαδίκτυο, εφημερίδα, ραδιόφωνο, τηλεόραση...)? :) Και τώρα σε ποια σχολή/ ποιες σχολές στοχεύεις? :book:


Ελαφρώς off, αλλά ρε συ Ροβέρτα, αν είσαι στο τμήμα Παρασκευές, έλα να με δεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ελαφρώς off, αλλά ρε συ Ροβέρτα, αν είσαι στο τμήμα Παρασκευές, έλα να με δεις! :)


Καλησπέρα Ρεβέκκα.:flowers: Δεν κατεβαίνω και πολύ στη σχολή γιατί ξεκίνησα την πτυχιακή μου. Μου μένει ένα σεμινάριο για το πτυχίο.:book: Σε θυμάμαι από το σεμινάριο του κυριου Γκ...... "Διαχείριση περιεχομένου στο διαδίκτυο", αλλά πολύ ευχαρίστως να σε δω κάποια στιγμή και από κοντά σαν συναδέλφισσες που ειμαστε. :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Καλησπέρα Ρεβέκκα.:flowers: Δεν κατεβαίνω και πολύ στη σχολή γιατί ξεκίνησα την πτυχιακή μου. Μου μένει ένα σεμινάριο για το πτυχίο.:book: Σε θυμάμαι από το σεμινάριο του κυριου Γκ...... "Διαχείριση περιεχομένου στο διαδίκτυο", αλλά πολύ ευχαρίστως να σε δω κάποια στιγμή και από κοντά σαν συνάδελφοι που ειμαστε. :):)


Αυτό κάνω και φέτος! :) Σε περιμένω!!
Αν θες καμιά βοήθεια στην πτυχιακή μου λες!

[κλείνω το οφφ, σας ευχαριστώ για την υπομονή! :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Αυτό κάνω και φέτος! :) Σε περιμένω!!
Αν θες καμιά βοήθεια στην πτυχιακή μου λες!

[κλείνω το οφφ, σας ευχαριστώ για την υπομονή! :P]


Σε ευχαριστώ πολύ! :flowers: Αν και το θέμα που έχω επιλέξει είναι σχετικά με Ιστορία και ΜΜΕ, για τη "φασιστική και τη ναζιστική προπαγάνδα την περίοδο του Μεσοπολέμου 1919-1939!" Είναι συγκινητικό και ευχάριστο να βλέπεις άτομα της σχολής σου στο σάιτ. Επειδή το τμήμα μας είναι οικογενειακό. :):)Όντως βγήκαμε off topic! Έχουμε και τα προσωπικά μηνύματα αν χρειάζεται! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JerryPap

Νεοφερμένος

Ο JerryPap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπερα και καλη επιτυχία σε ολους. Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση αυτους που δινουν τωρα και οσους εχουν δωσει. Σε αυτη τη χρονικη περιοδο (Νοεμβριος) εως τις επαναληψεις τις υλης, στο τελος της χρονιας (που ειναι αυτονόητο) χρειαζεται να διαβαζω μονο οτι μας βαζουν στο φροντιστήριο η να κανω και δουλειά μονος μου? Εχω βοηθήματα για τα μαθηματα που δινω (αεππ, αοθ, Έκθεση, μαθηματικά) , αλλα δεν μπορω να βρω αρκετό χρονο να τα εκμεταλλευτώ. Τι πιστεύετε πως πρεπει να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 233831

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν πας σε "κανονικό " φροντιστήριο, και καταλαβαίνεις απολύτως αυτά που κάνετε εκεί, και δεν έχεις πρόβλημα στις ασκήσεις, θα πρέπει να είσαι καλυμμένος.

Αν πας σε κοινωνικό φροντιστήριο, θα πρέπει να κάνεις και παραπάνω από αυτά που κάνετε στο φροντιστήριο. Μόνος σου θα πρέπει να ασχοληθείς εκτός του φροντιστηριου και με βοηθήματα κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cybelle01

Νεοφερμένος

Η cybelle01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κανείς βρε παιδιά που να δίνει για μουσικών σπουδών ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexismicro

Νεοφερμένος

Ο Alexismicro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικό (ΣΣΑΣ). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια. Αγχωνομαι. λιγο με τον ογκο της υλης σε καποια μαθηματα. Που βρισκεστε στην υλη; Ειμαι θετικη κατευθυνση με βιολογια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idontknoww

Νεοφερμένος

Η Idontknoww αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Φυσική είμαστε κύμα,βιολογια 5 κεφαλαιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrusa.kok

Νεοφερμένος

Η xrusa.kok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Φυσική μόλις μπήκα κύματα και βιολογία αυτή την εβδομάδα τελειώνω το ανασυνδυασμένου DNA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.a.i.s.y

Νεοφερμένος

Η D.a.i.s.y αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Εργοθεραπείας ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εμείς τελειώσαμε τα κύματα και μπήκαμε ρευστό...Βιολογία γράφουμε αυτή την εβδομάδα στο 5...και Χημεία τελειώσαμε την ιοντική ισορροπία...Νομίζω ότι είμαστε καλά με την ύλη...Α και Μαθηματικά τώρα κάνουμε εφαρμογές στη μονοτονία...ένα κεφάλαιο μετά το Θ.Μ.Τ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 299421

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμεις: Φυσικη ειμαστε στα ρευστα, χημεια προς το τελος της ιοντικης και βιολογια στο τεταρτο κεφαλαιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top