[Πανελλήνιες 2018] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Ο Απορίας

Νεοφερμένος

Ο Ο Απορίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
δεν είναι αρκετά μεγάλο το δείγμα...τα στατιστικά έχουν αναρτηθεί και μπορεί ο ενδιαφερόμενος να δει τις αυξομειώσεις στις βαθμολογίες
Τα ειδα,στατιστικα θετικης εκθεση 2018 18-20 417 2017 18-20 618 2016 18-20 741 Αρα μαλλον εχω δικιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aniram16

Νεοφερμένος

Η aniram16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Με 18874 λετε να πιανω ιατρικη αθηνων με κανενα θαυμα?(με χαντακωσε αυτη η εκθεση...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giannischx

Νεοφερμένος

Ο Giannischx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Για τις ιατρικες κυριως αθηνα και θεσσαλονικη πιστευω πως οι βασεις δεν θα πεσουν για την επαρχια αμφιβαλλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosp2

Νεοφερμένος

Ο thanosp2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους!! Έχω 17.563 μόρια στο 1ο πεδίο, δηλαδή μόνο 48 πάνω από τη Νομική Κομοτηνής πέρυσι(17.515).Να ελπίζω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους!! Έχω 17.563 μόρια στο 1ο πεδίο, δηλαδή μόνο 48 πάνω από τη Νομική Κομοτηνής πέρυσι(17.515).Να ελπίζω?

Εγω έβγαλα 17330 και ελπίζω επισης για Κομοτηνή.ΜΑΚΆΡΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Αν και εκτός θέματος, το παραθέτω εδώ για να λάβουν γνώση περισσότεροι στο πλαίσιο της ορθής (για τα κριτήρια του καθενός) συμπλήρωσης μηχανογραφικού δελτίου...

... σχετικά με τις αντιστοιχίες των Τμημάτων (εκδόθηκε χθες το σχετικό ΦΕΚ) για το ακαδ. έτος 2018-2019, όλα (αν δεν κάνω λάθος) τα Τμήματα του Παν. Δυτικής Αττικής είναι στην κατηγορία "χωρίς καμία αντιστοιχία".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πατωσα
εκθεση 15.3
μαθηματικα 8.5
αεππ 11.9
αοθ 13.9

11.999 δεν περναω πουθενα.

Πιστεύω ότι άξιζες πολύ παραπάνω και ο λόγος που δεν έγραψες καλά ήταν το άγχος .
Έχεις 3 επιλογές η ξαναδίνεις. ή σπουδάζεις εξωτερικό , ή τελειώνεις την σχολή της Χίου και δίνεις κατατακτήριες για ιατρική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
Οικονομικά θέλει ο άνθρωπος Φόκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Οικονομικά θέλει ο άνθρωπος Φόκο.

Είμαι σίγουρος ότι η σχολή της Χίου είναι πολύ αξιόλογη σαν μια επαρχιακή σχολή που τα μέλη δεπ της τα δίνουν όλα. Όμως με τις αλλαγές που γίνονται τελευταία φοβάμαι για τον μέλλον της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Πιστεύω ότι άξιζες πολύ παραπάνω και ο λόγος που δεν έγραψες καλά ήταν το άγχος .
Έχεις 3 επιλογές η ξαναδίνεις. ή σπουδάζεις εξωτερικό , ή τελειώνεις την σχολή της Χίου και δίνεις κατατακτήριες για ιατρική.

Τι φαση χαχαχαχα απo πανεπιστημιο κατευθυνσης οικονομικων στην Χιο σε ιατρικη :P :loltooth::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Τι φαση χαχαχαχα απo πανεπιστημιο κατευθυνσης οικονομικων στην Χιο σε ιατρικη :P :loltooth::loltooth:

Όλα γίνονται υπάρχουν και θαύματα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Παιδιά ο συνδυασμός σχολής υγείας
οικονομικων είναι πολύ δυνατός αφού μπορείς να ασχοληθείς με τα οικονομικά της υγείας.

Απλά μόνο του το τμήμα της Χίου με ένα μεταπτυχιακό δεν ξέρω ποσό
Δυνατό θα είναι στην ελληνική αγορά εργασίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους όσους προσπάθησαν, και σε όσους τα κατάφεραν και σε όσους δεν έγραψαν οπως θα ήθελαν! Για τους πρώτους, καλή φοιτητική ζωή! Για τους δεύτερους, όπως και να έχει, βάλατε τα δυνατά σας! Τώρα διακοπές και μετά θα σκεφτείτε ώριμα τι είναι καλύτερο για εσάς!

17,7 Έκθεση
19,2 Αρχαία
17,9 Ιστορια
19,7 Λατινικά
Σύνολο: 18.649!!!!!!!!!!
Επιτέλους το όνειρο μου να περάσω στη νομική υλοποιήθηκε, έστω και με την τρίτη φορά. Ομολογουμένως ο βαθμός ήταν έκπληξη, αν ληφθεί υπόψη ότι πέρσι έβγαλα 16.787
Συγχαρητήρια σε όλα τα υπόλοιπα παιδιά, ακόμη και σε αυτά που δεν πέτυχαν τον αρχικό τους στόχο αλλά προσπάθησαν.
Ξεχωριστά συγχαρητήρια στο μελλοντικό συμφοιτητή από εδώ!! Πραγματικά σου αξίζουν τριπλά συγχαρητήρια για τον κόπο σου ! Με το καλό τώρα το μηχανογραφικό και καλή αρχή! Ποια πόλη θα βάλεις 1η?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Volkswagen Fan έχεις μια μορφή δυσλεξίας. Δεν είμαι ιατρός για να είμαι σίγουρος αλλά και να έχεις δεν είναι ντροπή. Για να έχεις ελπίδες για την επόμενη χρονιά κόψε τα φροντιστήρια σου και κάνε ιδιαίτερα. Δεν μπορείς να αποδόσεις σε φροντιστήριο. Το λέω αυτό γιατί είσαι παιδί με πολλές δυνατότητες και αυτό φαίνεται από τις επιδόσεις σου σε ολόκληρη τη μαθητικη σου πορεία.

Ο λόγος που στα μαθηματικά υποστήριξα ότι έρπεπε να δίνουν το τύπο του εμβαδόν του κύκλου είναι για παιδιά που έχουν δυσλεξία και δεν χρησιμοποιούν το νόμο για προφορικές εξετάσεις είτε γιατί δεν το ξέρουν ότι έχουν δυσλεξία, είτε γιατί την έχουν αντιμετωπίσει. Αυτός είναι και ο λόγος που έιμαι αντίθετος και στο μάθημα της έκθεσης (που πήγες καλά).

Πριν κάποια χρόνια σε αυτό εδώ το forum υπήρχε ένα παιδάκι που τον κοροιδεύανε όλοι γιατί έκανε ορθογραφικά και μπέρδευε τις προτάσεις. Σήμερα αυτό το παιδάκι είναι ιατρός απόφοιτος ελληνικού πανεπιστημίου. Αυτό το παιδάκι τον λένε @fockos.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
O φοκος είναι κάτι πολύ πάνω από το φόρουμ.

Ο φοκος είναι κάτι πολύ πάνω από τις Πανελλήνιες.

Ο φοκος είναι κάτι πολύ πάνω από την εκπαίδευση.

Ο φόκος είναι ιδέα.

στα του ποστ συμφωνώ με ακίκο.

Aν κι ΙΣΩΣ απλά φταίει πως είναι bilingual.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,269 μηνύματα.
Δυσλεξια δεν εχω.Απλα δεν ειμαι πολυ καλος στην ορθογραφια οπως και ενα μεγαλο ποσοστο του κοσμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Δυσλεξια δεν εχω.Απλα δεν ειμαι πολυ καλος στην ορθογραφια οπως και ενα μεγαλο ποσοστο του κοσμου.

Δεν είμαι ιατρός αλλά και αυτό που λες με την ορθογραφία είναι μια μορφής δυσλεξίας, έχω την εντύπωση. Πιστεύω σε κάθε περίπτωση να σκεφτείς τα ιδιαίτερα όταν αποφασίσεις να ξαναδώσεις. Είναι κρίμα να γράφεις καλά έκθεση και να χαντακώνεσαι από τα υπόλοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,269 μηνύματα.
Δυσορθογραφια λεγεται.Αλλο η δυσλεξια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Η δυσλεξια αν και κατι taboo, δεν είναι κάτι το τρομερό.

Εγω εχω κάτι πιο κουλό, με το οποίο δεν εχω κομπλεξ : εχω μια μορφή συναισθησιας.

Συγκεκριμένα, κάθε ενα από τα ψηφία 0 ως 9,αλλα και μερικά φωνηεντα, για εμένα στο μυαλό μου έχουν πάντα συγκεκριμένο χρώμα.

Αυτό έχει και τα καλά του, δηλαδή συνήθως αποστηθίζω ευκολότερα αριθμούς βάσει και της χρωματικής πληροφορίας, αλλα καμιά φορα, σπάνια, αν γραφω κατι προχειρο μπορεί να μπερδευτω και να γραψω 4 αντί για Α, ή ε αντι για 3 (ίδιο χρώμα).

Ναι είμαι χαλασμένος.


Ας είναι εδώ κι ας μιλάει για αυτό μέχρι να νιωσει καλύτερα και να αποφασίσει τι θα κάνει.

Υγιές το θεωρώ.

Συμμετέχει οποίος θέλει.

Μεσα από αυτήν την εμπειρία, θα μάθει κι ο ίδιος να μην κρινει.

Αν και πιστεύω πως κι αυτή η συμπεριφορά μια persona ήταν.

Υπάρχει καλη περίπτωση το παιδί στο σχολείο του να ήταν δεκτης.

Εμείς για να βοηθήσουμε είμαστε εδω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Elmarsia

Νεοφερμένος

Η Elmarsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
18406 στο 3ο πεδίο και συγκεκριμένα:

Έκθεση 17.1
Φυσική 19.1
Χημεία 19.6
Βιολογία 17.8

Πιστεύετε ότι έχω καμιά ελπίδα για Ιατρική (σε οποιαδήποτε πόλη);

Κάθε απάντηση είναι χρήσιμη γιατί είμαι σε αναμμένα κάρβουνα πραγματικά...

Παιδιά κάποια απάντηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top