[Πανελλήνιες 2018] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
ΕΚΘΕΣΗ=14
ΒΙΟΛΟΓΙΑ=20
ΦΥΣΙΚΗ=20
ΧΗΜΕΙΑ=20
ΜΟΡΙΑ=19 κατι

ε ανεβαζω αυτο το ποστ οχι να δειξω ποσο εγραψα αλλα για να αποδειξω οτι ο καθενας μπορει να πετυχει τους στοχους του χωρις φροντηστηρια και ιδιωτικα σχολεια.Ελπιζω να σας εγινα παραδειγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,835 μηνύματα.
Λοιπόν στο θεμα μας τωρα πάμε του χρόνου δυνατά!

That's the spirit! :thumbup:
Κι εγώ όταν έδινα, είχα βγάλει περίπου τα δικά σου μόρια. Έδωσα πάλι, έγραψα παραπάνω μόρια κι έπιασα την σχολή που ήθελα. Δες αυτή την εμπειρία σαν ένα μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Δυστυχώς για άλλη μια φορά δεν τα πήγα πάλι καλά.Δεν υπάρχει λόγος να πω τα μόρια που έβγαλα.Έδινα 2η φορά και ναι μεν έβγαλα περισσότερα μόρια από πέρυσι άλλα όχι αρκετά ώστε να περνάω εκεί που θέλω.Φέτος ασχολήθηκα μόνο με την Βιολογία αλλά έδωσα και Μαθηματικά για να ανοίξω το πεδίο.Υπάρχει μια απογοήτευση δεν μπορώ να το αρνηθώ καθώς ο κόπος που κατέβαλα όλη αυτή τη χρονιά δεν ανταμείφθηκε όπως θα ''έπρεπε''.Επειδή για άλλη μια φορά θα με σώσει το πεδίο των μαθηματικών...ξέρετε τι ισχύει για τις μετεγγραφές;Ποιες είναι οι αντιστοιχίες των σχολών φέτος;Για το Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής ισχύουν μετεγγραφές;Ελπίζω όσο άτυχος ήμουν στα μόρια τόσο τυχερός να είμαι στο μηχανογραφικό γιατί πραγματικά δεν ξέρω αν έχω το κουράγιο να ξαναδώσω και 3η φόρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
18.039! Είμαι ο πρώτος στο σχολείο μου.

15,9 Έκθεση (με απογοήτευσε αρκετά η αλήθεια είναι, αλλά δεν είδα και υψηλές βαθμολογίες γενικά)
18,1 Αρχαία
18,1 Ιστορία
20 Λατινικά
6,7 Βιολογία (λολ, 12999 στο τρίτο πεδίο)

Καταληκτικά, είμαι ευχαριστημένος, το μόνο που ίσως δε μου άρεσε ήταν η Έκθεση γιατί με έριξε αρκετά, αλλά έτσι και αλλιώς αποτελεί αστάθμητο παράγοντα, νταξ, τι να κάνουμε, οκ είναι και αυτό.

μη βαλεις καμια νοσηλευτικη ε γιατι δεν θα την πιασω και θα φταις εσυ μετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΕΚΘΕΣΗ=14
ΒΙΟΛΟΓΙΑ=20
ΦΥΣΙΚΗ=20
ΧΗΜΕΙΑ=20
ΜΟΡΙΑ=19 κατι

ε ανεβαζω αυτο το ποστ οχι να δειξω ποσο εγραψα αλλα για να αποδειξω οτι ο καθενας μπορει να πετυχει τους στοχους του χωρις φροντηστηρια και ιδιωτικα σχολεια.Ελπιζω να σας εγινα παραδειγμα

18800
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GohanDGeo

Νεοφερμένος

Ο GohanDGeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ΕΚΘΕΣΗ=14
ΒΙΟΛΟΓΙΑ=20
ΦΥΣΙΚΗ=20
ΧΗΜΕΙΑ=20
ΜΟΡΙΑ=19 κατι

ε ανεβαζω αυτο το ποστ οχι να δειξω ποσο εγραψα αλλα για να αποδειξω οτι ο καθενας μπορει να πετυχει τους στοχους του χωρις φροντηστηρια και ιδιωτικα σχολεια.Ελπιζω να σας εγινα παραδειγμα
Και εσύ φίλε χωρίς φροντιστήριο και ιδιαίτερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Και εσύ φίλε χωρίς φροντιστήριο και ιδιαίτερα;

ναι μονο διαβασμα τους τελευταιους μηνες για να μην τα ξεχασω, φουλ φορτσαρισμα ομως ε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Ένα μπράβο σε όλα τα παιδιά, και ειδικά σε εκείνους που πάλευαν μόνοι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι μονο διαβασμα τους τελευταιους μηνες για να μην τα ξεχασω, φουλ φορτσαρισμα ομως ε

τελικά στη Φυσική όλα τα β που τα άφησες στη μέση της απόδειξης,δεν σου κόψανε καθόλου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Κοιτά να δεις Φώτη στο πεδίο σου με αυτούς τους βαθμούς πιάνεις αρκετές σχολές. Δες πρώτα αν δεν σε ενδιαφέρει τίποτα για να ξαναδώσεις και μετά κανε μια συζήτηση με τον εαυτό σου. Σκέψου ποιά πράγματα έκανες λάθος φέτος, Ποια από αυτά θα άλλαζες, τι δεν έκανες που θα έπρεπε. Για να μην είχες το επιθυμητό αποτέλεσμα φέτος σημαίνει πως κάποια πράγματα πήγαν λάθος, αν λοιπόν αποφασίσεις να δώσεις του χρόνου στο χερι σου είναι να είσαι Αλλιώς. Πρόσεξε, το να κάνεις για 2η φορά τα ίδια λάθη δεν έχει νόημα όποτε σκέψου το Καλά πρώτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,445 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ.Ειδη σκευτομαι τα λάθη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_t

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,500 μηνύματα.
μη βαλεις καμια νοσηλευτικη ε γιατι δεν θα την πιασω και θα φταις εσυ μετα

Λολ για πλάκα άνοιξα το τρίτο πεδίο, χωρίς να διαβάσω βιολογία, δε θα δηλώσω κάτι, μη μου αγχώνεσαι :P. Καλή σου επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ευχαριστώ πολύ.Ειδη σκευτομαι τα λάθη μου.

Φωτάρα μην ακούς κανέναν,όλοι αυτοί που στη λένε τώρα σου δίνουν δύναμη μέσα σου ούτως ώστε να καταφέρεις τους στόχους σου του χρόνου.Πάμε γερά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
τελικά στη Φυσική όλα τα β που τα άφησες στη μέση της απόδειξης,δεν σου κόψανε καθόλου;

:):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Τι βάζεις χαμογελάκια;; εδώ λες τα εξής
Θα εγραφα πολυ καλα αγγιζα και πανω απο 17 ....αλλα μου τα ελεγε ο δασκαλος μου τα μαθηματικα σε πανε πισω (αφησα ολα τα Β στη μεση της αποδειξης)


Και εν τέλει παίρνεις σε όλα τα μαθήματα 20; χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Τι βάζεις χαμογελάκια;; εδώ λες τα εξής


Και εν τέλει παίρνεις σε όλα τα μαθήματα 20; χαχα

λαγωνικό είσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Dimitra_2000

Νεοφερμένος

Η Dimitra_2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Τα πήγατε οι περισσότεροι εξαιρετικά, δεν έχω λόγια!!
Έκθεση 12,1 (στο σχολείο μου υπήρχε ένα 17 και μετά τα υπόλοιπα κάτω από 14)
Αρχαία 16 (3 βαθμολογητες εκ των οποίων ο ένας μου έβαλε 12,2 ☺)
Ιστορία 16
λατινικά 17,9
Στην έκθεση έχω στεναχωρηθεί πολύ....περίμενα ένα 15 όχι τόσο λίγο. Από αλλού το περίμενα και απ' αλλού μου ήρθε το χτύπημα. Πφφ...πέρασα όμως εκεί που ήθελα οπότε μόνο αυτό μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο Απορίας

Νεοφερμένος

Ο Ο Απορίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΓΕΛ
Μάθημα Βαθμός 1ος 2ος 3ος ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΗΜ 16.20 83 63 79
Ακουω σχολια για τον τυπο που εβαλε 63. Τι ειδε ρε παιδια και ειχε 20 μορια διαφορα απο τον πρωτο και 16 απο τον τριτο; Εχει γινει copy paste απο το minedu

Ειχα παει σε σχολειο στην γειτονια ιδιωτικο με πολυ καλη φημη τουλαχιστον στην εκθεση. Τις χρονιες 2016 και 2017 με παρα πολλα παιδια πανω απο 18 και 2-3 πανω απο 19, φετος ακουστε στα 171 παιδια, 11 πανω απο 17 με ανωτερο το 17,8.Καταστροφη λοιπον στην εκθεση.Και σε αλλα σχολεια το ιδιο πραγμα ακουω.Εχω την εντυπωση θα εχουμε μεγαλη πτωση βασεων ακομη και σε ιατρικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειχα παει σε σχολειο στην γειτονια ιδιωτικο με πολυ καλη φημη τουλαχιστον στην εκθεση. Τις χρονιες 2016 και 2017 με παρα πολλα παιδια πανω απο 18 και 2-3 πανω απο 19, φετος ακουστε στα 171 παιδια, 11 πανω απο 17 με ανωτερο το 17,8.Καταστροφη λοιπον στην εκθεση.Και σε αλλα σχολεια το ιδιο πραγμα ακουω.Εχω την εντυπωση θα εχουμε μεγαλη πτωση βασεων ακομη και σε ιατρικες.

δεν είναι αρκετά μεγάλο το δείγμα...τα στατιστικά έχουν αναρτηθεί και μπορεί ο ενδιαφερόμενος να δει τις αυξομειώσεις στις βαθμολογίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top