Πανελλήνιες 2018

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω οτι θα συνδυάσουν αθλητισμό (μουντιάλ) και ρατσισμό, τύπου πώς μπορεί να βοηθήσει ο αθλητισμός στην εξάλειψη του ρατσισμού. Αυτό μού έχει κολλήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Αχ οχι πνευματικοι ανθρωποι :'( εξαλλου αυτοι κολλανε παντου, γιατι να τους βαλουν μονους τους ως θεμα.
Η αληθεια ειναι οτι κι εμας μας ελεγαν στο φροντιστηριο για αθλητισμο, σε συνδιασμο με τον χουλιγκανισμο,τον φανατισμο, κατι τετοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GohanDGeo

Νεοφερμένος

Ο GohanDGeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδιά περα από αθλητισμό που ταιριάζει στην επικαιρότητα, το ένστικτο μου λέει Πόλεμος Ειρήνη. Το είδα στον ύπνο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Παιδιά περα από αθλητισμό που ταιριάζει στην επικαιρότητα, το ένστικτο μου λέει Πόλεμος Ειρήνη. Το είδα στον ύπνο μου


Μακαρι να πεσει ειρηνη , η αξια της και πως μπορουμε να την διασφαλισουμε.Ειναι ωραιο θεμα,και οχι τοσο ψυχοπλακωτικο οσο ο πολεμος και οι επιπτωσεις του :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Μου άρεσε πολύ η ιδέα του Φώτη περί βιβλίου με αφορμή την Αθήνα ως πόλη βιβλίου 2018.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra_2000

Νεοφερμένος

Η Dimitra_2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Που τέτοια τύχη μακάρι να πέσει βιβλίο καλό είναι και αυτό.
Μια ερώτηση...θα διαβάσετε απέξω αίτια, τρόπους αντιμετώπισης και τα σχετικά ή απλώς θα κάνετε μια ανάγνωση; πάντως τώρα που τα διαβάζω απέξω απέξω δεν μπορώ να τα μάθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GohanDGeo

Νεοφερμένος

Ο GohanDGeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Που τέτοια τύχη μακάρι να πέσει βιβλίο καλό είναι και αυτό.
Μια ερώτηση...θα διαβάσετε απέξω αίτια, τρόπους αντιμετώπισης και τα σχετικά ή απλώς θα κάνετε μια ανάγνωση; πάντως τώρα που τα διαβάζω απέξω απέξω δεν μπορώ να τα μάθω.

Απέξω σε καμία περίπτωση. Πότε δεν μπόρεσα. Με το ζόρι κάνω την ανάγνωση τώρα για να μην πάω στο πόλεμο τελείως αοπλος (χάχα γκετ ιτ :cool:). Από κει και πέρα στις εξετάσεις πρέπει να... Εξετάσεις το θέμα από διάφορους τομείς, να γράψεις στο πρόχειρο μικρες θεματικές προτάσεις για κάθε παράγραφο και σε μια ώρα το πολύ έχεις τελειώσω την έκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannischx

Νεοφερμένος

Ο Giannischx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδιά μια απορία:
Στο μέρος που χρησιμοποιούμε ως πρόχειρο πρέπει να γράψουμε στην αρχή οτι είναι πρόχειρο ή σε όλες τις σελίδες ξεχωριστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Παιδιά μια απορία:
Στο μέρος που χρησιμοποιούμε ως πρόχειρο πρέπει να γράψουμε στην αρχή οτι είναι πρόχειρο ή σε όλες τις σελίδες ξεχωριστά;

Συνήθως πρόχειρο χρησιμοποιούνται οι τελευταίες σελίδες που δεν νομίζω κάποιος να τις κοιτάξει γιατί ποτέ κανείς δεν φτάνει ως το τέλος, αλλά ναι πρέπει να γράψεις ότι είναι πρόχειρο !
Καλή επιτυχία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οινοχοος

Νεοφερμένος

Ο Οινοχοος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Χαζή ερώτηση #45: Ρολόι υπάρχει στις αίθουσες ή θα πρέπει να κουβαλήσουμε δικά μας? Τα απεχθάνομαι γενικά οπότε δεν έχω ούτε ένα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Χαζή ερώτηση #45: Ρολόι υπάρχει στις αίθουσες ή θα πρέπει να κουβαλήσουμε δικά μας? Τα απεχθάνομαι γενικά οπότε δεν έχω ούτε ένα !

Τα δικά σας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Χαζή ερώτηση #45: Ρολόι υπάρχει στις αίθουσες ή θα πρέπει να κουβαλήσουμε δικά μας? Τα απεχθάνομαι γενικά οπότε δεν έχω ούτε ένα !

Θα πρέπει να φέρετε δικά σας, πάρε από γονείς/φίλους. Είναι απαραίτητα ώστε να οργανώσεις τον χρόνο σου, εκτός αν γενικά δεν έγραφες ποτέ με ρολογια και σε αγχωνουν. Τους περισσότερους βέβαια τους πιάνει το παραγωγικό άγχος οπότε και μια χαρά τα πάνε τελικά με τον χρόνο, τελειώνοντας συχνά και πιο νωρίς από το αναμενόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Που τέτοια τύχη μακάρι να πέσει βιβλίο καλό είναι και αυτό.
Μια ερώτηση...θα διαβάσετε απέξω αίτια, τρόπους αντιμετώπισης και τα σχετικά ή απλώς θα κάνετε μια ανάγνωση; πάντως τώρα που τα διαβάζω απέξω απέξω δεν μπορώ να τα μάθω.


υπαρχουν ατομα που τα μαθαινουν απεξω? :( εγω οσες φορες τα διαβαζω τωρα,αλλες τοσες τα ξεχναω. Ενα σχεδιαγραμμα παντα βοηθαει βεβαια.Εγω θα κανω στο προχειρο, θα γραψω τους τομεις, και απο εκει θα ερθουν και οι ιδεες. Πουθενα χωρις σχεδιαγραμμα παιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Σε εμάς πέρυσι υπήρχε ρολόι ?????? στην αίθουσα αλλά για καλό και για κακό πάρε ένα μαζί σου και άφησε το πάνω στο θρανίο αν δεν θες να το έχεις στο χέρι σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Παιδιά στις 12 Ιουνίου είναι Παγκόσμια Ημέρα κατά της Παιδικής Εργασίας. Δεν θυμάμαι να έχει μπει κάτι τέτοιο τα τελευταία χρόνια οπότε ρίξτε και μια ματιά στην καταπατηση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων.

Παιδιά στις 12 Ιουνίου είναι Παγκόσμια Ημέρα κατά της Παιδικής Εργασίας. Δεν θυμάμαι να έχει μπει κάτι τέτοιο τα τελευταία χρόνια οπότε ρίξτε και μια ματιά στην καταπατηση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GohanDGeo

Νεοφερμένος

Ο GohanDGeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδιά στις 12 Ιουνίου είναι Παγκόσμια Ημέρα κατά της Παιδικής Εργασίας. Δεν θυμάμαι να έχει μπει κάτι τέτοιο τα τελευταία χρόνια οπότε ρίξτε και μια ματιά στην καταπατηση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων.

Παιδιά στις 12 Ιουνίου είναι Παγκόσμια Ημέρα κατά της Παιδικής Εργασίας. Δεν θυμάμαι να έχει μπει κάτι τέτοιο τα τελευταία χρόνια οπότε ρίξτε και μια ματιά στην καταπατηση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων.
Νομίζω μάλιστα και πιο πριν ήταν άλλη μια παρόμοια ημέρα. Στην τάξη το θεωρήσαμε πιθανό το θέμα της κακοποίησης εκμετάλλευσης παιδιών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,850 μηνύματα.
Ερώτηση: εφόσον το εξεταζόμενο μάθημα ξεκινάει 8:30πμ, ποια είναι η ελάχιστη ώρα που μπορεί κανείς να παραδώσει το γραπτό του και να φύγει; Νομίζω 10:30πμ; Θυμάμαι καλά; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Νομίζω μάλιστα και πιο πριν ήταν άλλη μια παρόμοια ημέρα. Στην τάξη το θεωρήσαμε πιθανό το θέμα της κακοποίησης εκμετάλλευσης παιδιών.

Επιπλέον, αυτό που λένε για το βιβλίο μπήκε το 2016 στα θέματα των επαναληπτικων καθώς και ένα παρόμοιο στους Ομογενείς την ίδια χρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GohanDGeo

Νεοφερμένος

Ο GohanDGeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Επιπλέον, αυτό που λένε για το βιβλίο μπήκε το 2016 στα θέματα των επαναληπτικων καθώς και ένα παρόμοιο στους Ομογενείς την ίδια χρονιά.
Για τις επαναληπτικες το θυμώνουν αλλά για τους ομογενείς δε το ήξερα. Οπότε καμένο ακούγεται. Οπότε καταλήγουμε ότι καλές πιθανότητες έχουν πόλεμος ειρήνη, αθλητισμός, προσωπικά δεδομένα, αν δεν ξεχνάω κάποιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Ερώτηση: εφόσον το εξεταζόμενο μάθημα ξεκινάει 8:30πμ, ποια είναι η ελάχιστη ώρα που μπορεί κανείς να παραδώσει το γραπτό του και να φύγει; Νομίζω 10:30πμ; Θυμάμαι καλά; :hmm:

Εάν δεν κάνω λάθος τα θέματα όταν έδινα εγώ ερχόντουσαν στις 9.00 εκτός και εάν έγινε μία φορά και δεν το θυμάμαι. (σε ένα μάθημα υπήρξε καθυστέρηση είναι σίγουρο :P )
Πάντως νομίζω και πάλι ότι ναι έχεις δίκιο γύρω στις 10.30 -10.40 ήταν δυνατή αποχώρηση αλλά δεν το εγγυούμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top