[Πανελλήνιες 2017] Αποτελέσματα βαθμολογιών

chri18

Νεοφερμένος

Η chri18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Κι εγω για αυτό ειμαι λίγο αισιόδοξη γιατί θα πάρει 33 παραπάνω.Εσεις πως τα πήγατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the-stockbroker

Νεοφερμένος

Ο the-stockbroker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Έκθεση 17,9
Αρχαία 17,2
Ιστορία 19,4
Λατινικά 19,7

Σύνολο 18.433

1η επιλογή Νομική Αθήνας
2η επιλογή Πολιτικό Νομικής Αθηνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Strawberoula

Νεοφερμένος

Ο Strawberoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Έκθεση 17,9
Αρχαία 17,2
Ιστορία 19,4
Λατινικά 19,7

Σύνολο 18.433

1η επιλογή Νομική Αθήνας
2η επιλογή Πολιτικό Νομικής Αθηνας
Τα θερμα συγχαρητηρια μου!!μια μικρη συμβουλη αν μου επιτρεπεις βεβαια.δηλωσε νομικες...παντου και παντα χρειαζονται νομικοι.δεν ξερω τι σε κανει να δηλωνεις αθηνα και δεν σε ρωταω,δεν μου πεφτει λογος,αλλα με τοσα μορια εγω θα δηλωνα νομικες.και να ξερεις νομικη δεν ειναι μονο δικηγορος.ειναι πολλα!και παλι μπραβο σου και καλη σταδιοδρομια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the-stockbroker

Νεοφερμένος

Ο the-stockbroker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Τα θερμα συγχαρητηρια μου!!μια μικρη συμβουλη αν μου επιτρεπεις βεβαια.δηλωσε νομικες...παντου και παντα χρειαζονται νομικοι.δεν ξερω τι σε κανει να δηλωνεις αθηνα και δεν σε ρωταω,δεν μου πεφτει λογος,αλλα με τοσα μορια εγω θα δηλωνα νομικες.και να ξερεις νομικη δεν ειναι μονο δικηγορος.ειναι πολλα!και παλι μπραβο σου και καλη σταδιοδρομια

Σίγουρα το ξέρω και δεν με ενδιαφέρει η ενεργός άσκηση του δικηγορικού ή του δικαστικού επαγγέλματος. Παρ' όλ' αυτά , η επιλογή μου για την Αθήνα αρχικά έχει να κάνει με το γεγονός ότι είναι κοντά στην πόλη διαμονής μου ( Πάτρα ) και επιπλέον με ενδιαφέρει πολύ να ασχοληθώ με πολιτικά ζητήματα . Ως εκ τούτου , πιστεύω ότι επειδή η Αθήνα είναι το κέντρο λήψης αποφάσεων θα με βοηθήσει σε αυτό το ζήτημα αλλά και να αποκτήσω επαφές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strawberoula

Νεοφερμένος

Ο Strawberoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Σίγουρα το ξέρω και δεν με ενδιαφέρει η ενεργός άσκηση του δικηγορικού ή του δικαστικού επαγγέλματος. Παρ' όλ' αυτά , η επιλογή μου για την Αθήνα αρχικά έχει να κάνει με το γεγονός ότι είναι κοντά στην πόλη διαμονής μου ( Πάτρα ) και επιπλέον με ενδιαφέρει πολύ να ασχοληθώ με πολιτικά ζητήματα . Ως εκ τούτου , πιστεύω ότι επειδή η Αθήνα είναι το κέντρο λήψης αποφάσεων θα με βοηθήσει σε αυτό το ζήτημα αλλά και να αποκτήσω επαφές.

Πολυ ωραια λοιπον!ευχομαι να πετυχεις σε ο,τι και να κανεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Παιδια βγήκαν τα επίσημα στατιστικά από το υπουργειο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσπαθησα να σου στειλω μηνυμα αλλα δεν ξερω πως γινεται.Στειλε μου αν μπορεις να σου πω

Βεβαίως

Παιδιά συγχαρητήρια και στους 2 σας για την προσπάθεια! Η γνώμη μου όπως βλέπω τα πράγματα στη σχολή, είναι να δώσετε μία ευκαιρία στις Πολιτικές Επιστήμες, εφόσον σας ενδιαφέρει το αντικείμενο! Κι αν εξακολουθήσει να σας ενδιαφέρει η Νομική, δε νομίζω ότι θα έχετε πρόβλημα με τις Κατατακτήριες. Βλέπω στο Τμήμα μου ότι οι απόφοιτοι Πολιτικών Επιστημών περνάν ευκολότερα, καθώς έχουν κάποιες προαπαιτούμενες γνώσεις για τα μαθήματα που εξετάζονται στις κατακτήριες (πχ Συνταγματικό), για αυτό και είναι ίσως οι μόνοι Κατατακτήριοι που δεν δυσκολεύονται πάααρα πολύ έπειτα στα μαθήματα!

Ευχαριστώ πολύ και προσωπικά αυτό θα κάνω. Πιστεύω πως η 4ετία στις Πολιτικές Επιστήμες θα μού είναι σε μεγάλο βαθμό ευχάριστη, καθώς ενδιαφέρομαι πολύ για το αντικείμενο. Και βεβαίως, το ίδιο ισχύει και για την Νομική, οπότε ναι, στο μυαλό μου είναι οι κατατακτήριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Ας γράψω και εγώ...

2ο Πεδίο

Έκθεση 16,3 (76 / 87)
Μαθηματικά 18,8 (93 / 95)
Φυσική 18 (89 / 91)
Χημεία 19,3 (96 / 97)
Mόρια 18184

Υ.Γ Για να καταλάβετε πόσο στενοχωρημένος είμαι που δεν μιάνω ΗΜΜΥ και ΜΜ στο ΕΜΠ ξέχασα να γράψω την συνολική βαθμολογία :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Είσαι σίγουρος ότι δε πιάνεις ΜΜ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelo27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Angelo27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Ας γράψω και εγώ...

2ο Πεδίο

Έκθεση 16,3 (76 / 87)
Μαθηματικά 18,8 (93 / 95)
Φυσική 18 (89 / 91)
Χημεία 19,3 (96 / 97)
Mόρια 18184

Υ.Γ Για να καταλάβετε πόσο στενοχωρημένος είμαι που δεν μιάνω ΗΜΜΥ και ΜΜ στο ΕΜΠ ξέχασα να γράψω την συνολική βαθμολογία :mad:
Νομίζω πως πιάνεις Μηχανολόγους, για ηλεκτρολόγους δύσκολο. Πολύ δυσκολο να μη μπεις εσυ με τετοιους βαθμους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Καλημέρα φίλοι μου. Συγχαρητήρια σε όλους!!

Έκθεση 16.1
Λατινικά 19.2
Ιστορία 18.3
Αρχαία 19.5

1ο πεδίο: 18.436

Μπορει να την εβγαλες στο ischool ολη τη χρονια αλλα τα καταφερες....τα καλυτερα ερχονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα των ειδικών μαθημάτων ποτε βγαίνουν;

Στη καθηγήτρια μου είχαν πει μεχρι 07/07 σημερα δηλαδη αλλα ακομα δεν βλέπω τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erionaa01

Νεοφερμένος

Η erionaa01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Στη καθηγήτρια μου είχαν πει μεχρι 07/07 σημερα δηλαδη αλλα ακομα δεν βλέπω τιποτα.
Θα βγουν και στη σελίδα του Υπουργείου όταν βγουν ή πρέπει να πάμε σχολείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Θα βγουν και στη σελίδα του Υπουργείου όταν βγουν ή πρέπει να πάμε σχολείο;

Και στη σελίδα του υπουργείου, εκει που είδες και τα υπόλοιπα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Είδα ένα άρθρο που λέει ότι θα βγουν τη Δευτέρα. Αρχίζω και σπαζομαι για να είμαι ειλικρινής με αυτήν την συνεχή ασυνέπεια. Thanks minedu.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erionaa01

Νεοφερμένος

Η erionaa01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Είδα ένα άρθρο που λέει ότι θα βγουν τη Δευτέρα. Αρχίζω και σπαζομαι για να είμαι ειλικρινής με αυτήν την συνεχή ασυνέπεια. Thanks minedu.
Ναι γυρω στις 1 το μεσημέρι διάβασα. Νωρίς το θυμήθηκαν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Είδα ένα άρθρο που λέει ότι θα βγουν τη Δευτέρα. Αρχίζω και σπαζομαι για να είμαι ειλικρινής με αυτήν την συνεχή ασυνέπεια. Thanks minedu.

Και εγω το είδα. Για να δούμε.

Πάντα έτσι κάνουν. Τους ξέρω και απο το ΚΠγ. Πολλές φορές για να μη τους ζαλίζουν λενε μια ημερομηνία απλα. Τέλος πάντων. Τι να λέμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelo27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Angelo27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Παιδιά ξερουμε αν και ποτε βγαινει η κλίμακα μορίων όπως ειχε βγει πέρσυ κάπου αρχες Ιουλίου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά ξερουμε αν και ποτε βγαινει η κλίμακα μορίων όπως ειχε βγει πέρσυ κάπου αρχες Ιουλίου?

Τώρα που έχουμε επίσημα στατιστικά θα κάτσει κάποιος να ασχοληθεί. Τα σάιτ σίγουρα θα γράφουν διάφορες εκτιμήσεις αλλά είναι ακριβώς αυτό, εκτιμήσεις. Με σιγουριά δε γίνεται να ξέρουμε τίποτα εφόσον δεν μπορούμε να έχουμε πρόσβαση στα μηχανογραφικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top