[Πανελλήνιες 2018] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Μπορώ να βάλω κωδικούς και τέτοια αλλά μόλις πατάω αναζήτηση δεν φορτώνει με τίποτα.

Μπαίνουν όλοι και είναι υπερφορτωμένο λογικά :( , γιατί δεν πας σχολείο θα τα μάθεις πιο γρήγορα!
Καλά αποτελέσματα όπως και να έχει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Varathron

Νεοφερμένος

Η Varathron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ρε παιδιά, μη μπαίνετε όλοι μαζί

!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Πω, παιδιά εγώ δίνω του χρόνου αλλά έχω αγχωθεί μαζί σας τώρα διαβάζοντας το topic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Σταματήστε να μπαίνετε λίγο για να μπορέσει να μπει ο harry akritas.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Varathron

Νεοφερμένος

Η Varathron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πω, παιδιά εγώ δίνω του χρόνου αλλά έχω αγχωθεί μαζί σας τώρα διαβάζοντας το topic.

https://www.kathimerini.gr/972197/ar...nio-toy-2020-to-neo-systhma-eisagwghs-sta-aei

Ούτε καν αλλά οκ, μπορείς να διασκεδάσεις λίγο !

Edit: Sorry για το off-topic!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SteliosDjent

Νεοφερμένος

Ο SteliosDjent αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εδινα δευτερη φορα
εκθεση 17(περιμενα 15)
αρχαια 18.9(περιμενα 17)
ιστορια 19.2
λατινικα 19.9
συνολο 18.801

ελπιζω να μην ανεβουν οι βασεις και να μπω νομικη αθηνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Το μεγαλύτερο στο σχολείο μου 16.350 και κάτι από ένα παιδί της θεωρητικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
εδινα δευτερη φορα
εκθεση 17(περιμενα 15)
αρχαια 18.9(περιμενα 17)
ιστορια 19.2
λατινικα 19.9
συνολο 18.801

ελπιζω να μην ανεβουν οι βασεις και να μπω νομικη αθηνας

Συγχαρητήρια, καλή φοιτητική ζωή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosDjent

Νεοφερμένος

Ο SteliosDjent αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,203 μηνύματα.
ελεος μερικοι.
τωρα αδιασε και παω να δω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Έχει καταφέρει κανεις να δει τους βαθμούς του από το σάιτ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ηλεκτρολόγων θέλω και ελπίζω να το έχω πιάσει. Μπας και καταλάβω πως χακαρουν τις κονσόλες :P

Το χεις το χεις, καλωστοοοον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios725

Νεοφερμένος

Ο Stelios725 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εδω και μια ωρα προσπαθω αλλα εχει κολλησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Μαθηματικά 19.3
Φυσική 20
Χημεια 19.6
Έκθεση 15.4
Είμαι πολύ ευχαριστημένος! (εκτός από την έκθεση αλλα δεν πειράζει έκθεση είναι αυτη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο Απορίας

Νεοφερμένος

Ο Ο Απορίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Στο σχολειο που πηγα μαζι με την αδελφη μου που το 2016 ειχε 19,1 εκθεση και πολλους πανω απο 18 σημερα ειδα 4 γραπτα πανω απο 17, το μεγαλυτερο 17,5 και 12 γραπτα πανω απο 16 σε συνολο 84 παιδια. Εχουνε να κλαψουν μανουλες φετος απο εκθεση. Βουτια στα μορια που δεν περιγραφεται. Θελω σας παρακαλω σχολια γι αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μαθηματικά 19.3
Φυσική 20
Χημεια 19.6
Έκθεση 15.4
Είμαι πολύ ευχαριστημένος! (εκτός από την έκθεση αλλα δεν πειράζει έκθεση είναι αυτη)

Μπράβο μαν μου :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΔ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣπύροςΔ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Τι λένε τα στατιστικά Σταν μαθηματικά;δν μου ανοίγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alan09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alan09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Από τα στατιστικά των βαθμών, για άλλη μια χρονιά Βατερλώ στα μαθηματικά. Πολύ μεγάλα τα ποσοστά κάτω από τη βάση (69,62% και στις 2 ομάδες προσανατολισμού). Και να σκεφτεί κανείς ότι η συντριπτική πλειοψηφία πήγαινε φροντιστήριο...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

doublepoulos

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Τι λένε τα στατιστικά Σταν μαθηματικά;δν μου ανοίγει

Στα μαθηματικά 56-57% κάτω από την βάση στην θετική και 83% στα οικονομικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alan09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alan09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top