Πανελλήνιες 2018

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Βαριέμαι να γράψω πολλά άλλωστε ο καθένας πιστεύει αυτό που τον συμφέρει.
Για το τελευταίο...Δεν θα πονέσει τόσο πολύ.Θα πονέσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

"Έτσι είναι, αν έτσι νομίζετε"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fenia00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Άντε και καλή μας επιτυχία.Με πίστη θα τα καταφέρουμε <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Αυτό ^ το βίντεο το άκουγα ή το έβλεπα μια φορά τη βδομάδα... Και γενικώς κάθε φορά που ήμουν ιδιαίτερα ''down'' και κουρασμένη.
Η χρονιά μπορεί να είναι δύσκολη, όμως ο στόχος είναι μεγάλος και κάθε μεγάλο πράγμα χρειάζεται αντίστοιχα μεγάλη προσπάθεια και υπομονή.
Μη κάνετε ''κοιλιά'' εκτός από μερικές μέρες... Και δώστε την ίδια σημασία σε όλα τα μαθήματα ( εδώ ήταν το λάθος μου)
Να ξεκουράζεστε και να μη σκέφτεστε το φροντιστήριο πριν πάτε για ύπνο.
Να προσέχετε στα μαθήματα της κατεύθυνσης και της έκθεσης στο σχολείο. Έστω και κάτι μικρό, κάτι θα έχουν να σας δώσουν οι καθηγητές σας. ( εμένα φέτος μου έτυχε να έχω καλύτερη καθηγήτρια αρχαίων στο σχολείο παρά στο φροντ. Δώστε τους ευκαιρίες)
Αν ειναι δυνατόν, καλό θα ήταν να έχετε μια μέρα της βδομάδας κενή το απογευμα. Σε εμένα ήταν αδύνατον γιατί είχα και τα γερμανικά:/: .
Ό,τι χρειαστείτε, εμείς είμαστε εδώ...!

Πραγματικά πολύ όμορφο το βίντεο deutsch, αλλά γέλασα λίγο για να είμαι ειλικρινής μιας και κάθε φορά που ήμουν down εγώ, μάλλον αυτό θα έβλεπα.. :P

Ή cute baby videos, όπως αυτό:

Ο καθένας με ο,τι τον βοηθάει υποθέτω :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Άιντε παίδες καλή μας επιτυχία, δώστε τα όλα και ό,τι είναι να γίνει θα γίνει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_t

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,500 μηνύματα.
Άιντε καλή μας αρχή! Ελπίζω του χρόνου τέτοια εποχή να έχουμε περάσει όλοι εκεί που ονειρευόμαστε! :clapup::clapup::clapup:


Το συγκεκριμένο βίντεο, το βίντεο με την Αλέκα από το "Πάμε Πακέτο", το βίντεο της αντιπροσώπου, και φυσικά την ανυπέρβλητη σειρά βίντεο με τη Χριστίνα και το Shhhτέφανο από την "Τελική Απόφαση" τα έχω λιώσει :lol::lol::lol:

Εσείς που ανοίξατε το σπόιλερ, μη με κρίνετε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VirusX

Νεοφερμένος

Ο VirusX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Καλό κυνήγι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetGirl

Νεοφερμένος

Η SweetGirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Ήρθε πλέον και η σειρά της γενιάς του '00 (!) να περάσει την χρονιά της Γ' Λυκείου που οδηγεί στις Πανελλήνιες!
Αδέρφια της ...'νέας' χιλιετίας, έφτασε η δική σας ώρα πλέον για να δώσετε αυτή την ιδιότυπη ...μάχη, μέσα από την οποία ΟΛΟΙ θα βγείτε νικητές (πιστέψτε με!) και όλοι θα λάμψετε μέσα από την Προσπάθειά σας!

Όταν ανοίγει το ... πατροπαράδοτο πλέον ετήσιο νήμα στο ischool, ξέρουμε όλοι ότι αρχίζουν τα δύσκολα για τους πανελληνιομάχους μας. Και όμως, μέσα από αυτά τα δύσκολα, να θυμάστε πάντα ότι έρχονται τα καλύτερα στο τέλος! Δώστε, λοιπόν, τον καλύτερο σας εαυτό για να πετύχετε αυτό που εσείς επιθυμείτε.

Εδώ μπορείτε να συζητάτε τους προβληματισμούς σας, τις ανησυχίες και γενικότερα να αφήνετε τις σκέψεις σας σχετικά με τις πανελλαδικές του 2018.

Καλή Αρχή Παλικάρια & Νεράιδες !:D



... Και να θυμάστε:

Αχ! Συγκινήθηκα διαβάζοντας το μήνυμα σου!!:redface::redface: (Το έχετε καταλάβει πιστεύω ότι είμαι ευσυγκίνητη :P)

Πότε πήγα γυμνάσιο και έλεγα έχω ακόμα καιρό για τις πανελλήνιες... Πότε πήγα α' λυκείου... Πότε έφτασα στις πανελλήνιες...!:redface: Πραγματικά, ο καιρός πέρασε πολύ γρήγορα, ανεπαίσθητα... Σε ένα χρόνο θα είμαι ενήλικη!! Πώς πέρασε ο καιρός...

Ειλικρινά, εύχομαι ολόψυχα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε όλους όσους θα δώσουν φέτος! Να πετύχουμε όλοι τους στόχους μας και να μην τα παρατήσουμε πριν φτάσουμε στον τερματισμό!!!;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,232 μηνύματα.
Σου εύχομαι τα πετύχεις όλους του στόχους σου.Καλη ψυχική δύναμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KamilGR

Νεοφερμένος

Ο KamilGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Καλο κουραγιο παιδια . Με υπομονη και επιμονη θα περασει και αυτη η χρονια. Ολοι μας λενε πως θα ειναι η χρονια που θα περασει πιο γρηγορα απο ολες τις υπολοιπες , οποτε μην αγχωνεστε για τιποτα . Αμα διαβαζουμε με ευχαριστηση ολοι στο τελος θα πιασουμε τους στοχους μας !! Καλη μας αρχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Καλη δυναμη και καλο κουραγιο παιδια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happysoul

Νεοφερμένος

Η happysoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Θυμάμαι τέτοιο καιρό πέρσι που έβλεπα ολους τους πρωτοετείς να ανεβάζουν στο φβ την σχολη εισαγωγής τους,να βγαίνουν όλο έξω και να ετοιμάζονται για το νέο τους φοιτητικό ξεκίνημα.
Ακόμα μέσα μου μπορώ να νιώσω αυτή τη "ζήλια" με την καλή έννοια φυσικά..γιατί εγώ είχα μπροστά μου έναν ολόκληρο χρόνο κούρασης και προσπάθειας,ενώ αυτοί απολάμβαναν τη νέα τους ζωούλα.
Εκείνοι όμως δεν έφτασαν έτσι μέχρι εκεί.Χρειάστηκε να κοπιάσουν και να κάνουν ό,τι έκανα και εγώ για τους επόμενους 9 μήνες.

Μπείτε με όρεξη στη μάχη και όπως είπε παραπάνω ο @Giovanni_ να μην βλέπετε το διάβασμα σαν αγγαρία!Δείτε το σαν μια ευκαιρία για να πάρετε αυτό που αξίζετε και ονειρεύεστε!
Και πιστέψτε με,το συναίσθημα που θα νιώσετε όταν βγουν τα αποτελέσματα τόσο των βαθμών όσο και της σχολής της επιθυμίας σας είναι μοναδικο!!
Για ό,τι θελήσετε μη διστάσετε να γράψετε εδώ ή ακόμη να στείλετε και pm σε εμένα!
Συμβουλές για τα μαθήματα εδώ παραθέσει στο καλοκαιρινό ποστ των πανελληνίων,μπορείτε να του ρίξετε μια ματιά!

Καλό κουράγιο παιδιά,δυνατά!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Μπείτε με όρεξη στη μάχη και όπως είπε παραπάνω ο @#LoveMaths να μην βλέπετε το διάβασμα σαν αγγαρία!Δείτε το σαν μια ευκαιρία για να πάρετε αυτό που αξίζετε και ονειρεύεστε!
Και πιστέψτε με,το συναίσθημα που θα νιώσετε όταν βγουν τα αποτελέσματα τόσο των βαθμών όσο και της σχολής της επιθυμίας σας είναι μοναδικο!!
Για ό,τι θελήσετε μη διστάσετε να γράψετε εδώ ή ακόμη να στείλετε και pm σε εμένα!
Συμβουλές για τα μαθήματα εδώ παραθέσει στο καλοκαιρινό ποστ των πανελληνίων,μπορείτε να του ρίξετε μια ματιά!

Καλό κουράγιο παιδιά,δυνατά!!:clapup::clapup:

Δεν το είπα εγώ, αυτό που έχω βάλει με Bold, αν και συμφωνώ απόλυτα.
Το είπε ο Giovanni_ :)

Πολύ ωραίο post. Τα λέμε ΕΜΠ χαρούμενη ψυχή! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VirusX

Νεοφερμένος

Ο VirusX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Με τα μαθήματα γενικής(που δεν τα δίνετε) τι θα κάνετε; Πόσο χρόνο θα αφιερώνετε γι' αυτά στην ημέρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia10

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
καθολου , που να βρεις χρονο για μαθηματα γενικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,232 μηνύματα.
Εγώ μια ώρα την ημέρα γιατί θέλω καλό απολυτήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Εννοείται καθόλου. Εδώ από την μια θα στερούμαστε Αλλά πράγματα που θα θέλαμε να κάνουμε και θα πιεζομαστε και από την αλλ η θα αφιερώνουμε χρόνο σε μαθήματα γενικης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Ούτε ένα δευτερόλεπτο εκτός σχολείου για τα μαθήματα γενικής. Δυστυχώς, αλλά δεν γίνεται αλλιώς, δεν μπορεί να γίνει αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LostQueen

Νεοφερμένος

Η LostQueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εγώ σκέφτομαι στην αρχή να διαβάζω λίγο τα μαθήματα γενικής και όταν αρχίσουν τα δύσκολα να τα διαβάζω ελάχιστα ή και καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetGirl

Νεοφερμένος

Η SweetGirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Εγώ πάλι, λέω να διαβάζω μόνο στα διαγωνίσματα του τετραμήνου ή μπορεί λίγο στις αρχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VirusX

Νεοφερμένος

Ο VirusX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Και γω μισή ωρίτσα την ημέρα+ στα διαλείμματα και την ώρα της παράδοσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top