[Πανελλήνιες 2019] Σε ποια σχολή στοχεύετε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nicole2424

Νεοφερμένος

Η Nicole2424 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μην δηλώσετε Κτηνιατρικη για να πέσουν οι βάσεις και να την πιάσω
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

Nicole2424

Νεοφερμένος

Η Nicole2424 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

Γιάννης/98

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης/98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ποσό έγραψες;

Χάλια δεν έχω καμία διάθεση να το συζητήσω. Σε όσους λέω πόσο έγραψα αμέσως να αρχίσουν τά " δεν διάβασες" και " ας διάβασες". Ενώ ξέρω πως αδικήθηκα και ιδιαίτερα στην ΑΕΠΠ πήρα βαθμό που δεν περίμενα. Και το πιο ειρωνικό είναι πως διάβασα και από ΑΕΠΠ περίμενα πολλά.
Τώρα μήπως και έχει χαμηλή βάση κάποιο από τα νέα τμήματα. Μόνο έτσι θα περάσω κάπου.
 

Nafsika19

Νεοφερμένος

Η Ναυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Λετε να είναι πολλά τα άτομα που δήλωσαν πρώτη επιλογή το χημικό ΑΠΘ; :D
 

ChrisFromGreece

Νεοφερμένος

Ο ChrisFromGreece αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.

Nafsika19

Νεοφερμένος

Η Ναυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

Turin Turambar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ιστορίας, Αρχαιολογίας και Διαχείρισης Πολιτισμικών Αγαθών είναι στην ουσία η πρώτη μου επιλογή. Κοινωνιολογία ΕΚΠΑ και Κοινωνικής και Εκπαιδευτικής Πολιτικής δεν τα πιάνω ούτε με ντουφέκι.
 

PanosBat

Νεοφερμένος

Ο PanosBat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Στόχος μου είναι η φαρμακευτική. Με 17865 λέτε να την πιάσω?
 

Nafsika19

Νεοφερμένος

Η Ναυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Χάλια δεν έχω καμία διάθεση να το συζητήσω. Σε όσους λέω πόσο έγραψα αμέσως να αρχίσουν τά " δεν διάβασες" και " ας διάβασες". Ενώ ξέρω πως αδικήθηκα και ιδιαίτερα στην ΑΕΠΠ πήρα βαθμό που δεν περίμενα. Και το πιο ειρωνικό είναι πως διάβασα και από ΑΕΠΠ περίμενα πολλά.
Τώρα μήπως και έχει χαμηλή βάση κάποιο από τα νέα τμήματα. Μόνο έτσι θα περάσω κάπου.


Κι εγώ φίλε ΑΟΘ ήμουν του 16 και άνω κι έγραψα 9. Ξαναδώσε αν είχες κάποιον στόχο.
 

Γιάννης/98

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης/98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Κι εγώ φίλε ΑΟΘ ήμουν του 16 και άνω κι έγραψα 9. Ξαναδώσε αν είχες κάποιον στόχο.


Έχω στόχο αλλά είμαι απόφοιτος και θεωρώ πως έχω χάσει χρόνο. Εγώ ΑΟθ 5 περίπου. Αλλά το ΑΕΠΠ ήταν που με έριξε. Υπολόγιζα πολλά στο συγκεκριμένο μάθημα.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top