Πανελλήνιες 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Καλημέρα. Διάβασα σήμερα ότι οι βαθμολογίες θα βγουν το πρώτο δεκαήμερο του Ιουλίου ενώ οι βάσεις το πρώτο δεκαήμερο του Αυγούστου; Μπορεί να το επιβεβαιώσει κανένας;

Αργα δεν ειναι για Ιουλιο ...? Υποτιθεται ειναι και λιγοτερα μαθηματα. Ειχα προσδοκιες για 20-25 Ιουνιου :worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

presvis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Δεν υπάρχει περίπτωση, κατ' αρχάς να αργήσουν τόσο πολύ οι βαθμοί και επίσης δεν υπάρχει περίπτωση να ανακοινωθούν η βάσεις μόνο ένα μήνα αμέσως μετά την ανακοίνωση των βαθμών.

Μέσα στο πρώτο δεκαήμερο του Ιουλίου θα ανακοινωθούν οι βαθμολογίες των περίπου 103.000 μαθητών, ενώ ένα μήνα αργότερα, στις δέκα πρώτες ημέρες του Αυγούστου θα ανακοινωθούν και οι βάσεις εισαγωγής, καθώς σήμερα Τρίτη ολοκληρώθηκε ο κύκλος των εξετάσεων.

news.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ratatouis

Νεοφερμένος

Ο ratatouis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Επειδη πολλοι θελουν να γινουν αστυφυλακες ειμαστε fail χωρα και πολιτισμος? Δεν το ειχα σκεφτει ετσι :P

Θέλουν να γίνουν πολλοί αστυφυλακες επειδή έχει την άμεση αποκατάσταση και όχι γιατί το γουστάρουν. Πολλοί λίγοι είναι αυτοί που το θέλουν πραγματικά. Και μόλις τους ζοριζουν λίγο βάζουν τα κλάματα. Και αυτό γιατί τους πιέζει ο μπαμπάς και η μαμά να μπούνε στο σώμα. Δεν αξίζουν όλοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George_HPFR

Νεοφερμένος

Ο George_HPFR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Θεωρητικά,τελείωσαν σήμερα οι Πανελλήνιες.Υπάρχουν ακόμα και τα ειδικά μαθήματα.Τα γραπτά μας δεν στέλνονται αμέσως μόλις τελειώσουμε το τάδε μάθημα ή πρέπει να τελειώσουν όλα τα άλλα και μετά να σταλούν; Σίγουρα η βαθμολόγηση όλων των γραπτών θα διαρκέσει πολύ,ενόψει και του παλαιού συστήματος..για αυτό ας ελπίσουμε να πέσουμε και σε καλούς βαθμολογητές..Πάντως,όσον αφορά την Αστυφυλάκων,τα 17.000 τα λέμε απ'τις αρχές του Οκτώβρη..3 πεδία..προφανή αυξημένη ζήτηση..δεν αποκλείεται να πάει η βάση τόσο...

Θέλουν να γίνουν πολλοί αστυφυλακες επειδή έχει την άμεση αποκατάσταση και όχι γιατί το γουστάρουν. Πολλοί λίγοι είναι αυτοί που το θέλουν πραγματικά. Και μόλις τους ζοριζουν λίγο βάζουν τα κλάματα. Και αυτό γιατί τους πιέζει ο μπαμπάς και η μαμά να μπούνε στο σώμα. Δεν αξίζουν όλοι...

Πες τα ρε φίλε..Έχω κουραστεί να τα λέω και όταν τα λέω μου λένε ότι είμαι εγωιστής,κακός και ότι το παιδί θα γίνει ο,τι θέλει (χα χα χα)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ratatouis

Νεοφερμένος

Ο ratatouis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Θεωρητικά,τελείωσαν σήμερα οι Πανελλήνιες.Υπάρχουν ακόμα και τα ειδικά μαθήματα.Τα γραπτά μας δεν στέλνονται αμέσως μόλις τελειώσουμε το τάδε μάθημα ή πρέπει να τελειώσουν όλα τα άλλα και μετά να σταλούν; Σίγουρα η βαθμολόγηση όλων των γραπτών θα διαρκέσει πολύ,ενόψει και του παλαιού συστήματος..για αυτό ας ελπίσουμε να πέσουμε και σε καλούς βαθμολογητές..Πάντως,όσον αφορά την Αστυφυλάκων,τα 17.000 τα λέμε απ'τις αρχές του Οκτώβρη..3 πεδία..προφανή αυξημένη ζήτηση..δεν αποκλείεται να πάει η βάση τόσο...



Πες τα ρε φίλε..Έχω κουραστεί να τα λέω και όταν τα λέω μου λένε ότι είμαι εγωιστής,κακός και ότι το παιδί θα γίνει ο,τι θέλει (χα χα χα)...
Δυστυχώς έτσι είναι φιλε. Ξέρω ένα σωρό περιπτώσεις που μπήκαν, ενώ δεν έπιαναν τα αθλήματα (γυναίκες) και άλλες τόσες που κλαιγοτανε μέσα επειδή δεν τους άφηναν να πάρουν τηλέφωνο στο σπίτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George_HPFR

Νεοφερμένος

Ο George_HPFR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Δυστυχώς έτσι είναι φιλε. Ξέρω ένα σωρό περιπτώσεις που μπήκαν, ενώ δεν έπιαναν τα αθλήματα (γυναίκες) και άλλες τόσες που κλαιγοτανε μέσα επειδή δεν τους άφηναν να πάρουν τηλέφωνο στο σπίτι...

Και να ήταν μόνο αυτά..Βάλε και ότι γενικά δεν έχουν το απαιτούμενο θάρρος να αντεπεξέλθουν στα καθήκοντα μαχίμων υπηρεσιών και καταλήγουν στην Τροχαία...Το κακό βέβαια δεν είναι μόνο πως τρώνε θέσεις για το τίποτα..αλλά και τα ίδια τα παιδιά έχουν προβλήματα μετά (ψυχολογικά)...Έχεις γράψει καλά μέχρι στιγμής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ratatouis

Νεοφερμένος

Ο ratatouis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Και να ήταν μόνο αυτά..Βάλε και ότι γενικά δεν έχουν το απαιτούμενο θάρρος να αντεπεξέλθουν στα καθήκοντα μαχίμων υπηρεσιών και καταλήγουν στην Τροχαία...Το κακό βέβαια δεν είναι μόνο πως τρώνε θέσεις για το τίποτα..αλλά και τα ίδια τα παιδιά έχουν προβλήματα μετά (ψυχολογικά)...Έχεις γράψει καλά μέχρι στιγμής;

Σχετικό είναι το καλά ρε φίλε. Σαν βαθμός πιστεύω καλά (γύρω στα 16500). Τώρα αν είναι αρκετός δεν ξέρω. Θα ήμουν πάνω από 17200 αν έγραφα λίγο καλύτερα μαθηματικά,που μπορούσα. Εσύ φίλε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George_HPFR

Νεοφερμένος

Ο George_HPFR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Σχετικό είναι το καλά ρε φίλε. Σαν βαθμός πιστεύω καλά (γύρω στα 16500). Τώρα αν είναι αρκετός δεν ξέρω. Θα ήμουν πάνω από 17200 αν έγραφα λίγο καλύτερα μαθηματικά,που μπορούσα. Εσύ φίλε;

Και το 16.500 είναι αρκετά καλό,εξαρτάται βέβαια και από το πεδίο..Εγώ πιστεύω είμαι λίγο παραπάνω (16.800-900) και επίσης αν δεν έκανα σαχλαμάρες (στα Αρχαία κυρίως) θα έπιανα άνετα τα 17..αλλά τι να κάνουμε τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ratatouis

Νεοφερμένος

Ο ratatouis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Αντε να δουμε...Καλή μας τύχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Τέλος οι πανελλαδικές!!!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ.

Ο Κουτρουμπέλης είπε ότι τα αποτελέσματα θα βγούν περί τις 20/6.
Εγώ πιστεύω θα βγουν κλασσικά Παρασκευή 24/6 ή Δευτέρα 27/6 :P

Σε κανά 2βδόμαδο θα ξέρουμε σίγουρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris kn

Νεοφερμένος

Ο thodoris kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Πως γινεται να μεινεις σε καποιο μαθημα στο σχολειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Σημείωμα ΟΔ: Όλες οι εκτιμήσεις Βάσεων απο εδώ και πέρα παρακαλώ πολύ να γίνονται στο θέμα που δημιουργήθηκε: [Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semi

Νεοφερμένος

Η semi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
επείγον!!! γράφοντας έκθεση σημείωνα με μολύβι απαλά τον αριθμό των λέξεων. Όταν τελείωσα τα έσβησα αλλά δεν είμαι σίγουρη αν μου έχει ξεφύγει κάποια τέτοια σημείωση... υπάρχει περίπτωση να μου μηδενίσουν το γραπτό;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Χαχα οχι βρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semi

Νεοφερμένος

Η semi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.

Μερόπη Αντωνίου

Νεοφερμένος

Η Μερόπη Αντωνίου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
επείγον!!! γράφοντας έκθεση σημείωνα με μολύβι απαλά τον αριθμό των λέξεων. Όταν τελείωσα τα έσβησα αλλά δεν είμαι σίγουρη αν μου έχει ξεφύγει κάποια τέτοια σημείωση... υπάρχει περίπτωση να μου μηδενίσουν το γραπτό;;;

Μπορεί να το περάσουν από επιτροπή για να τσεκάρουν αν είναι σημάδι για τον βαθμολογητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
επείγον!!! γράφοντας έκθεση σημείωνα με μολύβι απαλά τον αριθμό των λέξεων. Όταν τελείωσα τα έσβησα αλλά δεν είμαι σίγουρη αν μου έχει ξεφύγει κάποια τέτοια σημείωση... υπάρχει περίπτωση να μου μηδενίσουν το γραπτό;;;

Ακόμα και αν γράψεις μεσα στο γραπτό με κεφαλαία γράμματα προς κύριο καραϊσκακη για παράδειγμα , απλώς θα μπει σε ειδικό φάκελο δε θα ακυρωθεί οποτε γιου ντοντ κερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semi

Νεοφερμένος

Η semi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Ακόμα και αν γράψεις μεσα στο γραπτό με κεφαλαία γράμματα προς κύριο καραϊσκακη για παράδειγμα , απλώς θα μπει σε ειδικό φάκελο δε θα ακυρωθεί οποτε γιου ντοντ κερ
χαχαχ ευχαριστω, με εκανες να νιωσω καλυτερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μιχαηλ1

Νεοφερμένος

Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Κρις,εσυ πως τα πηγες που ξαναεδινες μετα απο τοσα χρονια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Κρις,εσυ πως τα πηγες που ξαναεδινες μετα απο τοσα χρονια;

Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.
Έδωσα μετά από πολλά χρόνια και απροετοιμαστος εντελώς.
Όμως, υπολογίζω 15000 στο 2ο/4ο και 16500 στο 5ο.

Pretty well indeed!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top