Πανελλήνιες 2019

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Στις αστυνομικές πυροσβεστικες και λιμενικές σχολές τι λέτε να γίνει με τις βάσεις?


Αστυνομία οι βάσεις πέρυσι ήταν οι υψηλότερες στα τελευταία χρόνια, οπότε πολύ αμφιβάλλω αν θα ανέβουν ακόμα περισσότερο. Το ίδιο και με την πυροσβεστική. Τώρα λιμενικό...θα δείξει.
 

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Γεια σας παιδια.
Επιτελους τελειωσαν τα διαγωισματα μεχρι και για μενα.

Επανορθωσα για το λαθος μου απο τη βιολογια αν και η βιολογια ηταν δυσκολη γενικα και δεν ξερω αν εγραψα καλα καθως δυσκολευτηκα καπου και εκανα το καλυτερο μου. Απλα ας ελπισω να εχω πιασει την βαση μονο και να περασω τελικα εκει που θελω εστω και με το που πεσουν πολυ οι βασεις εφοσον η σχολη που θελω δεν ειναι τοσο ζητημενη οσο οι περισσοτερες που ειχα αναφερει τις προαλλες.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,971 μηνύματα.
Γεια σας παιδια.
Επιτελους τελειωσαν τα διαγωισματα μεχρι και για μενα.

Επανορθωσα για το λαθος μου απο τη βιολογια αν και η βιολογια ηταν δυσκολη γενικα και δεν ξερω αν εγραψα καλα καθως δυσκολευτηκα καπου και εκανα το καλυτερο μου. Απλα ας ελπισω να εχω πιασει την βαση μονο και να περασω τελικα εκει που θελω εστω και με το που πεσουν πολυ οι βασεις εφοσον η σχολη που θελω δεν ειναι τοσο ζητημενη οσο οι περισσοτερες που ειχα αναφερει τις προαλλες.


Ποσό περιμένεις στην βιολογία;
 

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Ποσό περιμένεις στην βιολογία;

Πανω απο τη βαση καθολου.
Υπαρχουν πράγματα που τα απαντησα λαθος οποτε κατω απο τη βαση θα εχω παρει σιγουρα. Ηταν δυσκολα και τα θεματα.

Οποτε.... Καλυτερα να πω αντιο στην τεχνων ηχου και εικονας. Τωρα αν πεσουν οι βασεις γυρω στις 10.000 και κατι ή 9.000 και κατι σωθηκα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,971 μηνύματα.
Πανω απο τη βαση καθολου.
Υπαρχουν πράγματα που τα απαντησα λαθος οποτε κατω απο τη βαση θα εχω παρει σιγουρα. Ηταν δυσκολα και τα θεματα.

Οποτε.... Καλυτερα να πω αντιο στην τεχνων ηχου και εικονας. Τωρα αν πεσουν οι βασεις γυρω στις 10.000 και κατι ή 9.000 και κατι σωθηκα.


Να σε ρωτήσω κάτι,δεν διάβαζες;
 

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Να σε ρωτήσω κάτι,δεν διάβαζες;


Ναι αλλα τωρα τι σημασια εχει;

Οσο και να διαβαζα παλι δυσκολα θα ηταν τα θεματα και για μενα μεχρι. Περιμενα οτι θα εβαζαν ευκολα θεματα αλλα εκανα λαθος.

Τωρα δεν εχω καμια ελπιδα αφου τα περισσοτερα τα απαντησα λαθος. (Ναι ειδα τις απαντησεις και επηρεαστηκα).

Με βλεπω να ζηταω το 10% μα την παναγια.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,971 μηνύματα.
Ναι αλλα τωρα τι σημασια εχει;

Οσο και να διαβαζα παλι δυσκολα θα ηταν τα θεματα και για μενα μεχρι. Περιμενα οτι θα εβαζαν ευκολα θεματα αλλα εκανα λαθος.

Τωρα δεν εχω καμια ελπιδα αφου τα περισσοτερα τα απαντησα λαθος. (Ναι ειδα τις απαντησεις και επηρεαστηκα).

Με βλεπω να ζηταω το 10% μα την παναγια.


Έχει σημασία.Γιατι με το διάβασμα στην βιολογία γενικής γράφεις 15+.
 

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Έχει σημασία.Γιατι με το διάβασμα στην βιολογία γενικής γράφεις 15+.

Αν ηταν ευκολα τα θεματα φυσικα οπως και στο σχολειο. Γιατι ηταν παρα πολυ δυσκολα.
Δε λεω βλακιες. Μεχρι και σε αρθρο υπαρχει παραδοχη που να λεει πως ηταν δυσκολα τα θεματα και στην βιολογια γενικης αλλα και στης κατευθυνσης.

Μια καθηγητρια μου ειπε πως η δυσκολια των θεματων ειναι ενας ακομα λογος να πεσουν οι βασεις στις σχολες.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,971 μηνύματα.
Αν ηταν ευκολα τα θεματα φυσικα οπως και στο σχολειο. Γιατι ηταν παρα πολυ δυσκολα.
Δε λεω βλακιες. Μεχρι και σε αρθρο υπαρχει παραδοχη που να λεει πως ηταν δυσκολα τα θεματα και στην βιολογια γενικης αλλα και στης κατευθυνσης.

Μια καθηγητρια μου ειπε πως η δυσκολια των θεματων ειναι ενας ακομα λογος να πεσουν οι βασεις στις σχολες.


Φίλη μου δεν υπάρχει περίπτωση να σου βάλουν θέματα σαν το σχολείο.Τα σχόλια έλεγαν τυπικά θέματα βιολογίας και ένας καλά διαβασμένος δεν θα είχε πρόβλημα.
Τώρα τελείωσε,αν ξανά δώσεις σκέψου τα λάθη που έκανες φέτος.
 

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Φίλη μου δεν υπάρχει περίπτωση να σου βάλουν θέματα σαν το σχολείο.Τα σχόλια έλεγαν τυπικά θέματα βιολογίας και ένας καλά διαβασμένος δεν θα είχε πρόβλημα.
Τώρα τελείωσε,αν ξανά δώσεις σκέψου τα λάθη που έκανες φέτος.


Ναι. Ή απλα να ζητησω το 10% χωρις να εξεταστω ξανα.

Πω την ιδιωτική στην αθηνα δεν την γλυτωνω με τιποτα. ???? Και δε θελω να παω στην Αθηνα.
Εκτός και αν γινει καποιο θαυμα και εχω παρει καλύτερο βαθμο στην εκθεση και στο γνωστο στα αρχαια και οι βασεις της τεχνων ηχου και εικονας να εχουν πεσει παρα πολυ.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,971 μηνύματα.
Ναι. Ή απλα να ζητησω το 10% χωρις να εξεταστω ξανα.

Πω την ιδιωτική στην αθηνα δεν την γλυτωνω με τιποτα. ???? Και δε θελω να παω στην Αθηνα.
Εκτός και αν γινει καποιο θαυμα και εχω παρει καλύτερο βαθμο στην εκθεση και στο γνωστο στα αρχαια και οι βασεις της τεχνων ηχου και εικονας να εχουν πεσει παρα πολυ.


Ποτέ δεν ξέρεις.
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Ναι. Ή απλα να ζητησω το 10% χωρις να εξεταστω ξανα.

Πω την ιδιωτική στην αθηνα δεν την γλυτωνω με τιποτα. ???? Και δε θελω να παω στην Αθηνα.
Εκτός και αν γινει καποιο θαυμα και εχω παρει καλύτερο βαθμο στην εκθεση και στο γνωστο στα αρχαια και οι βασεις της τεχνων ηχου και εικονας να εχουν πεσει παρα πολυ.

Μην απελπίζεσαι. Πολύ πιθανό είναι να πέσει η βάση της σχολής και να φοιτάς εκεί τον Σεπτέμβριο. Μιας και η σχολή αυτή είναι σε όλα τα πεδία, υπάρχουν αρκετές ελπίδες.
 

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Μην απελπίζεσαι. Πολύ πιθανό είναι να πέσει η βάση της σχολής και να φοιτάς εκεί τον Σεπτέμβριο. Μιας και η σχολή αυτή είναι σε όλα τα πεδία, υπάρχουν αρκετές ελπίδες.


Σιγουρα υπαρχουν αρκετες ελπιδες;

Ακομα και κατω απο τη βαση να εχω παρει τελικα στη βιολογια;


Επισης παρατηρησα πλεον οτι ολοι μας ολη τη χρονια διαβαζαμε σαν τα σκυλια και αυτο που πηραμε ηταν απλα ενα σωρο καρπαζιες/χαστουκια λογω της δυσκολιας των θεματων που αντιμετωπισαμε ειτε με δακρυα στα ματια, ειτε με εκνευρισμο και ειτε με μια αδιαφορια για το τι θα γινει απο εκει και περα.

Ποτέ δεν ξέρεις.


Καλα λες.

Μπορεί εκει που δεν το περιμενω να μαθω οτι περασα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,971 μηνύματα.
Σιγουρα υπαρχουν αρκετες ελπιδες;

Ακομα και κατω απο τη βαση να εχω παρει τελικα στη βιολογια;


Επισης παρατηρησα πλεον οτι ολοι μας ολη τη χρονια διαβαζαμε σαν τα σκυλια και αυτο που πηραμε ηταν απλα ενα σωρο καρπαζιες/χαστουκια λογω της δυσκολιας των θεματων που αντιμετωπισαμε ειτε με δακρυα στα ματια, ειτε με εκνευρισμο και ειτε με μια αδιαφορια για το τι θα γινει απο εκει και περα.


Καλά όχι όλοι,εξαρτάται και από το διάβασμα.

Σιγουρα υπαρχουν αρκετες ελπιδες;

Ακομα και κατω απο τη βαση να εχω παρει τελικα στη βιολογια;


Επισης παρατηρησα πλεον οτι ολοι μας ολη τη χρονια διαβαζαμε σαν τα σκυλια και αυτο που πηραμε ηταν απλα ενα σωρο καρπαζιες/χαστουκια λογω της δυσκολιας των θεματων που αντιμετωπισαμε ειτε με δακρυα στα ματια, ειτε με εκνευρισμο και ειτε με μια αδιαφορια για το τι θα γινει απο εκει και περα.




Καλα λες.

Μπορεί εκει που δεν το περιμενω να μαθω οτι περασα.


Τον Αύγουστο θα γνωρίζουμε.
 

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Έχει σημασία.Γιατι με το διάβασμα στην βιολογία γενικής γράφεις 15+.


Είναι παρά πολύ εύκολο να κρίνουμε εκ του ασφαλους.
Δεν γεννηθηκαμε ολοι στις ιδιες οικογενειες,δεν ειχαμε τα ιδια ερεθισματα και την ιδια υποστηριξη (τοσο ψυχολογικη οσο και οικονομικη).
Δεν θελω να γινω κακια γιατι κι εγω τα ιδια ελεγα στα 17-18.Αλλα μετα καταλαβα οτι δεν διαγωνιζομαστε ολοι επί ίσοις όροις.
 

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,775 μηνύματα.
Πανω απο τη βαση καθολου.
Υπαρχουν πράγματα που τα απαντησα λαθος οποτε κατω απο τη βαση θα εχω παρει σιγουρα. Ηταν δυσκολα και τα θεματα.

Οποτε.... Καλυτερα να πω αντιο στην τεχνων ηχου και εικονας. Τωρα αν πεσουν οι βασεις γυρω στις 10.000 και κατι ή 9.000 και κατι σωθηκα.

To λάθος σου ήταν που πήγες θεωρητική. Αρχαία, Ιστορία ακόμα και τα λατινικά είναι μαθήματα που χρειάζονται γερές βάσεις και διάβασμα.

Αντίθετα ΑΕΠΠ είναι μαθημα που βγαίνει με 1 εβδομαδα διάβασμα. Μαθηματικά αν διαβάσεις θεωρία ακουμπας 10 άνετα και ΑΟΘ δεν χρειάζεται καθόλου βάσεις από πέρσυ.
 

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
To λάθος σου ήταν που πήγες θεωρητική. Αρχαία, Ιστορία ακόμα και τα λατινικά είναι μαθήματα που χρειάζονται γερές βάσεις και διάβασμα.

Αντίθετα ΑΕΠΠ είναι μαθημα που βγαίνει με 1 εβδομαδα διάβασμα. Μαθηματικά αν διαβάσεις θεωρία ακουμπας 10 άνετα και ΑΟΘ δεν χρειάζεται καθόλου βάσεις από πέρσυ.

Το προβλημα με μενα ειναι οτι δεν το ειχα ποτε με τα μαθηματικα και γι'αυτο και δεν πηγα θετικη ή οικονομικα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,971 μηνύματα.
Το προβλημα με μενα ειναι οτι δεν το ειχα ποτε με τα μαθηματικα και γι'αυτο και δεν πηγα θετικη ή οικονομικα.


Δεν θέλω να φανώ κακός,αλλά ούτε και με την θεωρητική το είχες πολύ φενεται.Ενω οικονομικά θα πήγαινες καλύτερα.
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Το προβλημα με μενα ειναι οτι δεν το ειχα ποτε με τα μαθηματικα και γι'αυτο και δεν πηγα θετικη ή οικονομικα.


2 εκδοχές υπάρχουν.
Ή νόμιζες πώς διάβασες και δε θες να αποδεχτείς την αλήθεια.
Ή τα πήγες καλά κι έχεις έναν αρνητισμό γενικά.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top