[Πανελλήνιες 2018] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Stelios725

Νεοφερμένος

Ο Stelios725 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Παιδιά κάποια απάντηση;

Πιστευω οτι αν εισαι τυχερη μπορεις να πιασεις το τμημα της Αλεξανδρουπολης που στο ευχομαι.Καλη επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τι να λέμε τώρα ο Φώτης έβγαζε 20 στο σχολείο είναι μαθητής για περισσότερα μόρια. Αλλά μάλλον κάτι έκανε πολύ λάθος στο διάβασμα του. Φώτη αν έχουν λεφτά οι γονείς σου πρέπει να ξεκινήσεις ιδιαίτερα αλλά να είναι καλοί οι καθηγητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Η δυσλεξια αν και κατι taboo, δεν είναι κάτι το τρομερό.

Εγω εχω κάτι πιο κουλό, με το οποίο δεν εχω κομπλεξ : εχω μια μορφή συναισθησιας.

Συγκεκριμένα, κάθε ενα από τα ψηφία 0 ως 9,αλλα και μερικά φωνηεντα, για εμένα στο μυαλό μου έχουν πάντα συγκεκριμένο χρώμα.

Αυτό έχει και τα καλά του, δηλαδή συνήθως αποστηθίζω ευκολότερα αριθμούς βάσει και της χρωματικής πληροφορίας, αλλα καμιά φορα, σπάνια, αν γραφω κατι προχειρο μπορεί να μπερδευτω και να γραψω 4 αντί για Α, ή ε αντι για 3 (ίδιο χρώμα).

Ναι είμαι χαλασμένος.

και νομιζα οτι ημουν ο μονος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ποτέ δεν ξέρεις, καμιά φορά η αποτυχία μπορεί να εξελιχθεί σε επιτυχία.
https://www.spoudase.gr/egrapse-119...meta-kataphere-na-apascholei-olo-ton-kosmo-me
Χρειάζεται αισιοδοξία, υπομονή και επιμονή.:thumbup:


Είμαι λίγο παππούς πλέον για να γράφω γ πανελλήνιες μεν, αλλά αυτό σηκώνει κουβέντα! :loltooth:
Όλα καλά για τους τύπους που απομακρύνονται από τ' ακαδημαικά και φτιάγνουν κάτι χρήσιμο-κερδοφόρο, αλλά δεν είναι παράδειγμα για να διατυμπανίζεται. :hmm:
Πιστεύω ότι είναι άτοπο, γιατί για να γίνει κάτι τέτοιο IRL, ή πρέπει να χεις τρελή γκ@υλα με κάτι και να το δουλέψεις σαν τρελός (κάτι που να μην συνάδει με την πεπατημένη πανελλήνιες-ελληνικό ΑΕΙ), ή να βρεις μια ευκαιρία για σταρταπ που σαι πεισμένος ότι θα σου βγάλει λεφτά.
Το ποηντ είναι πως είτε το χεις είτε δεν το χεις, οι περισσότεροι άνθρωποι δεν το χουμε (γι' αυτό έχει κι αξία άλλωστε), οπότε είναι κακή παρηγορία :russian_roulette:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinaton.

Νεοφερμένος

Η katerinaton. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γειά σας!! Συγχαρητήρια σε όλους για τις επιδόσεις σας στις φετινές Πανελλαδικές εξετάσεις!
Ας γράψω λοιπόν κι εγώ τα αποτελέσματα του χρόνου που πέρασε:
Εκθεση:14.8
Αρχαία:14.5
Ιστορία:18
Λατινικά:18
Είμαι εξαιρετικά απογοητευμένη με το αποτέλεσμα καθώς προσδοκούσα μια μείωση γυρω στα 500 μόρια,μα εν τέλει ειμαι 1000+ μόρια κάτω απο την περυσινή βάση και,δεδομένων των φετινών στατιστικών δεν υπάρχει ούτε 0.1% πιθανοτητα.. Σκέφτομαι να ξαναδώσω,χωρίς φροντιστήριο αυτή την φορά,με την ελπίδα να περάσω.
Καλή φοιτητική ζωή σε όλους και καλές σπουδές.!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Η δυσλεξια αν και κατι taboo, δεν είναι κάτι το τρομερό.

Εγω εχω κάτι πιο κουλό, με το οποίο δεν εχω κομπλεξ : εχω μια μορφή συναισθησιας.

Συγκεκριμένα, κάθε ενα από τα ψηφία 0 ως 9,αλλα και μερικά φωνηεντα, για εμένα στο μυαλό μου έχουν πάντα συγκεκριμένο χρώμα.

Αυτό έχει και τα καλά του, δηλαδή συνήθως αποστηθίζω ευκολότερα αριθμούς βάσει και της χρωματικής πληροφορίας, αλλα καμιά φορα, σπάνια, αν γραφω κατι προχειρο μπορεί να μπερδευτω και να γραψω 4 αντί για Α, ή ε αντι για 3 (ίδιο χρώμα).

Ναι είμαι χαλασμένος.

Κι εγω το παθαινω αυτο! Μονο που οι αριθμοι εχουν χαρακτηρες, οχι χρωμα. Επισης, πολλες λεξεις εχουν γευση, γι αυτο και μου ειναι ευχαριστο/δυσαρεστο να τις προφερω.

Οφφ τοπικ τελος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Tα δικά μου χρώματα ΕΙΝΑΙ σωστά.

Αν τα έχεις διαφορετικά ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ.

:P

Κι εγω το παθαινω αυτο! Μονο που οι αριθμοι εχουν χαρακτηρες, οχι χρωμα. Επισης, πολλες λεξεις εχουν γευση, γι αυτο και μου ειναι ευχαριστο/δυσαρεστο να τις προφερω.

Οφφ τοπικ τελος

Πρεπει να οργανωθουμε και να φτιαξουμε γκρουπακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Κι εγω το παθαινω αυτο! Μονο που οι αριθμοι εχουν χαρακτηρες, οχι χρωμα. Επισης, πολλες λεξεις εχουν γευση, γι αυτο και μου ειναι ευχαριστο/δυσαρεστο να τις προφερω.

Οφφ τοπικ τελος

Kαλή φάση.

Παίζει κι αριθμός τσογλανι δηλαδή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Kαλή φάση.

Παίζει κι αριθμός τσογλανι δηλαδή;

Το 21 ξεκαθαρα. Κι αρκετα το 15

Αντιθετως, το 14 ειναι μια χαρουμενη παχουλη μανα με 2 παιδια (μακαρι ν'αστειευομουν). Οποτε μαλλον μιλαμε για προσωπικοτητες και οχι μονο για χαρακτηρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Το 21 ξεκαθαρα. Κι αρκετα το 15

Αντιθετως, το 14 ειναι μια χαρουμενη παχουλη μανα με 2 παιδια (μακαρι ν'αστειευομουν). Οποτε μαλλον μιλαμε για προσωπικοτητες και οχι μονο για χαρακτηρες

Ξέρω πως δεν κάνεις πλάκα.

Το χω ξανακούσει.

Περιεργως μου φαίνεται και καπως λογικο.

Να υποθέσω δε συμπαθεις τόσο την ΑΕΚ.

ΚΑΝΤΕ ΜΑΣ ΣΠΛΙΤ ΜΩΡΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elmarsia

Νεοφερμένος

Η Elmarsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Πιστευω οτι αν εισαι τυχερη μπορεις να πιασεις το τμημα της Αλεξανδρουπολης που στο ευχομαι.Καλη επιτυχια

Μακάρι! Σε ευχαριστώ πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Τι φαση χαχαχαχα απo πανεπιστημιο κατευθυνσης οικονομικων στην Χιο σε ιατρικη :P :loltooth::loltooth:
Σε παρακαλώ πολύ. Η λύση για όλα είναι μια: η ιατρική :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Σε παρακαλώ πολύ. Η λύση για όλα είναι μια: η ιατρική :look:

Δυστυχως δεν υπαρχει σχολη ιατρικων/μηχανικων :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

Stark21

Νεοφερμένος

Ο Stark21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς αν πληροφορική παπει είναι σχολή με μέλλον;Είναι ενδιαφέρουσα σχολή και σου εξασφαλίζει οικονομική αποκατάσταση;Όσοι γνωρίζεται-φοιτητές ή από γνωστούς-αξίζει να την δηλώσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Δυστυχως δεν υπαρχει σχολη ιατρικων/μηχανικων :(
Τώρα που θα γίνει στο ΗΜΜΥ ροή Ιατρικής θα δεις.

Ένας άνεργος μηχανικός σκέφτηκε να ανοίξει μία κλινική για να βγάζει λεφτά. Μία ταμπέλα απ’ έξω έγραφε: Θεραπευτείτε για τα πάντα με 50€. Αν δεν θεραπευτείτε σας επιστρέφουμε εμείς 100€. Ένας γιατρός νομίζοντας ότι είναι μία καλή ευκαιρία να βγάλει ένα 100ρικο πάει επίσκεψη.
Γιατρός (ως ασθενής): «Γιατρέ έχω χάσει την αίσθηση της γεύσης»
Μηχανικός (ως γιατρός): «Αδελφή φέρτε παρακαλώ το φάρμακο Νο 22 και ρίξτε 3 σταγόνες στο στόμα του ασθενούς»
Ο γιατρός – ασθενής φτύνει το φάρμακο και λέει: «Μα αυτό δεν είναι φάρμακο! Είναι πετρέλαιο!»
Ο μηχανικός – γιατρός: «Συγχαρητήρια. Η γεύση σας επέστρεψε. 50 € παρακαλώ».
Ο δήθεν ασθενής γιατρός φεύγει τσατισμένος αλλά δε το βάζει κάτω και επιστρέφει σε μερικές μέρες αποφασισμένος να πάρει πίσω τα χρήματά του.
Ο ασθενής γιατρός: «Γιατρέ έχασα τη μνήμη μου και δεν θυμάμαι πια τίποτα».
Μηχανικός – γιατρός: «Αδελφή φέρτε παρακαλώ το φάρμακο Νο 22 και ρίξτε 3 σταγόνες στο στόμα του ασθενούς»
Ο γιατρός – ασθενής πανικόβλητος: «Μα αυτό το φάρμακο είναι για τη θεραπεία της γεύσης»!
Μηχανικός: «Συγχαρητήρια! Η μνήμη σας επανήλθε. 50 € παρακαλώ».
Ο γιατρός φεύγει εξαγριωμένος με τον εαυτό του. Αμετανόητος μετά από μερικές ημέρες επιστρέφει.
Ασθενής: «Γιατρέ η όρασή μου έχει αδυνατίσει πολύ. Μπορείτε να κάνετε κάτι?»
Μηχανικός: «Δυστυχώς κύριε δεν έχουμε φάρμακο για αυτό. Παρακαλώ πάρτε αυτό το 100ρικο.»
Ασθενής: «Μα αυτό είναι 20αρικο!»
Μηχανικός: «Συγχαρητήρια. Η όρασή σας επανήλθε. 50 € παρακαλώ».

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilleas1997

Νεοφερμένος

Ο Achilleas1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Τώρα που θα γίνει στο ΗΜΜΥ ροή Ιατρικής θα δεις.


Στο τημμυ ΑΠΘ πάντως έχει μάθημα βιοιατρικής τεχνολογίας οπότε δεν απέχει πάρα πολύ :rofl::rofl:
Πραγματικά έχει πολύ πλάκα αυτή η σχολή, έχει μαθήματα πυρηνικής τεχνολογίας, βιοιατρικής, υλικών και 2-3 light μαθήματα μηχανολόγων + ότι άλλο μου ξέφυγε. Έχουν βάλει μέσα τόσα πράγματα που μαθαίνεις λίγο απ όλα και ουσιαστικά τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά όπως και να το κάνουμε η ιατρική προσφέρει πιο εύκολη απασχόληση σε σχέση με άλλες σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris271

Νεοφερμένος

Ο Dimitris271 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια με 16.668 μορια πιανω Χημικων μηχανικων πατρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top